Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

Asiek kochana to teraz wlaśnie powinien mąz wziac sie do roboty. Czy ty kobietko masz pojecie jak dziala masaz na piersi:)!!! Pozdrowionka dla wszystkich🖐️ ja tak na chwileczke,bo sie stesknilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) Asiek nie martw się skórą ona wróci do normy poćwicz trochę przypomnij sobie ćwiczenia z pierwszych lat podstawówki one bardzo pomagają i wcale nie musisz poświęcać wiele czasu wystarczy 10-20 minut dziennie po dwóch tygodniach zobaczysz efekty :) na brzuch polecam pas neopropenowy na allegro już za 5 zł Ach i na bieżąco dbaj o to by mieć odpowiedni stanik a wszystko będzie dobrze :) No i używaj balsamów ale to Ci już radziła nasza koleżanka :) ja dzisiaj z dietą na bakier a do tego kolejny dzień lenistwa chociaż nie do końca bo wieczorkiem wypełzłam na podwórko i popieliłam ze dwie godzinki jak to jest że te chwasty tak szybko rosną ?? Ale się rozpisałam Pozdrawiam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:) za wsparcie:) dziś już jest lepiej:), wczoraj tylko jakaś chandra mnie dopadła i miałam ponure myśli staram się teraz trochę ograniczyć spadanie wagi tak żeby kg na tydzień wyszło bo wtedy skóra będzie miała więcej czasu na regeneracje powiedzmy:) i napewno więcej będę ćwiczyć , nawet rozważam siłownie, aha i mam jeszcze pytanie ...bo ostatnio bardzo źle się czułam było mi słabo i serce mnie bolalo przy tym miałam straszne kołatanie teściowa mówi że to brak potasu i magnezu a wy miałyście kiedyś coś takiego??? chyba musze zrobić sobie badania bo boję się że moge miec anemie;/ a może jakieś witaminki sobie kupujecie?:) jak coś to podzielcie się inf kropelko, dorotko dzięki za wsparcie:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek polecam ci Aspargin.To tabletki z potasem,magnezem i cynkiem...możesz spokojnie łykac po 2 tabletki 3 razy dziennie. Nie ma co sie dziwic takim dolegliwościom przy zmianie diety. Jak bedziesz maial okazje to kup sobie takkie urzadzenie zwane"agrafka" Super na biust. Pozdrowionka dla wszystkich Asiek a jak przygotowanai do imprezki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaAla
witam:) ja zrzuciłam 37 kg...niestety nie ma co sie nastawiać że kremy coś pomogą czy ćwiczenia na kondycje skóry:( jeszcze musze zrzucić z 15...dlatego już zaczynam myśleć o operacji:( ....jestem ciekawa jak wy do tego podchodzicie...powiedziałam A to i chciałabym powiedzieć B- mysle ze rozumiecie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaAla
nie doczytalam wszystkiego i widze ze liczycie na kremiki, heh, ja widze po sobie że mi nie pomogły niestety, może jakbym schudla 10 kg to by nie było widać na skórze ale u mnie to jest jeden wielki zwis:( zreszta oglądam tez Chirurgie Otyłości i widze że nie jestem jedyna, oby was to nie dotkneło ale jesli już teraz coś widzi to to sie nie zmieni..piersi to nie mięśnie i nie wyćwiczycie ich na siłowni niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaAla
kropelka-- bez urazy ale chyba nie doczytalas co napisałam...ja schudlam 37 kg a nie 7....zabiegi mi skóry wiszącej nie wchłonął;/.... dla mnie to strata kasy...to co wisi trzeba uciąć niestety;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiałam i dlatego dodałam zdanie na temat tego zabiegu. A stronke polecilam glownie ze wzgledu na te nasze cycole;) Wiem ,ze przy takim gubieniu kiloskow bez chirurgii sie nie obejdzie. Ale zastanawiam sie czy wolne chudnięcie nie wpływa korzystniej na skore. Tak jak chce to robic Asik. Widzialam wiele programow,gdzie pokazywano utrate kilkunastu kilogramów i skora niestety nie wygladała imponujaco,ale to w przypadku wagi kolo 200kg. Wolne gubienie kilogramow jednak mniej inwazyjnie oddziałuje na skore. Jakkolwiek i cokolwiek trzeba zrobic to życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaAla
wolne wpływa korzystnie, ja chudłam dość wolno, to nie były głodówki tylko dieta ustalona przez lekarza:) no niestety wygladam jak wygladam:) wlasnie czytam na forum chirurgi plastycznej( nigdy bym nie pomyslałą ze bede tam kiedykolwiek wchodzic) o lekarzach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz moje drogie.. Przyszła kolej na mnie bo mam juz dosc własnego wygladu.Oszczedze Wam opisu.. Będę zaglądac.. Mam nadzieje,ze tym razem sie uda.Pozdrawiam Was.. PS:Nie spytałam czy mogę się przyłączyc...? Ps:Waze 116 kg i mam 178cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawaAla a jeśli mogę zapytać ile masz lat? bo wiek też jest ważny i jak czytałaś wcześniej a jeśli nie czytałaś to dorota 33 ma imponujący wynik w odchudzaniu i też sporo schudła i mówi że nie ma problemow ze skóra moja mama też sporo schudła a jest pod 50 i nie ma problemów ze skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitu pitu witamy w grupie jutro poczytam twoje linki kropelko ja czytałam że ćwiczeniami można podnieść trochę biust musze spróbować bo to nie kosztuje a może coś da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny A ja znowu będę się tłumaczyła z mojej nieobecności Zacznę od początku mam lewą rękę w szynie gipsowej Mam ja skręcona i zbitą a jestem mańkutem Wiec mam kłopoty ze wszystkim :) w poniedziałek jadę do chirurga mam nadzieje że mi zdejmą tą rękawiczkę:) teraz jak nadeszła wiosna wyruszyłam na marszobiegi nie lubię biegać więc maszeruję świetna sprawa polecam :)nawet z gipsem jest ok :) Witam wszystkie nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wracaj do zdrowia i uważaj na rączęta. Dziewczyny co tu duzomowic.Jednak ćwiczeniami można wiele zdziałac..może nie tyle ile bysmy chcieli,ale wygląd poprawimy. A wiec do dzieła. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko popieram masaż piersi bardzo skuteczny jestem za jak wypad do łeby pochwal sie Sylwia biedaku jak to zrobiłas no ładnie nie mozesz pisac trzymaj sie ❤️ Asiek wydaje mi sie ze skóra powoli sie zbiegnie :) ciekawa ala gratulacje 37 kilo brawo dorota 1975 moje chwasty rosna rekordowo szybko pitu pitu witaj i działaj ja z dietka ok ale powaliła mnie rwa kulszowa i leze trzeci dzien boli jak ........i denerwuje mnie ze nic robic nie moge moze któras wpadnie posprzatac :) bo w domu masakra miłej niedzieli dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania uważaj bo z tą rwą nie ma żartów moja mama też jakiś czas temu na to narzekała a w tym roku miała 2 operacje na kregosłup bo się nie oszczędzała i teraz jej śróby wstawiali i nie wiadomo czy pomoże:/ także uważaj na siebie ja nie zaprzestaję odchudzania wczoraj rozmawiałam z dziewczyną która w ciągu kilku lat ze 107 spadła do 67 i nie ma żadnej obwisłej skóry , tylko to trzeba w czasie rozciągnąc ja codziennie smaruje się tym chłodzącym balsamem z eveline i widze poprawę na biust tez go stosuje bo zimno ujędrnia kropelko zrelacjonuj wypad napewno było super:) a dorotki gdzie się podziewają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdgg
Ja Ci Asiu odpisałam juz na forum o zdrowiu ale pozwole sobie jeszcze tutaj. Co prawda nie ważyłam 100 kilo, a 80 i w ciągu poł roku schudłam 30 kilo! Możecie mi wierzyć lub nie, ale przed dieta naprawde potrafiłam zjesc dziennie tyle co silny, wielki mezczyzna przez 3-4 dni. Zaczęłam jesc 3 posiłki dziennie. Rano jogurt lub jedno gotowane jajko, na obiad jakies chude gotowane mieso, a na kolacje (max o 17) jadłam warzywa czy też jakies owoce. Co do obwisłej skóry, to powiem wam, że mialam jedrna, zmniejszala sie ona wraz z ubytniem tluszczu, poniewaz od samego poczatku cwiczylam godzine dziennie, nie odpuscilam ani jednego dnia. Nawet jak wracalam zmeczona do domu to sie wrecz zmuszałam. Potem dodatkowo 1-2 razy w tygodniu biegalam. Dodam, że nie używałam zadnych kremow wyszczuplajacych. W sumie szkoda, że teraz nie moge sie tak zmotywować jak kiedyś, bo znowu troche kg mi przybyło. Pozdrawiam dziewczyny i zycze wytrwałości z całego serca, bo wiem jak jest ciezko zgubic zbedne kilogramy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdgg
A no i dodam, ze jakis czas temu przeczytalam na tym forum o cwiczeniach 3 minutowych. Powiem wam, ze pomaga. :) Ale na poczatku myslalam, ze mi cyce urwie jak biegalam w miejscu jak najszybciej umialam, hehe. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane A wiec jednak nie konieczna inwazja chirurgiczna.Mozna i bez tego. Pytacie o wypad...bylo cudnie.Teraz zostały mi wspomnienia i kilka zdjec,bo moje kochanie juz daleko ode mnie:( Ale udalo nam sie wynając sliczny pokoik niedaleko od morza,kilka spacerków,zabawy rozrywkowe na wystawionych juz w Łebie deptakach. Cisza,spokoj,beztroska. Oczywiscie dzieci musialy zadzwonic,bo przeciez dziewne,ze mam nie dzwoni za długo.. Kupilam sobie na ta okazje bardzo ładna koszuleczke;).Pomagała mi corcia w wyborze....i sie spodobala oczywiscie ja w niej...mężowi. Czas zleciał szybko,ale to nasze i nik nam tego nie zabierze. Oczywisci mój maz musial mnie dokarmiać,bo nie bylby soba. Ale moze przybrałam jakies 0,5 kg ,bo i tak nie jestem w stanie wiecej zjeśc.Czuje sie napchana.Mysle,ze ta regularność posiłków tak mnie obciążala.A tak jak chodze do pracy,to te godzinny inne. Teraz czekac bedziemy na siebie ponad 40 dni,ale pocieszeniem sa 2 wspolne miesiace:D Mania dbaj o siebie i ta swoja rwe,z tym nie ma żartów. Asiek z Evelina jest tez balasam na biust do masazu. I nadal wam polecam piling kawowy,może byc nawet bez cynamonu. Sorki za moje żale,ale to tak na swiezo po wyjeżdzie mnie trzyma. Dobrze,ze dzis do pracy ide,to jakos zleci dzień. pozdrawiam wszystkich i witam nowe osoby:)🖐️ Sorrki za literówki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoł ale sie naczytałam...siebie:) Pozdrowionka moje drogie współodchudzaczki:D Nowy dzień walki,a teraz mam czas na wypacanie i wylewanie tym mojej tęsknoty. Z żalu łatwiej mi to wychodzi pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt piszecie az trzeba brac wolne zeby przeczytac wszystko :) Kropelko pół kilo to nie problem w tak krótkim czasie który mieliscie dla siebie dieta to masakra przyjemnosc jedzenia we dwoje to jest to ciesze sie ze milo wam zlecial czas ani sie obejrzysz a maz wróci i to na dłuzej Asiek widzisz mówiłam nie przejmuj sie skóra jak sie rozciagnela to sie i sciagnie a z ta rwa to nawet nie wiedzialam ze to takie niebezpieczne oj to masz kłopot z mama sfsdgg gratuluje 30 kg sukces a te 3 minutówki sa swietne i dla mnie bo ja to na bakier z cwiczeniami jestem wczoraj troszke nagrzeszyłam ale grill i te sprawy :( od dzis ostro sie biore bo ciagle sobie folguje i chyba dosc juz tego trzymajcie kciuki pozdrówka dla całego topiku pisac mi tu i to szybciutko nie lenic sie Sylwia jak rączka 👄 ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka zaliczyłam spacerek... Juz zgubilam te nabrane kiloski. Jeden dzien bez męza i leci... Zasiadłam sobie własnie do kawki.Wiedzialam,ze bede wychodzic wiec nie pilam rano,bo potem chce mi sie siusiać:) Nawet dodałam sobie troszke imbiru...ostatnio wszedzie go dodaje:) Potem zabieram sie za jakies cwiczonka,jakos mi tego brakuje. Jak u was kochane Sylwia ,reka juz sprawna?? No i stracilam wene pozdrowionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszki napiszcie
prosze jak to jest z samopoczuciem jak startuje sie z wagi ponad 100 kg i spada sie na wage dwucyfrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważyłam ponad 100,ale kiedys cos blisko tego. Dwucyfrowa nadal jest,bo inaczej juz spaśc nie moze,ale jak pierwsza cyferka sie zmienia to radosc niesamowita.No i ta druga kiedy coraz to mniejsza...sama radosc. Choc mnie najbardziej raduje ubytek centymetrów. Tu mam mozliwosc wskoczenia z trzycyfrowej na dwucyfrowa,ale az tak to chyba nie chce:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dzięki za troskę !!! Dzisiaj zdjęli mi gips i jest ok ja z dietką ok Wiecznie tylko słyszę że wyglądam jak wieszak ale co tam jak udało mi się schudnąć to teraz muszę się tego trzymać Kropelko widziałam zdjęcia Pięknie wyglądasz Mania dbaj o siebie z tym nie ma żartów Ja dzisiaj dzwonię do swojego instruktora muszę zacząć wreszcie jazdę :) czas wrócić do normalnego życia Trochę mi tego brakowało ja jestem dosyć energiczną osobą A przez tą rękę miałam lekki zastój :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×