Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Hej dziewczynki wczoraj nie wytrzymałam i sie zważyłam i wiecie co???? 2,5 mniej normalnie tak się ucieszyłam że szok bo się nie spodziewałam to mi dało jeszcze wiecej siły tylko martwie się tym brakiem okresu a do gin dopiero za 2 tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Asiek to super 2,5 lg to świetny wynik a ten okres to moze w zwiazku z odchudzaniem sie opóźnia Aniaminka jakie nastawienie pozytyene normalnie aż zarażasz entuzjazmem i tak trzymaj Barbla remoncik ale jak skończysz to bedziesz miała z głowy porzadki świateczne :) Kroelko to teraz przed tym wyjazdem przełóż męża na prawa stronę bo ta lewa całkiem wysiądzie :):):):):) Słoneczko aż chce sie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania jak maz pojedzie to sie należe na tym prawym:) czas za szybko mi teraz plynie...przecieka przez palce. mialam isc dzis po pracy na ta morfologie ale zrezygnowalam...na konto cieplego wyrka..i jeszcze mozliwosci wtulenia sie;););) a zreszta strach pobierac krew po takiej nocy...jeszcze po tym zmeczeniu krew wyjdzie tragiczna...pojde chyba w piatek..po normalnie przespanej nocy. Asia gratulacje...a test juz robilas? Aniaminka ..jak juz widac piekna ósemeczke??!! Tak trzymaj kobietko:) spajam wlasnie kawke..zeby choc troszke sie dobudzic...bo dzis maialam pobudke o 10-tej😠...przyszli sparawdzac stan techniczny mieszkania...dobrze ze nie musialam sie odrazu zwlekac,bo corcia byla w domu..i panow ladnie przyjęla...toc juz normalnie 18-stka na karku...prawie:) Barbla a ten bigosik to zlezy z jaka zawrtoscia tluszczu...bo sam w sobie to on az taki tragiczny nie jest...wiec sie nie przejmuj milego dnia wszystkim życze🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko robiłam już 3 testy i wszystkie wyszły negatywnie więc nie wiem co mam myśleć Przede wszystkim chciałabym schudnąć ale jak się okaże że jestem w ciąży to moje plany legną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek juz zmienilas sposob jedzenia...wiec i okres moze sie gdzies zaplatac...spokojnie..poczekaj jeszcze. U mnie w okresie zimowo -wiosennym takie cyrki sie zdarzaja...jakos samo sie przestawia pozdrawiam cos zszamie...i ide sie połozyc hejka:) Mania jak rozmowa z pracownikiem...mama nadzieje ze w miare dobrze sie skonczylo??? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
Czesc. Wczoraj zjadlam 8 kawalkow ptaiego mleczka :( ale dzis na sniadanie salate z pomidorem, na obiad zupe, a przed chwila pomidora z 2 ogorkami kiszonymi Nie mam jakos pomyslu na potrawy :( Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie ile kcal ma kopiko albo alpenblibe to kawowe nie wiecie przypadkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
78 kg ale sie nie ciesze, bo tygodniowe wahania + - 5kg to norma :( Asiek Cukierki Alpenliebe Creamfills - Alpenliebe - Cukier, miód, cukierki Kategoria: Cukier, miód i wyroby cukiernicze Podkategoria: Cukier, miód, cukierki Nazwa: Cukierki Alpenliebe Creamfills Marka produktu: Alpenliebe Masa netto: 40 g Producent: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. - Tarczyn Strona WWW producenta lub produktu http://www.perfettivanmelle.com/ Wartości odżywcze w 100 g Wartość energetyczna w 100 g: 395,00 kcal Białko w 100 g: 1,50 g Węglowodany w 100 g: 87,00 g Tłuszcz w 100 g: 4,50 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wczoraj byłam na zakupach kupiłam sobie buty na wiosnę a z moją stopą to nie lada wyczyn (Mam wiosła rozmiaru 42:p) Jutro jadę na bazar po spodnie Musze jakoś wyglądać jak zaświeci słońce :) U nas w domu to mamy podział ja wolę więcej i tani j a mój M kupuje oryginały On chodzi po 5 lat w jednych butach a ja jeden sezon :) Asiek trzymamy kciuki za Ciebie Aby było tak jak chcesz :) Kropelko korzystaj z ramion męża dopóki możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje że mnie wspieracie wczoraj z tego wszystkiego juz myslałam że się poddam i zjadłam bułkę zwykła ze smażonym filetem wieczorem i do tego 3 ciastka wafelki w czekoladzie ale potem jak porozmyslałam i wrócił wieczorem mąż jakoś mnie zmobilizował i siadłam na rowerek stacjonarny ponad pół godziny do tego jeszcze brzuszki ale i tak napewno nie spaliłam wszystkiego:( jestem zła na siebie że tak mnie skusiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bilans kalorii wyszedł mi wysoki ale cóż począć kolejna impreza tym razem pępkowe u bliskiej koleżanki a że dzidziuś długo oczekiwany to teraz radość przeobraża sie w smakołyki na stole ale widziałam sie wczoraj z koleżanka która mnie widziała ostatnio w listopadzie i pierwsze słowa to ALE SCHUDŁAŚ jak miło poprawa humoru mega ogromna Kropelko jak sobie radzisz pewnie masz już panike przed rozłąką a jak samopoczucir troszke wypoczełaś ? pracownik mój dostał ostatnie ostrzeżenie i na razie pożegnał sie z podwyżką ale kurzcze nie lubie takich sytuacji i nie cierpie jak mnie ktoś oszukuje no i trzeba założyć kolejny monitoringbo to jednak daje rezultaty Truskava te ptasie mleczko to zbędne pojedz sobie produkty wysoko białkowe daja uczucie sytosci na dłużej Asiek takie chwile poddania sie zdarzają i beda jeszcze nie raz ale poddać sie nie wolno pomyśl zaraz wiosna potem lato bikini i inne musimy i już Sylwia a jakie buty kupiłaś co tam ma być modnego na wiosne wiem że na pewno różne odcienie niebieskiego co akurat mi pasuje mój mąż to wogóle noe przywiązuje uwagi do ciuchów trzeba mu na siłe coś kupować lubi bardziej klasyke a na markach sie nie zna ZA TO JA TO DOPIERO LUBIE POSZALEĆ Z CIUCHAMI ja dziś musze troszke sie przegłodzić po wczorajszej rozpuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooola...
hej przez te dni które nie pisałam starałam się ograniczać jedzenie dziś na wadzę 77,3 dodam że jeszcze w wakacje ważyłam 65kg więc 12 kg przytyłam:(:(:( nawet nie wiem kiedy teraz już opracowałam strategię że póki w ogóle nie jem słodyczy to mnie tak nie ciągnie gorzej jak zacznę:P U mnie właśnie słoneczko wychodzi a u Was jaka pogoda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek spokojna twoja rozczochrana...jaden dzien wpadki...nie ma co szalec..spalilas dosc duzo przez te ciwczenia..nie da sie tak do konca odciac od smakolykow....ale pilnuj sie...zeby po dupsku nie bylo:) Mania u nas tez z monitoringiem szaleja jak cholerka...maja nam nawet w laboratorium zalozyc:(a to juz przesada...bo tam to calkowicie nie pootrzebne....najgorzej jak sie trafaia brak pracy...bede chyba w kolko po pomieszczeniu chodzila i od czasu do czasu sie schylala..choc nie wiem po co....i non stop dla sciemy...ze szmatka po urzadzeniach smigala:);) To mile z tka ocena...widac ze wysilek sie opalaca...a twedy jak stwierdzenia typu...ale schudlas...lechcą Sylwia no to masz faktycznie pokazna nózke....normalnie...'kopciuszek";);P u mnie za markowymi ciuchami to szaleje glownie starszy synio...ale on ma zdolnosci do odkladania kasiorki...i sam sobie w wiekszosci oplaca swoje zakupy ciuchowe...rodzice cos niecos dokladaja...jak brakuje:) Rozliczylam sobie wczoraj PIT i dzicieki juz zacieraja łapki...na zakupy jak przyjdzie zwrot.....ta ulga ..faktycznie mi ulży:) Pooola zgubilaś sie...ale nie ma co sie zalamywac tylko wziąc za siebie na dobre...powodzonka dzisiaj chcemy...a raczej musimy wybrac sie na zakupy...juz najwyzszy czas:( musialam sie na niedziele ze zmianami zamienic,,bo wypada mi 1-sza..a wyjazd o 7 rano:(:(:(...wiec czeka mnie 2 zmiana...z czerwonymi slipiami..daruje sobie branie wolnego...zajme czyms glowe w niedziele..i juz pierwszy dzien bedzie za pasem...a cholerka tyle ich jeszcze zostanie:(.. sorki ze tak smuce z tym wyjazdem🌼 Truskava nie kupuj calego opakowania ptasiego mleczka...latwiej poradzisz sobie z pokusa u mnie cale opakowanie nie takie grozne...bo chetnych do takich lakoci to troszke jest...dzieci pałaszuja szybko takie slodkosci...wiec w tej kwestii jestem prawie...a prawie robi różnicę:),..bezpieczna;) pozdrawiam i zycze udanego dnia ja w koncu odpoczywam...do soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
Witam. Pokusa (ptasie mleczko) juz zjedzona (byla w Biedronce po przecenie), wiec mam nadzieje ze bedzie lepiej. Dzis zjadlam na sniadanie 2 duze kromki chleba z odrobina margaryny i ogorkiem, a teraz obiad - zurek (wiem, ze z maki :( ) z marchewka, cebula, pieczarka, do tego kopisata lyzka maki i pol lyzeczki soli na garnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania kupiłam bardzo podobne do tych oczywiście czarne http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=926333123 Zaszalałam z obcasem mój M jak je zobaczył to jęknął tylko Ale będziesz wyższa ode mnie :) a co tam chociaż przez chwilę będę mogła popatrzeć na niego z góry:) Kropelko masz rozsądnego syna :) Myślę że dobrze zrobiłaś Decydując się na normalną pracę lepiej zająć się czymś niż siedzieć i rozmyślać Ja dzisiaj robiła dwa obiady Na dzisiaj zrobiłam babkę ziemniaczana taką chudszą żebym i ja mogła zjeść i na jutro zrobiłam dziś pierogi z jagodami (juto idziemy na maraton po sklepach musimy dokupić jeszcze kilka rzeczy do chaty ) więc nie będę miała czasu na gotowanie Dzień jak na razie pracowity a jeszcze mam zamiar zrobić porządek w piwnicy bo po przeprowadzce mam tam sajgon :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia butki super to nic że bedziesz wyższa ale buty z obcasem to jest to ja kocham wszelkie szpilki najbardziej te bardzo wysokie nogi mnie potem bola jak diabli ale co tam nga wyglada przepieknie Kropelko no nie smuć sie tak już dasz rade jestes silna dziewczyna Truskava trzeba chyba te promocje omijać bo człowiek sie skusi że tanio a potem trzeba zjesc bo sie popsuje poola witaj ja też jak zaczne ze słodyczami to popłynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a GDZIE TO NASZA ANIAMINKA CO TAM SIE Z TOBA DZIEJE DZIEWCZYNO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
Ja chcialam jutro zrobic sobie cos slodkiego i w miare zdrowego, wiec chyba bedzie to packa z jablek z cynamonem i rodzynkami bez cukru albo po prostu kupie jakies suszone owoce, morele lub daktyle Slyszalam tez ze slodzic mozna sokiem jablkowym Kiepsko mi idzie ale pocieszam sie ze bylo gorzej pozdrawiam bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania zawsze mi się podobały wysokie obcasy Ale jak byłam większa to wydawało mi się że nie pasują mi obcasy TeraZ jak przymierzyłam te buty to tak jak pisałaś noga wygląda świetnie a i reszta też niczego sobie :) Truskava ja zamiast słodyczy robię jabłka pieczone z bakaliami i miodem są świetne ;galaretki z owocami takie rzeczy mają mało kalorii a zaspokajają głód łakociowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie ja dzis pojechałam do innego miasta dieta ok waga w miejscu no i czytam, co inni pisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta,u mnie 5 kg mniej.Ależ się cieszę.Już dawno nie czułam się tak dobrze jak teraz,myślę że na Święta to juz sobie jakiś fajny ciuszek kupię w rozmiarze mniejszym niż dotychczas52.pozdrawiam Was kochaniutkie wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie jako pierwsza Męczy mnie strasznie alergia bo mam duże uczulenie na kurz a mamy taki mały remont w piwnicy istrasznie tam sie kurzy i ja już od paru dni sie męcze ale wczoraj i dziś jest tragicznie biore podwójne dawki leków a to wiekszość na sterydach i wrecz czuje jak puchne :(:(:( jestem strasznie zła powinnam chyba w jakimś sterylnym labolatorium mieszkać czy co wczoraj menu bardzo poprawne a wy jak dziewczyny bo wiosna już blisko normalnie już czuć w powietrzu chociaż u mnie jeszcze mnóstwo śniegu leży jakoś wolno sie topi ale na magnolii pączki zielone już sa tylko dotknąć a sie rozwinie chyba że predzej zmarznie pije kawke i zaraz biore sie do pracy bo koniec miesiaca juz pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agula, brawo, jaka diete stosujesz? Mania, przykra ta alergia, moze niedlugo skonczy sie remont ja pije herbate, zaraz ide na spacer do cioci dieta ok dzis tez na pewno ok milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie :) Agula gratuluję super wynik :) Mania Współczuję A długo jeszcze potrwa ten twój remont ? Aniaminka ,Kropelko :) ja miałam paskudna noc mój mały dostał wieczorem temperatury miał 39,1 całą noc wstawałam do niego Rano poszliśmy do lekarza i tak jak przypuszczałam ma początki anginy minimum siedem dni spędzi w łóżku On rzadko choruje ale za to jak go łamie to porządnie DZIEWCZYNY JA PRZY DWÓJCE DZIECI TO DO LEKARZA IDĘ TYLKO DLATEGO ZE NIE MOGĘ RECEPT WYSTAWIAĆ SAMA WIEM CO JEST DZIECIOM :( POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki mam pytaniko odnośnie wody mineralnej a mianowicie czym się różni gazowana od niegazowanej w sensie dietetycznym robiłam dziś rano juz 4 test i tez wyszedł negatywnie więc chyba przestanę się martwić że to ciąża mimo iż dziś mija 3 tygodnie a okresu brak a zajmę się spalaniem kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku znów mam dziś okropny dzień :( ciągle słodycze za mną chodza do tego pogoda beznaziejna i nie można nigdzie wyjść... wzięłam się za marchewkę może mnie troche uspokoi czemu to odchudzanie jest takie trudne??? a u was jak dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ja zaczełam niby 10 dniowa ale nie weim, co z tego bedzie na mojej bylo lepiej, bo mogłam jesc tyle rzeczy teraz mam ochote na bakalie albo saltke no nic, zobacze, czy pociagne, czarno to widze dzis tylko kefir na razie wypilam jedna szklanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
Czesc. Dzis Dzien Odstepstwa :( kawa Z MLEKIEM (2%) na sniadanie 2 duze kawalki chleba (a nie jadlam) na obiad MAKARON (ale z maki zytniej) z sosem pomidorowym ZE SMAZONA cebula (przyszedl facet i nie mialam sily robic dla niego nic innego) - ale zjadlam pol porcji najgorzej wieczorem w pubie sok porzeczkowy (jak znam zycie z cukrem) na kolacje o 21 (!) zapiekanka z sosem czosnkowym (a nawet bardzo glodna nie bylam) Jutro to sie normalnie boje - ide do kolzanki na 30... ale ona tez na diecie na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×