Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda197

Czy w sadzie tak mogli? podwyzszenie alimentow

Polecane posty

Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
do ale czemu piszesz nik mnie nie roumie? jaos nikt do tej poy ne maproblemu z czytanem tego co pisze a wie? mozepoprostumnie ie czyta. prste jak dru :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeczytaj
swoje ostatnie posty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe no aż dziw bierze
no wlaśnie tak stanowi prawo, że dziecko żyje na takiej stopie na jakiej żyją rodzice. to znaczy że nigdy sąd nie zasądzi alimentów, kiedy ojca dziecka nie bedzie stać na ich zapłacenie. pomyśl trochę!!!!!!!! jak ojciec zarabia 1500zł to przecież nie zasądza mu 2 tyś alimentów. no bez jaj. po chuj kombinowac jak można sobie zaszkodzić...? ja miałam już kilka spraw o alimenty o podwyższenie i o obniżenie też mi eks zakładał....wiec wiem jak mozna czasem przesadzić mój eks przyszedł do sądu ubrany cały w orginalne ciuchy, pod sądem palił sobie papieroski i liczył że pani sędzia głupia jest, ze łzami w oczach niemal, kłamał że kasy nie ma, a pani sędzia go pyta.... a papieroski za co pan kupił? a te ciuchy to rozumiem że nie sa orginalne? itd itp... była to super mądra pani sędzia i młoda do tego która sie znała na rzeczy...nie udało mu sie ani zeta obniżyć bo przekombinował poprostu.... czasem można sobie zaszkodzić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam moi drodzy, że od 6 lat pracuje w kancelarii i zawsze mnei irytował ten prawniczy bełkot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
rozumiem cie ale co to za sedzia co na sprawie wspomina cos o papiersokach lub o oryginalnych badz nie ciuchach? to troche przegiecie jest, bo co sedzie to intersuje w czym jest pozwany czy powod, sedzia ma sie na dowodach opierac a nie na tym w czym chodzi ojciec czy matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yksyk
a ja uwielbiam prawniczy bełkot:) dlatego jestem prawnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
stokrotka takie sa sklepy? nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranie tez swiadczy
o osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no właśnie.ja się szykuje do sprawy o alimenty i z każdej strony cos innego. nawet jak o te paragony chodzi.słyszałam juz,że sądy czasami mają gdzieś te zasrane paragony... hmm..no a w takiej sytuacji jak należy udowodnić faktyczne koszty utrzymania dziecka? w moim przypadku rocznego,więc wszystko opiera się na rachunkach ze sklepu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE CZEMU PISZESZ ZE 300ZL
blokers i ławkers o naprawd? wiesz ak do te pory toty nic wnoszcego do dyskuji niewziosles?haaD wiec pomysl nad soba i nad twoim cizlem teskniaceym za rozumem. a pisze tak bo siostry coreczki sa u mnie i lataja w kolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszlym miesiacu mam kupowac mieszkanie, sprawdze czy stokrotka rośnie gdzieś w pobliżu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad masz tyle
pieniedzy ze mieszaknie bedziesz kupowac? pewnie kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utlss
ale czemu piszesz - weź idź już spać bo bełkoczesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeneLoppe, rzeczywiście sądy mają zwykle "gdzieś" paragony a oczekują ich okazania gdy powód żąda zasądzenia wygórowanych- w ocenie sądu- świadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkkk28
ja tez na chwile obecna mam sprawe o obnizenie alim.z 500z na 250za eks wypisał w miedzyczasie sprawe ze chce przejac władze nad małym bo go na to stac ze ma pieniadze na utrzymanie dziecka wiec tak w przeciagu tyg.miałam dwie sprawy o obnizenie i o władze.on zawodowy kierowca majacy swoje M oznajmij sedzinie ze zarabia jako kierowca tira 1100zł a wiec sedzina nakazał go sspr.w zakładzie pracy poprzez policje oraz w miejscu zam.co sie dzieje z M bo twierdzi ze mieszka u swojej mamusi.Mnie o nic nie pytała.Stała od poczatku po mojej strnonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dlatego ze sprzedaje obecne:) Postanowiłam się przeprowadzić nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie kurwa mac:O:O chuj człowieka strzela:O:O w ocenie sądu wygórowanych:O:O to własnie po to zbieram te kurewskie paragony żeby nikt nie miał się czego czepić albo nie mówił,że to zbyt dużo. mojej znajomej powiedziano w sądzie,ze chyba córkę w restauracji karmi skoro tyle jej wyszło na jedzenie....... porażka jakaś. rzygac mi się chce na ten zacofany kraj:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeneLoppe, zważ ile wynosi najniższa emerytura a powszechnie wiadomo, że emeryci do najzdrowszych nie należą ;) Zważ, że zasiłek rodzinny wynosi 68 zł/ mies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×