Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda197

Czy w sadzie tak mogli? podwyzszenie alimentow

Polecane posty

Gość hehehe no aż dziw bierze
chyba trochę przesadzacie? a skoro ona taka biedna i chce więcej na dziecko to sąd ją zapyta za co kupiła te zakupy za 1500zł i dlaczego takie drogie skoro nie ma kasy to sie powinno oszczędzać trochę chyba...sama sobie tym dołek wykopie, bo jej powiedzą że skoro ja stać na takie wydatki to wcale nie potrzebuje tylu alimentów. nie przesadzacie z tymi krętactwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektózy tak naprawdę mają po prostu potrzebę wyrzucenia czegoś z siebie, a co inni o tym pomyslą ich nie obchodzi:) Ja też jak jestem zbulwersowana lubie komus powiedziec jak sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta na syna wydaje
dajmy na to 1500 zł a sama nie ma za co zyc i celowo zapozycza sie u znajomych tylko na tego syna, jaaaasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
jgxclxcul takiej mozliwosci nie widzisz? zapozyczanie sie dla dobra dziecka bo koszta wzrosly? wiec dlatego sprawa zeby zamaits pozyczac i dlug rozl to zeby ojciec placil wiecej zeby mozna bylo zyc bez porzyczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
Kajtus i o to chodzi, po to jest forum, na zywo ciezko o niekrorcyh sparaach mowic a tu mozna napisac prosto z mostu jak myslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie stara ciąc wydatki
a nie z uporem maniaka zapozycza sie by dziecko nie mialo mnie niz te 1500 zł na miesiac czy iles tam....myslisz, ze sąd jest az tak latwowierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
wydaje bo sie zapozycza na te wydatki, a czemu ojciec ma sie nie dokaldac a ona zapozyczac, wlasnie to trzeba wyroznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
jak to ciąć? na dziecku? nie wydlav go na rytmike tylko dlatego by ojcu 200zl ubylo z podwyzszenia? no prosze cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czemu piszesz ze 300
chyba nie wiesz o czym piszesz albo sama tak kombinowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgxclxcul
ale chyba każdy z was zapomniał, że wysokość alimnetów zależy od wyskokości usprawiedliwonych potrzeb uprawnionego i możliowści majątkowych i zarobkowych zobowiązanego, więc nawet wysokimi rachunkami nic byś nie zwojowała jeżeli bo drugiej stronie nie byłoby możliowści pokrycia tych wydatków. poza tym nikt nie zapożycza się żeby wydawać takie kwoty o jakich mówisz, skoro pożyczasz to też musisz się liczyć z tym że oddasz i takie tam blabla, znudził mnie już ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
i tu nie chodzi o latwowiernosc sadu, bo sad nie ma byc stronniczy tylko na dowodach lezacyh na biurkuma wyrokowac, bo to wszyatko w akta idzie ,m doqwody a nie jakies przemyslenia sedziego. czy sad kaze zaprotokolowac swoje jakies podejrzenia? nie, a dowody tak i na tym apelaje sie odbywaja na tym co w papierach jest aa nie odtego jaki dien ma sedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to niech od razu
zapisze dziecko na jazdę konną, grę na skrzypcach i wszelkie mozliwe kursy byle tylko udowadniac, ze sa one dla niego niezbedne podstawowe potrzeby dziecka mają byc zapewnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z jcxclxcul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
g cos tam mnie tez nudzi ale ojciec moze isc zapracwac albo tez sie zapozyczycna te podyzone alimenty nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprocz tego bierze siepod uwag
mozliwosci finansowe ojca wiec same rachunki niewiele znaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka tez moze
zapracowac a ojciec moze posaidac drugą rodzinę i co? wtedy tez to sąd bierze pod uwagę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
niewieleznacza rachunki?oj chyba jednak znacza skor sdzia autorce topiku kaal je rzynic? a moze wiesz wiecj niz ten sedzia co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie zrobilam eksperymentalnego drinka z tequili, soku z cytryny, wody i lody. Piliście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
to wsdy ojciec o obizke moze sie starac jak nastepne dzicko mu sie urodz a to hyba oczywiste wiec nie wiem czym sie tak szczycicsz i cieszysz? meryki nie oryla wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazal je doniesc
wiec zapewne sprawy nie ruszono - beda rachunki, przejdzie sie dalej, mm.in. do tego jakie są mozliwosci ojca, tak wiec rachunki to dopiero pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
kjtus ak damnie chyba fuuj , gdzietamlodypasu? moje trunki to wino ium mnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ moi drodzy to niezwyle prosta zasada Kodeksu Cywilnego która jasno precyzuje iż"ciężar udowodnienia faktu spoczywa na osobie wywodzącej z tego faktu skutki prawne:prosta zasada KC i mamusia powinna się zapoznać,Zgodnie z reguła-nieznajomość prawa szkodzi etc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale czemu piszesz
możesz po polsku bo chyba nikt cie nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tam ale czemu piszesz 300
dobrze się czujesz? tak sie zdenerwowałaś, że juz litery ci sie mieszają czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt mozee to mi tak czas szybko leci ;) ! praca praca i pracaa... a teraz lece spac bo rano znowu praca :/ odezwe sie na dniach na mejla :) dobranoc Blokerrrs 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×