Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Facet z przeszłością

Czy facet z dzieciem ma szanse u kobiet?

Polecane posty

do autora: nie tłumacz się nikomu tutaj z niczego. tu jest wiele zawistnych ludzi którzy wyładowują na innych swoje frustracje. pozdrawiam Cię serdecznie i wierzę że znajdziesz miłość!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zgłaszam
mam tyle samo lat co Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mi bagaż
Fajnie,że masz dzieciaka i go wychowujesz, ale ja bym się nie związała z kimś kto ma dzieciaka, bo nie wiem czy bym dzieciaka polubiła i czy on by mnie polubił. Za duże ryzyko i niepotrzebne komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnek wody
kobiety jednak to suki nie wszystkie bo jak jest samotna matka z dzieckiem to sie zalicie nad soba wszystkie kobiety was bronia,ze to,ze ma dziecko nic nie znaczy,ze znajdzie sobie kogos a tu jest facet co ma dziecko i juz za to uklon w jego strone,ze go nie zostawil jak jego matka ,ze nie jest typowym dupkiem tylko odpowiedzialnym facetem skoro pracuje i wychowuje syna a wy glupie pizdy o zarobki pytacie i skreslacie faceta idiotki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu i nigdy
olewam facetów z przeszłościa, narozrabiał, to niech się męczy - nie bedę nianką dla códzych bachorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie równouprawnienie
baba to by zaraz jęczała jak jej źle i biegała po sadach o alimenty i tak wysokie, aby nic nie musiała robić. facet sam chowa dziecko, to mu jeszcze przypierdalacie. Głupie laski jesteście i zapatrzone tylko w siebie, żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma szanse
sama gdybym miała szansę chciałabym takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonka
A ja życzę Ci znalezienia kobiety mądrej i dobrej, którą pokochasz Ty (Jakub też:))i która pokocha Ciebie i Kubę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz chłopie szansę
ale nie w tym kraju. Tutaj każda najpierw pyta o kasę, potem dopiero się zastanawia ile z tego może wyciągnąć, i jak uniknąc cudzych problemów. Daj sobie spokój, albo poszukaj jakieś fajnej czarnulki w Anglii, lub nawet czeszki (to niedaleko ostatecznie jest o ile mieszkasz na południu Polski). Omijaj polki, bo to typowe zołzy sa - w zdecydowanej większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiadusia
Rzadki obraz tatuś samotnie wychowujący dziecko. Ale tu na tym forum wielu wartościowych opinii nie znajdziesz. Na pewno ułożysz sobie życie z jakąś fajną babeczką. Rzeczywiscie dziwne że samotne matki to najgorsze itp. a samotny ojciec to bohater...Niektórzy są niesprawiedliwi. W każdym razie nie ma powodu do obaw znajdzie sie i to pewnie szybciej niz myślisz. Dla kobiet jestes raczej przykładem odpowiedzialnego faceta, a nie typem z dodatkowym balastem. Albo moze znjdzie sie na horyznoncie mama z dzieckiem i oboje dacie sobie dużo szczescia i wsparcia. Zycze wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie to
byłaby katastrofa życiowa związać się z facetem z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko na chwile
a dla mnie nie! Tyle opinii ilu ludz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
ma szansę tylko osoby niedojrzałe patrza na wszystko wokół tylko nie na człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę obok tematu
Myślę, że dobrych ojców wychowujących dzieci wcale nie jest tak mało, tylko nie krzyczą głośno jak im żle i jaka ich niesprawiedliwość spotkała. Osobiście znam jednego, który wychowuje bliźniaczki samotnie. Mam tez wrażenie, ze nasze sądy w wyrokach postepują sztampowo - dziecko dla matki - nawet jeśli matka jest winna rozkładowi małżeństwa. Znam tez taką jedną, co ma dziecko z porządnym facetem, a sam szlaja się z róznymi podejrzanymi typami, a to jej sąd przyznał opiekę nad dzieckiem, które zresztą jest zaniedbywane. Oczywiście podaję dwa skrajne przypadki, są faceci nieodpowiedzialni i kobiety które "do rany przyłóż". Ten przykład pokazuje jednak, jak wielu ludzi ma wykrzywione spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie to małpy
a nawet gorzej. Jak ktoś jest porzadny to zaraz znajdą się tacy co mu przypier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mam pytanie
Skąd jesteś? Tzn. mnie- więcej (jakie województwo), bo ja mówiąc szczerze bardzo chciałabym związać się z facetem, który ma syna :) A skoro ja bardzo chcę, to pewnie więcej chętnych się znajdzie ;) A gdzie szukać- to najtrudniejsze pytanie... bo chyba nie ma reguły na to. Czasami to jest taki przypadek, że człowiek nigdy by nie przypuszczał, że może się zdarzyć. Może nawet tutaj na forum :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz sie poznac
to podaj jakis namiar nie bede pisac na forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mam pytanie
:D:D:D Jeśli napiszesz jeszcze raz to samo z czarnego nicka, to podam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze masz szanse jak
najbardziej, szczegolnie u kobiet, ktore chca miec dzieci. Bez ciazy, wstawania po nocach, zmiany pieluch - lepiej byc nie moze. Sama bym szukala faceta z dzieckiem, gdybym chciala miec dzieci, zamiast przechodzic przez koszmar ciazy i porodu, albo wolalabym zaadoptopwac. Tak ze fakt, ze masz dziecko, to jest atut dla tych, ktore marza o dzieciach. Samotne mamy tez na pewno chetnie powieksza rodzine o odopwiedzialnego faceta i nowego brata dla wlasnego dziecka. A tymi, co pytaja o kase i mowia ze w zyciu by nie chcialy chlopa z dzieckiem sie nie przejmuj.O kase pytala tylko jedna i nie chcialbys takiej, a te co wola facetow bez dzieci pewnie i tak wpadna i beda mialy dzieci, juz im wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga na pomarańczowo
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, że kogoś znajdziesz. Ale łatwo nie będzie, bo faceci z dziećmi nie są rozchwytywani, podobnie jak dziewczyny z dziećmi. Taki los..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że masz szanse! Mój facet ma dwójkę dzieci i nawet mi to przez chwilę nie przeszkadzało.... Tylko fakt faktem- dzieci z nim nei mieszkają:(( Ale jak ich dlużej nie widze to tesknie jak za swoimi:) Pozdrawiam! Myśl pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka że takiego Pana jak Ty to ze świecą szukać:-D Z całą pewnością masz szansę u kobiet...trzeba tylko odpowiednią znaleźć.Niestety nie wiem gdzie mógłbyś jej szukać...ale co tam---chcieć to móc:-D Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znam samotną mamę z 3letnią córeczką (ojciec zobaczył swoje dziecko dopiero dwa miesiące temu ;/ - zostawił ich drań)... Też już zwątpiła, że kogoś znajdzie... Ja myślę, że samotna matka z dzieckiem ma o wiele mniejsze szanse na znalezienie drugiej połówki niż tata samotnie wychowujący syna... Dla mnie mężczyzna który, dba o dom i dziecko byłby bardzo atrakcyjnym "kandydatem" :D Myślę, że to kobiety rozczula...Mnie przynajmniej poruszyło :-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi marzy się rodzina, tylko nie mogę trafić na odpowiedzialnego faceta... Zaczynam myśleć o adopcji, więc "adopcja dziecka z tatusiem do kompletu" byłaby idealnym wyjściem... ;-) Ja jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×