Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

Gość bardzonowa
Już mnie wszystko boli i do tego to przeziębienie. Będę jutro od rana do 14 czekać na Wasze wieści potem dopiero późnym wieczorem :) Idę spać bo jestem bardzo zmęczona. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa wiem jak to jest kiedy złapie wstrętne przeziębienie :( To pa dobranoc do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj kolejny dzien dobiega konca a @ nie ma:) co raz bardziej zaczynam sie nastawiac , mam nadzieje ze rozczarowania nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilm zadnych badan. Wsumie nie podejrzewalam ze tak szybko to moze sie udac( nie zapeszajac oczywiscie) A ty robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh znów coś mi szwankuje, raz dobrze raz źle :) Tak kolejny dzionek bez @ co to będzie ??? :) :) :) tyle mysli się nasuwa do głowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja robiłam cytologie i usg dopochwowe bo tyle się naczytałam na różnych topikach, że lepiej zrobic niż nie. No i ja postanowiłam je wykonać żeby miec pewność że wszystko ok. Fakt te co wpadają nie robią badań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mnie troche nastraszylas. Mozliwe ze to ze mna cos nie tak ? a nie dzidziusz?:( kurcze wsumie to byl 1 cykl staran badania jak badania mialam zamiar zrobic. Ale nie bede ukrywac nastraszylam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechciałam Cie nastraszyć :( :) bo wiesz z tymi badaniami to chciałam je sobie zrobić wcześniej ale tak zwlekałam, ale jak juz zaczęłam myśleć o dzidziusiu to poszłam do ginki pogadałam z nią że myśle o dzidziusiu i takie tam, no i ona dała mi skierowanie na usg i fakt powiedziała że powinno się takie badania robić, ale wiadomo że wszystkie ich nie robią. Na pierwszym usg nie wszystko było dobrze ale to dlatego bo poszłam za późno to było 5 dni przed @, i ginka kazała mi przyjść tydzien po @ no i poszłam i wszystko wyszło dobrze, tak bardzo się wtedy ucieszyłam bo sama się przestraszyłam że coś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach jejku znów nie ma moich wpisów :( Nie martw się wszystko napewno u Ciebie dobrze. Jak jeszcze będziesz teraz myślała o tym to napewno nie zaśniesz w nocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie wybaczyla bym sobie jesli przez moja glupote bylo by cos nie tak:( ale miejmy nadzieje ze bedzie dobrze. :) a ty jak tam? Samopoczucie dopisuje?:) Jakies objawy wczesno ciazowe zauwazylas u siebie? bo co prawda ja mam ich mostwo ale nie wiem czy to moja psychika czy faktycznie to "to" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno wszystko dobrze :) Hmmm objawy, jak narazie to nic takiego nie odczuwam. Nie nastrajam się zabardzo. Nie zapomne jak po 1 cyklu starań miałam objawy kurcze idealne na ciąże, robiło mi się słabo, niby zbierało na wymioty, jakiś większy brzuch, piersi czego ja u siebie nie zauważałam to głowa mała, a tu zrobiłam teścik później usg i wszystko wyszło że to nie ciąża, a taka miałam nadzieje ... :( Ale to nasze pierwsze cykle także musimy być twarde kobitki i musimy wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pogniewasz się jak za 15 minutek będe ucikać spaciu? jeszcze troszkę z Toba pobęde :) Jutro musze wcześnie wstać do pracy, a tak tego nie lubie jejku :( Uwielbiam tak sobie dłużej pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pogniewam nie pogniewam:) Ja niestety tez uwielbiam sobie pospac dluzej . Takze odezwij sie jutro :) jesli zdecyduje sie na test zaraz wszystko tutaj napisze:) milych senkow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to dobrze :) Fajnie mi się z Toba pisało :)To do juterka pa pa kolorowych senków :) PS. Proszę mi się wysypiać, a wszystkie myśli odstawić na jutrzejszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia witaj na kafe. Minia ja biore luteine i wydaje mi sie ze objawy mam po niej zawsze takie same.w sumie nie skupialam sie na tym nigdy:) ale moze faktycznie wywoluje jakies.Ja tez skonczylam brac wczoraj.@ zawsze przychodzi tak dzien przed koncem brania wiec 2 dni temu powinna byc,Nie czuje w sumie juz klucia jajnika jak to bylo 2 dni temu.Brzusio pobolewa ale duzo mniej niz zazwyczaj...wiec zaczynam sie ludzic ze moze moze...zabaczymy...A i tempka znow 37.wie licze na moj maly cud.:)Pewnie sie przelicze ale powiem wam ze ten czas pelen nadzieji jest bardzo bardzo mily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Cześć dziewczyny:) MaNiusia kiedy masz zamiar robic test? :):) Zrób bo to może byc "to" . Jak zrozumiałam dzisiaj jeszcze Cię nie nawiedziła. Do mnie też jeszcze nie przyszla, zmierzyłam dzisiaj tem. i średnia;) 36,73 wiec nie za wysoka ale jak na mnie to chyba wyższa niz w pierwszej fazie cyklu. Niusia i Kiki nie nakręcajcie się na żadne choroby i zaburzenia, bedzie dobrze:):) Mam nadzieję, że Wam się teraz uda i nie będziecie przezywać tej meki kilku miesięcy oczekiwań :) Musimy zacząć mysleć pozytywnie - a mówie to ja "klasyczny zyciowy pesymista" :):):) Piszcie jak tam dzisiaj u Was :) Miłego dnia bez wstrętnej @@@@@@ oby już nie przyszła... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcznki.Tak jak mowilam tempka ndal wysoka...zmartwilam sie tylko tym spadkiem w czasie gdy juz byly wysokie tj 17,18 dc.i oczywiscie co zroobilam wlasnie?nakrecilam sie po raz kolejny bo ponoc jak zagniezdza sie jajeczko temp spada na 2 3 dni...wiec kolejne halo w glowie.Nie robie narazie testu.zrobie jak do 10 nie dostane @.To by byl 32 dc.czyli jakiej 7 dni po terminie.cos nei moge uwierzyc ze moglo sie udac.moze @ nie przychodzi bo tak bardzo tego chce ze ja blokuje...ehhh sama nie wiem.Milego dnia :):):) Bardzonowa a kiedy ty testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Własnie pisałam z moją ciężarną koleżanką, podałam jej moja dzisiejszą temperaturę i powiedziała, że to temperatura na przeziębienie i grypę a nie ciążę, chyba przestanę się łudzić bo potem bardzo przezyję ten @@ Wiem, że nie mam sznas na ciążę Nie będę testować :( nie chce chyba inaczej przeżyję @ niż widok 1kreski :( Czy temperatura może zmylić? Np. niska temperatura a jednak być w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba moze...na roznych foach sa opisywane takie przypadkki.ze dziewcyni e spadala a mimo to byla w ciazy...jednak nie wiem do konca czy tak jest naprawde.poreszta jesli to spadek to powinnas dzis lub jutro dostac@.a narazie trzeba zyc jeszcze nadzieja ze moze bedzie fasoleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
czyli nie testujemy, czekamy :) oczywiscie przeszła mi mysl: znajdz forum gdzie niska temertaura a jednak ciąża ale to już jest tak na maxa naciągane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga ja juz przerabialam to milion razy chyba hehe...co mi gdzies szczyknie to sprawdzam na forum;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania ja jestem nowa od wczoraj :) witam wszystkie babeczki :) Wkleiłam ostatnią tabelkę i dołaczyłam siebie, dopisujcie się dziewczynki jak którejś nie ma :) NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Aisha-hm...........24...........3.................... ..22.12.2009 Asiaczek1983.....26..........12.................... ..27.12.2009 bardzonowa.......28..........12..................... 03.01.2010 Minia85.............24..........1.................... ..7.01.2010 olik.BB..............32..........18................... ..08.01.2010 MaNiusia27........24..........13......................10 .01.2010 aniamaja..........29...........3.......................0 2.02.2010 Ania.................29...........10................... ..15.02.2010 niusia220..........22............3......................01.01.2010 Brzuchatki NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IM IE.... AGNES19............8.........12.08.2010...?............ Ania/ Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
chyba powinnysmy zmienić wiek w tabelce ;) nie wiem czemu wpisałam tam 03.01 powinnam wpisać conajmniej 05.01 a najpóźniej 10.01 to czekanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie troche inne
Witam, chcieliśmy zacząć starać sie o dziecko od nowego roku, ale będe wycinać migdałki jeszcze nie mam terminu ani niejestem zaszczepiona i moje pytanie Czy będąc w ciąży można wyciąć migdałki?? jeśli zabieg nie będzie podnarkozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mamy nowy rok ale nie dołujmy się ze nam roczek przybył :) to jeszcze gorzej na nas wpływa ... bardzonowa jak tam samopoczucie bo jak pamietam wczoraj było nie najlepsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×