Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karenn

żaluzje drewniane

Polecane posty

Gość gość
Polecam żaluzje z firmy Debastor.com Bardzo schludne i solidne. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zachwycony montażem i estetyką ich wyrobu. Przywiązują wagę do detali. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeden z najbardziej udanych systemów, jakie powstały. Są bardzo eleganckie. Szczególnie białe. Ja swoje robiłam w debastor.com Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje montowałam w firmie debastor.com Od początku wiedziałam, że to mają być żaluzje drewniane. Ale wybór wzorów i kolorów bardzo mnie zaskoczył. Fachowcy doskonale dopasowują odpowiedni kolor jak i doradzają sposób montażu. Jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem totalną fanką żaluzji drewnianych. Są eleganckie i ponadczasowe. Polecam firmę Debastor.com. Świetna fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia711
Dla mnie najlepsze żaluzje drewniane i nie tylko ma Roletex. Kupiliśmy u nich i są ok. Nie zamienię ich na żadne inne. Pozdrawiam wszystkich poszukujących! Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaluzje drewniane to najbardziej praktyczny i piękny system, jaki kiedykolwiek wymyślono. Gorąco polecam firmę Debastor.com Świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic lepszego do biura jak żauzje drewniane. Polecam firmę debastor.com Fachowa obsługa, bardzo dobry kontakt z firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaluzje drewniane polecam kuopić dobrej jakości. Sąsiadka kupiła w Firmie KRYNICKI i pomimo kilku wizyt montażystów nadal jest bez żaluzji bo przywozili do skutku już zepsute!! Trzeba sprawdzać opinie na forach bo można niestety nadal trafić na naciągaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymox
Do mojego biura wstawiłem drewniane żaluzje od www.lechrol.pl . Wygląda to bardzo ładnie i estetycznie, nie przepuszczają słońca w 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elika1
Żaluzje drewniane nadają w mieszkaniu niesamowity klimat. Mam białe 50mm z Akantu, efekt po ich zawieszeniu być świetny! Wnętrze zmienilo się nie do poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlertt
Rolety zamawiaj w krakowskim Wynn, bo ci przeprowadzą montaż w taki sposób, że nie stracisz gwarancji na okna. Niestety przy innym wykonawcy miałem podobny problem. Z tego powodu uprzedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo elegancki system. Polecam firmę Debastor.com Bardzo profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Debastor.com Przywiązują dużą wagę do jakości swoich wyrobów. Nie widziałam ładniejszego drewna, niż u nich. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam firmę debastor.com Świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewno wygląda super elegancko i jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości przez długi czas. Polecam firmę Debastor.com Świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo modny, ekskluzywny produkt. Polecam Debastor.com - bardzo bogata oferta kolorystyki i struktur, świetni fachowcy. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli żaluzje drewniane to tylko w firmie debastor.com Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny system. Nadaje wnętrzu klasy. Moje żaluzje zamówiłam w firmie Debastor.com Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój projektant polecił mi żaluzje drewniane w firmie Debastor.com Świetnie to wyszło. Super obsługa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie jestem po montażu żaluzji drewnianych i plis w całym domu. Nieziemski efekt. Polecam https://debastor.com/ Świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam https://debas(...)or.com/ Nie ma dla nich rzeczy nie do zrobienia. Mam bardzo wysokie okna. Kompletnie nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Zaproponowali żaluzje drewniane. Wyszło świetnie. Jestem mega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam www.debastor.com Rewelacyjne rozwiązania. Świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Kjafijp
Świetne rozwiązania ma www.debastor.com Rewelacyjna, fachowa obsługa. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć karenn, żaluzje drewniane to świetna sprawa, ale ich trwałość zależy od surowca i jakości wykonania. Mnie żona przekonała do polskiego producenta vertex i choć trochę czasu zajęło nam znalezienie dystrybutora z Warszawy (okazało się, że jest jedna firma w Sulejówku, która nazywa się OslonyDoOkien.pl, i sprzedaje i montuje ich produkty). Żaluzje spisują się świetnie. Już na pierwszy rzut oka widać że to naturalne drewno, tu możesz zobaczyć jak to wygląda: http://www.oslonydookien.pl/produkty/oslony-wewnetrzne/zaluzje/zaluzje-drewniane/ ale najlepiej zobaczyć to na żywo - wtedy robi wrażenie :) Co do czyszczenia, to dostawca zarekomendował nam wycieranie ściereczką i rzeczywiście wyglądają cały czas jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo gorąco polecam żaluzje w firmie debastor.com Przepiękne kolory. Bardzo naturalne włókna. Bardzo porządny system. Nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtlin112
Żaluzje drewniane wyglądają zupełnie inaczej niż te standardowe. Na spróbowanie zamówiłam sobie do garderoby żaluzje wykonane z drewna ponieważ chciałam sprawdzić czy faktycznie są takie dobre. Nie myliłam się, wnętrze nabrało zupełnie innego wizerunku. Wiele różnych modeli znalazłam na stronie https://wolakrakzal.com.pl/zaluzje-drewniane także jakby ktoś szukał to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę debastor.com Bardzo dużo rozwiązań. Doskonali fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie żaluzji, które spełnią wasze oczekiwania, polecam firmę debastor.com Fantastyczne rozwiązanie. Specjaliści na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×