Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

HEJ ja zaraz wyjeżdżam wracam do was we wtorek trzymajcie sie moje kochane i nie przejadać sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, masz racje kropelko, to tragiczne wydarzenie i wspolczuje rodzinom tych ofiar. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna targedia!!! Współczuję rodzinom... Czytam ten topic od początku to mnie bardziej motywuje przez święta niestety przytyłam 2 kg choć wcale dużo nie jadłam;/ ale... już to zgubiłam na szczęście:) Pogoda beznadziejna ;/ ciagle leje aż sie nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nigdzie nie piszę czytam tylko sobie na różnych forach to mi dodaje motywacji jak widze że innym tez się udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko :) mam pytanie do Ciebie strasznie spodobał mi się ten tort który zrobiłaś, poprostu arcydzieło i w związku z tym chciałam zapytać jak ty go robiłaś bo zbliża się 25 rocznica ślubu rodziców męża i taki tort byłby świetny:) miałas jakieś specjalne foremki na te serduszka czy sama wykrawałaś jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Jakos ten czas sobie powoli plynie. Ja mam dzis 2 nocke:(...aby do rana,potem 2 dni wolne. Marzy mi sie zmiana pracy,bo ten system mnie wypala. Asiek dziekuje za uznanie🌼 i juz ci pisze jak to zrobilam. Szykowalam sie do kupna foromki,bo na kilka dni przed impreza przyuwazylam takie piekne serce.Niby nie duzo kosztowalo,bo 13 zł.Ale koniec końcow daraowalam sobie kupno. Upiklam dwa prostokatne biszkopty,na duzych blaszkach.Zrobilam sobie szablon serca z papieru i wycięłam. Jedno serduszko jest mniejsze. Wyrósł za maly...wiec zamiast jeszcze piec kolejne dwa...poprostu środkowa warstwę zesztukowalam..z tego co pozostało po wycieciu.Pozostalo tylko przełóżenie kremem...a raczej masa,bo mialam smak jogurtowo-śmietanowy. Zycze powodzonka ...po imprezce ..juz prosze o fotke twojego dzieła. Jutro znow wybieramy sie na silownie z siostra..po tej przerwie światecznej.Mam nadzieje,ze uda nam sie w tym tygodniu choc 3 razy...bo 2 na pewno musza byc. Dzis sie pomierzyłam...i bioderka sie zgubiły...mam juz niecałe 110cm....a w pasie juz widac na poczatku 7...czyli niecałe 79 cm. Pomalutku ucieka..to co niechciane. Kupilam ostatnio żel z serii Eveline...ten rozgrzewajacy.Wczesniej mialam w formie balsamu. Jakto grzeje:)...ale najwazniejsze ,ze dziala Pozdrowionka dla wszystkich Mania ty sie nam tu melduj po powrocie:0 Sylwia normalnie z ciebie taka chdziutka laseczka.Pelan uznania jestem dla ciebie...po ogladniu twoich fotek na NK. Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale dzis korzystam z chwili i pisze kiedys nie wszedl mi post, Mania, pytałas, czy zmieniłam nik. Tak zmieniłam. Wtedy były rozne zawirowania na kafe na innym topiku, gdzie pisałam i w koncu odciełam sie od tego. Potrzebowałam takiej zmiany, choc nie odcinam sie od poprzedniego nika Gratuluje spadku Dorocie i Kropelce, fajnie widziec efekty. Ja bujam sie, czyli wychodzi na to, ze stoje w miescju. Moze dzis wdroze bardziej restrykcyjna diete. kawa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POKÓJ ICH DUSZOM [*]
POKÓJ ICH DUSZOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dziekuje:) Silownia zaliczona..spacerek tez i juz tradycyjnie moje domowe brzuszki. Nie ma zmiłuj sie. Czas sobie szybciej leci jak sie czyms zajmuje. Jutro tez w planie silownia,no i raczej w środe tez.Choc juz po pracy.Jutro jeszcze mam wolne,wiec bedzie swobodniej. Zycie w calej tej tragedii toczy sie dalej,bo musi. Przykro mi tylko,ze teraz jestem tak daleko z męzem.Zle..oj bardzo żle nastrajaj mnie takie sytuacje. Ale mamy non stop kontakt telefoniczny i tak z dnia na dzien oczekujemy znow chwili spotkania. Pozdrowionka dla wszystkich hejka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Nareszcie mamy piękną pogodę Ja mało zaglądam bo większość dnia spędzam z dzieciakami na podwórku Ostatnio mam jadłowstręt Nic mi się nie chcę i jest mi niedobrze na myśl o jedzeniu żeby nie jabłka i marchewki to bym głodowała \ Kropelko ja sama dopiero na fotkach widzę jaka teraz chuda jestem a teraz znowu schudłam przez to niejedzenie I Musze coś napisać faceci są paskudni wiecie ile ostatnio słyszałam tekstów ej lala hej laska itd Strasznie mnie to denerwuje zachowują się jak jacyś gówniarze Dla mnie facet takimi tekstami okazuje brak szacunku dla kobiety Może z czasem się do tego przyzwyczaję na razie to wrzuciłam gaz do torebki tak na wszelki wypadek !!:) Pozdrawiam wszystkie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja hej dziewczynki witam was w ten smutny dla nas czas :( więc po pierwsze BYŁAM W PARYŻU dowiedziałam sie na lotnisku dopiero ach ten mój M Paryż jest cudny i gdyby nie ta tragedia u nas to wycieczka była by nie zapomniana a tak to humory mieliśmy nie do imprez ale życie biegnie dalej i trzeba z niego korzystać zwiedziliśmy co tylko było możlwe czyli AIFFLA NOTRE DAME LUVR WERSAL POLA ELIZEJSKIE PANTEON MONTPARNAS I wiele wiele innych jedzenie maja straszne te ich rogaliki bagietki ciasta to dla mnie katastrofa dobrze że dużo sałatek maja i ryb ale rano poprostu musisz zjesc rogalika z jedzeniem to było różnie troszke za dużo i słodko ale chodzenia tyle że spaliłam KROPELKO wstawie ci na poczte fotki ale za pare dni bo teraz zaległości mam okropne zaraz wyjeżdzam i wracam wieczorem jutro tez ale znajde czas jutro wiecej poczytam was i odpisze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnia ...no jestes kobietko. Jaies schizy dostaje po tej katastrofie. Piekna mialaś niespodziankę.Gratuluje pomyslu męzowi i w ogole męza.:D Sylwia ty naprawde jestes juz szcapinka.Nie chudnij dalej.Juz ci wystarczy,wygladasz pieknie...a facetami sie nie przejmuj;) Pozdrowionka dla wszystkich papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ale masz fajnego męża ale ci niespodziankę zrobił :) Kropelko nie mam zamiaru więcej chudnąc bo niedługo za chuda mam nadzieje ze moje kłopoty z żołądkiem niedługo minął i wszystko wróci do normy Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIA takiego męża pozazdrościć... KROPELKO dziękuję za rady mam nadzieję że coś mi się uda zrobic bo Twoje ciasto to poprostu dzieło:) A ja się przygotowywuję do wesela, ale jakoś nie mam specjalnie ochoty iść żeby było fajnie wesele w sobotę a ja jeszcze nie mam się w co ubrac z moim rozmiarem ciężko coś znaleźć no i sezon jeszcze sie nie zaczął...jutro ide na dalesze poszukiwania... może uda sie cos fajnego wybrać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIA takiego męża pozazdrościć... KROPELKO dziękuję za rady mam nadzieję że coś mi się uda zrobic bo Twoje ciasto to poprostu dzieło:) A ja się przygotowywuję do wesela, ale jakoś nie mam specjalnie ochoty iść żeby było fajnie wesele w sobotę a ja jeszcze nie mam się w co ubrac z moim rozmiarem ciężko coś znaleźć no i sezon jeszcze sie nie zaczął...jutro ide na dalesze poszukiwania... może uda sie cos fajnego wybrać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść dziewuszki dzieki za miłe powitanie wstałam skoro świt bo huk roboty przede mną a do tego jeszcze pogrzeb znajomego mamy wiec obowiążkiem jest pojechać kurcze tak ta sytuacja państwowa mnie przygnębia mnie przygnębia że ciężko sobie radze wiem co znaczy stracić nagle kogoś bliskiego i rozumiem ból tych rodzin czasami życie jest nie zrozumiałe a teraz jeszcze problem z miejscem pochówku czy my Polacy nie potrafimy przeżyć paru dni bez kłótni demonstracji kurcze co sie z ludzmi dzieje przy trumnach manifestacje urządzać WSTYD jestem tym bardzo wzburzona bo myślę że rodzina prezydenta strasznie to przeżywa u mnie z dietka wczoraj było nie za bardzo za dużo węgli ale to przez ten wyjazd tak sie rozregulowałam Sylwia mizerotko uważaj na siebie a faceci no cóż to temat na wielki esej wiekszość z nich to idioci z rozumem trzylatka Kleoniepatra jeżeli miałaś problemy na innym topiku to dobrze że tasm już nie jestes nie ma sensu jeszcze na kafe robic sobie nerwy świat nam wystarczająco dużo ich dostarcza Kropelko gratuluje tych centymetrów a co to za cudowny żel dzięki za troskę :):):)❤️ pewnie ci ciezko bez meza ale czas szybko płynie :) Asiek życze udanych zakupów na pewno coś tam wyszperasz zreszta na weselu ważny jest dobry humor a nie jakaś posępna paniusia w cud kreacji trzymajcie sie dziewuszki przed nami jeszcze ciężkie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ale mamy piękną pogodę Normalnie latem zapachniało :) Dziewczyny dzięki za troskę Asiek nie zależnie od rozmiaru w sklepach teraz nic nie ma człowiek musi urządzić maraton żeby znaleźć coś fajnego mania ja to jestem zła w niedziele mam egzaminy Szkoła nie odwołała nam zajęć w taki dniu chciałabym mieć wolne i obejrzeć pogrzeb pójść do kościoła pomodlić się a nie siedzieć w szkole Mam nadzieję że jeszcze zmienią nam plan Kobitki piszcie bo coś tutaj pusto Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny normalnie padam.Glowa od samego rana mnie boli.Bralam juz 3 tabletki...i nic Mania to to cudo. Bardzo grzeje.Mi sie przyjemnie w takim ciepelku zasypia...ale z umiarem,bo jak raz nasmarowalam...to dobra godzine nie moglam zasnąc,bo tak grzalo. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23405 Pozdrowionka Sylwia powodzonka na egzaminach. W sobote mam bierzmowanie syna...i zamienilam sie na nocke.Czeka mnie maraton 3-nockowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Kropelko w takim razie musze nabyc to cudo moi synowie juz dawno po bierzmowaniu to bedziecie mieli taka podniosłą uroczystosc Sylwia mam nadzieje że to pomyłka z tymi egzaminami w takim dniu u nas wszystkie uczelnie maja wolne ja wczoraj miałam pełna rozpuste jedzeniowa tak to jest jak człowiek poza domem jest to same bomby kalorycznesą do jedzenia mam straszna alergie biore tyle prochów a one niestety sa na sterydach i czuje jakbym puchła okropne dzis czeka mnie sprzatanie w domu bo wczoraj stolarz wymieniał listwy przypodłogowe wiec bałagan pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wlasnie wstawilam miesiwko do pieczenia na jutro na obiadek.Niech bedzie taki swiateczny,choc gosci nie zapraszamy.Bedzie moja siostra.Chrzestny mial byc...ale on juz od jakiegos czasu wymiguje sie od sprawowania sie jakos chrzestny. Pracujemy w tej samej firmie...ale i tak jak mu powiem to..oczywiscie bede...a potem i tak lipa. Tak to sie czasmi dzieje...z kawalerami:( Upieke jeszcze ciasto .jedno zrobie na zimno i bedzie mial synio swoje male/duze swieto:D Musze sie z tym wyrobic przed praca,bo mam druga zmiane. Mania oj cos wiem na temat alergii.Mnie tak lapie od maja...ale poprosilam lekarza tylko o krople,bo tabletek nie chcialam.Krople tez sterydowe...ale nie ma takiego odczucia jak przy lekach. Plus krople do oczu,bo bym zwariowala ... Sylwia,no faktycznie zupelnie nie pasuja te egzaminy w niedziele. A gdzie reszta naszych forumowych koleżanek??? Dorotki...Asie...i inne Pelasie:);) Ania tez wpadla...i zwiala. Jeszcze raz polecam bardzo ten balsam lib tez żel rozgrzewajacy. Kobietki tak odbiegne od tematu..Czy wy sledzicie co sie dzieje w necie odnosnie katastrofy lotniczej???.Jestem przerazona:(:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja jestem też przerażona sama juz nie wiem co o tym myśleć tyle niedomówień spekulacji mam nadzieje że to był tylko wypadek bo jak jest inaczej to nawet nie moge sobie wyobrazić do czego moga byc ludzie zdolni skonczyłam właśnie sprzatac dół a tu jeszcze cała góra a idzie jak krew z nosa Kropelko to szykuje sie piekna uroczystiosc a chrzestni różni bywaja niestety i tu nie chodzi o pieniadze al;e o zainteresowanie dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Sylwia!!! Gdzie Ci tym latem zapachniało????????????? U nas raczej listopad czuć!!!!!!!!!!!!! Niedługo będą ogłaszać stan powodziowy na południu Polski :( Dzisiaj wreszcie podano terminy kolonii i będę mogła to moje dziecię zapisać,pewnie nad morze pojedzie. No i my wreszcie możemy ustalić termin naszego urlopu,zarezerwować miejsce.Bardzo chcę już gdzieś wypocząć! ;) Cieszę się że u Was wszystko O.K. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny kupilam sobie cos spodnie czarne i satynowa tunikę tunika odjazdowa okropnie mi sie podoba wczoraj zafundowalam sobie tipsy ale poprostu porazka mam mała cureczkę i mimo iż tipsy sa krotkie to ciżko sobie poradzić nawet z najprostszymi szynnościami pozatym ciągle gdzies biegam nie mam czasu nawet zjeść waga powoli spada mam nadzieje że po jutrzejszej imprezce nie wzrośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po uroczystosci...i po odświetnym obiadku.Kwka i ciacho tez zaliczone. Synio nawiedZony duchowo. Zarz ide sobie odpoczac i nastawiac sie psychicznie na nocne wyjscie....do pracy. Pozdrowionka dla wszystkich🖐️ Barbla gdzies ty soe kibietko podziewała??:DCo u ciebie poza planami na wakacje? Asiulek dobrze ze sobie juz zakupilas ciucha...masz problem z glowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) mmam coraz większe kłopoty z utrzymaniem diety :) ogromna ochota na słodycze mnie gubi :( na szczęście ostatnio mam tyle ruchu że to spalam niestety waga schodzi bardzo powoli Postanowiłam że nauczę się jedzić na łyżworolkach,początki już za mną pierwsze zakwasy zaliczone Jak dobrze że pogoda dopisuje to i samopoczucie lepsze choć kłopotów nie brakuje mój syn ma kłopoty z nauką i już nie wiem czy rzeczywiście tak słabo mu idzie czy za mało się stara Pozdrawiam wszystkie dietowiczki i gratuluję sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×