Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orinko29

co to jest?????????

Polecane posty

dzis rano byłam na zakupach no i zrobiłam je dość konkretne. no i kiedy je podniosłam poczułam że na bieliżnie zrobiło mi sie mokro i dosyc mocno, po powrocie okazało sie że to jakas taka wydzielina zółto biała o konsystencji budyniu...mam już tak od paru dni... jestem 5 dni przed terminem porodu i zastanawiam sie co to moze byc...hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez o tym pomyslałam ale wczoraj byłam u lekarza i powiedział ze jedszcze wszystko jest zamkniete... a czop chyba schodzi jak juz sie tam cos rozwiera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coz ze ze szwecji
czop moze zaczac schodzic nawet tydzien przed porodem,u kazdej jest inaczej...moze czop jeszcze siedzi,ale czesto zanim wyjdzie to wlasnie pokazuje sie taki sluz,niedlugo bedziesz miala maluszka ze soba,powodzenia w czasie porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie czop schodził od 38 tc a rozwarcia nie miałam do 42, w ktorym zrobiono mi cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje;-) szczerze mowiac mam nadzieje ze to własnie to o czym piszecie i za niedlugo zacznie sie cos dziac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
czop jest właśnie takiego koloru lub podbarwiony krwią chociaż mi nie odszedł czop,odrazu wody i sie zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
do kilku dni powinno zacząć się coś dziać :) powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kiedys czytałam o tym na jakims forum u kobiety wypowiadały sie tez ze jest to tez oznaka jakies infekcji... wiec nie wiem co o tym myslec. roznie mowia.. ale tyle ze mnie tam nic w srodku nie piecze wiec chyba to nie zadna choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby bo juz jestem okrooooopnie zniecierpliwiona;-) ale piore, sprzatma co tylko sie da;-) wiec mysle ze cos pomoże troche ruchu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×