Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karenn

żaluzje drewniane

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli chodzi o debastor. Cóż, ja mogę najkrócej powiedzieć, że ta firma ma dobry stosunek ceny, do jakości prezentowanych przez siebie usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o debastor. Cóż, ja mogę najkrócej powiedzieć, że ta firma ma dobry stosunek ceny, do jakości prezentowanych przez siebie usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no dla mnie aluminium a drewno – to jak byśmy porównywali czarny z białym…dla mnie jest roznica przede wszystkim w wygladzie, może jest maly problem z ich czyszczeniem,ale czasami warto postawic nie na aspekt praktyczny, a estetyczny! My zamówiliśmy rolety drewniane w http://www.assko.pl/?zaluzje-poziome,41 i naprawde nie zaluje tego wyboru dosc niska roznica w cenie ( drewno a aluminium) za to o wiele wieksze wrazenie, jeśli chodzi o atrakcyjność pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolety wybiera się pod kolor reszty pomieszczenia, fakture rolet w sumie też. U nas akurat drewniane najbardziej współgrały z pokojem i dlatego się na nie zdecydowaliśmy. Sobimex miał akurat taką kolorystykę, jaka nam odpowiadała (mamy red cherry). A do czyszczenia polecam kupić taką specjalną ściereczkę do drewna i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debastor.com jak dla mnie ma najlepsze produkty tego typu. Polecam je wam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniane żaluzje jako materiał są bardzo trwałe i moim zdaniem zdcydowanie warto się nimi zainteresować przy wyposażaniu wnętrza. Osobiście posiadam takie na każdym z okien i bardzo sobie chwalę. Bardzo dobrze też maskują świecące w ciągu dnia światlo. Żaluzje drewniane kupiłam tu http://www.roletyhelios.pl/zaluzje-wewnetrzne/zaluzje-drewniane/ jeśli by Cię to interesowało. Są warte swojej ceny, zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór żaluzji i rolet mają w sklepie online na stronie www.roletysklep.com.pl. To co mi się tutaj podoba to kwestia obsługi i przejrzystość strony. Mają dużo dobrze zrobionych zdjęć produktów, także łatwiej stwierdzić jak dany model wygląda itp. Poza tym, w prosty sposób wyjaśniają jak pomierzyć okno przed zakupem i jak zamontować żaluzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaluzje drewniane z pewnością będą bardziej trwałe z uwagi na sam meteriał. Niestety te aluminiowe przy dość częstym użytku potrafią się dość mocno zużyć, ale przy drewnianych żaluzjach tego nie zauważyłem. Korzystałem zarówno z aluminiowych jak i tych drewnianych z korzyścią dla tych drugich. Drewniane żaluzje kupowałem jakieś pół roku temu u www.heliosinwestycje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta66
Drewniane żaluzje są bardzo trwałe i ładnie wyglądają na każdym oknie. Od lat kupuje produkty od firmy Rolbest, dlatego jeśli stawiasz na jakość wykonania i przystępną cenę to polecam zajrzeć na www.rolbest.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewno jest nie tylko eleganckie ale również stylowe. Prosto się czyści wystarczy tylko odkurzyć. Jednak nie do każdych okien można zastosować żaluzje drewniane. Jeżeli mamy nietypowe okna to bardzo ładnie wyglądają plisy cosimo. Co najważniejsze są łatwe w pomiarze i montażu dlatego można kupić przez sklep internetowy przez co są tańsze plisy jak i żaluzje. Zobacz sobie filmy instruktażowe https://youtu.be/R-8cOdNe0ow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszukałem wiele ofert w okolicach Łodzi i wybrałem żaluzje od firmy Debastor. To było to! Świetny wybór a ceny umiarkowane. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debastor zakładał mi żaluzje. Bardzo efektowne. Wnętrze nabrało wyrazu. Ceny umiarkowane, ale jakość super. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam żaluzje drewniane. Możliwość regulacji konta światła jest dodatkowym atutem. Do tego prezentują się bardzo elegancko - montowane do ściany nad oknami (tak jak u mnie). Polecam firmę https://debastor.com Bardzo mi pomogli w doborze kolorystyki i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniejszą osłoną okien są żaluz****ambusowe 50mm. Ja zakupiłam w sklepie internetowym allcool4u.pl. Jest to najdroższy wariant ale warty tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaluzje drewniane fajnie wyglądają, ale chyba bym się na takie nie zdecydował. Wybrałbym raczej rolety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również zdecydowaliśmy się na żaluzje drewniane. Te szersze 5cm. Wyglądają tak elegancko i dopełniają wnętrze. Wybraliśmy firmę debastor.com z Ksawerowa. Polecamy. Super obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusiaa37
Nam w wyborze oraz doborze drewnianych żaluzji pomogła firma PlastPol Raszyn, która ma ich bardzo szeroki wybór. Mamy listki o rozmiarze 25mm montowane do ramy okna na prowadzeniu żyłowym, a wykonane są z lipy egzotycznej. Dostawa i montaż od Nich również przebiegł pomyślnie, więc jak macie opcję skorzystania z ich pomocy, to jak najbardziej warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie takie żaluzje to dobry wybór. Ja mam żaluzje od http://maat.com.pl/ i są naprawdę w porządku, bardzo trwałe i niedrogie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam drewno. Doskonale wyglądają. Nadają elegancji. A jeśli montaż to tylko Debastor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaluzje tak naprawdę nigdy nie wyszły z mody. Drewno jest ekskluzywną wersją dobrze znanego nam aluminium. Mam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo elegancki wygląd. Robiłam przed świętami żaluzje w Debastor.com w kolorze antracyt, bo takie mam okna. Wyszło rewelacyjnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny system. Doskonale nadają się do każdego wnętrza. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy firmy Debastor.com Architekt nam polecił i nie zawiedliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam wszystkim, którzy cenią sobie estetykę i funkcjonalność. Są idealne do każdego wnętrza. Polecam firmę Debastor.com Fachowa obsługa i montaż. Ceny przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłem w debastor.com cały dom w żaluzjach elektrycznych - szary kolor. Efekt rewelacyjny. Mój architekt mi ich polecił i nie żałuję. Fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam drewno. Nic się tak pięknie nie prezentuje. Zajrzyjcie na www.debastor.com - super firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaluzje prezentują się pięknie. Polecam debastor.com!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo gorąco polecam żaluzje drewniane z firmy Debastor z Ksawerowa. To świetni fachowcy. Jestem bardzo zadowolona z ich obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×