Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1 kaloria

Puls w ciąży

Polecane posty

Wiadomo, że wzrasta. Ale moja ginekolog powiedziała, że ponad 80 to dużo nawet, jak na ciążę. Ja ogólnie leczę się doraźnie na nadciśnienie (tzn jak mam wyższe, to biorę 12,5 mg Metocardu) i kardiolog kazał mi brać też Metocard gdy mam puls powyżej 80. Problem w tym, że jak mierzę sobie rano ciśnienie i mam puls np 87, to biorę Metocard, puls po południu zwalnia do np 75, a wieczorem znów wyskakuje powyżej 80. No i nie wiem. Wizytę u gina mam dopiero 22 grudnia. Jak u Was z pulsem? Ja czasem jak mam wyższy, to mam minimalne zawroty głowy, ale po chwili mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj..ja kilka razy miałam tak że podskoczył mi nawet do 120...wtedy czułam wielkie uderzenie gorąca i było mi tak słabo że nie umiałam szklanki utrzymac. ale moj gin nic mi nie przepisał moze dlatego że zdarzyło sie to sporadycznie. a cisnienie mam ogólnie zawsze tak 130-70. a to chyba bedziesz miała cesarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e? z Twoją ginekolog jest chyba coś nie takja miałam 100-110 i pytając gina otrzymałam odpowiedź, że w ciaży to normalne. Wiele osób tak ma. A 80 to j mam i bez ciaży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciśnienie miałam 90 / 50 i nikt nie robił halo - ani mój gin prowadzący, ani w szpitalu przy pomiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie rozmawiałam jeszcze o cesarce. Ja mam codziennie taki puls. Dobrze, że chociaż ciśnienie mi się poprawiło, bo na początku ciąży, jak jeszcze pracowałam, to "normą" było np 145/86. Teraz odpoczywam na L4, biorę Metocard i rzadko zdarza mi się 130/70. Przeważnie mam do 120/60, więc jest o niebo lepiej. No, ale jak pisałam, ten puls codziennie praktycznie powyżej 80, czasem nawet 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ngLka, może dlatego, że miałaś dobre ciśnienie? A moja lekarka jest jak najbardziej w porządku. Kardiolog bynajmniej się z nią zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej dmuchac na zimne.. to wszystko dla dobra dziecka i twojego. giekolog napewno nie chce zaszkodzic. moja znajoma miała wysokie cisnienie cała ciaze a tabletki tez mało pomagały i miała cc ale ty nie masz jakiegos ogromnego wiec chyba ci nie grozi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×