Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brrrrrrrrrrrrrrrr

wszystko ok gdyby nie ten mały

Polecane posty

Gość brrrrrrrrrrrrrrrr

kurde czemu wszystkow tym zwiazku jakos sie kreci tylko on ma małego ptaszka, ktory mi wogole nie odpowiada, nasz sex lezy w gruzach..tzn jemu jest super oczywiscie tylko mnie to nic nie rusza, wogole go nie czuje, tesknie za takim ktorego mozna zlapac, poczuc...echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezywam dokładnie
to samo :(((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrr
jak sobie dajesz rade?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to unikam seksu
i wychodzi na to, ze to ja jestem jakas oziębła :( A mój poprzedni chłopak miał tak porządną pałę, że to porownanie mine dobija podwójnie. A Ty jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrr
no dokladnie, wyobrazam sobie poprzedniego...to straszne... najgorsze jest jak on sie kreci w kolko we mnie, obija sie tam a ja bym najchetniej przyslowiowe paznokcie malowala.. lepiej jest analnie ale ile mozna tak dochodzic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze że ten
nawet nie nadaje się do seksu oralnego, ani nie umie robić, ani jemu nie da się tego z przyjemnościa robić, bo ani nie ma długiego, ani grubego, ani porządnie nie stoi. Drugi raz w życiu mi sie coś takiego zdarzyło, ale w tym wypadku to 100% porazki, a chłopak poza tym jest rewelacyjny, ale nie wiem ile to jeszcze potrwa :(( Może znajdzie się ktoś, kto sobie radzi z takim problemem jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny nie wiem
a poprzedni mial 18cm długości i był max gruby i mi pasował idealnie, także nie należe do dziewczyn, które musza mieć z minimum 20cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *minimum z 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrr
z 12-14cm w akcji i jest cienki ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechaaaa31
ty masz drugiego z małym a ja miałam chyba kilku i tylko jeden miał normalnego że czułam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuję Wam
Spotykałam się jakiś czas temu z facetem, który był wysoki, dobrze zbudowany, a gdy się rozebrał to miałam ochotę zapytać czy on już stoi czy jeszcze nie :O Seks był tragiczny po prostu... tyle radości co z wkładania tampona w czasie okresu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje z tymi
facetami teraz!! chyba niedługo zacznę im podrzucać ulotki o powiększaniu penisa macrolane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuję Wam
tamponu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skąd wy ich bierzecie
jak wam sie tacy trafiają to chyba tylko tacy was chcą. mi sie nigdy mały nie trafił, mój facet to ma takiego że czasem nawet sprawia ból. współczuję wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd oni się biorą
byłoby lepsze pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrr
zbudowany tez nie jest...............tyle ze twarz ma względną i głos ;) tylko co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracy501
a mi się marnuje ponad 14cm w obwodzie - leży odłogiem kompletnie, normalnie nie ma sprawiedliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfghgh
nie ma to jak grubiutki 18 cm...ehhh...ale 13-14cm to jeszcze ok, pod warunkiem ze srednio gruby, bo mojej koleznki facet ma 8-10cm i cienkiego, to dopiero porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuję Wam
Tamten już nie mój był z wyglądu kwintesencją męskości i tym większy był mój szok, gdy zademonstrował mi swoje maleństwo ;) Na szczęście teraz jestem z kimś, kto ma aż za duży sprzęt i tak sobie myślę, że mógłby oddać tamtemu trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze gdybym nie miała
porownania do dużego i grubego to bym tak nie lamentowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr
tylko tacy nas chca? przeciez nie mam na czole napisane nie szukam z malym i o ironio tacy sie pchaja.....a oni tez nie lataja z malym na wierzchu zebym wiedziala w co sie pakuje.....szukalam dobrego czlowieka i znalazlam....tyko feler jest nie do zniesienia i mam zal ..do losu?;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to podobnie jest z piersiami u kobiet, ladne ksztaltne i jedrne spotkac to rzadkosc ze hoho. Albo wielkie obwisle, albo ich prawie nie ma :S No ale coz, takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym że cycki rzadko
biorą udział w doznaniach seksualnych, bardziej względy estetyczne :) a penis to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię idealnie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak to problermm
a nie myslalyscie aby urozmaicic wasz sex poprzez dodatkowy sprzet w postaci wibratora? mi moj ex sam to zaproponowal, bo powiedzial, ze sam juz nie daje rady ze mna:D no ale i tak sie rozpadlo i nadal nie wiem jak to bybylo z takim dodatkiem;) Moze jakos by to Wam pomoglo..., chociaz sama nie weim czy cos tak sztucznego moze byc przyjemne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA OSOBIŚCIE NIE
TOLERUJĘ WIBRATORÓW, SA ZIMNE NA MAKSA, ALE FAKTYCZNIE W TYM WYPADKU, TO JEDYNE, CO MOGŁOBY MNIE DOBRZE WYPCHAĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×