Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

KKropelko och jak romantycznie świetnie poczuc sie taka dopieszczona prawda a to ze troszke kalorii nic to w porównaniu do rezultatu jak badanie mamy wyszło ja mieszkałam na 4 puietrze 12 lat wiem co to znaczy Asiek fakt pzez te upały apetyt mniejszy Dorotka czyzby jakis remoncik ? oj to bedziesz ładnie miała Kleo a co u ciebie pisz bo czekamy ja dzis od 7 w urzedzie skarbowym potem w pracy na imieninach i terz dopiero w domu padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas dzisiaj zimno tylko 17 stopni i do tego przelotne deszcze w końcu po malowaniu ale za to przed remontem łazienki :( odkładaliśmy to od zeszłego roku ale kiedyś się trzeba za to zabrać z dietą źle waga nic nie spada jestem już załamana pocieszam się tym że mimo wszystko schudłam 22 kg w dodatku boli mnie znów żoładek muszę odstawić kawę :( Pozdraiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pare dni zaniedbałam nasz topik ale fizycznie nie było czasu wychodziłam rano jechałam do pracy gdyż pracownik na urlopie i ja jako zastępstwo przyjezdzałam do domu o 18 prysznic makijaz sukienka i szpilki i pędzilismy na kolejne imieniny w sumie zaliczylismy 5 imprez dzis ostatnie ufffffffff dzis do sklepu wysyłam syna a ja spróbuje cos przegarnac w domu reklamówka ogórków tez na mnie czeka ale wy dziewczyny tez za wiele nie pisałyscie te impreay powaznie wytraciły mnie z diety mam nadzieje ze po dzisiejszej wróce do normy pisac kolezanki Kropelko co u ciebie Asiek pisz Dorotko i tak duzo schudłas moze taki chwilowy zastój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoooniepatraaaa
hej daje znak życia ja nadal dietuje i juz nie odpuszcze niestety, waga nie spada mi tak, jak bym chciala dwa razy jest w dół, raz w góre wczoraj min dostałam jakas bombonierke, zjadłam kilka czekoladek (wczoraj i dzis) niedobre były....odzwyczaiłam sie troche od słodkiego, nie smakuje mi jeden plus ale mimo to, mogloby byc lepiej po wczorajszym waga poszła w góre o .3. kg hehe poza tym chodze na te kijki, zaczełam tez troche biegac, ale biegi zostawie sobie na potem, jak kondycja bedzie lepsza i waga mniejsza pogoda deszczowa, ale ja zaraz wmusze jakies sniadanie (nie chce mi sie jesc) i ide na te kikjki, czy biegi z grubsza tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhahahaahahahahhahahah
"ja nadal dietuje i juz nie odpuszcze(..) wczoraj min dostałam jakas bombonierke, zjadłam kilka czekoladek (..) po wczorajszym waga poszła w góre o .3. kg" tak jeeeest, taaak trzymaj tłusty debilu...NIE ODPUSZCZAJ!!!!!!!!!!!! CZEKAMY NA TWOJE 100 KILO...DAJE CI JAKIES 2 TYGODNIE:D:D:D:D:D anka nie odpuszczaj, nie odpuszczaj..dawaaaaj:D:D:D:D:D:D głupia szmatooooooooooooooooooo:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej
mam cie w ( I ) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty koorvo aniaminko
masz tak wielki zad ze cala kafeteria by sie zmiescila:D:D:D jebaj sie szmacioro smierdzaca:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ( I )
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilokol
fajn masz nick....dupa:D w domu tez tak na ciebie mowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ( I )
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilokol
co tłusta cipo wysrac sie nie mozesz ze nam swoje zafajdane dupsko wystawiasz? anka, nie kompromituj sie wiecej, idz zjedz kartofle i uspokoj sie scierko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ( I ) ( I )
:]:]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilokol
dalej masz srake jebany smierdzielu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomarańczowo :( witaj Kleo fajnie ze dalej walczysz i te kijki to super sprawa a co u was reszta lasek pisac sie nie chce czy wakacje na topiku ja dzis zjadłam troszke tuńczyka z ogórkiem kefir a na obiadek mam duszone kurki pozdrawiam wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mały spadek weny...wiec stąd moje braki na forum...a przy okazji mały spadek wagi...waga wskazuje 77:) Mania może ty cos sie orientujesz w temacie.Prosze o pomoc...wysle ci na poczte buziaki dla was :):):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko swietny wynik u mnie niestety waga ani drgnie moze dlatego ze jestem przed @ ALBO DLATEGO ZE CIAGLE COS złamie mój zaplanowany jadłospis dzis tez mam gosci i pewnie na cos sie skusze a wy jak dziewczyny gdzie sie podziewacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania,no waga to mi pokazała 76 ale wole cos dodac,tak dla pewnosci. Zastanawiam sie czy to ruszylo z powodu,ze znow w miare regularnie ćwicze,bo i mniej robotki przy mamie,czy to że zaczęlam brac wiesiołek.Kiedys sobie poczytałam o jego własciwościach w odchudzaniu...moze to i u mnie sie sprawdza...no ale zobaczymy jak dalej??? Pozdrowionka dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) ja jestem teraz w trakcie @ więc z moją dietą różnie, ale zawsze najgorzej jest przed samą @ bo wtedy nie potrafię się kontrolować - cały czas jestem zła a jak jestem zła i jak mnie wszystko wkurza to jem a jak nie jem to się jeszcze bardziej wkurzam że nie mogę i tak w kółko...ale jeszcze kilka dni i będzie ok :) dziś się wybieramy z córcią i mężem do zoo...mała strasznie lubi zwierzęta więc będzie miała frajdę a ja przy okazji kilka kcal spalę:) piszcie co tam u was...dorotki to już wogole wcięo chyba całkiem;/ buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi was naprawde
jak ozna tyle wazyc;/..bez jaj..zeby kobieta ważyła powyżej 70 to juz tragedia;/;/...powaga...jak widz egrube laski na ulicy to mi sie smiac chce, przeciez kazdy sie na was gapi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy się gapi
na piekne kobiety, ale cóz ty mozesz o tym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) powróciłam do diety 1200 kcal mż w moim wypadku nie działa oprócz tego kijki i efekty już są mam nadzieję że jutro z czystym sumieniem zaktualizuję stopkę pozdrawiam serdecznie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Juz w domku Pozdrowionka dla wszystkich Dorotka .gratuluje...tylko popraw stopke...miesiące cie sie pomyliły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duzo problemow sie nawarstwiło ...nie mam sił tu nic pisac...ani podnosic forum. Papa dziewczynki...na ta chwilke znikam Pozdrawiam wszystkich🖐️ a jezeli chodzi o kwestie wiodacą tu na forum,to dalej powolutku waga spada... Życze owocnego pisania,jeżeli jeszcze komus sie zachce cos skrobnac hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania......
Kropelko, trzymaj się!!! Zaglądaj w miare mozliwosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie sie posmiac
wiecie co zamiast siedziec na forum lepiej idzcie pobiegac to wam szybciej sadło spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ostatnio na nic nie mam czasu trzeba skompletować wyprawki szkolne nacieszyć się ostatnimi dniami wakacji a do tego siłownia i kijki efekty widac zeszczuplałam choć na wadze schodzi powolutku ale pewnie mięśnie ważą pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×