Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

życze Szczesliwego Nowego Roku oraz spelnienia Najwiekszych marzen :) aby staly sie rzeczywistoscia :) przesylam wam moc fluidkow :) ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki.Ja dzis jakos chandrowo mam...tzn okresik powinien przyjsc za jakies 4 dni...mnie je wiecej ..najdalej 10.01 ale raczej okolo 5.01. a od kilku dni mam straszne klucie jajnika...naczytalam sie i niby moz to oznaczac ciaze...wczesna...ale oczywiscie ja dopuszczam bardziej do siebie jakas pozamaciczna lub torbiel...normlanie jakies halo mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Cześć, MaNiusia27 mam teraz identyczne halo jak Ty, @ mam dostać koło 5.01 jajniki mnie bolą, piersi bardzo wrażliwe oczywiście wszystkie fora przejrzałam o objawach ciążowych i też się łudzę, że może to być ciążą ale identyczne objawy sa na ciaze jaki i na @ ale po części mam jakąś nadzieję chociaż wiem, że to mało prawdopodobne pcos, słabe żołniezyki i piereszy cykl na clo :(:( no i oczywiście robiłam test w 25dc oczywiście naegatyw :( a jeszcze przeziębienie mnie rozkłada - maskara jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
oczywiście mam też myśli, że może po clo zrobił mi się torbiel - oszaleć idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Aisha-hm...........24...........3.................... ..22.12.2009 Asiaczek1983.....26..........12.................... ..27.12.2009 bardzonowa.......28..........12..................... 03.01.2010 Minia85.............24..........1.................... ..7.01.2010 olik.BB..............32..........18................... ..08.01.2010 MaNiusia27........24..........13......................10 .01.2010 aniamaja..........29...........3.......................0 2.02.2010 Ania.................29...........10................... ..15.02.2010 Brzuchatki NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IM IE.... AGNES19............8.........12.08.2010...?............ Ania/ Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa takie oczekiwanie jest straszne...mnei jajnik nigdy nie klul.tempka tez zamiast spasc wzrosla o do 37,1...pewnie zaczne sie nakrecac...rany jak ja bym chciala by wlasnie sie udalo... a na forach roznych mozna sie naczytac o cudach...wiec moze wlasnie i do nas on nadszedl...czesto cie moja droga boli jajnik?a kolezanki doswiadczon ktore juz maaj dzieci jakie maja wrazenia?bo test zrobiony w 25 dniu raczej nie wykazalby ciazy...chyba ze betahcg,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
MaNiusia27 jajniki zawsze mnie bolały ale nie tak długo i nie tak intensywnie mam wrażenie jakby coś mi je obrywało dziwne uczucie i takie mocne spięcie jak przy @ ale raczej krótkotrwałe, ból piersi mocny mam taki dobiero drugi cykl więc wszytsko "zwalam" na bromergon ktory biorę od 20.10 Tak jak piszesz naczytamy się na innych forach o cudach, że się udaje i same wierzymy, że skoro komuś sie udało to i nam sie uda bo czemu i by nie :):) tak bardzo bym chciała :):) 29dc to jeszcze pewnie za wczesnie na "podniecanie się, że nam się udało" :) Moje koleżanki nie miały takich problemów, wiec jak je podpytywałam to każda myślała, że dostanie @ a później jak się już spóźniał zrobiły test i jest wielkie szcześćcie ale moje koleżanki właściwie zachodziły w ciążę albo przez nieuwagę i nie za bardzo były zadowolone albo w pierwszym cyklu licząc, że się troszkę postarają i poszaleja bez zabezpieczenia o ot sprawiedliowść :):) A Ty MaNiusia jesteś na jakichś wspomagaczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaNisuia27
bardzonowa ja mysle ze moze wlasnie chodzi o to by uwierzyc w ten cud..bo ja niby wierze ale jakby sie zastanowic to wydaje mi sie nieprawdopodobne ze zobacze w koncu 2 kreseczki.Normalnie juz powinnam czuc sie "okresowo" ale na szczescie nie czuje sie tak.Jestem na Clo i biore luteine od 16 do 26 dc.wiec jutro przestaje.Od kiedy ja biore cykle mam 25 26dniowe.dzis 25 i cisza....zobaczymy.trzymam za nas kciuki i reszte forumowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę dziewczyny fajnie jakby nam się udało:) U mnie dzisiaj @ nie przyszła, więc rano testuję. Pisałam wcześniej, że przegapiliśmy owu w tym cyklu, ale może zdarzył się cud? Trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Byłoby cudownie zobaczyć dwie kreski ale jakoś ciężko mi uwierzyć, że mogłoby sie udać :) A który cykl bierzesz clo? Ja chyba czuję się na @ już sama nie wiem, a temperature mierzyc najlepiej rano o tej samej porze? Bo sprawdzam temp. ale wieczorem, kiedy automatycznie jest wyższa i teraz mam 37,20 ale jestem przeziębiona wiec chyba cos mnie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaNisuia27
temperaturke koniecznie rano.ja niestety nie mierze systematycznie ale jakos od kilku cykli udaje mi si e okreslic okresik hehe.Clo biore od sierpnia.kiedys juz bralam jakos w lutym al e inny lekarz dal mi za mala dawke i wogole bleee.hehe.Minia moze faktycznie zdarzyl sie cud.Daj koniecznie jutro znac.Ja jak nie dostane i nie bede odczuwac nic na @ to zrobie bete w srode.w koncu pewniejsza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaNisuia27
aa i mierzyc tempke koniecznie tam na dole hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Minia85 daj koniecznie znać jaki wynik testu :) Co do owulki to nigdy nie masz 100% pewności, że ja opuściłaś chyba, że cały miesiąc nie przytulałas się ze swoja drugą połówka :) MaNiusia27 w środę który bedziesz miała dc? Ja się boję, poczekam do wtorku pewnie przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaNisuia27
28 dc.Bete pewnie bym mogla juz jutro zrobic ale mysle ze poczekam...Jak nie dostane @ to zrobie w srode,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
MaNiusia27 a jakie masz zawsze objawy przed @? Wiesz, że teraz wszystkie objawy pewnie będą świadczyć o prawdopodobnej ciązy :) ta nasza psychika ale jaka potężna:) Ja ostatnio 25dc. stwierdziłam, że mój żurek ma metaliczny smak bo naczytałam się czegoś o metalicznym smaku, doprawiałam go i doprawiałam aż był tak ostry :P:) wczoraj rozbolała mnie głowa tzn. bolała mnie przez 5minut ale to też odczytywałam jako znak ;) jakie to smieszne i tragiczne zarazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaNisuia27
no prawda.odczujemy wszystk co bysmy tylko chcialy.a sprawa wyglada tak ze wlasnie nie odczuwam tym razem nic.nie mdli mnie jak zawsze nie kreci mi sie w glowie nie mam zachcianek.piersi nie bolą...tylko sutki przy dotkaniu...ale ogolnie zero...tylko ten jajnik.no i glowa mnei boli ale jakos nigdy nie myslalam ze moze bolec na poczatku ciazy heh. a co do zachcianek to faktycznie co miesiac chyba na sile jadlam sledzie z czekolada by chociaz tak sobie wmowic ze moze sie udalo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaNisuia27
a przed okresem w sumie bola mnmei piersi i czuje takie rozrywanie w dole brzuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
ale chyba już się nakręcamy :):) czyli przyszły tydzień będzie decydujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
do jutra:) Minia85 daj rano znać, tak przed 8 ;) żebym nie myslała cały dzień w pracy:) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Czesc, mierzyłam dzisiaj tem. rano i chyba za niska 36,8 (to średnia wyciągnieta z mierzenia po obu stronach w ustach, pod językiem:) Jak sądzicie za niska tem, jak na 30dc.? Ciekawa jestem jak tam Minia85?? MaNiusia29 przyszła @? Czekam na wieści, bede pod wieczór. Miłęgo dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa temp ustach jest zawsze troszke nizsza niz mirzona w pochwie,,,ale jesli ciagle mierzysz w tym sammym miejscu to chyba tak moze byc....nie wiem w sumie...ale ktos na jakims forum kiedys napisal ze nie musi byc ona ciagle ponad 37 stopni tyle ze wazne by byla ponad linia nizszych temp w fazie poczatkowej czy cos takiego.no a u mnie dzis tez tempka 2 kreseczki nizsza i zaczynam czuc troche pobolewanie brzuszka.narazie troszeczke ale czuje,wiec uwazam ze nic z tego.trudno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka80
Hej dziewczynki....a ja dzisiaj 12 DC...zobaczymy jak się mąż spisze:):)Ale my to chyba za często się staramy i pewnie plemniki za słabe....:(Zobaczymy..trzymajcie kciuki!!!! @ powinien być 21 stycznia...jeszcze daleeeeeeekoooooo ale ja już bym chciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tylko na chwilę, bo lecę na betę quick vue- negatyw, a on jest podobno naj as100- pozytyw i nie wiem czy mam zwidy. Kreska jest nie tak ciemna jak kontrolna, ale jest jak byk:) Którys się myli i mam nadzieję, że ten pierwszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka80
Kurde to jak dla mnie jest:):)Minia85 gratulacje!!!!!!!! Zrób jeszcze innej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia85 bardzo sie ciesze oby byl pozytyw.Mam nadzieje ze wyniki beda juz dzis bety hehe bo nie moge se doczekac co ci wyjdzie hihi.trzymam kciuki i nie gratuluje by ne zapeszac:)busiooooole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę czekam aż mi głowa wyschnie:) Wyniki zawsze sprawdzam w internecie, więc będą pewnie dzisiaj. Za godzinkę się zbiorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia ja mam nadzieje ze ty szalejesz ze szczescia i daltego nic nie piszesz:)u mnmie @ brak.troche pobolewa brzuszek ale troche mniej niz zazwyczaj.za to hmmm tak jakby w bioderkach mnie boli....dziwne.Bardzonowa przyszla @ do ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×