Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tornister

Czy istnieją kobiety ekshibicjonistki?

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Wobec tego jestem ciekawa , jak mnie ocenisz ? Zawsze byłam bardzo wstydliwa, co wkurzało mojego chłopaka. Podczas wakacji któregoś dnia pojechaliśmy rano na rowerach nad zalew. Miejsce wybrał mój chłopak. Był to taki odległy półwysep . Nie było tam nikogo i dałam się namówić mojemu chłopakowi do opalania nago. Było to dla mnie krępujące ale chciałam , aby był zadowolony. Po chwili zobaczyłam, że brzegiem idzie wędkarz i musiał on przejść tuż obok nas. Chciałam się okryć ale mój chłopak schował moje ciuchy do sakwy przy rowerze i nawet ręcznik mi zabrał. Położyłam się na brzuchu na materacu . Strasznie się wstydziłam, jak ten wędkarz przechodził. Nad zalewem pojawiało się coraz więcej ludzi na szczęście w dużej odległości . Jednak po chwili przyjechało na rowerach dwóch kilkunastoletnich chłopaków . Oni rozłożyli się tuż obok nas na kocu . Rozebrali się do naga . Cały czas się na mnie gapili. Dopiero wtedy mój chłopak powiedział mi, że jesteśmy na "dzikiej" plaży naturystów. Dla mnie to był szok. Leżałam na brzuchu ze ściśniętymi nogami i bałam się drgnąć. W dodatku zachciało mi się siku i po chwili nie mogłam już wytrzymać. W okolicy nie było żadnego miejsca, gdzie by się można wysiusiać. Mój chłopak powiedział, co bym weszła do wody i tam to zrobiła. Nie miałam innego wyjścia ale za długo czekałam. Zerwałam się z materaca , pobiegłam w stronę wody ale nie wytrzymałam i po drodze się posiusiałam. Czułam się megaupokorzona. W niezbyt ciepłej wodzie siedziałam chyba z pół godziny i ochłonęłam. Pomyślałam sobie, że przecież nic takiego strasznego się nie stało z tego powodu, że dwóch obcych facetów sobie na mnie popatrzyło. Nie mogłam siedzieć w wodzie w nieskończoność. Nabrałam odwagi i wyszłam. Postanowiłam zachować się w przeciwstawny sposób. Nawet nie próbowałam się zasłaniać. Stanęłam obok materaca i suszyłam się w słońcu . Potem położyłam się na materacu ale na wznak . Mój chłopak był taki zazdrosny , że po chwili zaproponował powrót do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ! I jeszcze jedno. Jak wyszłam z wody, to żadnego podniecenia seksualnego nie odczuwałam . Tyle tylko, że przestałam się tak strasznie wstydzić jak poprzednio i zaczęłam myśleć, że nagość nie jest taka straszna i że to jest coś naturalnego. No może nieco zaczęło mi się też podobać , że podobam się facetom i lampią się na mnie jakby zobaczyli nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Coś chyba jest w tej chęci pokazania się nago. Do ekshibicjonistek sama się zaliczam ale mega przyjemność sprawia mi świadomość, że jestem oglądana nago albo podczas rozbierania. I nie ukrywam, że sama nieraz prowokuję takie sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Dojrzała Moniko, porozmawiamy o tym na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie tak gadają a jak mają fotkę pokazać to się problem robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Na priv nie jest tak zle z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Możemy porozmawiać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Fajnie :) gosc12313@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkałem takiej jeszcze a mam 34l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteście tacy ekshibicionistyczni to dlaczego tutaj się nie pokazujecie tylko ściemniacie erotomani gawędziarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
gość dziś (15.26) m.in dlatego, że nie lubimy / przynajmniej ja / takich ciekawskich napaleńców. A tak poza tym ! Przeczytaj definicję tego pojęcia. Uważnie i ze zrozumieniem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to ściema i puste gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Absolutnie masz prawo do własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawskich napaleńców:)a jak obnażasz się np w przymierzalni to tam ich nie ma:) bajki piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Dojrzała Monika, olej tego prowokatora. Nie wchodź z nim w dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jesteś prowokatorem ja nie mam parcia na to ale znam realia i widzę że to zwykła ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na tem forum są takie tzw erotomanki gawędziarki w realnem świacie nie spotka£em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
gość dziś (19.15) Bo albo się nie rozglądasz albo nie potrafisz dostrzec. Mnóstwo akurat kobiet lubi " łechtać" swoim ciałem mężczyzn. Wszak jesteście " wzrokowcami "prawda ? Mam koleżankę, która zajmuje się zawodowym striptisem. I nie robi tego dla pieniędzy. Akurat tych ma dosyć. Jak kiedyś zadałam jej pytanie dlaczego wybrała takie zajęcie to z rozbrajającą szczerością odrzekła, że lubi tą świadomość jak ktoś podziwia jej ciało ! A rzeczywiście ma co pokazać. Więc tymi erotomankami - gawędziarkami to tak wstrzymaj troszeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz plaży nudystów nie natknołem się na takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przynajmniej się nie wstydze pokazywać nawet tu na forum może dlatego że jestem facetem i mam więcej odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
gość dziś (19.37) Ale przecież plaża nudystów nie ma nic wspólnego z ekshibicjonizmem. To raczej forma spędzania czasu. Niezależnie od tego czy komuś się to podoba czy nie. Ja akurat taką formę lubię, akceptuję i korzystam. Jeśli ktoś przeciwnego zdania, to ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym poznać taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
No to trzeba się rozglądać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Masz jedna i bardzo fajna przed soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego jak nic nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
gość (21.49) ale naprawdę myślisz, że mi akurat tak zależy żeby Tobie się zaprezentować ? Nie i jeszcze długo nie. I już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojrzała monika - a może miałabyś ochotę pokazać się na sesji zdjęciowej? pytam całkiem serio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
gość dziś (22.41) To również odpowiem całkiem serio. Nie. Nie jestem żadną modelką, która dla szerokiego grona męskiego prezentuje na zdjęciach swoje wdzięki. Jeżeli czerpię satysfakcję z pokazywania się nago, to w czasie rzeczywistym, tu i teraz. I to ja wybieram ten moment. Poza tym ! Branie udziału w sesjach zdjęciowych jakoś mnie nie interesuje. No chyba, że robimy to z moim partnerem. Tu nawet jestem otwarta :) Ale dzięki za zainteresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojrzała monika - ok, więc jeśli chcesz, to możesz zapozować również z partnerem, jestem otwarty na różne możliwości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×