Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mikołajki

Prezenty na gwiazdkę?

Polecane posty

Gość Mikołajki

Mam ogromny problem jak co roku. Nie wiem co kupic dzieciom na mikołaja i na gwiazdkę?? Poradzcie co wy kupujecie? Syn ma 7 lat a córka 3. Zabawek jest masa w pokoju i nie chcę kupowac kolejnych, które będą leżały niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajki
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopiec lat 3 u nas udane zabawki rowerek biegowy: http://www.allegro.pl/item828038472_biker_easygo_super_rowerek_bez_pedalow_jezdzik.html hulajnoga-tylko bez głosu, melodyjka jest hm -bardzo denerwująca http://www.allegro.pl/item828001397_niesamowita_hulajnoga_trojkolowa_gra_i_swieci.html i klocki Lego i Straż z chęcią podczytam topic bo sama nie wiem co na gwiazdke dla Synka lat 3,5 i dla dziewczynki lat 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj kupowałam prezent dla mojej siostrzenicy młodszej od Twojej córki ale zauważyłam coś fajnego dla dziewczynki właśnie w takim wieku, 3 lata, to jest mata którą się podłancza pod kompa i wtedy dziecko może tańczyć na tej macie, ćwiczyć różne układy, grać w gry myślę że 3 latki są na ogół ruchliwe i taka zabawa może pozbawić ich trochę energii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możeee
3 latki za małe są jeszcze na gry...Jeśli twoje dzieci lubią książki, to to zawsze jest dobry prezent, ja będąc dzieckiem uwielbiałam książki. No i jakieś papiernicze rzeczy, coś do malowania, ciastoliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możeee
No i pamiętaj, że to Ty w dużej mierze kształtujesz ich gusta...Jak będziesz kupować tylko modne ogłupiające zabawki, to Twoje dzieci zaczną w takich gustować i jak będą starsze tylko takie rzeczy będą chciały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mata do tańczenia to nie jest gra, dziecko sobie może na niej tańczyć robić cokolwiek i potem z biegiem czasu zacząć ćwiczyć układy itp nic za skomplikowanego dla 3 latki mi się to bardzo podoba i mojej siostrzenicy która posiada duuuużo energii też się na pewno spodoba i kupię jej to jak będzie w odpowiednim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możeee
No ok, może to i fajne :), tylko myślę, że bardziej dla 4, 5 latki :), no ale różne są dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możeee
Masa jest fajnych rzeczy do kupienia :). Ja zamówiłam dla 3 letniego bratanka bajkę " Zaczarowany ołówek" na DVD, pamiętacie to? :). Dla +3 lata polecam też książki, bajki Grzegorza Kasdepki, super są ;). C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajki
Myślę , że mata gumowa - tzw puzzle na podłogę to dobry pomysł :) Mała powinna się ucieszyć :) No i jakąś książeczkę i (świnkę skarbonkę chciała) A dla 7 syna myślałam że kupię kierownicę do komputera i grę - wyścigi samochodowe. Poradzcie czy to dobry pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajki
A dla męża???? Co polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma 4 lata i najbardziej by tylko siedział teraz z kredkami i blokiem oraz układał puzzle. Dlatego w tym roku dostanie puzzle ze swoim ulubieńcem scooby doo oraz farby do malowania placami.Prezent nie drogi a na pewno się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak co do puzzli to mi się przypomniało że teraz w LIdlu są Puzzle z Disneya - księżniczki, kupuś i ZygZak - 10 układanek od 9 do 60 szt za 25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta .
jak myślicie czy ten rowerek bez pedałów to nie za wcześnie dla 2latka?\ http://www.allegro.pl/item828038472_biker_easygo_super_rowerek_bez_pedalow_jezdzik.html Mam syna 2latka i 5,5l. nie mam pojęcia co im kupić. Zaproponujcie coś... tylko gry komputerowe itp odpadają. Książki moje dzieci otrzymują min raz na 2tyg bez okazji, więc też odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nununu
dla dzieci to nie az taki problem z prezentami;)gorzej z prezentem dla meza:Dtu sie zaczynaja schody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajki
no właśnie mąż- największe dziecko w rodzinie - :O Co mu kupić??? Mój ciągle gada że jakąś fajna płytę musi sobie kupić , kurcze ale nie wiem jaką- określenie fajna nic mi nie podpowiada :O :O Może jakąś książkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek na 3 urodziny dostał ,tą kolejkę.Dla niego rewelacja.Jeszcze przez ten rok się jemu nie znudziła http://allegro.pl/item823973297_kolejka_fenbo_elektryczna_city_junior_102el_od_ss.html Jeśli chodzi o rowerek bez pedałów to nie mogę stwierdzić co i jak :) A dla męża to też żaden problem ;) Znamy ich i wiemy jakie mają hobby,co lubią a czego nie... Jeśli to fan muzyki to najnowsza płyta danego zespołu.Dla maniaka komputerowego to gadżet w postaci zabawnej myszki,lepsze głośniki czy mikrofon. Dla krawaciarza to aktówka,pióro czy też notes ze skórki. Lub po prostu coś standardowego -kosmetyki, szalik+czapka+rękawiczi czy też sweter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajki
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nununu
zeby to bylo takie proste z tymi facetami;)ja mam przy kazdej rocznicy wieeeelki dylemat;)jesli chodzi o pasje to mojego sa samochody,na urodziny fundnelam mu wypasione radio jego marzen plus montaz:Da teraz cos wspomina o nowych felgach:Dto co mam mu felgi kupic pod choinke:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nununu
mialo byc przy kazdej okazji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że odpowiednim prezentem może być jakiś ciuch w sklepie internetowym http://www.eshop.volcano92.com/ . Sama kupiłam mojemu synowi taką ładną bluzę, napewno będzie się cieszyć. A przesyłką się nie martwcie, napewno dojdzie szybko, wiem z doświadczenia ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menspace
jakoś nigdy nie mam problemu z zakupem prezentów dla dzieci. Zawsze najdłużej zastanawiam się, co w tym roku wybrać dla męża?? pomóżcie, bo święta za pasem, a ja nadal pozostaje z pustymi rękami. Czy myślicie, że jakiś fajny , oryginalny zestaw eko kosmetyków usatysfakcjonuje wymagającego mężczyznę?? może coś w takiej serii menspace.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję rozwijające myślenie gry, czasem Lego, no i książki :D Fajne promocje są na http://ksiegoswiat.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padziej
Kwestia dla kogo i za ile, ale generalnie świetne prezenty można dobrać bez wydawania na ten cel majątku, najlepszy tego przykład macie o tutaj - http://prezentmarzen.com/jazda-ferrari/ Sporo, ale prezent który się zapamięta do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×