Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

Gość juu
heheh dojsc do siebvie :) heheh coz za okreslenie.. ale Maciek, masz racje.. ten dreszczyk emocji powraca :) juz dawno tak nie oczekiwalam w takim napieciu na sms.. rany julek,prawie 25 a jak malolata.. zenada naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka żenada :) super uczucie a będzie jeszcze lepsze jak dopisze cos miłego :) zazdroszcze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
ja wlasnie zrobilam 100 brzuszków - i odpoczywam przed nastepną setka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
jak dzieci w przedszkolu :) jasne ze napisze jak odpisze oczywiscie.. moze potrzyma mnie w niepewnosci i odpisze za.. 2 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
a ja siedze przed kompem z maseczka na twarzy.. moja cera po wczorajszym wieczorze jest w baaaardzo zlej kondycji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, widze, że z wariatki to mi najwięcej zostało, bo ja ani z maseczką ani z ćwiczeniami, tylko dalej z estymacją i wariancją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
najwazniejsze ze Ty w dobrej i Twoje samopoczucie superowskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarządzanie kadrami, skończyłam zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii, a i tak najwięcej się uczę z przedmiotów typu statystyka, matematyka czy fizjologia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana U ciebie musi być dobrze, więc się nie przejmuj. A filmik na pewno się spodobał :D Juuu Idealnie mu to napisałaś :) SInead., takiotoon Ja też mam wrażenie, że moja jest już bez jakichkolwiek uczuć. Ale widzę, że tu tyle pozytywnych rzeczy się dzieje u wielu z nas, że sam nie wiem co myśleć. Życie jest jednak nieprzewidywalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mój M nawet jak uzna że to był błąd czy się przyzna... I dlatego chyba ja muszę wziąść sprawę w swoje ręce, ale dopiero za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
faceci to jednak dziwne istoty nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
No tak juu masz rację:( dziwni skomplikowani i w ogóle:P Niedlugo dobijemy do 3000 posta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy życiu trzyma mnie tylko myśl o tym ile zarobie na tej klinice psychiatrycznej, bo jak widać ani kobiety ani mężczyźni normalni nie są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juu
zycze jak najlepie tylko nie pasuje cos, to zdjecie, czy az tak by ryzykowal, nieodzywalas czy jesli kocha to wstawialby fotke z inna, jesli myslalby o powrocie... spore ryzyko i czemu nie walczyl skoro chce byc z toba,jeden telefon i raczej w formalnej sprawie niczego nie tlumaczy , badz ostrozna zebys nie rozczarowala sie za mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc łobozy
Do Pietro - przeczytałam caluteńki wątek i stąd moje stwierdzenie, a Twoja wypowiedz do mnie o tym jak nie popelniałeś błędów tylko potwierdza moje słowa, nie umiesz przegrywać i przyznawac się do błędu, dopóki tego nie zmienisz i nie zrozumiesz ona do Ciebie nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
do juu dzieki za sprowadzenie na ziemie bo licze sie z tym ze jednak wcale tak kolorowo moze nie byc.. mi tez nie pasi to zdjecie.. moze chcial sprawdzic czy bede zazdrosna i chwyce za tel i mu wygarne a moze wstawil bo z nia jest? ni wiem tego.. tak naprawde to tylko sp[otkanie i rozmowa mnie uratuje.. tzn ze wtedy bede miala pelen obraz i albo pojde w dobrym kierunku albo poprosze o wykasowanie moich zdjec..i zerwe kontakt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
O a o mnie coś powiecie pomarańczki??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sytacje też może ktoś ocenić, no i to że moja mnie zostawiła jest porażka i nie mam zamiaru mówić że nie, wiadomo duma moja też ucierpiała;/ Kusi mnie żeby nawiązać jakis kontakt, ale nie moge!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
tak, ja jako pomaranczka mowie ze jestes zakochanym ponczkiem, ktory wcina czekolade na odstresowanie .. aa i ze robisz dobre filmiki :PPPP i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
takiotoon-> to wlasnie moze spróbuj a nie się zamęczasz?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
dzieki juu:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ja bym najpierw uskutecznila siec kontaktow zeby wybadac co i jak.. a jak bedziesz mniej wiecej wiedzial to wtedy albo sie odezwiesz albo zapomnisz na amen :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
Ale co mu szkodzi się odezwac:> ja jestem zdania że kto nie ryzykuje ten nie wygrywa:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
3000:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest właśnie zagwozdka - co napisać komuś kto zostawił... ja pewnie się odezwę dopiero za jakiś czas z prozaicznym pytaniem "co u Ciebie?", no chyba że marzenia się spełnią i on się odezwie sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×