Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrobotnaaaa

skonczyla mi sie w piatek umowa zlecenie

Polecane posty

Gość bezrobotnaaaa

czy musze natychmiast zarejestrowac sie w pup czy moge to zrobic w przyszlym tygodniu? nie przysluguje mi prawo do zasilku. aha czy musze brac wszystkie swiadectwa pracy od poczatku czy tylko te umowe zlecenie. wczesniejsze dokumenty juz widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam wszystkie osoby, które chciałby znaleźć sposób na dorobienie do swojego comiesięcznego budżetu lub oszczędzania na codziennych wydatkach! Zbliżają się święta, czas kupowania prezentów, nie chciałbyś kupować ich w cenach tańszych o 23% każdy? Zobacz ile to oszczędności! Kupujesz każde miesiąca najpotrzebniejsze kosmetyki dla siebie, dlaczego nie zacząć kupować ich taniej, z dostawą do domu plus możliwością zwrotu w ciągu miesiaca? Pracujesz, uczysz się - możesz przedstawić swoją ofertę znajomym, zapoznać ich z kosmetykami Oriflame, niech zostaną Twoimi Klientami, będziecie mieć okazję na częstsze regularne spotkania! Masz ochotę na więcej? Napisz do mnie, że chciałbyś zarabiać duże pieniądze w Oriflame, a pokaże Ci jak zarabiać w ciągu następnych miesięcy od 300 - 2500 zł ! Zbudujemy razem wspólną grupę! :) Każdej osobie, która dołączy do mnie zapewniam niezbędne w rozpoczęciu pracy materiały oraz kosmetyk upominek gratis! Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotnaaaa
ale ja chce sie rejestrowac wlasnie dla tego ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos slyszal o
czyms takim jak okres ochronny po zwolnieniu tzn osoba ktora pracowala ma po zwolnieniu/ zakonczeniu umowy miesiac na zarejestrowanie sie i przez ten miesiac jesze podlega ubezpieczeniu zdrowotnemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to 3 miesiące są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest jakas ustawa
gdzie mozna o tym przeczytac? ja slyszalam ze 30 dni. 3 miesiace to troche duzo. dodam ze pracowalam na zlecenie tylko 3 miesiace. wczesniej bylam bezrobotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak to jest dokladnie z tym
okresem ochronnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkkikik
IDZIESZ DO pup BIERZESZ OSTATNIA UMOWE ZLECENEI WYPISUJSZ OD NWOA TE KARTE REJESTRACYJNA I POPISUJESZ TE UMOWE I IDZ OD RAZU AN CO CZEKAC,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem chora jak mam tam isc
samo zapisanie to jeszcze jakos pzezyje(musze brac wszystkie umowy od poczatku czy tylko te ostatnia, wczesniejze juz kiedys widzieli) ale potem te wizyty u tych wrdnych bab z posrednictwa ktore ci wmawiaja ze nie masz pracy bo zle szukasz. co za wredne babska. kiedys zadzwonilam do jednej aby sie dopytac o oferte pracy a ta mi na to ze jej przeszkadzam w pracy tym telefonem. koszmar jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ministerxxxxxx
podaje stronke na, której za obejrzenie reklam sie zbiera punkty i można za nie doładować konto we wszystkich sieciach lub też wymienić na inne usługi telekomunikacyjne oraz ciekawe produkny. wpisz w google Otineo i przy rejestracji podaj mój nr 48 511466415 jako osoby polecającej, 20 punktow przy rejestracji dostajesz odrazu. po rejestracji trzeba na chwile zadzwonic ze swojego telefonu żeby aktywować konto połączenie trwa kilka sekund i kosztuje 6groszy. rekamy są codziennie, nie są długuie ani nudne ps: przy wypełnianiu profilu najlepiej zaznaczyć jak największe miasto gdyż wtedy przychodzi na konto najwięcej reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZEEREE
na wredne baby terzeba pojsc zmlozyc donos do dyrejkcji po to sa by ci pomoc a przynosisz ostatnia umowe skoro reszte maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz zazwyczaj to
nie jest tak ze one wyzywaja lub robia nie wiadomo co ale juz sam fakt ze idziesz do miejsca w ktorym patrzy sie na cieibie z gory z perspektywy cieplego stolka, troche z taka wyzszoscia maja cie za nieudacznika itp. moze i one tam wiele nie zarabiaja ale z drugiej strony tez niewiele robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzaaaaa
wierz mi ze tak sie tobie tylko wydaje ja pracuje w posrednictwie pracy i nikogo za nieudacznika nie uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mowie ze wszyscy
pracownicy pup sa takcy sami. jak wszedzie sa rozni ludzie. ale akurat kobieta ktora jest moim posrednikiem bywa wredna oczywiscie pod plaszczykiem bycia mila i slodziutka. i to nie jest tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uejexdsdd
naskarz na nia anonilowo do dyrekcji to sie skonczy u nas juz jedna wywalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek90
WITAM, POSZUKUJĘ OSÓB DO SPRZEDAŻY KOSMETYKÓW FIRMY FM GROUP. ZE SPRZEDAŻY MOŻNA UZYSKAĆ NAWET 40% MARŻY. JEST TO BEZSTRESOWA PRACA. MOŻESZ TO TRAKTOWAĆ JAKO DODATKOWE ZAJĘCIE. POKAZUJESZ KATALOG FIRMY FM GROUP ZNAJOMYM I NAMAWIASZ ICH NA PERFUMY. PERFUMY NIE SĄ ŻADNYM BADZIEWIEM, MAJĄ ŚLICZNE ZAPACHY I DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ. MAMY TEŻ W NASZEJ OFERCIE ODPOWIEDNIKI ZNANYCH MAREK. Z KAŻDEGO SPRZEDANEGO FLAKONIKA MASZ OD 10 DO 16 ZŁ ZAROBKU. POMYŚL SPRZEDAJĄC MINIMUM 10 FLAKONÓW MIESIĘCZNIE PERFUM MASZ OD 100 DO 160 ZŁ ZAROBKU NIC PRAKTYCZNIE NIE ROBIĄC. PONADTO MOŻESZ SIĘ UBIEGAĆ O MERCEDESA(A PONADTO MOŻESZ OTRZYMAĆ PROWIZJĘ OD FIRMY FM), JEŚLI ZBIERZESZ ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ PUNKTÓW. OTO WARUNKI: 1. ZAKUPIENIE STARTERA Z PRÓBKAMI PERFUM,DZIĘKI CZEMU OTRZYMASZ KOD DOSTĘPU, KTÓRY POZWOLI CI NA ZAMAWIANIE PERFUM PRZEZ INTERNET. 2. PODPISANIE UMOWY DYSTRYBUTORSKIEJ. (W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ ZREZYGNOWAĆ) Pozdrawiam serdecznie. PRZEDSTAWICIELKA FIRMY FM GROUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×