Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karenn

żaluzje drewniane

Polecane posty

Gość gość
Istotną zaletą żaluzji jest prostota i łatwość w obsłudze, a przede wszystkim ich wygoda. Ten prosty wynalazek znany jest już od wieków wszędzie tam, gdzie słońce wlewa się do okien. Zapraszamy do debastor.com Najlepsze rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepiękne kolory, bardzo solidne drewno. Polecam debastor.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godny polecenia jest producent rolet z Ksawerowa. Firma Debastor.com. Na rynku od ponad 20 lat. Marka sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękny naturalny system. Doskonale prezentuje się w dużych przestrzeniach. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolety i zewnętrzne i wewnętrzne zamawiałem przez serwis https://www.masters-rolety.pl/. Bardzo dobra obsługa jasne warunki jeśli chodzi o cenę mają akcesoria w lepszym standardzie na porządnych częściach co widzę zwłaszcza po roletach zewnętrznych jak łatwo i szybko można je sobie zaciągnąć czy opuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super rozwiązanie. polecam www.debastor.com Świetni fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogata kolorystyka i różnorodność tkanin. Przystępne ceny. Świetna obsługa. Polecam DEBASTOR.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po montażu żaluzji drewnianych (szerokich) przez firmę Debastor.com z Ksawerowa. Faktycznie wyglądają niesamowicie. Wyciemniają. Dodają stylu. A odnośnie samej firmy: duży pozytyw. Wszystko ustalone, żadnych niespodzianek. Fachowy montaż. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam żaluzje drewniane z firmy Debastor. Świetna jakość za przystępną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny i pięknie reprezentujący się system. Polecam firmę Debastor.com. Świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W małej kawalerce sobie zrobiłem podział przestrzeni żaluzjami panelowymi. Mam konkretnie takie rozwiązanie http://www.drezal.pl/panel_tracki.php. Postawiłem taką mini ściankę działową, po której chodzą. Wygląda praktycznie, jak system drzwi przesuwnych, tylko dwa razy tańszy :) No i brałem od producenta bezpośrednio to jeszcze dodatkowo zaoszczędziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także widziałam takie i bardzo mi się spodobały. Jak na razie mam rolety od firmy www.dario-sklep.pl, ale może w przyszłości po remoncie mieszkania zastanowię się nad żaluzjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaluzje drewniane i bambusowe to świetny wybór. Sam mam zamontowane od firmy Debastor i wszyscy je chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×