Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adhd12

jak czesto uprawiacie seks??

Polecane posty

Gość adhd12

mam 21 lat i od paru miesiecy spotykam sie z dziewczyną, mieszkamy daleko od siebie, a w tygodniu spotykamy sie przewaznie na miescie... natomiast mamy maly problem jezeli chodzi o spotkania troche bardziej intymne w mieszkaniu gdzie mielibysmy okazje do seksu... ona przyjezdza jedynie raz na dwa tygodnie na weekend do mojego mieszkania oddalonego od miasta o ok 30 km i dopiero wtedy mamy okazje na seks, u niej w ogole nie ma warunkow do tego... czy wedlug was jest to rzadko?? 3 noce raz na 2 tygodnie... jak to przedstawia sie np u was??... wiem ze takie rzeczy są indywidualną sprawą kazdej z par... ale mi troche brakuje zbilzen i chcialbym to robic czesciej z moja dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kup mieszkanie
i zamieszkajcie razem. co to, ze "chcialbys czesciej" ma do tego jak czesto inni uprawiaja seks? skoro Ci to przeszkadza to stworz warunki, a nie glupoty na forum piszesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkamalutka
My uprawiamy seks codziennie, czasem 2 x dziennie, przerwe mamy jedynie kiedy mam okres. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka miśka miśka
3 noce raz na 2 tyg to wcale nie jest tak rzadko, a poza tym przecież nie zawsze tak będzie rawda ? jesli ją kochasz, to dasz rade wytrzymac, albo jak ktos pisal stworz lepsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×