Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadietce

1 faza SB do świąt

Polecane posty

Pewnie, że cieszy :) Ja się też wody chciałam pozbyć bo okres mi się zbliża i strasznie napuchnięta się czułam. A tu proszę od razu spodnie luźniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __lilka_
witajcie, ja od wczoraj jestem na I fazie, na razie daję radę :) niestety mam sporo do zrzucenia. ważę 69kg przy wzroście 165, najchętniej to z 15 bym zrzuciła, przy 10 będę już happy :) dziś rano wieśniaczek z pomidorkiem + kawa przegryzka to 10 oliwek i garstka orzeszków teraz zjadłam miseczkę wczorajszego chilli (pomidory, mielone chude mięsko i fasola), na popołudnie mam jeszcze sałatkę (pomidor, jajko, tuńczyk i sałata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj __lilka_:) Ja mam 164cm i na dzień dzisiejszy 64,2kg;) ale w styczniu było 80!!!!więc i tak jest super:)ja bym chciała zjechać do 60,no może do 58,przy mniejszej wadze już bym kiepsko wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam idzie kobietki? Ja po śniadanku,2 parówki.Siedzę z kawką:) Na wadze dziś 63,7:):) czyli w 3 dni poszło 2,2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam moje stare wpisy z podejść do SB:) Wklejam stopki:) Dieta SB+rowerek stacjonarny start 07.02.2009 waga 08.02.2009-78.1 09.02.2009-76.9 10.02.2009-75.9 11.02.2009-75.4 12.02.2009-74.9 14.02.2009-74.8 SB start 20.04-72.7kg 21.04-71.4kg 23.04-70.8kg 24.04-70.1kg 09.05-69.7kg 14.05-69.5kg 19.05-69.3kg 20.05-69.1kg 05.06-68.5kg 07.06-68.1kg 09.06-67.4kg 12.06-66.9kg 15.06-65.9kg 19.06-64.9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się rano zważyć,więc nie wiem jak wyglądała sytuacja na wadze. Siedzę z kawką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __lilka_
a jakie parówki jesz, które są dozwolone na SB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało piszę ale humorek mam kiepski.Okres zbliża się wielkimi krokami,waga na szczęście bez zmian.Dziś 63,7.Dobrze że nie przytyłam,po okresie pewnie ruszy w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nadietce mam pytanie , niezabardzo rozumiem ten przepis co podalas wczesniej -w 1fazie nie wolno zadnych owocowi slodyczy a z warzyw marchewki kukurydzy ryzu ziemniakowi oczywiscie chleba mleka jogurtu,kefiru.dopiero w drugiej wlaczam owoce a mleko kiedy?i czy dokonca juz nie mo?na pieczywa zadnego? jesli mozecie podajcie swoje jadlospisy co na sniadanie ,obiad(nie jestem zbyt kreatywna=P pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja na obiad jem rybę albo piersi z kurczaka z surówkami.Ja jestem raczej kiepską kucharką:)ale można naprawdę smaczne obiady robić w ramach SB. Od 2 fazy można wprowadzić ciemne pieczywo,owoce...Mleko chude można i na jedynce dodać do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to, że chcę was od razu zniechęcać, tylko dziwię się , na co laski odchudzacie się przed świętami? Rozumiem że chodzi o Sylwestra... TYlko że jak teraz jesteście na diecie, to jak pojecie w Wigilię to bedzie gigantyczne jo- jo. No i na Sylwka nie paraduje się przecież w kostiumach kąpielowych, nie lepiej włozyc wysiłek w dobrze dobraną suknię co zakryje fałdki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __lilka
ja jem przeważnie albo kurczaka albo rybę, jak nie chce mi się nic robić to jakąś sałatkę z tuńczykiem albo jajkami. a, dobre i szybkie danie to fasolka szparagowa z pomidorami z puszki i podsmażoną cebulką, wszystko hop do jednego garnka i tylko przyprawy. dziś za to czuję się fatalnie, zjadłam naturalną activię i od rana boli mnie po niej brzuch, a miała zadziałać na zaparcia, nic nie pomogła tylko mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na świEta będę na 2 fazie:) co prawda planuję przeciągnąć jedynkę z przerwą na wigilię:Pdo sylwestra. ale nawet na jedynce w święta miałabym mnóstwo jedzenia do wyboru:)chude wędliny,ryby,sałatki itd. Ja w święta i tak nigdy nie jem pieczywa,bo jest tyle dobrego żarcia że szkoda się chlebem zapychać:P Jedyne grzech to będzie ciasto,uszka i pierogi,przez jeden dzień a nawet jak dwa to nie nadrobię w dwa dni tego co zrzucę w dwa tygodnie;) a po świętach ścisła 1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na świEta będę na 2 fazie:) co prawda planuję przeciągnąć jedynkę z przerwą na wigilię:Pdo sylwestra. ale nawet na jedynce w święta miałabym mnóstwo jedzenia do wyboru:)chude wędliny,ryby,sałatki itd. Ja w święta i tak nigdy nie jem pieczywa,bo jest tyle dobrego żarcia że szkoda się chlebem zapychać:P Jedyne grzech to będzie ciasto,uszka i pierogi,przez jeden dzień a nawet jak dwa to nie nadrobię w dwa dni tego co zrzucę w dwa tygodnie;) a po świętach ścisła 1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na świEta będę na 2 fazie:) co prawda planuję przeciągnąć jedynkę z przerwą na wigilię:Pdo sylwestra. ale nawet na jedynce w święta miałabym mnóstwo jedzenia do wyboru:)chude wędliny,ryby,sałatki itd. Ja w święta i tak nigdy nie jem pieczywa,bo jest tyle dobrego żarcia że szkoda się chlebem zapychać:P Jedyne grzech to będzie ciasto,uszka i pierogi,przez jeden dzień a nawet jak dwa to nie nadrobię w dwa dni tego co zrzucę w dwa tygodnie;) a po świętach ścisła 1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na świEta będę na 2 fazie:) co prawda planuję przeciągnąć jedynkę z przerwą na wigilię:Pdo sylwestra. ale nawet na jedynce w święta miałabym mnóstwo jedzenia do wyboru:)chude wędliny,ryby,sałatki itd. Ja w święta i tak nigdy nie jem pieczywa,bo jest tyle dobrego żarcia że szkoda się chlebem zapychać:P Jedyne grzech to będzie ciasto,uszka i pierogi,przez jeden dzień a nawet jak dwa to nie nadrobię w dwa dni tego co zrzucę w dwa tygodnie;) a po świętach ścisła 1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że mi wczoraj kilka postów weszło:O coś mi kafe mulila i myślałam że w ogóle nie wysyła... Na wadze bez zmian,czekam na okres,powinnam jutro dostać i mam nadzieję że w końcu waga ruszy,bo na święta chciałabym już 62!! A teraz siedzę z kawką i przeglądam inne topiki,coby popodglądać jak innym idzie odchudzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __lilka
mnie dziś nadal brzuszek pobolewa, przez to rano nie zjadłam śniadania, dopiero teraz śledzika. i ja tak samo chcę pociągnąć 1 fazę do nowego roku, a potem elegancko wskoczyć na 2. w święta najgorzej będzie u mnie z ciastami, ja kocham makowiec i sernik, wiec boję się szaleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję zjeść makowca,a może i sernik jak będzie:)I nie zamierzam mieć z tego powodu wyrzutów sumienia:)Potem pięknie na jedyneczce zrzucę to ciasto do sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się dziś zważyć.Zimno że jak wstałam tak szybko wskoczyłam pod prysznic i się ubrałam.I dopiero w trakcie śniadania przypomniało mi się o ważeniu:) Ale może to i lepiej bo waga pewnie skoczyła w górę przed okresem i tylko bym sobie humor popsuła:) Na śniadanko był serek wiejski i pomidor.A teraz siedzę z kawką i dumam nad obiadem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __lilka
och, też nie wiem co na obiad dziś zrobić, ja isę zważyłam, od dwóch dni waga stoi, nie wiem czy to nie kwestia zaparć, które mnie właśnie zaczęły nękać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i przez zaparcia...ja nigdy na SB nie miałam zaparć,ale wiem że niektóre dziewczyny mają.Tylko się nie stresuj że stoi w miejscu!ruszy niebawem:) A próbowałaś jakichś herbatek na zaparcia? Chyba zrobię sałatkę z tuńczykiem i jajkami i będzie na obiad i na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __lilka
na razie nie chcę stosować tych herbatek przeczyszczających, bo wiem, że po tym zołądek i jelita się rozleniwiają i czekają dalej na wspomagacze. więc póki co tylko kapuszta kiszona i activia (po której się strasznie źle czułam) o tuńczyk z jajkiem, to dobry pomysł, mam w zamrażalniku brukselkę, ale chyba nie będzie do tego pasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapusta kiszona to dobry pomysł,albo sam sok z kapusty jeśli lubisz,powinno ruszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal na dietce:)Dziś drugi dzień okresu i na wadze 63.4:):)Czyli już ruszyło.Do świąt jeszcze 4 dni,może uda się zjechać do 62...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×