Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

mój 39dni, ale jest wodospad :) Tylko ja raczej miałam owu, a do tego brałam luteinę. A Ty bierZesz coś na zagnieżdżenie i ewentualnie wywołanie @ przy cyklach bezowulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)....U mnie 23 dc...tempka 37,3...rano strasznie mnie podbrzusze pobolewalo...wzięłam nospe na wszelki wypadek...nie wiem czy dobrze??....piersi z wyglądu nic nie zmienione...tylko troszkę delikatnie znowu bolą ale tak po bokach głównie....od strony pach...kurczę jeszcze tyle dni do terminu @...zwariuję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko bardzo dobrze :) nospa w ciąży nie szkodzi, wręcz jest zalecana przy mocnych bólach. Daj znać, kiedy testujesz :) U mnie @ się uspokoiła, wczoraj to była rzeź. Mam weekend pracujący, więc mniej tu będę zaglądać. MaNiusia a ten lek z Anglii to wiesiołek :) Też biorę od tego cyklu. Musisz pamiętać, że po owu trzeba go odstawić, bo powoduje skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkowska
Szarlotka, chyba podobnie będziemy testować, ja 1 dzień cuklu miałam 27 grudnia, w czwartek za tydzień ma być @, a jeśli nie będzie to poczekam z tydzień dłużej i zrobię testa no chyba że nie wytrzymam i zrobie wczesniej. Jak kiedyś zbliżała się @ to test robiłam codziennie he he jak jakaś nawiedzona, a jak faktycznie byłam w ciąży to testu nie zrobiłam od razu bo się bałam, a kilku dniach taka niespodzianka- dwie krechy. Ja mam podwyższoną temp. i piersi bardzo bolą i powięszyły się sporo, mam wrażenie że bluzka za ciasna. Nie nastawiam sie na ciążę bo czasem raz na kilka cykli zdarzy mi się ból piersi, więc wolę się nie nastawiać że to ciaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia to ja juz nie wiem jak mam brac ten lek.powiedziano mi ze po owulacji tj od 16 dnia do konca ale tak mysle ze to bez sensu.czyli mowisz ze teraz juz brac??ehhh sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już dzisiaj w pracy...:( Strasznie mnie dzisiaj rano brzuch bolał...:(:(skurcze jak przed @...ale do niej jeszcze czas...5 dni z dzisiejszym...także nie wiem czy to dobrze czy źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkowska
Jak poprzednio byłam w ciąży to miałam przed spodziewaną @ takie bóle właśnie jak przed @, po terminie miesiączki wszystko się uspokoiło, także nie sugeruj się tymi bólami moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionkowska:):)Dzięki za pocieszenie:):)Ja to w ogóle myślałam że coś nie tak:(....ale nic...narazie czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaNiusia nie jestem pewna. Wiesiołek się tak bierze, jest on na polepszenie śluzu w czasie owu i bierze się go przed nią. Wpisałam ten Twój lek w google i wyszło, że to właśnie wiesiołek, więc nie wiem. Poczytaj może trochę. Wiesiołek powoduje skurcze i po owu trzeba odstawić- to jest w ulotce szarlotka, fionkowska życzę Wam, żeby faktycznie to była ciąża. Niestety, z doświadczenia wiem, że w czasie starań, objawy są też bez ciąży. Mnie już od owu kuje, boli brzuch i piersi, biorę nospę już tydzień przed, a @ tak czy siak jest. Wiadomo, że to siedzi w głowie :) Mam nadzieję, że u Was to naprawdę ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faustka
Witajcie dziewczyny. Mam 27 lat i staramy się z mężem 2 cykl. Byłam w tym tygodniu u lekarza, który stwierdził podczas usg, że w prawym jajniku żadnych pęcherzyków a w lewym są, jednak żaden z nich nie jest dominujący. Więc wiemy już, że ten cykl należy do przeszłości. Ale Pani Doktor kazała mimo wszystko próbować, bo zdarzają się cuda, których medycyna nie umie wyjaśnić. Dziś jest 14 dc a cykle mam w miarę regularne co 31 dni. Od jutra będziemy z mężem się starać. Trzymajcie kciuki :) Cieszę się, że jest ten wątek, i razem z Wami będę mogła dzielić się smutkami i radościami moimi i Waszymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faustka
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Aisha-hm...........24...........3.................... ..22.12.2009 Asiaczek1983.....26..........12.................... ..27.12.2009 bardzonowa.......28..........12..................... 03.01.2010 Minia85.............24..........1.................... ..7.01.2010 olik.BB..............32..........19................... ..14.02.2010 MaNiusia27........24..........13......................10 .01.2010 aniamaja..........29...........3.......................0 2.02.2010 Ania.................29...........10................... ..15.02.2010 niusia220..........22............3...................... 01.01.2010 Faustka............27...........2.......................02.02.2010 Brzuchatki NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IM IE.... AGNES19............8.........12.08.2010...?............ Ania/ Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faustko moja koleżanka ostatnio miała stwierdzone PCO- bez leczenia zero szans na owulację. Dwa tygodnie po wizycie ok. 30dnia cyklu miała owu i trafili :) teraz jest w 10tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Aisha-hm...........24...........3.................... ..22.12.2009 Asiaczek1983.....26..........12.................... ..27.12.2009 bardzonowa.......28..........12..................... 03.01.2010 Minia85.............24..........1.................... ..7.01.2010 olik.BB..............32..........19................... ..14.02.2010 aniamaja..........29...........3.......................0 2.02.2010 Ania.................29...........10................... ..15.02.2010 niusia220..........22............3...................... 01.01.2010 Faustka............27...........2....................... 02.02.2010 MaNiusia27........25...........14......................12.02.2010 Brzuchatki NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IM IE.... AGNES19............8.........12.08.2010...?............ Ania/ Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyslalam ze dawno nie zmienialysmy informacji w tabeleczce:)i zmienilam;p...a kilka kolezanek musi spasc do Agnes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Aisha-hm...........24...........3.................... ..22.12.2009 Asiaczek1983.....26..........12.................... ..27.12.2009 bardzonowa.......28..........12..................... 03.01.2010 Minia85.............24..........1.................... ..7.01.2010 szarlotka80.........29..........1.......................21.01.2010 olik.BB..............32..........19................... ..14.02.2010 aniamaja..........29...........3.......................0 2.02.2010 Ania.................29...........10................... ..15.02.2010 niusia220..........22............3...................... 01.01.2010 Faustka............27...........2....................... 02.02.2010 MaNiusia27........25...........14......................1 2.02.2010 Brzuchatki NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IM IE.... AGNES19............8.........12.08.2010...?............ Ania/ Gabriel No to się dopisałam:):)Dziewczynki a wczoraj i dzisiaj w nocy strasznie bolały mnie piersi....jeszcze tak nie miałam więc liczę na cud...mój mąż twierdzi że jestem....mam nadzieję że go nie zawiodę:(:(.....trzymajcie kciuki dalej....dzisiaj 25 dc...temp.rano 37,4...a zewnętrzna bez sensu dalej 37......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Aisha-hm...........24...........3.................... ..22.12.2009 Asiaczek1983.....26..........12.................... ..27.12.2009 bardzonowa.......28..........12..................... 03.01.2010 Minia85.............24..........1.................... ..11.02.2010 szarlotka80.........29..........1....................... 21.01.2010 olik.BB..............32..........19................... ..14.02.2010 aniamaja..........29...........3.......................0 2.02.2010 Ania.................29...........10................... ..15.02.2010 niusia220..........22............3...................... 01.01.2010 Faustka............27...........2....................... 02.02.2010 MaNiusia27........25...........14......................1 2.02.2010 Brzuchatki NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IM IE.... AGNES19............8.........12.08.2010...?............ Ania/ Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko jutro robisz betę? Będzie już wiarygodna, więc możesz śmiało :) daj znać, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia....kurczę boję się:):)Tak pięknie żyje się taką nadzieją:):)....jeśli zrobię jutro betę...to wynik mogę odebrać we wtorek...napiszcie mi tylko jaki wynik bety musi być żebym zaczęła się cieszyć...a wiecie co jeszcze z dziwnych objawów???? czuje jakieś takie napięcie brzuszka na dole.....taki ścisk...nie wiem jak to nazwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko generalnie ciąża to beta powyżej 5, a praktycznie dopiero powyżej 25. Tutaj problem tyczy się ciąży biochemicznej, czyli ciąża jest, ale przychodzi okres i dochodzi do wczesnego poronienia. Specjaliści szacują, że kobieta co najmniej raz w roku jest w takiej ciąży. Dlatego radzą robić testy dopiero w terminie @. A jeśli robisz wyniki w diagnostyce, to można je sprawdzać przez internet :) To duża wygoda. Zapytaj u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Aisha-hm...........24...........3.................... ..22.12.2009 Asiaczek1983.....26..........12.................... ..27.12.2009 bardzonowa.......28..........12..................... 03.01.2010 Minia85.............24..........1.................... ..11.02.2010 szarlotka80.........29..........1....................... 21.01.2010 olik.BB..............32..........19................... ..14.02.2010 aniamaja..........29...........3.......................0 2.02.2010 Ania.................29...........10................... ..15.02.2010 niusia220..........22............3...................... 01.01.2010 Faustka............27...........2....................... 02.02.2010 MaNiusia27........25...........14......................1 2.02.2010 Brzuchatki NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IM IE.... AGNES19............11.........12.08.2010...?............ Ania/ Gabriel dawno nie pisalam ale zabiegana bylam, u mnie dzidzia rosnie kjsiazkowo za pare dno kolejne usg, znowu zobacze moja niunie:P karta ciazy zalozona, serduszko bilo super, czekam na kolejne kolezanki brzemienne w stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes super :) To już 11tydzień, ale ten czas leci. rośnijcie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Agnes 11 tydzien to juz cos:)hehe nawet nie wiedzialam ze to juz tyle minelo od kiedy piszemy.hihi fajnie:) Ja w poniedzialek nastepny na usg sie wybieram by zobaczyc czy pecherzyki pekna czy nie.i nie wiem czy obedzie ie bez zastrzyku...ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaNiusia ja wybieram się na monitoring w przyszłym cyklu. Teraz biorę ten lek, więc nie wiem, czy mi coś poprzestawia niusia a co u Ciebie? Dawno nie pisałaś szarlotko trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkowska
Minia 85 bardzo dziękuję za życzenia zaciążenia. Próbuję się nastawić że nie jestem w ciąży, żeby widok @ tak nie bolał, ale i tak co chwilę sprawdzam czy piersi nadal powiększone, czy może macica się powiększyła. Ehhh, szkoda że tak musimy się męczyć z tymi staraniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionkowska a jak Ty potrafisz sprawdzić czy macica powiększona>???........ja to strasznie jestem nastawiona na tak....i chyba będę ostro płakać w czwartek jeśli przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Minia no juz dawno nie pisałam ale co jakis czas was podczytywałam żeby sprawdzić jak tam sprawy się mają. Minia mimo że teraz się nie udało musisz wierzyć że za jakiś czas napewno się uda:) Wiem że czekanie na nowy cykl jest strasznie długie:( ale są nowe nadzieje:). U mnie jak narazie dni płodne, pracujemy z mężusiem a jakie efekty okaże się na początku lutego. Minia a na ten monitoring idziesz w celu sprawdzenia czy wszystko ok i wyłapania dnia owulki? Pytam bo za bardzo w terminie monitoringu się nie orientuje, nie miałam jeszcze. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia fajnie że się starasz :) Tak, podejrzewam, że mam bezowulacyjne cykle :( Monitoring to kilka wizyt. Lekarz mierzy pęcherzyki, czy prawidłowo rosną i na tej podstawie zakłada, kiedy będzie owu. Później sprawdza, czy pękły :) Jeszcze sobie odpocznę, później pomyśle szarlotko i jak beta? Byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIA ...na becie nie byłam....:(wczoraj nie było szans...bo pracuję...(na forum też z pracy wchodzę:))....i z czasem kiepsko....dzisiaj bym wprawdzie mogła ale już lepiej poczekam do czwartku...to już tylko dwa dni...to wytrzymam.Więc tak...temperaturka 37,3...zewnętrznej nie mierzę bo mnie dziewczyny zabiją:):):):):)...piersi zmalały..:(tzn.nie bolą już tak,tylko same sutki wrażliwe,tak mi się wydaje...brzuszek przestał boleć...ale za to po wczorajszym szaleństwie z mężem miałam jakieś plamienie...:(potem już nic...ale o czym to może świadczyć??? Pewnie że @ nadchodzi:(:(miałam doła jak zobaczyłam ten kolorek......no ale narazie dalej cisza z @...to jeszcze mam nadzieję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkowska
Szarlotka, patrzę sobie czy brzuszek sie nie powiększa po prostu he he, wiem że to głupie, ale to już lekka obsesja. Widziałam straszną żyłę na piersi i zasinienie pochwy. Tak naprawdę to raczej sobie wcześniej nie sprawdzałam jaki mam kolor pochwy, a może taki sam jest zawsze :) . Ja też czuję że będę ryczeć jak się okaże że nie jestem w ciąży. W czwartek powinnam dostać @. Zamówiłam juz testy ciązowe na allegro, dotrą pewnie jutro.Dzis też brzuch mnie nie boli, organizm na razie spokojny, piersi za to wrażliwe, brodawki zrobiły się czerwone. Może to byc równie dobrze objaw zbliżającej się miesiączki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×