Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

niusia po jakim czasie wtedy dostalas @ ? tak to prawda ze doszukujemy sie wszystkich objawow wczesnej ciazy . Moj facet uwaza ze popadam w paranoje co chwile zauwazam cos nowego a testu boje sie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak długo komputerek coś mi szwankuje:( No niewiem, niechce tak się spieszyć bo już raz się zawiodłam na teściku a myślałm że już będą 2 upragnione kreseczki:) Jeszcze troszke poczekam. A Ty kiedy kupujesz teścik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia co racja to racja moj facet twierdzi ze popadam w paranoje co chwile zauwazam coraz to inne objawy a testu sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze drugi raz musze pisać:( cos mi tu kafe szwankuje :( NO co do teściku to niechce narazie się spieszyć bo niwestety już raz się zawiodła, myślałam że będą 2 upragnione kreseczki a tu 1 :( Może jeszcze troszke poczekam. A Ty kiedy kupujesz teścik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez szwankuje;/ jakies dziwne rzeczy wypisuje raz mi wkleji 2 razy raz wogule ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki 0909 no a ja nie mogłam wysłać i tez tak się powtarzam :) Przeczytałam wsześniejsze Twoje wypowiedzi odnośnie tesciku. Miejmy nadzieje że zobaczysz teakie piękne 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie test tez zawiodl to znaczy nie jestem tego pewna ale mam nadzieje. 22 jeden dzien przed spodziewana @ zrobilam wynik negatywny. TLumacze sobie ze to za wczesnie ze hcg moglo jeszcze nie byc wykrywalne ze moze tez miala na to wplyw pora dnia ( robilam wieczorem) Pieron wie. Ale kurka 12 dni to juz chyba duzo nie dziewczynki? sama nie wiem z nerwow obgryzam juz paznokcie w głowie metlik:( Niespodzianka byla by cudowna:) Najpiekniesza... Az mi sie lezka z oku zakrecila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już prawie 2 tygodnie :) Wszystko mozliwe :) Ja to mam juz taka małą manie co do takich malutkich kruszynek nie moge się napatrzeć gdziekolwiek zobacze i tez aż mi się łezka w oku kręci... . Wszyscy mi mówią żebym się zaraziła hehe :) A ja tak bardzo bym chciała się zarazić, chociaż mało kto o tym wie. Bo tak z męzusiem staramy się nieoficjalnie chcemy zrobic taką kinderniespodziankę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokladnie to samo. Przyjelismy ze rodzina i znajomi dowiedza sie jesli bedziemy juz pewni. Wole obejsc sie od docinek typu " kiedy mamy sie spodziewac wnuka " " a wy co tak dlugo" inni nie zdaja sobie sprawy jak takie komentarze mogą bolec. Naprawde byla bym najszczesliwsza osoba jesli zobaczyla bym te 2 kreseczki i pozniej jesli cala ciaza przebieglaby prawidlowo. Plec nie ma znaczenia byle tylko zdrowe. Ja juz mam jakas manie co chwile latam do kibla zobaczyc czy aby @ nie przybyla ;/ Zwariowac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wiesz że dosłownie myśle tak samo jak Ty , mogłabym skopiować Twoją wypowidź w odpowiedźi he:) Nas też już zaczynają pytać i kiedy/ i kiedy? a co jeszcze nie w ciąży? ... a to baaardzo boli:( W tą sobote idziemy na wesele gdzie oczywiście dziewczyna wpadła, i nie planowała i nie przemyślała tak jak my... Ale musimy wierzyć że i nam się uda:) MUSI sie udać :) Ja też dopiero co byłam w łazience ale narazie nie ma jej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde mówiąc to będąc na Twoim miejscu to naprawde bym nieźle wariowała 12 dni i nie ma@, u mnie dopiero 4 więc wszystko możliwe że lada dzień niestety przyjdzie :( ale aby nie, nie tęsknie za nią wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga to to jest nie sprawiedliwe ile slyszy sie o przypadkach wktorych malzenstwa nie moga zajsc w ciaze latami a jedni poprzez jedna wpadke zostana rodzicami oczywiscie nie pomijajac tego ze wogule nie chcieli dziecka. Zycie jest nie sprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga to to jest nie sprawiedliwe ile slyszy sie o przypadkach wktorych malzenstwa nie moga zajsc w ciaze latami a jedni poprzez jedna wpadke zostana rodzicami oczywiscie nie pomijajac tego ze wogule nie chcieli dziecka. Zycie jest nie sprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o tym to mysle prawie codziennie, że czemu tak jest :( Widocznie nie trzeba o tym wogóle myśleć i samo prayjdzie ale to tylko łatwo tak powiedzieć jak tak bardzo się tego chce ... :( A Ty kiki ile juz cykli się starasz? Przepraszam że pytam bo być może jest wcześniej napisane ale nie zapamiętałam wszystkich wpisów dziewczyn ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Testujcie dziewczyny jutro i dajcie znac, mam nadzieję, ze ku pokrzepieniu serc :) bedzie pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje ze nie przyjdzie Twoja i Moja:) Jesli obie zafasolkujemy To termin rozwiazania bedzie podobny;) Uwiez ze wariuje co chwile widze jakies nowe objawy ja nie wiem moze dostaje juz na glowe z tego wszystkiego. A Moj luby sobie smacznie spi z czym ja mam problem od paru dni;/ Popadam w paranoje. Dzisiaj powiedzial mi ze jutro robimy test bo nie zniesie tego napiecia ale ja mimo wszystko sie boje:( Jesli brak @ jest spowodowany czym innym a nie fasolka? ;( tyle pytań sie nasuwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam powyzej 1 cykl . I naprawde zdziwilo mnie kiedy nie dostalam @. Jesli sie okaze ze to dzidzia zaczne wierzyc w sile marzen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam bardzo mocno kciuki i za siebie i za Ciebie :) :) :) Hej bardzonowa fajnie że też jesteś z nami, myślałam że tylko my we dwie sierotki jesteśmy :) Kiki jutro leć robić teścik i informuj :) Ja w dzień postaram się pojawić na topiku. Jeśli nie to wieczorkiem. Jak którejś zechce się spaciu to piszcie śmiało, w końcu też musimy troche snu zazywac a nie tylko nasi mężczyźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa -> Jesli sie przelamie to test bedzie jutro:) o wyniku zaraz was poinformuje. :) Jesli beda 2 kreseczki to chyba poplacze sie z szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem tego pewna że jak w najbliższym czasie zobacze u siebie na teście 2 kreseczki bo będe płakać ze szczęścia jak bóberka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnimi czasy chyba cierpie na bezsennosc ;) Siedze i zastanawiam sie czy oby w brzuszku nie ma juz mojej malutkiej fasolki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no najgorsze to te noce jak człowiekowi coś się do głowy wbije i nie chce wyjść, i człowiek tak myśli i myśli i sobie wyobraża :) Nieraz tak się zastanawiam jakie to uczucie mieć w sobie nowe życie, które w tobie rośnie, które dzięki tobie się odżywia ... Postanawiamy że musimy tego uczucia dostąpić :) prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda;) w prawdzie jeszcze nie mialam takiej mozliwoscie ale nie omieszkam sie twierdzic ze to chyba jeden z najpiekniejszych okresow w zyciu kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×