Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Hej jestem totalnie wyczerpana..po pracy wypad z butami...w sprawie reklamacji i przy okazji szalenstwo zakupowe...nogi mi odleca dzien zleciał w ekspresowym tempie...ale przede mna jeszcze kilka godzinek dnia...i to te najgorsze...wieczorne ale jakos do przodu,bo trzeba;) ta bieganina to chyba spalilam wszystko..co dzis zjadlam:) Pozdrawiam wszystkich moze jutro uda mi sie cos konkretnego naskrobac...przed praca...bo 2 zmiana dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane kobietki gratuluję wszystkim utraconych kilogramów kropelko nie martw się ja również spędam długie samotne wieczory bo mój mąż pracuje prawie tylko na nocki:) waga powoli spada dziś było 94,5 tak bardzo chciałabym pożegnać 9 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja dzis w końcu stanęlam na wage...z ranca..i waga ruszyła...1 kg :)mniej...a tak dlugo stala w miejscu Moze jak ruszyla teraz to nie bedzie juz tak dlugo strajkowala 3,5 brakuje do ladnej 80-siatki...aczkolwiek nie juz zadowalajacej dzis mi zleci dzien szybko...mam 2 zmiane..jutro tez u nas znow mroz..normalnie ta zima to juz mi bokami wychodzi wszamalam sobie gotowane bioderko z farszem do ryby po grecku...ja uwielbiam sam farsz...rybka mi do tego nie potrezbna a syte...a wlasciwie same warzywka...plus pieczarki.Taki farsz robi moj mąz i odczasu kiedy nam go zaserwowal..to jem ..po grecku..nie zawsze rybe:);) Dorota najwazniejsze,ze waga spada...a w koncu bedzie i ta 8-ka na poczatku:) Pozdrawiam milej niedzieli w rodzinnym gronie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki dziś mija dokładnie miesiąc odkąd z Wami dietuję :) Efekt ? 6 kg mniej:) Ważę 94 kg czyli razem 14 kg mniej w dwa miesiące Dziś jest szczególny dzień dla naszej rodziny i zjem kawałek tortu ale co tam z takiej okazji pal licho dietę:) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kropelko a co ty tak kupujesz ?Pochwal się nam:) Dorota widziałam twoja nową fotkę świetnie wyglądasz Od razu widać zmianę Tak trzymaj dziewczyno :) Powiedz mi kto na tej fotce jest za Tobą To chyba jakiś ogromny zwierz ?:) Mania jak twój wypad w góry ? Aniaminka :) Barbla :) Ja jestem już po małym spacerku dzieci czują się lepiej to wyszliśmy na 40sto minutowy spacerek A wieczorem umówiłam się z koleżanką na marszobieg Małymi krokami idzie wiosna trzeba zadbać o swoje nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znowu :) Sylwia ten ogromny zwierz za mną to nasz owczarek niemiecki który zajmuje pół mojego łóżka bo ma denerwujący zwyczaj pilnowania mnie kiedy męża nie ma na noc w domu :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak meza nie ma w domu...to dyzury pelnia moje dzieci...wczoraj wpakowala sie moja corcia:) Sylwia...zakupki to robily glownie moje dzieci...z i ch powodu to zakupobranie bylo...Ja sobie skromniutko kupilam 2 bluzeczki z krotkim rekawkiem...zupelnie proste-czarna i lososiowa. Ostatnio maz sie na mnie zezloscil,ze znow kupuje tylko dzieciom...a sobie same drobiazgi...ale wcale nie drobiazgi,bo kilka dni wczesniej kupilam sobie spodnie dresowe i bluzeczke...a to z takiego powodu,ze mam zamiar wykupic sobie karnet na ćwiczonka...na silownie. Razem z siostra sobie planujemy. Moje dodtychczasowe dresy to juz tylko nadaja sie do noszenia w zaciszu domowym:) Mania jak pobyt w w gorch..na pewno odprężona na maxa jestes:) Co u reszty pan słychać? Ja jakos dalej ciagne i powiem wam,ze nawet nie mam jakichś specjalnych zachciewajek.Do niczego mnie nie ciągnie..to co jem to mi wystarcza. Moze uda mi sie jeszcze dzis poćwiczeć przed praca. Musze jeszcze kilka zdjec zeskanowac u sasiadki...tylko czekam ,zeby zmyć szampon koloryzujacy.Musialam troszke przyciemnic kolorek,bo ostatni jakos nie przypadl mi do gustu:P. Pozdrawiam wszystkich🖐️ 🌼 najlepszego z okazji Dnia Kobiet🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta, milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do doroty33
Doroto33, ogromne gratulacje! Jestem pod wrazeniem Twoich osiagniec!! :) Czy moglabys mi napisac na jakiej diecie jestes od wrzesnia? Dziekuje z gory i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na diecie MZ czyli mniej zrec, to znaczy jem mniejsze porcje i w granicach do 1400 kalorii, wykluczylam calkowicie biale pieczywo,ziemniaki, slodycze i slodkie napoje(cola), jem czesto produkty bialkowe, ryby, kurczak, duzo warzyw i owocow, ograniczylam sol, ostatni posilek o godz 18. pije duzo wody,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie kobietki życzę wszystkim w dniu naszego święta uśmiechniętych buziek i szczupłych sylwetek w górach było świetnie ale nie cierpie tych powrotów po urlopach dopada mnie stres pourlopowy musze uprzątnąć wszystkie narty deski itp rozpakować walizki poukładać rzeczy wstawić pranie ogarnąć dom poza tym oczywiście normalna praca mój mąż oczywiście twierdzi nie rusz jak wróce to zrobie porzadek ale kto by wytrzymał w tym bałaganie i tak od rana latam od firmy do domu ale warto było jechać :) zawsze tak narzekam bo jestem wybita z codziennego rytmu Kropelko brawo waga sie odczarowała ja sos grecki robie i lubie ale bez pieczarek takiego nigdy nie jadłam musze spróbować z ta siłownia to dobry pomysł ja mysle o aerobiku DOROTKI DWIE BRAWO ZA OSIĄGI Sylwia fajnie że dzieci zdrowe człowiek od razu lepiej sam sie czuje a co tam u reszty dziewczynek miłego dnia w DNIU KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ale miałam jazdę w "łykend"!!! W sobote o 19.oo córcia gwałtownie wstała z fotela i jak nie puści pawia.........I tak to trwało do 4.20 w niedzielę...Po jakiś dwóch godzinach zaczęła podnosić się temperatura jak doszło do 39st.kazałam sie ubierac i do lekarza.Lekarka sama nie wiedziała czy to zatrucie czy wirus jakiś,dała coś na kwasy,probiotyk i coś na wymioty.Temperatura spadła dopiero na wieczór w niedzielę,równie szybko jak się pojawiła....Dziś na szczęście już jest wszystko O.K. Nie wiem tylko czy kogoś z nas jeszcze nie sponiewiera ;P A jak byłam u lekarza to się zważyłam,wyszło 83kg.,zadna rewelacja ale i tak sie cieszę bo jak pisałam wcześniej w pasie mam mniej,no i do 80 tylko 3 kg. :) No i te urocze obojczyki...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pozdrawiam Was serdecznie i najlepszego w dniu naszego siwęta!!!!!!!!!!!!!! Buziaki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeju ale zakrecona jestem dzisiaj aż mi wstyd... Oczywiście "święta" miało być .Przepraszam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane. wczoraj z kolezankami sobie dogodzilyśmy w pracy...calkowity misz-masz...brzuch az mnie bolal....ale nie od ilosci...tylko od tej mieszaniny... Wszamalam maly serek wiejski...wypilam activie...i wcielam pomarancza:D...no i 2 alkoholowe cukieraSKI...I DO TEGO KAWA Z MLEKIEM. Ale efekty " wyzowego" na wadze nie widać. Moge sobie podac łapke z Barbla...tez 83 kiloski. A po pracy łyknęlam sobie w samotnosci winko...:( porazką dla mnie sa te wieczorki...rozklejam sie na maksa..i nie jestem w stanie temu zapobiec. Wyjde sobie chyba zaraz na spacerek...musze w koncu odebrać swoje wyniki. wiec spadam..ubieram sie i w dluga pozdrowionka dla wszystkich i meldować sie babeczki..ocknac sie juz pora po wczorajszym swiecie:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dobrze że już po święcie bo ja ciągle mam wpadki wczoraj chłopcy bo wiadomo ja jedna kobieta w domu postanowili uczcić święto kobiet pod każdym względem czyli tulipany w dużych ilościach no i kolacja wcale nie dietetyczna :( ale co było robić nie wolno zniechęcać tylko trzeba sie cieszyć i jeśc no i jadłam :( no i tak sie kończą takie święta w brzuchu mi sie całą noc przewracało Barbla to pewnie jakiś wirus był a jak tam u ciebie w ogródku bo u mnie tulipany i żonkile wychodza jak szalone a tu mróz Kropelko daj znać jak badania no fakt te samotne wieczory sa paskudne ale dasz rade już sporo czasu minęło :) u mnie słoneczko świeci ale mróz a ja bym już chciała na taras z kawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mANIA NIE WAZNE,ZE KOLACJA...WAZNE ,ZE BYLA I ZE SPEDZILISCIE TEN WIECZOR RAZEM. wLASNIE WCZORAJ...JAK NIGDY BRAKOWALO MI TAKIEJ KOLACJI...A NA BANK WCZORAJ BYM MIALA TAKA ROMANTYCZNA...OCZYWISCIE JAKBY MOJE KOCHANIE BYL W DOMU:( wYNIKI ODEBRALAM.nIE CHCIALAM KONTROLOWAC TEGO U LEKARZA.ALE KILKA POZYCJI MAM ZAZNACZONYCH TLUSTYM DRUKIEM...WIEC COS ODBIEGA OD NORMY..ZRESZTA I TAK NIE POKRYWA SIE Z NORMAMI Z NAWIASU. ZA CHOLERKE NIE WIEM CO TO OZNACZA...NIE ZNAM SIE NA TAKICH WYBRYKACH NATURY:) ZARAZ ZABIERAM SIE ZA KONKRETNE SNIADANKO,BO JESZCZE NIE SZAMALAM ALE DZIS POSTAWILAM NA BULECZKE...TRZY ZIARNA...CIEMNA JUZ DAWNO NIE JADLAM PIECZYWKA...MAM OCHOTE POZDRAWIAM MILEGO DNIA HEJ🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDYNE CO UDALO MI SOE ODNALEŻC TO....ŻE ...TO CO MYSLALAM...ANEMIA ZNOW SIE ODEZWAŁA...ALE TO MUSI MI POTWIERDZIC LEKARZ PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko śmigaj do lekarza szybko żeby sprawdzić co się dzieje Barbla ja kiedyś miałam taką sama akcje jak twoja córa prze spadek ciśnienia miała ciśnienie 40/60 może sprawdźcie czy ona nie ma skoków ciśnienia Życzę zdrówka dla córy :) mania to twoi panowie się wczoraj wykazali :) moi też złożyli mi życzenia najlepszy to był M złożył mi życzenia i mówi tak Kochanie czy możesz kupić jakiś prezent dla małej bo ja dopiero sobie przypomniałem że jej też muszę coś kupić To poszłam i kupiłam jej prezent od taty :) M dał jej prezent a ona taka dumna mówi do mnie mamo ja dostałam prezent od taty a ty nie :) (ona nie widziała jak M dawał mi prezent ) :) Ja wczoraj urządziłam sobie wychodne poszłyśmy z koleżankami na piwo Taki babski wypad w nasze święto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
Czesc, dawno juz mnie tu nie bylo. Jak Wam idzie? Zaczelam cwiczyc. Moja dieta trwa od 12.02. i schudlam na razie 4 kg. To dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskava
Przepraszam, chcialam napisac od 19.02 Wydaje mi sie, ze to marnie :o Na dodatek przy duzej nadwadze podobno najbardziej chudnie sie z poczatku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskava w niecały miesiąc 4 kg to nie jest tak malo...glowka do góry..spokojnie i reszta poleci:) Sylwia na wizyte u lekarza umowiona jestem na przyszła środe..niestety wczesniej sie nie dało...to takie uroki obecnego funkcjonowania sluzby zdrowia:( Ciesze sie ze udalo wam sie wczorajsze swietowanie:) Tak powinno byc. spacerek zaliczylam i to 1,5 godzinny. Zaraz klade sie na podloge i smigam z brzuszkami. Wcisnelam dzis lody...musze to wypocic...ale tez chcialam sobie jaks przyjemnos sprawic...tylko to mi zostalo.... ja tak tylko sobie smuce..nie przemuje sie mna buziaki dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava- w 18 dni zrzucic 4 kilogramy to swietny wynik, milego wieczoru dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pozdrawiam wszyskie dietowiczki Ostatnio mam urwanie głowy same kłopoty że nawet jeść się nie chce Ubezpieczyciel nie dał zgody na naprawę samochodu i chcą nam wypłacić 5 tys za 6 -letniego Chevroleta i co my za to kupimy? O rany nie dam się , będę walczyć Waga spadła do osiągnięcia celu pozostało pół kilo to chyba się uda :) Zbliża się @ więc jestem ociężała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota 1975 nie daj sie walcz o swoje oni zawsze na początku próbuja sie wykpić marną sumą poza tym to musza sie zgodzić na naprawe bezgotówkowa łaski nie robia jest na to przepis pisz odwołaNIE I TO OSTRO A NAJLEPIEJ JEDZ DO SALONU i poproś o wycene naprawy i to im przedstaw ja zawsze do końca walcze ostatnio siostrzenica miała wypadek wjechał jej ktoś w tył w renówkę i praktycznie nie widać uszkodzeń można nim jeździc a wypłacili im 5400 a oni za samochód dali 5800 czyli można wywalczyć wiem coś o tym Kropelko anemia to źle może przesadzasz z dieta a do tego jeszcze stres związany z wyjazdem wszystko na raz pewnie osłabiona jesteś mocno Sylwia mój mąż też zapomina o prezentach dla chłopców dla mnie też kupuje w ostaniej chwili np w wigilie ja pamietam o wszystkich mam zaplanowane wczesniej a on jak zwykle na ostatni moment ale w dzień kobiet sie spisał ale pewnie dzieki synom chociaż tak z wiekiem coraz lepiej mu wychodzi Truskava 4 kg to bardzo dużo ja jutro mam impreze u kolegi i znów pewnie wpadka będzie kurcze a kupiłam sobie taki ładny płaszczyk wiosenny oczywiście kolor błekit gołębi podobno hit wiosny dopasowany i musze uważać bo żaden kg nie wejdzie już do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania moje dietkowanie nie ma nic wspólnego z anemia. Nawet jak jadlam inaczej...to mialam...mam poprostu sklonnosci do anemii. Dzis kupie sobie sama jakis środek z żelazem...a potem zobacze co powie lekarz. Zaczne sama ,może lepiej poczuje sie..i bardziej silna i "zwarta":) pozdrawiam wybieram sie na cmentarz.Pogoda piekna..wiec spacerek ...to sie nachodze..mam troszke kilometrow na cmentarz hejka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez sobie zafundowalam wypad.Dobrze to robi na moj nastrój...siedzenie w domu mnie przytłacza dzis z cora jak wyszlysmy na cmentarz o 12-stej...to do domu zaciagnęlyśmy przed 17-sta. Umowilam sie z siostra juz na jutro na silownie....i rollmasarz:) nogi mnie bola jak cholerka. Jak w pracy dzis bedzie tyle roboty co wczoraj...to do domu bede wracac na czworaka;) ide wypic sobie zielona cherbatke..kupilam sobie zelazo...a nóz zacznie w miare dzialac..a jakos konkretniej funkcjonowac papa spokojnych i kolorowych snow i stosunkowo udanej nocy;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaż ..oczywiscie taka miala byc końcowka w rollmasażu:);P pozdrawiam prawie....sie wyspalam...mam normalnie piasek w oczach. Zarz startujemy na ćwiczonka papa wpadne potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Córcia wyzdrowiała,to jednak jakiś wirus u nas szaleje bo koleżanki córci jedna po drugiej chorują.... Mania nie wiem co tam na ogródku,bo od zeszłego piatku nie byłam,ale widzę że roślinki bardzo się wyrywają do słońca,moje mieczyki przyszły,no nic tylko sadzić ;)Na razie sadzę tylko nasionka w pojemnikach na oknie.... Dorota nie daj się z tym autem!!! Jak ubezpieczenie płacić to i owszem,ale odszkodowanie wypłacić to już nie ma komu...Zdzierusy jedne!!! Kropelko łykaj to żelazo póki do lekarza nie dojdziesz,może warto sie zainteresować jedzeniem bogatym w żelazo? Na przedwiośniu człowiek zawsze jest osłabiony..Mnie się zawsze rozdwajają paznokcie tak gdzieś w marcu /kwietniu.Wiem o tym i choćbym nie wiem co stosowała to i tak mnie to dopada... A anemia jest zdecydowanie powazniejsza,życzę szybkiego powrotu do formy:) Co to jest rollmasaż?? Pojechałam z córcią na zakupy wczoraj,bo to na egzaminy trzeba dziecię stosownie ubrać,i zeszł nam ponad pięć godzin.Dżizas....jeszcze dzisiaj rano nogi mnie bolały..:p ,a kupiła tylko buty....Czeka nas jeszcze jedna runda,mogło by się zrobić ciepło to na giełdę byśmy pojechali.Nie jest tam co prawda tanio,ale jaki wybór........:) To na razie papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbla.urzadzenie wygląda tak: http://www.rollmasaz-gdansk.pl/ Na poczatku ustawia sie mniejsza intensywnosc masowania,bo miesnie bola po tym jak po solidnym wysilku. Juz kiedys na to chodzilam ,ale bylam chyba tylko 3 razy.Wtedy po godzinie.Teraz zdecydowalysmy sie z siostra na pol godzinki,bo to za monottone tak czekac godzinke.Reszte czasu poswiecamy na cwiczenia. Jak jutro dam rade,po dzisiejszym dniu..to tez idziemy...choc juz teraz czuje miesnie brzucha...wlasnie po tym rollmasazu. po takim zabiegu cialo 'oplatają' tak jakby mrowki...robi sie cieplo w masowanym miejscu...jak dla mnie super sprawa. A najwazniejsze,ze wymasowalo mi stopy..teraz kiedy nie mam męza..nie ma kto mi pomasowac stóp...a tak mialam taka przyjemnosc na co dzień:) Dziesiejszy dzien to jakosnam wyszedło w ogole darmowo,bo jakos nie mial sei kto nami zając:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×