Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tornister

Czy istnieją kobiety ekshibicjonistki?

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą, że z taką kobietą trudno mówić o trwałym związku. Chociaż nie z powodu ekshibicjonizmu. Moim zdaniem, raczej nie są to osoby neurotypowe i to jest przyczyną, że takie związki się rozpadają. Mam tu na mysli ZA, FAS, FASD i wiele innych zespołów. Niektórzy ludzie przeżyją całe życie nie wiedząc co im jest. Natomiast samo pokazywanie się jest już jakby efektem ubocznym. Wiele lat temu chodziłem z dziewczyną, której fantazji nie brakowało. Powiedziałbym, że na swój sposób była całkiem gorąca. Robiła mi prywatny striptiz. Chętnie pozowałaby nago za kasę. Uwielbiała pieszczoty, sex oralny w obie strony bez problemu. Natomiast stosunek płciowy mógł dla niej nie istnieć. Jest wiele kobiet które nie lubią penetracji pochwy, ale są to najczęściej kobiety oziębłe, które mają małe potrzeby erotyczne. Moja miała te potrzeby naprawdę duże, gdy nie miał się kto nią zająć sama się zaspokajała, albo chodziła na spacerki bardzo skąpo ubrana. Generalnie trudno powiedzieć, aby była wstydliwa. Pamiętam byliśmy kiedyś nad Wisłą. Żadna tam plaża nudystów. Jakaś wioska w pobliżu, do pierwszych zabudowań było może ze 300 m. Rozłożyliśmy koc na łące dziewczyna ubrała bikini i leżymy . Nikogo obok nas, jedynie jakiś dom w zasięgu wzroku. Rozpiąłem jej stanik. Pozwoliła zdjąć bez problemu. Z majtkami podobnie. I tak oto przez ponad 3 godziny przebywała całkiem nago, i myślę, że sprawiało jej to niezłą frajdę. Dopiero jak zauważyłem, że jakiś facio nadchodzi, bez pospiechu włożyła strój. Musiał coś niecoś widzieć, bo się uśmiechał, jak z nami rozmawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałem dodać, że ta dziewczyna miała FAS. Dowiedziałem się o tym kilka lat po rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy istnieją kobiety ekshibicjonistki?" Są w WIĘKSZOŚCI. Przynajmniej wg moich doświadczeń. Moim hobby jest uważne przyglądanie się nagim międzyudziom moich partnerek. Nie zawsze wtedy jakoś świadomie reagują, ale ZAWSZE wtedy większe wargi sromowe stopniowo nabrzmiewają i rozchylają się, wystawiając na pokaz to, co ukrywały. Czyli WSZYSTKIE One były podniecone i miały przyjemność z mojego " dotykania wzrokiem". Większość z nich uważała za stosowne ukrywać swą nieprzyzwoitą "ekshibicjonistyczną" rozkosz, ale nie wiedziały, że to bezskuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×