Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

wczoraj cały dzien leniuchowałam oczywiscie pozs kosciółkiem i procesja wiec do kompa tez nie podchodziłam z racji tego siedzenia z chłopakami podjadłam tego i owego ale głownie truskawki czyli nie było tak źle sa moczopedne wiec latałam jak oszalała ta pogoda mnie przygnebia w niedziele jade z siostrzenica do pacanowa troszke wróce do bajek :) taka pogoda nie sprzyja odchudzaniu przynajmnie w moim przypadku gdy nie słońca to szukam pocieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja juz po zakupach. Troszke odpoczynku,przygotuje do obiadau i do pracy. Taka piekna pogoda to najlepiej na sloneczku bym siedziala i sie poopalala:) Mania pozdrow Koziaolk w Pacanowie;) Tez mam chec na gore truskawek,ale jeszcze nadal drogie.Za duzo nas aby kazdy najadl sie do syta. Po niedzieli kupie wiecej,bo do zjedzenia i na ciasto.Mam ma urodziny,wiec trzeba cos upiec.Takie z galaretka najlepsze. Jutro mam nocke wiec ide z synem na obiecany skate park...i moze skusze sie na jazde na rolkach.Tak mnie korci,ale nie wiem czy nie wywine"orła":):):) Pozdrowionka dla wszystkich i milego weekendowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie teraz truskawki idą jak woda :) Co drugi dzień 2kg mam jeszcze mrożone jagody z zeszłego roku i robię kefiry kropelko mam nadzieję że wszystko Ci się jakoś poukłada !!!! mania fajnie tak czasami wrócić do lat dzieciństwa :) ja w taką pogodę mało siedzę w domu staram się jak najwięcej wychodzić na podwórek zawsze gdzieś ciągnę dzieciaki Mój kończy pisać pracę magisterska więc mu to na rękę :0 a mi trochę szkoda że wszędzie chodzę sama z dzieciakami no nic musze się do tego przyzwyczaić :( Dzisiaj cały dzień słucham "The time of my life" to może dla tego tak smęcę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dobrze ze ta kwestia bycia smam to tylko chwilowa.Egzaminy sie skoncza i nabierzesz humoru. Ja jeszcze musze na to czekac do konca czerwca i to non stop,bez chwili wspolnej. I dziekuje...ja tez mam nadzieje ze jakos nam sie to wszystko pouklada. A kwestia kolejnego wyjazdu jest juz raczej przesadzona...mam nadzieje,ze mąz znajdzie w miare prace i juz go nie wypuścimy:) Wcinam jogurt truskawkowy i smigamy na deskorolke.Znaczy sie moj synio bedzie jezdził. Ja sobie daruje rolki,bo stopa mnie nadal boli.Tak moj mąz pozostawil pamiatke po sobie.Tak mi te nogi masowal,ze dotad mnie boli lewa stopa:). Wystarczy ze troszke pochodze na obcasie i bol czuje bardziej Ale skorzystam ze sloneczka podczas tej wyprawy. Potem zabieram sie truskaweczki...mniam:D Pozdrawiam i zycze udanego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kropelko ja cały czas mam nadzieje że to jest przejściowe Dzisiaj byłam z dzieciakami w parku później na festynie i u teściowej na obiedzie powiem wam w tajemnicy że może uda mi się wyjechać na weekend tak samej samej Muszę naładować baterię dlatego chcę wyjechać sama w jakąś dzicz tylko cisza i ja w życiu nie miałam czasu tylko dla siebie dlatego chcę to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia odpoczywaj tam w tym "buszu" Co tu sie dzieje...pogoda was chyba z domu wygonila i zapewne pieknie ćwiczycie ,spacerujecie i oddajecie sie w pelni dietowaniu:) Pozdrawiam zaraz smigam na dlugo oczekiwana rehabilitacje..masaz pleców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie z dietą kiepsko :( mam zmartwienia a to niestety sprzyja podjadaniu :(( waga skoczyła o kg w górę niestety ale dam radę muszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka kilogram to nie tragedia.Zycze jak najszybszego uporania sie z troskami.👄 Jakos przezylam ten masaz ale napierniczaja mnie plecy..takie jakby zakwasy.To niby tak przez 2 dni bedzie bolalo.:( Pozdrowionka i spokojnych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łol... dzis moja mam ma urodziny...a ja ciagne tylko na 3 kawalkach ciasta.Dzieki niemu nie czuje sie wcale głodna. Oczywiscie nie inaczej jak musial byc biszkopt z truskawkami.To najpyszniejsze,sezonowe ciasto. A oprócz ciasta jeszcze truskwaki byly. Kolejny masaz za mna,juz dzis lepiej..moze przyzwyczajam sie. Zaliczylam tez cwiczenia..nawet 40 minut mi wyszlo plus maly spacerek. Dzis zaplanowalam piling kawowy...jak nic najlepszy na ujedrnienie skóry,bo lato tuz tuz i plazowanie pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He dziewczynki jestem strasznie zabiegana same rozumiecie pogoda piekna ogród duzy wszystko zarasta dom duzy sprzataxc trzeba a tu jeszcze mamy remanent w firmie bo zaraz urlopy i zeby potem nie było jaj z dieta tak różnie chba za duzo teraz tych truskawek czeresni i innych nowalijek i jak tu sie nie skusic no własnie a taki biszkopcik z truskawkami tez by sie zjadło Kropelko :) ale wy widze ze tez sie ociagacie z pisaniem myslałam ze troszke dłuzej mi zejdzie na czytaniu was a tu :( Kropelko jak tam rehabilitacja Sylwia mam nadzieje ze mąz juz konczy to pisanie i zaraz zajmie sie zoneczką Dorotko musisz zajac sie czyms zeby nie myslec i nie podjadac wiem cos o tym bo ja tak mam a zmartwienie w koncu sie skonczy nie bedzie trwało wiecznie pozdrawiam cie cieplutko to ja koncze bo cos tu sie nie zgadza w towarze ciekawe jak beda tłumaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jakos pogoda nam sie popsula. Maily byc upały,a tu sloneczko gdzies sie schowało. A myslalam ze zalicze Łebe w sobote. Moze jednak pogoda sie poprawi. Tak mi brakuje slonca. Ogolnie brakuje mi ciepla...cholera nawet od meza jego nie mam. Tyle ciepla co podczas rozmowy i w sms-ach...a sa naprawde cieplutkie. Mania truskawki to ja moge jesc na okraglo i poza nimi. Zreszta żeby miec je na codzien to zajadam sie jogurtami truskawkowymi..oczywiscie mieszam zawsze z naturalnym,bo mi za slodko. Ja to raczej jak mam powazne zmartwienie to nie chce mi sie jeśc. Wczoraj te ciasta to zrobilam w mniejszych blaszkach niz zazwyczaj,ale to po to aby nie leżalo za długo...no i zostal tylko kawalek,wiec jak dzieci wróca ze szkoły to to zjedza i nie bedzie pokus. Wczoraj faktycznie jechalam tylko na ciescie...jakos nie mialam ochoty na cos konkretnego. Dzis juz plecy bola mnie mniej i mysle,ze juz jutro bedzie całkiem ok.Choc w nocy ból przeszkadzal mi we snie,ale to nie byl ból od masazu tylko taki typowy mój bol plecow Dalej zmagam sie z twisterem,fajny sprzecik. A tak poza tym to szarośc dnia codziennego.Problemow nie ubywa,i wyjad męza wlasciwie duzo nie daje...wiec lepiej go miec przy sobie i przechodzic przez to wszystko razem Sylwia a ty juz po samotnej wyprawie?? Mania mam nadzieje,ze wszystko bedzie wam sie zgadzalo po tym przejrzeniu papierków i nie bedzie wiekszych afer:) Dorocia ufam ze twoje problemy szybko sie skoncza. Asiek a ty gdzies sie zgubila? Nasza kolejna Dorotka tez wsiakła. Ludzie juz sie pogubilam z dziewczynami. Jak cos to pytam o wszystkie 🖐️ Kleo jak twoja dietka?? Pozdrowionka dla wszystkich🌼 Schudniesz dziekujemy za troske i chec pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropelko ja teraz to już wogóle nie mam czasu nawet na dietę al estaram się nie przytyć po tych powodziach jest masakra ma polach a moi rodzice mieszkają na wsi i mama po tej operacji nie może nic robić więc jeżdże na wieś codziennie i pomagam a jak wracam to w domq muszę posprzątać;/ jeszcze córa na głowie za rękę mnie tylko ciągnie:) na dodatek egzaminy teraz się sesja zaczęła jeszcze to prawko bym chciała skonczyć i tak mam młyn ciągle że ho.... ale przez te upały mam nadzieję że coś zrzucę bo jeśc się wogóle nie chce a co u reszty Kropelko co nowego słychac u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek zycze ci sił w tej ganianinie:)i powodzonka A u mnie kolejnanocka...3 z kolei.Jeszcze jutro a potem 2 dni wolne. Juz mi bokami te nocki wychodza. Ale ta zlość z tego wszystkiego dosc intensywnie eliminuje z siebie ćwiczeniami. Nie ma zmiłuj Pozdrawiam wszystkich...choc jak widac cos kiepsko tu z towarzystwem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, wpadlam sie przywitac, choc nie udzielam sie juz tutaj to regularnie zagladam i wszystkim dziewczynom kibicuje, Kropelko- jesli bedziesz miec chwilke czasu to napisz jak ty robisz ten piling kawowy- chodzi mi o skladniki. gratuluje wszystkim spadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Przepraszam że się nie odzywałam ,jestem tak zabiegana że na nic nie mam czasu Z dietą raz lepiej raz gorzej ,jednak jeszcze trochę zamierzam schudnąć dojść choć do rozmiaru 42 szukam sobie stroju kąpielowego ale marnie mi idzie Pozdrawiam wszystkie dietowiczki a szczególnie kropelkę dorbrego ducha tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zabieram się od nowa za dietę musze jeszcze 10 kg zrzucić i znowu przystopuję, skóra mi się trochę kurczy wiec może nie będzie tragedii...:) jeszcze trochę i pożegnam to wstrętne 1 z przodu:) pogoda rano coś nei fajna byla ale teraz już słoneczko wyszło:) przez te ostatnie dni się trochę opaliłam i od razu się lepiej czuję, jakoś bardziej kobieco:) na karku mam egzaminy bo sesja ale już na szczęście nie dużo zostało jeszcze w sumie chyba tylko 4 takie poważniejsze z tym że jeden napisany- czekam tylko na wyniki;/, ale jeszcze testy na prawko mnei czekają a to takie nudne:( :( Dorota 33 masz imponujący wynik naprawdę, i jak tak patrzę na twoją stopkę to wierzę że mnei też się uda:) zresztą druga dorota tak samo gratuluję wam dziewczyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Dorotka juz ci pisze jak ja robie ten piling. 2 -3 łyżeczki kawy zaparzam.Odcedzam fusy.Do nich dodaje 1-2 łyżeczki cynamonu i łyżeczke cukru.To wymieszac i papka gotowa.Jak masz olejek herbaciany to tez możesz dodac kilka kropel lub zwykła oliwkę.Taka paką nacieram cialao i masuje. Skora po tym rewelacyja. Ja mam jeszcze dzis ostatnia nocke.Mam nadzieje ze wytrzymam.Polozylam sie dzis dopiero o 13-stej.Mialam umówiona wizyte u gina i zaliczylam wczesniej masaż na moje zbolałe plecy.I tak jakos zeszlo.Malo tego snu,ale jutro odespie spokojnie i normalnie w nocy. Niestety nie wystarczy łykanie żelaza,musze jeszcze poleczyc sie ginekologicznie,zeby pozbyc sie anemii i nie nabawisc sie czegos powazniejszego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski czas goni niesamowicie dopiero wróciłam do domu jestem skonana dieta jak to poza domem czyli barowe nie zdrowe żarcie :( jutro wasw poczytam a zaraz smigam do wanny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ty podrózniku:) Nie moge sie do końca dobudzic.Ledwo na oczy patrze a nie spie juz od ponad godziny. Jak wróce z masazu musze sie rozruszac ćwiczeniami,to jedyne wyjście na moja niemoc. W ogóle to przydałoby sie cos zjeść jeszcze przed wyjściem,bo nie jadłam sniadania...ale jak tu jesc jak sie spac chcialo. Pozdrowionka dla wszystkich Sylwia co u ciebie słychac...cos sie zapodziałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie skora super a na dodatek ladnie ujedrnia.Tak 2-3 razy w tygodniu i systematyczność na pewno zostanie wynagrodzona. Dobrze jest jeszcze zastosowac kawe do zawiniecia sie folia,ale ja jakos na to nie mam czasu.Bo to i nasmarowac sie,potem owinąc i jeszcze lezec tak chociaż pól godzinki.A to niby faktycznie skuteczne. Kiedys dostalam od koleznki kilka przepisów na domowe sposoby wyszczuplenia ciała.Prawie caly elaborat mam w kompie.Chcialam kiedys to kopiowac,ale nie wiem czy ktos sie skusi i tego dośc sporo jest. Napocilam sie...i w koncu czuje sie dobudzona...masaz tez zaliczony,wiec jestem jak nowo narodzona:):) I tak przy okazji juz zaczyna byc z górki...polowa miesiąca,wiec jeszcze zostały mi 2 tygodnie do przywitania sie z męzem:D:D:Di bede go miec na dlugoooooo pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis caly dzien na truskwakach i jogurcie...jakos tak zlecialo. Jutro nie bedzie tak ładnie,bo ciasto juz gotowe,tylko dokończe jutro biszkopt. Ale męża nie bedzie....pierwszy raz bede w imieniny bez niego...buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie chyba jakis podróżnik ze mnie powiem wam ze czasami to mam tak dosc takiego zycia ze nic tylko siasc i płakac nie ma nawet jednego spokojnego dnia ciągle gdzies pedze i w sumie to nie wiem po co była u mnie kiedys kuzynka w wakacje i powiedziała ze czas u mnie to leci tak szybko ze tydzien to minął jej szybciej niz jeden dzien u niej oj mam dzis doła dzis mam oczywiscie tez wyjazd i nie wiem czy przed 12 w nocy do domu dotre a w ogrodzie chwasty szaleja prasowania ogromna sterta syn w sobote sie broni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 mam nadzieje ze uda mu sie co najmniej na 4 a ja w sobote musze jechac do Krakowa i to juz o 4 rano jeju a kiedy ja sie wyspie wczoraj dieta na 6 z plusem ale dzis zobaczymy :( Kropelko a moze wklej te przepisy na wyszczuplanie moze przyjdzie taki piekny czas ze bede sobie siedziec w domku i robic sobie spa koncze bo oczywiscie czas goni nas :) pozdrawiam wszystkie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko a czyje to imieniny będą?????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania przystopuj ,bo zycia ci nie starczy Imieniny moje:) Wrocilam od lekarza...wyniki lepsze,ale jeszcze nie rewelacja. Ten moj lekarz to gadula i zapomnialam poprosic go o skierowanie na przeswietlenie stopy.Boli mnie coraz bardziej i zastanawiam sie czy cos mi tam nie peklo. Mam zakwasy jak cholerka po wczorajszych cwiczeniach.Ale to przez to ,ze je zmienilam i postawilam wiekszy nacisk na nogi...a teraz mam.Jak znajde chwilke to musze to rozruszac. Tylko kiedy ja to zrobie.Ciasto dokonczyc,obiadek skonczyc...robie nalesniki z warzywkami i pieczarkami...i jeszcze ta rehabilitacja..Ludzie dzis tez mi zleci czas. Mania jak dam rade to wkleje te przepisy papa i pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko,jak my długo ciśniemy ta 51 strone.Juz mi sie ona znudzila. Gdyby galaretka mi juz stężała to mialabym juz w miare wszystko zrobione. Zostalo tylko smażenie nalesnikow,ale to i tak później jak dzieciaczki ze szkoły wróca,wiec moze uda mi sie do 14-stej załatwic masaz.Tylko musze czekac na ta galaretke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkelejam te przepisy. Nie mojego autorstwa,ale kopiuje wiec macie tez z komentarzami autorki:) ______________________________________________________ OLEJKI CZYLI SPOSÓB NUMER 1 NA CELULITIS Z WYSZCZUPLANIEM WŁĄCZNIE ( też nie mojego autorstwa ale sprawdzony na mur) Trzeba pójść do apteki i zakupić olejki. Może być apteka netowa Najlepiej wyszczuplają: geraniowy i jałowcowy. Ja dodaję do tego jeszcze cynamonowy, bo rozgrzewa wprost cudownie ale w przypadku skóry takiej jak moja czyli naczynkowej to maluteńko lub wcale. W każdym razie nie należy przegiąć. Olejki (po 5 kropli, nie więcej, każdego) wlewa się do kubeczka po jogurcie, do tego dokłada się ok. 2 łyżek stołowych (do zupy) byle jakiego smarowidła krem do rąk, twarzy, balsam do ciała na pewno masz w domu jakiś niepotrzebny. Trzeba to wymieszać, nałożyć na ciało od stóp do biustu (nie wcierać mocno). Potem w kolejności jak przy peelingu owijamy ciało folią do żywności (przezroczystą) najpierw prawą nogę od kostki do biodra, potem lewą. Nakładamy stringi bawełniane (żeby nic niepożądanego nie dostało się wiadomo gdzie). Na koniec zaczynając od ud owinąć trzeba biodra i brzuch (od ud zacznij, żeby z ud się folia nie zsuwała) aż do biustu. Potem należy na siebie nałożyć stara i brzydką bawełnianą koszulę nocną i dodreptać do łóżka. Nie da się w tym robić dużych kroków, ciężko jest się zgiąć, więc żeby się położyć trzeba prosić o pomoc kogoś bliskiego, albo opracować metodę na jakieś rzucenie się na łóżko bez przegięć ciała. Najlepiej jest na koszulę położyć poduszkę elektryczną lub koc olejki szybciej działają. Na to jeszcze koc zwykły. Jak nie macie poduszki, to może być pierzyna i dwa koce normalne chodzi o to, żeby zrobiła się wyższa temperatura. Jeśli dodacie olejek cynamonowy to nie trzeba koniecznie koca elektrycznego. Leży się w tym godzinę (chyba że nie wytrzymacie..). Pożądany objaw wyczucie, że folia się przesuwa na ciele, to znaczy, że ciało się upociło porządnie. Ja po tym leżę jeszcze 10 minut. Potem wskakujemy pod prysznic i gotowe. Jeszcze lepiej po zdjęciu folii, wskoczyć w dresik i poćwiczyć wtedy komórki tłuszczowe pobudzone do spalenia się olejkami będą miały okazję jeszcze bardziej się skurczyć. Może być jednak tak, ze będzie ci słabo, bo jednak to jest godzina w gorącu. Olejek geraniowy niewskazany jest dla osób stosujących antykoncepcję hormonalną. Można sobie zamiast niego użyć olejku z kopru włoskiego. OKŁAD POBUDZAJĄCY PRZEMIANĘ MATERII W KOMÓRKACH SKÓRY Do łyżki oliwy z oliwek dodać po 5 kropli olejku rozmarynowego i cytrynowego. Wetrzeć mieszankę w skórę i owinąć biodra cienką folią. Trzymać pół godziny. Pojędrnia i wyszczupla - obwód bioder zmniejsza się o 1 cm. Stosować co 3 dni. Minimum przez miesiąc. Olejki kupiłam w aptece homeopatycznej, bo w zwykłej nie mieli. Oba kosztowały po jakieś 5 zł z groszami. Folia - zwykła do pakowania żywności. -------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×