Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

cześć :) oj ja wodą też wymiotowałam :) A dzisiaj po trzech tygodniach przerwy, śniadanie wylądowało w kibelku. A już myślałam, że mam spokój dziewczyny mąż mi sprawił- poduszkę rogala, najzwyklejszego ale długiego (chyba 1,5m). Super sprawa :) dzisiaj spałam całą noc na nim i pierwszy raz od kilku tygodni było mi wygodnie. Jak dla mnie rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myslalam nad ta poduszka:) narazie jak ukradne kolderke mezusiowi to ja sobie zwijam miedzy nogami hehe;p ile taka poduszka wogole kosztuje??moze poszukam na allegro... powiem wam ze spanie w ciazy to ciezka sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj widziałam program na tvn style własnie z tą poduchą o której mówicie aż zapragnęłam taką mieć :):):):) Jak tam dzisiaj Wasze samopoczucie? ja od dwóch dni nie mogę "normalnie" spać tak mnie bolą piersi, że leżąc na brzuchu i na boku mam wrażenie jakby ktos przyczepił mi olów, teraz boli mnie brzuch tak okresowo, że zaczynam się zastanawiać czy nie dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa super :) kurczę, objawy są, więc wszystko jest na dobrej drodze Maniusia ja płaciłam 60zł ma około 1,5m- ja mam ponad 1,6 a ona jest "niższa" ode mnie :) Widziałam na allegro te większe za 45zł chyba, więc z wysyłką podobnie wychodzi. Tylko uważaj,żeby nie kupić krótkiej- mają około 1m, bo to już nie to samo. A my walczymy z mężem o poduchę :) tak Mu sie spodobała, że próbuje mi podebrać cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu z tymi obajwami to nie ma się co nakręcać bo wiesz mogą być i przy braku ciąży -chyba A poduchy z całego serca zazdroszczę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa a nie kusilo cie by bete powtorzyc?:) objawy jakby nie bylo sa dobrym znakiem... napewno nie sa to objawy na okres. wiec poki co jest dobrze. poducha myslalam ze drozsza jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszło mi przez mysl zrobienie bety ale sama nie wiem... dzisiaj cały dzień czuję sie fatalnie, brzuch boli mnie cały dzień, piersi też. spać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pytalam chyba ale bardzonow a czy ty jestes na wizyte umowiona na poniedzialek?czy masz wlasnie isc bete zrobic i dopeior do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w poniedziałek tylko na badanie bez bety. lekarz ma ocenic, czy juz cos widać czy nadal nic. jeżeli okarze się, że nie widać zarodka to odstawiam leki, zresztą zobaczę co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ake moze lepiej poki co nie brac takiej opcji...tylko wierzyc ze jest dobrze...do poniedzialku niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa na ktora wizyta?? jak weekendzik minal kobietki??mnie jakos tak spokojnie:) bez wiekszych rewelacji...ale maluszek powiem wam ze rosnie chyba jak na drozdzach...bo coraz dokladnie czuje kazdy jego ruch. wogole znalazlam ladna posciel na allegro...i mozna na ochraniaczu napisac imie dziecka.i mysle wlasnie nad tym...a jesli jednak bedzie dziewczynka??hehe no niby nie mozliwe by siusiaczek zniknal ale wiecie;p co wy na to??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie :) bardzonowa daj znać, jak po wizycie Maniusia jedna z sąsiadek miała w marcu taką niespodziankę, że w czasie porodu dziewczynka, a tu wózek i cała wyprawka niebieska :) zawsze myślałam, że pomyłki mogą być w drugą stronę :) dlatego ja preferuję zielone i żółte kolorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie :) A więc u mnie bez zmian. Pecherzyk się powiększył i dzisiaj wygląda już na 6,4tc aczkolwiek nadal jest pusty. Lekarz powiedział, że kiedyś przetrzymal dziewczynę miesiąc i pokazał się dzidziuś. U mnie chyba chodzi o to, że skoro pecherzyk jest ładny i reguralny to narazie nie ma co się spieszyć z zabiegiem. Odstawiam od dzisiaj leki, biore tylko kwas foliowy. Czekam na samoistne poronienie ewentualnie gdyby nic się nie zaczęło dziać to jestem u niego 23.08 On okresla to poprostu pustym strzałem, nie widzi potrzeby robienia szczegółowych badań. Powiedział, że już w pierwszym cyklu możemy się starać. To tyle czego się dowiedzialam. Na cud nie liczę ale z racji tego, że tam się nic złego nie dzieje, do pracy nie mam za bardzo po co wracać to poczekam i zobaczę co się dalej stanie. Może wybiorę się jeszcze do innego gina. Aha i mam zrobic bete w piatek aczkolwiek dzisiaj rozmawiałam z koleżanką i jej beta bardzo ładnie przyrastała pomimo pustego pecherzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa czyli pęcherzyk jest ładny :) Na tym etapie powinien się niedługo pojawić zarodek, więc wszystko się wyjaśni za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) w tym miesiącu sprawiłam dziecku ubranka :) już ma pełną garderobę :) nawet udało mi się trafić fajny kombinezon na allegro za 1zł. Dzisiaj przyszedł pocztą- w idealnym stanie :) zakupiłam też wyprawkę szpitalną dla siebie: podkłady, majtki jednorazowe itp. a w piątek mam usg połówkowe. Stres jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia fajnie ze kupilas ciuszki:)ale tylko bielizne czy jakies dresiki itp tez??na allegro czy nie tylko?no i ile cie wyniosla wypraweczka:) ja tez w tym miesiacu zakupilam reszte potrzebnych rzeczy typu podklady do szpitala gaziki , szczotke do butelek,pieluchy tetrowe flanelowe...tak wiec w sumie mozna torbe pakowac:) no jak tylko te ostatnie rzeczy przyjda mi z allegro czyli mam nadzieje na dniach;p a wczoraj wylicytowalam mate edukacyjna za 52 zl taka jak chcialam:) "wesola farma" sie nazywa hehe.i pod koniec miesiaca zamawiamy posciel tez oczywiscie juz dawno upatrzona http://allegro.pl/item1175465861_6_el_posciel_120x90_z_aplikacja_dwa_gratisy.html ta zielona z hipciem:) wogole jakos tak wyszlo ze od poczatku znajomosci hipcie to takie nasze zwierzatka moje i mezusia...wiec mysle ze Filip bedzie mial mnostwo rzeczy wlasnie z takim motywem:) no to sobie poogladasz maluszka na usg:) u mnie tez stres bo jutro na wakacje jedzie moj gin;p hehe jak ja sobie poradze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,tak czytam i nadziwić się nie mogę ! Czy to oby nie za szybko na takie zakupy ?? Ja twierdze ze jeszcze za wcześnie , nie mam NIC dla dzidziusia i siebie . A nie ,mam wanienkę która zakupiłam w biedronce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonkaa NIE ZA WCZEŚNIEJ :) już bliżej niż dalej rozwiązania, a pełna wyprawka to koszt około 2tys. Mnie nie stać, żeby kupić wszystko razem, więc w tym zakupiłam ubranka. W głupie przesądy nie wierzę :) Ja po połówkowym dziewczyny :) Na 80% będzie Hania :) nadal nic nie wyrosło :) za tydzień, dwa idę na 4D, więc pooglądam wszystko dokładnie. Na tym średnim sprzęcie było wszystko ok. Kość udowa, główka, brzuszek idealnie 20t6d lub 21t- żadnych odchyleń. Serduszko piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Minia najwazniejsze ze wszystko ok:) no i gratulowac tylko Hani:D I tez mysle ze nie za wczesnie.n takim listopadowym forum dziewczyny juz wozki maja w domu...to zleci bardzo szybko...a wiadomo kiedy sie zacznie?a jak wczesniej?hehe wole sama wszystko kupic niz zlecic to mezusiowi;d wiecie jak z facetami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to zaczyna mnie martwic brak sygnalu od bardzonowej...ehhh... ja dzis mega zmeczona..zrestza ostatnio ciagle tak jest...krotki spacer a ja wysiadam fizycznie.najlepiej mi w domku...ciezko mi sie robi i wogoe...a noce...ehhh... no ale najwznieijsze ze nic nie boli tzn brzuszek ani nic...no wiadomo kregoslup to normalna sprawa ale najwazniejsze zze z dzidzia ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się martwię :( mam gości przez cały tydzień i nie będę miała jak zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Bardzo Was przepraszam, że nie dawalam znać co i jak. A więc tak caly zeszły tydzień spędziałam na naszej działce na wsi, relaksowałam się, starając się wogóle nie myśleć o tym co mnie czeka no i o powrocie do pracy, kóry wcale nie jest łatwy bo właściwie to nie mam do czego wracać. Od wizyty u lekarza właściwie bez zmian, mówię właściwie bo przez dwa dni miałam plamienia ale jak się okazuje chyba z mojej winy bo dzwignęłam duże wiaderko z ziemniakami i coś tam sobie grzebałam na budowie ale tak delikatnie no i efekt był taki jak wyżej. Póżniej już nic nie robiłam i jest spokój. Piersi bolą mnie już okropnie, nie które pozycje do spania są niedozwolone :) Teraz tak, co do bety to w tym wszystkim poprostu o niej zapomniałam i do dzisiaj nie byłam, pojdę może w ten piatek bo w pon. mam wizytę u gin. Wczoraj dość długo rozmawiałam z położną z przychodni na temat mojego przypadku i chęci a raczej jej braku pójscia do innego lekarza. Powiedziała, że jest bardzo dużo kobiet teraz z problemami. Ma pacjentki które, jedna np. z 9 ciąż na 3 dzieci, druga to jej 6 ciąża i jest już w połowie i będzie dopiero pierwsze dziecko. Rozmawiałam z nią na temat innych lekarzy, i ja stwierdziałam, że ufam mojemu bezgranicznie i w tym przypadku nie chce iśc do innego. Moja znajoma mowi mi nie bądz bezmyślna idz do innego ale ja nie czuje wewnetrznej potrzeby iść. Inaczej bylo w pierwszej ciąży kiedy widziałam malenstwo na usg i chciałam iść do każdego lekarza potwierdzać diagnozę a teraz widzę na usg tylko czarną plamkę. Nie chcę się komuś tłumaczyć z mojego postepowania, nie chce żeby ocenial mnie ktoś kto nie przeżyl tego co ja i tak naprawdę nie wie co czuje. Teraz czekam aż wszystko samo się oczyści. Polożna powiedziała, że może to nastapic w dwójnasób dostanę krawienia poronnego albo "zejdzie" z okresem. Być może dlatego też czekamy, pęcherzyk będzie się zmniejszał i być może sam zejdzie. Mogę wam w pon. napisac co powiedzial lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa i jak po wizycie? minia sonka jak samopoczucia ?jakis bol plecow itp czy jeszcze sielanka?:) a jak ida zakupy?ja lozeczko zakupilam hihi:)i bardzo sie z tego ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( Wczoraj zaczęłam plamić, żywą czerwoną krwią ze skrzepami - nie dużo tego było. Dzisiaj byłam u mojego lekarza - zbadał mnie - mam cały czas brudzenie, pęcherzyk pusty już nie reguralny, mam czas na samoistne oczyszczenie do poniedziałku w poniedziałek powie mi co dalej bo na jajniku mam cały czas jakiś pęcherzyk ale też pusty - zapytałam czy to nie ciąża pozamaciczna ale mówi, że raczej nie dlatego to cały czas obserwuje. Podsumowując: czekam tydzień na samoistne poronienie jak nie "zejdzie" samo albo częściowo to czeka mnie we wtorek zabieg :(:(:(:( Zadnych badań nie zlecił. Polecił tyko po wszystkim odczekać trzy miesiące i działamy ale zobaczymy... Smutno mi. Maniusia a myslisz, że jakbym poszła do Kowlaskiego to wysłałby mnie na jakieś badania? Zapytaj go proszę czy on zaleciłby jakieś badania w takiej sytuacji, 1ciąża obumarała 2. pusty pęcherzyk płodowy - czy to jeszcze można lekceważyć??? Mój lekarz powiedział, że dopiero po 3 poronieniach robi się badania:( Sama już nic nie wiem. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana...bardzo mi przykro... oczywiscie zapytam ale jest na urlopie a wizyte mam za tydzien.bo wtedy wroci. wiesz co pissalas ze ufasz lekarzowi..ale popatrz.teraz nagle sie dopatrzyl czego na jajniku...poza tym ostatnio mowil ze mozesz odrazu probowac a teraz jakos ze za 3 miesiace...cos niezdecydowany... no mnie kowalski od razu wyslala na wszystkie mozliwe badania laczenie z laparoskopia by wykluczyc wszystko co zle...wiec mysle e rowniez by cos poradzil poreszta plamisz moja droga ze skrzepami...a to chyba nadaje sie na wizyte w szpitalu! wogole wrrr nie rozumiem tego gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. MaNiusia27 u mnie już dawno nie ma sielanki, pomimo ze biorę magne b6 prawie w każdą noc mam skurcze, może juz nie tak intensywny łydek ale za to na biodra mi poszło , czuje sie jakby bolały mnie kości , cały bok udo , ehhhh . Plecy również mnie bolą iiii dupa mnie boli tzn kość ogonowa normalnie masakra!!!! juz nie wiem jak siedzieć ! Ciężko mi sie schylać ,obcinanie paznokci u nóg jest wyczynem . A i tak za każdym razem jak jestem zmuszona sie po cos schylić ,muszę stanąć w rozkroku ze ho ho. Nawet z okna nie moge porządnie wyjrzeć bo brzuchem obijam sie o parapet !! Waga w tym miesiącu poszła drastycznie do góry 6 kg !! (ponoć najwięcej sie tyje od 6-8 mies) Zrobiły mi sie 2 żylaki na łydce:( A co to będzie z w 8-9 mies ??? No ale cóż ,to wszystko nieważne , dobrze ze jest mi dane doświadczyć tego pięknego stanu jakim jest ciąża!!!! Kocham moja kruszynkę całym sercem i juz nie mogę sie doczekać by ja trzymać w ramionach CAŁĄ i ZDROWĄ!!! :) Czego Wam tez życzę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Sonka nie fajnie.mnie na szczescie omijaja skurcze narazie.tylko bol plecow i trudnosci ze spaniem mam.al e poa tym odpukac wszystko ok. mi od poczatku przybylo 1 kg od wagi sprzed ciazy z tym ze tak jak mowilam najpierw schudlam 4 kg. a brzusio rosnie:) hihi i maluszek coraz bardiej szaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa przykro mi :( jeśli chodzi o lekarza to ciężko cokolwiek doradzić, ale martwi mnie jego podejście, że to znowu "przypadek" :( ile razy musiałabyś przejść tę tragedię, żeby zlecił badania? Moja lekarka bez zastanowienia od razu mnie przebadała i byłam spokojniejsza A u mnie ogólnie ok :) plecy nie bolą jeszcze, funkcjonuję normalnie i gdyby nie duszności i zatykanie uszu czułabym się jak przed ciążą. Przytyłam 3,5kg od początku, ale teraz nabieram wagi szybciej tj. około 0,5kg/tydzień. Tryskam energią i mam na wszystko siłę :) Będzie jednak Gabryśka :) Kopie jak szalona dzień i noc i troszkę nie daje spać Sonkaa a na skurcze to potas, bo magnez raczej kiepski. Jest taki preparat asparaginian chyba się nazywa ma potas i magnez. Ja przerzuciłam się na niego z Mg+b6 i skurcze minęły. A i jedz pomidory, mają dużo K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×