Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kazurkazur

Za co kochacie swoich facetów

Polecane posty

Ostatnio doszedłem do wniosku,że miłość do faceta zależna jest od: portfela,wielkości fiuta i mięśni,od tego czy jest sie supermenem czy nie.Za co wy kochacie swoich facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wszystko i za nic
po prostu trafilo mi na niego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pracę, mieszkanie i studia. Nie zaglądam nikomu w portfel bo nie interesuje mnie to, zresztą nawiasem mówiąc, pieniądze to śmiecie. Miłość nie jest zjawiskiem wytłumaczalnym, długo walczyłam ze sobą próbując zrozumieć co ja z nim robię i po co to mi, odpowiedź jest banalna - bo on jest sobą, bo kocham jego uśmiech, każdy jego gest, nasze wspólne wygłupy, to jak się cieszy gdy podaję mu smaczny obiad, to jak mnie nazywa pieszczotliwie i jak śmiesznie porusza ustami :).. Za to go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfsdf
pieniądze to śmiecie A wypłątę wyrzucasz do śmietnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghdfgh
"kocha sie nie za cos, ale mimo wszystko" to ciekawe. Więc kochasz wszystkich mężczyzn na ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllllllis
ja już chyba mojego nie kocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem za co
-za rozrzucanie brudnych skarpet po całej chałupie (jeszcze tylko w lodówce ich nie było), -za dłubanie w nosie, -za siorbanie i bekanie, -za trzymanie nóg na stole, hm... chyba jestem nienormalna, ale naprawdę go kocham niezmiennie od wielu, wielu lat. Aha i jeszcze jeden malutki ;) powód: daje mi zaj.ebiste orgazmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie debilne
super fiut wyznacznikiem milosci z tego wynika ze slonie osly i konie kochaja najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pieprzycie ludzie
ja za kase:> jakby zbiedniał odeszłabym do innego:> proste..i tak wszyscy zdradzaja wiec niech chociaz mi zapewni dostatnie życie;) zycie z biedakiem to głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×