Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mam zakola

Czy facet z zakolami może się podobać?

Polecane posty

Gość Mam zakola

Co o takich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysiejący
Łysienie to męska rzecz. Gol się na łyso, ja tak robię i sprawa załatwiona. Nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysiejący
I nawet to jest lepsze bo bardzo pomaga przy uprawianiu sportów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest cudowna
uwazam ze niektorym panom pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważamże
to zależy jak duże są to zakola. takie do czubka głowy absolutnie nie wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest cudowna
xMadziuskax-widac twoje gowniarskie podejscie,pojecia nie masz widocznie co swiadczy o byciu mezczyzna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki testosteron
lysawy tadzio norek albo rokita czy kaczynscy z kolkiem na glowie sa dla was mescy i maja testosteron? a george clooney z bujna czupryna jest niemeski bo nie jest lysy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak budowa cepa
xMadziuskax - pewno jeszcze nawet do liceum nie chodzisz, ale poczytaj sobie o testosteronie - i przyczynach łysienia facetów i dlaczego kobiety nie łysieja.... Prawdziwy facet musi łysiec - taka natura, a im szybciej to znaczy, że jest bardziej meski.... Ale o tym wiedzą dopiero prawdziwe kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak budowa cepa
aktorzy robią przeszczepy jak większość ludzi publicznych na zachodzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkkkkkkk............
łysy facet jest świetny...pod każdym względem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest cudowna
nie uwazam rokite czy kaczynskich za seksownych,musialas pojechac po calej bandzie?????????nie twierdze po pierwsze ze kazdemu to pasuje,ja spotkalam kilku mezczyzn z zakolami i nigdy by mi to nie przeszkadzalo,a jesli moj facet by wylysial to bede go kochac tak samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hm Kaczyńscy nie ale...
Bruce Willis na przykład albo Jack Nicholson albo Sean Connery....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki testosteron
bruce willis albo jack nickolson jeszcze w wieku 30paru lat mieli bujne czupryny. poza tym taki obama nie lysieje, a nie mozna go nazwac niemeskim facetem, podobni jak clintona z bujna czupryna, czy wojciecha olejniczaka. wielu lysiejacych to totalne cioty, np adam bielan z pisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spectator
wygląd to chyba nie tylko włosy - wiele zależy od sylwetki uważam, że facet przede wszystkim powinien być postawny (w sportowym tego słowa znaczeniu. ale nie tak ekstremalnie jak Pudzian) coś w stylu Jasona Stathama, Taye Diggs'a, czy Vina Diesela (Diesla?) a tak na marginesie to topik trochę bez sensu, bo nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estercia77
A moze tak byscie wzieli pod uwage to co kryje sie pod tkzw sercem i co miesci sie w glowie bo chyba sam wyglad to nie wszystko co????urody do garnuszka moi mili nie wlozycie wiec jak juz pisalam dla mnie nie ma to zadnego problemu czy zakola sa czy ich nie ma.Wazne jednak by mezczyzna nie byl pustym i durnym czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki testosteron
dla kobiet licza sie tylko wyglad i pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
omg o czym w w ogole gadacie? ja jestem laską i mi to zwisa czy facet ma zakola czy nie! akurat się zgadam ze jack nicholson i bruce willis byli przystojni z tymi zakolami. Wiele facetów ma od malego zakola i chuj? jak juz bym miala oceniac to są okej, u niektorych nawet bardziej pasuja niz rowna linia wlosów. koniec tematu,bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csadsad
ja mam zakola od malego i wcale nie lysieje wrecz przeciwnie gesto jak cholera a tak po za tym to temat juz dawno sie skonczyl !!!!!!omfg!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie podobac jak ma ladna twarz meskie rysy i wysportowana sylwetke oraz słuszny wzrost to zaden problem. Mozesz sie wtedy zwyczajnie golic na lyso choc wiele kobiet na to marudzi to naprawde nie ma zadnego znaczenia nawet jak jakas kretynka ci mowi ze jej to przeszkadza jednak zadna nie mialaby oporu sie przespac z ogolonym na 0 przystojniakiem. Wiec zakola to nie problem jesli nie masz powodzenia u plc****eknej problem lezy w czyms innym (braku urody pewnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosłąw

Jestem zdania, że jeśli są metody na wypadanie włosów to warto z nich korzystać. Żadna przyjemność mieć łyse placki na głowie. Jak mi włosy zaczęły wypadać, używałem serum biotebala i biotynę w tabletkach. Obyło się bez leczenia osoczem i innych mało przyjemnych metod. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No pewnie że tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się jak są sposoby na wypadanie włosów to trzeba z nich korzystać, mnie bardzo pomogła kuracja przeprowadzona w Klinice Włosów we Wrocławiu,  ważne jest podejście jakie tutaj mają. Bardzo dokładne badanie i wywiada a potem zabiegi i lecznicze kosmetyki dobrane idywidualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Nie. Kobiety nie akceptują żadnych wad w wyglądzie. Albo jesteś 10/10, albo nikogo sobie nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacollage

Jebać tych, co zakolami sieją ferment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podobają zakola u facetów i wybieram tych którzy nie łysieją, a najchętniej to długowłosych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U faceta naprawde wyglad nie jest wazny..popatrzcie na Bonapartego, czy chocby naszego Lesmiana..lyse kurduple a kobiety biegaly za nimi ze hoho...I tylko te 15/10 mialy u nich szanse..😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×