Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oli21

inhalacja dla niemowlat

Polecane posty

czy moge stosowac inhalacje dla 4-miesiecznego dziecka?? jaki rodzaj inhalacji ybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, czy mżesz - u tak małego dziecka może zadecydować tylko lekarz. Rodzaj inhalacji rwnież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie lekarz
ja bym sama nie ryzykowala jesli lekarz zaleci to ok nawet jesli jest to zwykla "woda do inhalacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie sama to raczej mu
nie rób zapytaj lekarza moj syn miał jak miał 4 miesiąceale to z zalecenia lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ten komplet inhalator Baby i rozgrzewający Jednorożec znalazła siostra a że byłam akurat w ciąży to kupiłam bo przy małym dziecku stwierdziłam że mogą się takie rzeczy przydać. I faktycznie się przydają. Inhalator jest o tyle okej że ma atesty pod kątem używania u maluchów już od pierwszego miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Mam dobre doświadczenia z polską marką Sanity jeśli chodzi o inhalatory. Oni w ogóle się angażują dość mocno w całą edukację i promocję inhalacji jako bezpiecznej skutecznej metody podawania lekarstw, chodzi mi chociażby o inicjatywę Akcja Inhalacja jaką zapoczątkowali już jakiś czas temu. Uczą prawidłowej inhalacji, edukują w kwestii leków itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

Polecam inhalator Baby w przypadku dzieci ale też osób dorosłych. Mnie najbardziej interesowała wielkość cząstki jak szukałam inhalatora do nas do domu. Tutaj lek jest tak przygotowany że ma szansę dolecieć w te najwęższe kanaliki w dolnych drogach oddechowych, po prostu jest dostatecznie drobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa

Dużo siedzę w internecie i sprawdzam rózne inchalatory to trochę mam ten temat już obcykany :) Dla siebie zamówiłam Pro marki Sanity i jestem zadowolona. Z tych co patrzyłam, a były ich dziesiątki to ten mi się najbardziej spodobał co do funkcji – ma irygator, ma regulację prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijj

Jak prawidłowo korzystać z inhalacji od jakiegoś czasu edukuje marka Sanity poprzez Akcja Inhalacja. Warto sobie sprawdzić ich artykuły, dużo praktycznych porad odnośnie samej techniki wdechu, czy lekarstw jakie można stosować przy konkretnych schorzeniach metodą wziewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Na temat inhalacji można znaleźć dużo informacji na inhalacja.pl. Jeśli ktoś jeszcze nigdy nie korzystał z terapii wziewnie to bardzo polecam, można uniknąć wielu błędów początkującego, od zakupu inhalatora zaczynając na doborze konkretnych leków kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek
Dnia 28.01.2019 o 14:51, Gość magdaa napisał:

Dużo siedzę w internecie i sprawdzam rózne inchalatory to trochę mam ten temat już obcykany :) Dla siebie zamówiłam Pro marki Sanity i jestem zadowolona. Z tych co patrzyłam, a były ich dziesiątki to ten mi się najbardziej spodobał co do funkcji – ma irygator, ma regulację prędkości.

Nam inhalator Pro podarowała teściowa jako wyprawkę po urodzeniu się synka. Powiem że inhalator się przydaje częściej niż myślałem. Synek już chodzi do żłobka, a w zasadzie wozimy go i już pierwsze choroby się zaczeły pojawiać, puki był w domu pod opieką mamy to praktycznie nie chorował wcale...ale w zlobku już to wyglada inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Łatwo można przygotować do inhalacji Baby. Pod względem poręczności sprzęt jest rzeczywiście dostosowany do potrzeb i wymagań maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartik
Dnia 16.04.2019 o 15:16, Gość marek napisał:

Nam inhalator Pro podarowała teściowa jako wyprawkę po urodzeniu się synka. Powiem że inhalator się przydaje częściej niż myślałem. Synek już chodzi do żłobka, a w zasadzie wozimy go i już pierwsze choroby się zaczeły pojawiać, puki był w domu pod opieką mamy to praktycznie nie chorował wcale...ale w zlobku już to wyglada inaczej...

Świetny inhalator tez go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Oferta inhalatorów wygląda obecnie solidnie więc poszukaj tych, które zbierają pozytywne opinie, myślę że Sanity można się zainteresować. To marka, która ma sporo ciekawych opcji jak między innymi model Pro dla całej rodziny. Na pewno warto zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba
Dnia 29.08.2019 o 13:06, Gość aaa napisał:

Oferta inhalatorów wygląda obecnie solidnie więc poszukaj tych, które zbierają pozytywne opinie, myślę że Sanity można się zainteresować. To marka, która ma sporo ciekawych opcji jak między innymi model Pro dla całej rodziny. Na pewno warto zwrócić uwagę.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×