Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

minia no to na zle mu nie wyszlo w sumie...fifi nie raczkuje i pewnie nie bedzie...pojdzie od razu na nozkach bo nie akceptuje lezenia ba brzuchu.a trzymany za raczki pieknie maszeruje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOO kogo moje oczęta widzą ?!?!??! Minia ! dobrze ze jesteś , martwiłyśmy się ! U nas ok , Oliwka pełza , raczkuje , gdy ją stawiamy tak jej sie podoba ze cale dnie stęka za jeszcze , łapie sie czegoś i próbuje stanąć ale nie bardzo jej to wychodzi . Myślę ze lada dzień załapie . Za to mówi mama i tata :) Oj rosną te nasze dzieciaczki ja to juz zapomniałam kiedy Oliwka byla taka malutka , teraz juz tyle potrafi .. jest taka mądra , nawet tańczy :D Bardzonowa co tam ???? to juz chyba blisko albo i juz po?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sonka.Fifi tez tanczy:D hehe ale nie raczkuje...Tez sporo juz gada po swojemu:) a bardzonowa to napewno juz z Tymkiem:) rosna nasze bobaski az za szybko ale teraz maja taki juz fajny wiek.ze i wyjsc z nimi mozna na imprezke i takie kumate sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam i zaglądam w nadziei ze zastane wiadomość od bardzonowej a tu nic .... ahhh ale jestem ciekawa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczeta:):):) 21.08 o godzinie 00.17 zostałam mamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):) Tymuś ważył 3600g 58 cm dostał 9 punktów :):):):) Poród był wywyolywany, trwał 10h no i co najważniejsze, pomimo iż błagałam o cc w trakcie to urodziłam siłami natury. Nie mam teraz na nic czasu od wczoraj jestesmy w domu i gdyby nie moj M. palcem do d... bym nie trafiła. Nie rozpisuję się o porodzie bo po 1. chce zapomnieć tzn. juz zapomniałam ten ból, momentu kiedy połozyli mi Tymka na brzuchu chyba nigdy nie zapomnę :):):), po 2. nie mogę siedzieć bo mnie boli... Sutki mam też już tak obolałe, że szok dzisiaj cały dzień robię za dostawcę mleka a mam go jeszcze mało, dzisiaj piłam hektolitry wody mineralnej, herbatki na laktację, karmi no i smaruje je maltanem i witamina A. Dół ratuję sobię tantum rosa i korą dębu. Jak ja KOCHAM MOJEGO SYNKA:):):):):):):) odezwę się jak będę mogła siedzieć ;);) całuję was a zdjecia przesle jak bede miala chwilę tzn. bardziej się zorganizuję duża buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie:) To tak jak Fifi Tymus nie pchal sie na swiat:) ile po terminie urodzilas?gratulujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia urodziłam 10 dni po terminie, mialam wywoływany poród. termin był na 11.08 nie rozpisuje się bo jeszcze troszkę mnie boli jak siedzę ale z dnia na dzien jest lepiej bede pisac bo mam ogrom pytan dotyczacych malenstwa ale to z czasem :) buźka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa i jak lepiej juz?? pytaj pytaj my chetnie poodpowiadamy na pytania. i mam taka rade:co by ci nei mowili to koniecznie podczas mycia sciagaj z siusiaczka synkowi skorke i tam tez myj,zbiera sie mnostwo bakteri.lekarze niektorzy niby odradzaja.ale znam osobiscie 3 przypadki gdzie w 2 trzeba bylo po jakims czasie chirirgicznie sciagac i to wielki bol dla maluszka,a w 3 przypadku wdalo sie powazne zakazenie.wiec koniecznie musisz zadbac o ta kwestie. minia i jak adas chodzi juz przy meblach itd?pewnie niedlugo zacznie samodzielnie skoro taki silny chlopak z niego:) nam dzis mija 9 miesiecy:D Oliwi chyba tez wiec buziaczki na kolejny miesiac krolewno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa gratulacje :) znowu zgubiłam temat, coś mi się ulubione kasują same i musiałam ręcznie szukać, ciężko było, ale znalazłam :) MaNiusia27 chodzi przy meblach, staje sam i stoi nawet 5min, nawet przy tym macha rączkami, kuca i wstaje, ale samodzielnego kroczka jeszcze nie było. W poniedziałek Adam skończył 9 miesięcy i następnego dnia pojawił się pierwszy ząbek i zrobił sam "papa", mimo że Go nigdy nie uczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia gratuluje ząbka.my mamy juz 6.z czego 4 wyszly w ciagu 2 tygodni.masakra byla.ale na szczescie juz ok.fifi jest bardzo odwazny.wstaje sam.robi kroczka.ale leci zaraz po tym wiec trzeba asekurowac ciagle:) sonka a jak u was? bardzonnowa pisz jak u maluszka twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam Wam skopiowanego posta coby się nie powtarzać :):) Dziekuje Minia za gratulacje :) WItam Was Drogie Dziewczyny :):) 100 lat mnie nie było :):) Nawet nie wiem od czego zacząć, mam nadzieję, że zdarzę coś napisać bo jestem na końcówce drzemki Tymka :) Tak wiec, wczoraj mineło 8tyg. od porodu a 21.10 nasz skarb największy skończy 2 miesiące. Czas leci jak szalony. Napiszę w punktach będzie mi łatwiej i może zdarze: 1. Karmię piersią - coś cudownego. Nie dokarmiam. Na ostatniej wizycie Tymuś ważył już 5100g. Pani dr mówi, że ma bystre oczy, że jest silny i sprytny - aż pekałam z dumy. 2. W ogóle nie przejmuję się ilością i częstotliowścią robionej przez Tymka kupy - wiem, że na sierpniówkach u dziewczyn ten temat cały czas się przwija u Kasi zdaje się też. Położna w szpitalu powiedziała mi, ze na "kupę nie ma reguły" może jej nie być nawet 2tyg. i jest ok. 3. Tymka kładziemy do łożeczka spać o 20, od 19 -19.30 jest kapiel potem wedle życzenia jedzonko tj. jedna albo dwie piersi i od 20 mamusia z tatusiem mają czas dla siebie :) Jak zasnie o 20 no gora 21 ale od 20 nie wyjmujemy go już z łożeczka, to wstaje koło 4-5 potem koło 7 potem idzie na krótką drzemkę około 9, potem 13 potem na spacerze koło 16-17. Kryzys marudzenia jest koło 18 może by spał, może jadł sam nie wie. 4. Kolki nas ominęly - ufffffffffffffff 5. Dwa dni miał wzdęcia ale to przeze mnie a raczej przez ciasto drożdzowe. Uchował się bez kropli na gazy, czopków etc. Jest już taki fajny, a tam fajny bosko-cudowny :):):) W pierwszym tygodniu przezyłam szok, że muszę być na tu i teraz a gdzie poranna toaleta, sniadanie ale baaardzo pomagał mi moj mąż także obeszło się bez depresji, dołów etc. Już nawet dwa razy wyszłam z koleżankami do naszej "przedporodowej" kawiarni ;) na krótko bo na krótko ale było fajnie mama posiedziała z nim jak już spał czyli od 20 miałam wychodne a 22.20 mama dzwoni "gdzie jestem" a ja jak nastolatka,że juz wracam. Posiedziałabym dłużej ale mam już chciała iśc spać a poza tym mąż już wracał z pracy i chciałam z nim jeszcze chwilę posiedzieć. 6. Byłam już na kontroli u gin.narazie nie biore zadnych tabletek bo chciałabym i tu UWAGA :):) starać się w przyszłe wakacje o rodzeństwo dla Tymusia :):) któraś się dołączy? :):) ale zobaczymy bo kto jak kto ale my dobrze wiemy jak to jest się starać a potem... no właśnie nie zawsze tak jakby się chciało. Wynika to też z tego, ze nie chce wracać do pracy bo przez moje L4 napewno beda chcieli mnie zwolnić a szukanie nowej pracy plus aklimatyzacja rtc. równa się odłożeniem ciąży o kilka lat a tu zegar tyka :):):)także chcialabym wykorzystać moją umowę na czas nie okreslony a tak czy tak chcemy mieć dwójkę dzieci no ewnetualnie trzecie na wpadkę :):) Nie wiem co jeszcze napisać :) Przeslę zdjęcie Tymusia na naszą pocztę :) Całuję Was i Wasze pociechy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bardzonowa jeszcze Ci nie gratulowałam więc teraz to czynie :D GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! masz przy sobie już upragnione , wyczekane dzieciątko !! Tak się bałaś porodu a teraz pewnie uważasz że to najpiękniejszy moment w życiu kobiety ! mimo tego całego bólu . Niedawno Oliwcia przeszła zapalenie oskrzeli , od urodzenia nawet katarku nie miała a jak ją wzięło to z gruber rury .. :( no ale już jest ok , zdrowa. Energi co nie miara , raczkuje , wstaje , wywala wszystko z szafek , szuflad , kilka minut sie niczym nie zajmie , śpi tylko raz dziennie ale za to przesypia całe noce lub budzi się tylko raz , dostanie mleko i dalej śpi . Czasami daje mi w kość ale cieszę sie ze ma energie , jest zdrowa i wesoła :):):) Za niedługo trzeba się rozejrzeć za sankami , bo zima tuż tuż a mamy zamiar śmigać na śnieżne spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Fakt ,za niecale 2 tygodnie swietujemy roczek slodziaczka naszego:* Filip pieknie samodzielnie chodzi.Oczywiscie nadal najfajniej trzymajac paluszek mamusi ale samodzielnie tez smiga.Aktualnie ma katarek i probujemy go zwalczac..A jak wasze slodkosci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, No więc u nas wszystko dobrze . Oliwia ma energii co nie miara , cały dzień biega i rozrabia :) , już tak dużo rozumie ,potrafi wskazać na wszystko co się jej zapytamy no i sama coraz więcej mówi , wie co gdzie jest , jak sie dana rzecz nazywa , jakie są odgłosy poszczególnych zwierząt , ogólnie chłonie jak gąbka . Ogromny skok w rozwoju od roczku się zaczyna , a co u Was? Jestem ciekawa jak bardzonowa sie odnajduje w roli mamy i jak jej szkrabik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka wiec Filip tak samo jak Oliwia.Gada biega,rozumie strasznie duzo.Uwielbia odglosy zwierzat nasladowac.Kocha pieski,kotki.Uwielbia spacery.Wszedzie powsinoga wejdzie.Obija sie gdzie sie da...Niesamowicie sie zmienia,dojrzewa. No a jakis plan na druga dzidzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×