Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HERITA

ANKIETA proszę odpowiedzcie na pytania, ptrzebuje do szkoły 50 wypełnionych

Polecane posty

Prosze was o pomoc w wypełnieniu ankiety, zaledwie 50 osób, dla was to chwila a dla mnie zaliczenie. EWENTUALNE SUGESTIE CO DO PYTAŃ lub pomysła na jakieś dodatkoe pytania dotyczace budowy hotelu dla singli mile widziane. Bede wdzieczna! Płeć: Kobieta Mężczyzna Wiek: mniej niż 20 lat od 20 do 25 lat od 26 do 30 lat od 31 do 35 lat od 36 do 40 lat więcej niż 40 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? w hotelu dla singli w standardowym hotelu NIE WIEM 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? TAK NIE NIE MAM ZDANIA 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? TAK NIE NIE WIEM 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? TAK NIE NIE WIEM 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? TAK NIE NIE WIEM 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? TAK NIE NIE WIEM 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad Psychologa Stylisty Kosmetyczki 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla grandsen
Płeć: Kobieta Wiek: od 26 do 30 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? NIE WIEM 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? NIE 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? NIE 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? TAK 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? NIE 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? TAK 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? jeziora 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) aktywny 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad Stylisty Kosmetyczki 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień) nie wiem, bo imho hotel dla singli nie jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płeć: Mężczyzna Wiek: od 26 do 30 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? w hotelu dla singli 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? NIE 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? NIE 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? NIE 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? NIE 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? NIE WIEM 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? Woda, dużo wody 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) Włóczenie się, książka, dłubanie w oprogramowaniu, myślenie 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad Psychologa 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień) Darmowe zabezpieczenia; restauracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up up prosze wypełnijcie to tylko chwilunia, a mi jest to naprawde potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakerlak
ja znajdę 2 minutki i Ci z chęcią pomogę,bo trzeba sobie nawzajem pomagać!:),mam rację?;) Płeć: Mężczyzna Wiek: od 20 do 25 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? w hotelu dla singli 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? TAK 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? TAK 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? TAK 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? TAK 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? NIE WIEM 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? chyba wielu ich nie ma,ale jak już to widok pięknych jezior i lasy 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad żadnego z wymienionych 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień) nie wiem,ale skorzystałbym z tego ,co by zaproponowano 15 000 zł w miesiąc !!! Jak? -jest to sposób udowodniony matematycznie,wejdź na: http://chomikuj.pl/WSZYSTKO_ZA_FREE i przekonaj się,że było warto poświęcić minutę czasu na wejście na tą stronę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie prosze
płeć: kobieta wiek: od 20-25 lat 1. w hotelu dla singli 2. tak 3. tak 4. nie 5. nie 6. tak 7. możliwość żeglowania 8. podróże i zwiedzanie 9. psychologa 10. dobre jedzenie i alkohol, darmowe gadżety erotyczne itp., sauna, siłownia, basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakerlak
wybacz,że pominąłem 8. pytanie ,ale już opd.: preferuję aktywny styl wypoczynku 15 000 zł w miesiąc !!! Jak? -jest to sposób udowodniony matematycznie,wejdź na: http://chomikuj.pl/WSZYSTKO_ZA_FREE i przekonaj się,że było warto poświęcić minutę czasu na wejście na tą stronę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
O, długo byłam singlem, podróżującym, to odpowiadam w te pędy!!! Płeć: Kobieta Wiek: od 31 do 35 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? - w hotelu dla singli 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? TAK 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? TAK 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? TAK 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? TAK 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? TAK 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? - jeziora, lasy 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) - aktywny (uprawianie sportu, poznawanie nowego, zwiedzanie) 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad - raczej żadne z wymienionych (przyjeżdżam bawić się a nie stresować tym co ze mną nie tak i co powinnam poprawić (czy to w dziedzinie psychologii, czy wyglądu zewnętrznego)) 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? - wieczorne imprezy dla singli (gdy nocowałam dotąd w jakimś mieście, szukałam imprez i np zdarzało mi się wybrać na miasto i tylko zajrzeć na imprezę klubową czy inną, bo samej było mi głupio tam zostać) - możliwość wykupienia zwiedzania czy krótkiej wycieczki z przewodnikiem -możliwość wykupienia lekcji np pływania na skuterze wodnym, wypadu na kajaki (coś w tym stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
O, długo byłam singlem, podróżującym, to odpowiadam w te pędy!!! Płeć: Kobieta Wiek: od 31 do 35 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? - w hotelu dla singli 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? TAK 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? TAK 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? TAK 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? TAK 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? TAK 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? - jeziora, lasy 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) - aktywny (uprawianie sportu, poznawanie nowego, zwiedzanie) 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad - raczej żadne z wymienionych (przyjeżdżam bawić się a nie stresować tym co ze mną nie tak i co powinnam poprawić (czy to w dziedzinie psychologii, czy wyglądu zewnętrznego)) 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? - wieczorne imprezy dla singli (gdy nocowałam dotąd w jakimś mieście, szukałam imprez i np zdarzało mi się wybrać na miasto i tylko zajrzeć na imprezę klubową czy inną, bo samej było mi głupio tam zostać) - możliwość wykupienia zwiedzania czy krótkiej wycieczki z przewodnikiem -możliwość wykupienia lekcji np pływania na skuterze wodnym, wypadu na kajaki (coś w tym stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
sorry za dubel ale kafeteria padła i tak wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, no pewnie ze trzeba sobie pomagac i ciesze sie ze tacy ludzie jeszcze sa ktorzy maja taki tok myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYZIA GYZIA
PLEC: kobieta WIEK; 28 1 w standardowym 2 nie 3taK 4 NIE 5 NIE WIEM 6TAK 7 JEZIORA LASY 8 MIESZANY :) 9KOSMETYCZKI 10 CIEZKO POWIEDZIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progressive
no to ja mam sugestie co do pytan :) - sa calkiem sensowne, ale kafeteria jest zbyt krotka - wszedzie, gdzie masz mozliwosc odpowiedzi "tak, nie, nie wiem" lepiej byloby zastosowac "tak, raczej tak, trudno powiedziec, raczej nie, nie" albo jeszcze szerzej - " zdecydowanie tak, tak, raczej tak, trudno powiedziec, raczej nie, nie, zdecydowanie nie" daje to wieksze pole manewru ;) nie wiem, czy o takie wskazowki ci chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki moze masz racje alejuz nie zmienie ;) za duzo osob odpowiedzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś debilne te pytania. Nie wierzę że to ankieta, ktoś sobie jaja robi. Hotel dla singli, dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nie slyszales o roznych ofertach skierowanych do singli? myslisz ze chcialoby mi sie wymyslac pytania zeby sobie jaja robic? potrzebuje to do szkoly i licze na pomoc nie chcesz nie odpowiadaj mysle ze znajda sie inne osoby ktore moglyby pomoc i nadal o to proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nie slyszales o roznych ofertach skierowanych do singli? myslisz ze chcialoby mi sie wymyslac pytania zeby sobie jaja robic? potrzebuje to do szkoly i licze na pomoc nie chcesz nie odpowiadaj mysle ze znajda sie inne osoby ktore moglyby pomoc i nadal o to proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśny dzban
Płeć: Kobieta Wiek: od 20 do 25 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? NIE WIEM 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? NIE 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? NIE 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? NIE 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? NIE 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? NIE 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? jeziora (możliwość żeglowania), lasy 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) aktywny 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad żadne z wymienionych 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień) w ogóle nie byłabym takim hotelem zainteresowana tak więc nie mam zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be my lover.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be my lover.........
Kobieta 20-25 lat 1. nie wiem 2. tak 3. nie wiem 4. nie (ale np z kolezanka tak) 5. nie 6. tak 7. Wilczy Szaniec, jeziora 8. łyżwy, rolki, ksiazki, podroze, basen, aerobik 9. stylisty, kosmetyczki 10. restauracja, basen, sauna, karaoke, kurs tanca, kurs uwodzenia, kurs savoir vivre, ogniska, siatkowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płeć:Kobieta wiek:od 20-25 lat 1.dla singli 2.nie mam zdania 3.tak 4.nie 5.nie 6.tak 7.nie wiem 8.raczej bierny,czytanie 9.psychologa 10.nie mam pojęcia mam nadzieję że choć trochę pomogłam ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertynkowax
Płeć: Kobieta Wiek: od 26 do 30 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? w standardowym hotelu 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? NIE 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? NIE 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? TAK .Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? TAK 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? TAK 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? jeziora 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) aktywny i wypoczynkowy 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad Psychologa Stylisty Kosmetyczki 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? Takie same jak dla reszty korzystających z hoteli zalezy od klasy hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płeć: Kobieta Wiek: od 26 do 30 lat 1.Jak myślisz, większe prawdopodobieństwo spotkania drugiej połówki w hotelu dla singli czy w standardowym? w hotelu dla singli 2.Czy uważasz, że w dzisiejszych czasach istnieje zapotrzebowanie na otwieranie hotelu dla singli? TAK 3. Czy będąc singlem skorzystał/a byś z oferty skierowanej dla danej grupy osób? NIE WIEM 4.Czy pojechał/a byś sam/a na weekend do hotelu? TAK 5.Czy poszedł/ poszła byś sam/a do pubu lub dyskotekę? TAK 6.Czy skorzystał/a byś z szybkiego kursu tańca (z nieznajomym/ą) ? TAK!!! 7.Jakie Twoim zdaniem są największe atrakcje w woj.Warmińsko-Mazurskim? nie wiem 8.Jaki typ wypoczynku preferujesz? (wymień) sport 9.Z oferty hoteli dla singli skorzystał/a byś z porad Psychologa Stylisty 10. Jakie oferty według Ciebie powinien zawierać hotel dla singli? ( wymień) wieczorki zapoznawcze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdzi
prawie wszystko nie ,ofarta fryzjera masazysty ,jakies karnety darmowe małe kino palmiarnia,małe wesołe miasteczko ,i frytki musza bbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plec : kobieta wiek : mniej niż 20 lat 1.NIE WIEM 2.NIE 3.NIE 4.NIE 5.NIE 6.NIE 7.jeziora 8.puby/kluby/koncerty/kino/muzyka 9.Stylisty i kosmetyczki 10.restauracja, basen , bilard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×