Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

Gość Pietro22sz
Juu powiem ci ze ja od rozstania schudlem 4 kg wazylem sie ostatnio to bylem w szoku ale widac po mnie nawet.I gdy sie zobaczylismy teraz powiedziala ze widac ze schudlem.coz przezycia robia z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
jaka jest najlepsza dieta?? zerwanie.. ja juz 6 niej i ponoc jak kazdy twierdzi na twarzy strasznie schudlam, ze od razu widac roznice zwlaszcza jesli ktos nie widzi mnie codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy miesiąc po rozstaniu to nawet przytyłem, ćwiczyłem sobie, a poźniej chyba z 8 kilo;/ masakra była ,teraz już normalnie jem ale też widać po mnie że schudłem ;/ niech sie ruszy coś u mnie w końcu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Ale wiecie o co chodzi zeby pozniej nie wrocic do starych nawykow bo z czasem przechodzi wszystko i czlowiek znow je normalnie.Ja sie utrzymuje przy stalej wadze i jest ok czuje sie swietnie.Zreszta od zerwania sportu wiecej zazywam:-) Dziwnie to zabrzmialo haha...Dobra lece na trening.Pozniej bede to porozmawiamy sobie.Trzymajcie sie tam i usmiech a wszystko bedzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
Maciek, u Ciebie tez sie ruszy.. wszystko w swoim czasie.. zobacz jeszcze tydz temu u mnie byla sprawa beznadziejna.. zadnego swiatelka w tunelu.. a tu nagle obrot o 180st.. tak wiec nie masz oc sie dolowac na zapas.. mysl pozytywnie i wierz..a jak nie wroci tzn ze nei byla warta... ale mi sie spac chce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie jestem smutny, nie dołuje się ale mam uczucie że coś mnie rozpierdala od środka;/ nie umiem tego opisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ok, a masz jakies przeczucia?? np ja mam przeczucie ze on wroci.. wiesz, moze mnie zawiezc ale jednak cos takiego mam..;) a gdzie reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja mam różne przeczucia, raz dobre raz złe... i kompletnie nie wiem co myśleć, tak jak mówiłem ten jej nowy facet tak mi siedzi w głowie że naprawde nie wiem co myśleć, zawsze starałem się zrozumieć co ona czuje, ale teraz już naprawdę nie potrafię postawić się w jej sytuacji. Ale czuj że w lutym coś się stanie ale niekoniecznie dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
a nie mozesz wyslac kogos na zwiady? nie masz takiej osoby?? zawsze cos bys wiedzial, atak siedzisz i sie dolujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
nie macie zadnych wspolnych znajomych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wariatko, co jest?? mow no szybko cioci Kasi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
Nic-po prostu jestem tak bardzo na siebie zła........:( Ze po prostu brak słów-uczyc sie nawet nie mogę:( Ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wlasnie wyslalam mu sms z propozycja spotkania :) no zobaczymy co odpisze jesli w ogole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
zakochana wariatko vel drozdzowko, jak Ty żonglujesz swoimi nickami :))) a czemu jestes zla? cos sie stało?? kurcze kobiety zakochane sa po prostu nieznosne.. dobrze ze faceci tego nie widza heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
aaaaaaaaaaaaaa juu to pisz szybko :D a co napisalas jesli mozna wiedziec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
nie żongluje tylko nie wiem co mi sie dzieje ale caly czas musze sie logowac od poczatku;/ i nie chce mi sie hasla wpisywac:P więc...no! smutna jestem bo tak i juz! Zastanawia mnie jego reakcja na ten filmik:( dupa dupa dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
napisalam ze zastanawiam sie czy nie chcialby zropbic sobie malej przerwy w nauce i wybal sie ze mna na przyslowiowa mala czarna heheheeh no teraz czekamy na odp.. jesli bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
ojjj i dalaś mu do myslenia pewnie teraz.................:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Juu mamy ale wspólnych ale jednak to bardziej jej znajomi, wiec od razu by powiedzieli że się wypytuje. Zakochana będzie dobrze :) u Ciebie na pewno będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
mowisz? tzn? ciekawa jestem jego reakcji.. ja swoja reakcje na tel widzialam .. heheh sluchajcie jak sie robi tutaj te emotki? np kwiatki itop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
hmm 🌼 to [ kwiatek ] tylko bez spacji w nawiasie pozniej 😘 to [ kiss ] tak samo bez spacji no i jest jeszcze🖐️ czyli [ czesc ] i jest np :classic_cool: czyli [ cool ] jest jeszcze 😍 czyli [ love ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
no dalas mu do myslenia czyli pewnie zacznie sie zastanawiac co ci odpisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiotoon - to jest troche problem z tymi znajomym, co nie? ja już też miałam pomysł żeby wybadać, czy mój na pewno nie ma jakiejś innej kobiety albo czy widać po nim jakieś uczucia, czy smutny jest czy coś, ale obawiam się że jego kumple mogą być za bardzo lojalni wobec niego... Dzisiaj niedziela - mój M. na pewno idzie do rodziców na obiad, a że dzisiaj ważny mecz to będzie tam też pewnie jego brat z żoną... ciekawe co im powie że mnie nie ma i ciekawe jak zareagują... oni mnie już nazywali swoją synową i bratówką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ooo czyli trzeba wpisywac nazwy.. ok.. kurcze blondynka :) ok napisze oczywiscie.. jesli dobrze pamietam to dzis ma szkole wiec siedzi do chyba 16 albo poznieu.. wiec moze teraz nie odpisac.. ale mam nadzieje ze jednak odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juu pewnie czujesz się jak na początku znajomości? ten dreszczyk czy odpisze czy nie :) chciałbym z moją jeszcze to poczuć, tą niepewność a później szczęśliwe zakończnie :) rozmarzyłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana drożdzówka
ja stawiam ze odpisze:) ale najpierw bedzie musial dojsc do siebie po jego przeczytaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×