Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Dobrze damy Ci czas ;) Ej no przecież są fotki na nk :p codziennie nie będe dawać nowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało tych fotek ;) jak dla mnie mogłabys codziennie dodawać :) :) Joasia dzięki ale muszę teraz cierpliwie czekac do sobotniej powtórki betki :) a mój w od dwóch dni sobie piwko pije (do meczu;) ) i powiem wam że zapachu znieś nie mogłam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja to juz nie moge wytrzymac z tymi zapachami bo wszystko mnie drazni..dezodoranty,perfumy R....szafki z przyprawami nie moge otwierac jak robie obiad..straszne to jest:) Nawet olejek do kąpieli..no wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ja to czekam na te wszstkie objawy :) mam nadzieję że doczeka się szcześliwego finału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mi gin poleciła feminatal,tylko ja biore ten do 12 tyg. ciąży ma troszke inny skład. A pozniej kupie ten powyzej 12 tyg z kwasami DHA. Tylko drogi,ok 40 zł zapłaciłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Feminatal :) do 12 tygodnia Feminatal 800 a później Feminatal 400 :) dalej biore bo do końca karmienia się go bierze :) no ale fakt drogi skubaniec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga jaki sliczny mały smerfik:) no i fajne wesołe otoczenie ma w łóżeczku :) czyli kupię feminal800 ale to dopiero w sobotę, a coś jeszcze trzeba brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon chyba że poczekasz do środy bo jeśli Twój gin każe Ci brać inne witaminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga Michaś cudny! 🌻 banmon ja nic innego nie biore,wczesniej brałam tylko folik,ale jak sie bierze feminatal to tam juz duzo kwasu foliowego jest. Jak masz w domu folik to łykaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon wiedziałam czułam to to wczorajsze zmeczenie :-D nigdy nie mów nigdy ale sie cieszę :-D przeczytałam tp o 6 ale nie zdarzylam odpisać. Też sie pochwałę że jestem w goracej wodzie kapana i zrobiłam test ale 1 kreska była :-o, nawet nie z porannego sikanca. Ale to dopiero 25 dc u mnie. Nie wiem powinno może wyjść coś, pewnie nie udało mi sie. Gratuluje jeszcze raz banmon!!!! Który u ciebie dc dziś że masz bete taka dużą??? A może bliźniaki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytalam ze 24 dc a mnie 25 więc lipa pewnie będzie. Nie mogłam pracować ostatnie 3 godz bp jakaś podekscytowana jestem od twojego wpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga może rzeczywiście poczekam do środy tzn najpierw do soboty bo jak beta bedzie zła...ech nawet wolę tak nei myśleć HOPE to moj 24dc ale wiesz ja jestem mega zdziwiona że już cos było na tescie widać, czasami betka jest słabsz w tym dniu czasami mocniejsza nie ma reguły a jak ty robiłaś nie z porannego moczu ..... no cos ty Hope :) mi z rannego ledwo widoczn kreska wyszła przypuszczam że jakbym zrobiła z ciągu dnia to nic by nie było. Bliziaczki chyba nie chociaz to moje marzenie :) moja znajoma robiła test też w tym dniu co ja i też jej kreseczka ledwo widoczna wyszła no i ma jednego bąbelka w brzuchu a też pamietam że śmiałam się że pewnie bliźniaki skoro tak szybko te kreski jej wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niemogę, ale nowiny!!!! :D Banmon, GRATULACJE!!! Cały dzień mnie niebyło przy kompie, teraz siadam czytam, a tu takie wieści!!! Nareszcie się doczekaliście!!! Niestresuj się (wiem, łatwo powiezieć), wszystko będzie dobrze, zasłużyliście na swoją fasolinkę :D A betka całkiem ładna. Ja 3 dni po terminie @ miałam 386, a tu jeszcze przed i 80 :D Hope, niesmutaj się, jeszcze @ niedostałaś, więc może coś będzie :) Ale by było fajnie jakbyście obydwie w tym samym miesiącu zaciążyły :D Normalnie ten dzień cudnie się zaczął (Asiulek mnie takim uśmiechem obdarzyła, że mało brakowało i bym się popłakała), a teraz wiadomości od Banmon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daguś niezła ta twoja betka była :) a robiłaś też powtórkę?? widok usmiechnietego bobaska musi byc bezcenny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon - po pierwsze ogromne ogromne gratulacje [kwiat} Po drugie musze poweidzieć - a nie mowiłam! Dopiero co dwa dwni temu pisałam Ci, ze bedziesz miec taki brzuszek jak ja albo i ładniejszy , a to tak szybko sie spełniło. Na moje oko to Ty na bank jestes w ciazy. Ja rozbiłam test ciazowy na 3 dzien jak mi sie okres spozniał i moja druga kreseczka była mniej wyraźna niź twoja. Na tych betach tpo sie nie znam wiec nie skomentuje, ale skoro jest podwyzszona to tym bardziej potwierda ciaze. Banmon - kurcze , ale ja sie ciesze!!!!!!!!!!!!! Taka dobra wiadomosc z rana :D Ah az mnie energia rozpiera!!!!!!!!!! Aha - melduje sie dalej w dwupaku :-( Wczoraj miałam lekkie skurcze, brzuch juz opadł prawie na cała dłon, a jak opadnie na cała to podobno juz tuz tuz. Wiec niecierpliwie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Banmon jak ja sie ciesze 🌻 Az usiedziec na miejscu nie moge, a musze zaraz ruszac na miasto, jak zwykle w poszukiwaniu materiałow budowlanych. Kurcze tyle czasu czekałas, ale w koncu sie opłaciło! Banmo - trzymaj sie cieplutko 🌻 Hope - eraz czekam na dobre wiesci od Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc I zrobiłam test rano też 1 kreska. To 26dc może za wcześnie ale nie sądzę żebym była w ciąży. Próbuje sie dopatrzec choć cienia kreski i Nic. Jesli bym była to by wyszlo już bo test ma 10ml czułości. Już sie nie ludze. Ehh szkoda gadac. Banmon dobrze ze tobie sie udało :-D ten miesiąc już zapelniony. Naprawdę czułam ze ci sie uda, ładnie cię przepchali :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ode mnie tych wieści raczej nie będzie. Już od rana mam nerwa zupełnie jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon gratulacje 🌼 ale nowiny :D Nie martw się, pisałaś, że na pewno się nie uda do sierpnia, a jednak los czasem potrafi pozytywnie zaskoczyć :D Kurde, niedługo sama zostane w górnej tabelce :P Mój R. ma dzisiaj urodziny i do mnie z tekstem: Kiedy w koncu znowu zaczniemy starania, bo latka lecą :o normalnie aż mnie w łóżko wbiło, mam wrażenie, że on chce dziecka tylko dlatego, że wydaje mu się, że najwyższy czas na to :o Banmon, jeszcze raz gratuluję ;) pozdrowienia dla wszystkich ode mnie i od mojego kota, który z zafascynowaniem gryzie moją rękę kiedy staram się coś napisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon - no i jak ja mam wyjsc z domu, jak tu takie wiadomosci, tak sie ciesze ! Normalnie nie moge przestav o tym myslec! Pamietam, ze jak ja zrobiłam test to tez z tego wszystkiego nie poszłam do pracy, bo sie nie dało. Takie dziwne uczucia mna miotałay. Co do witamin to bodajze do 12tyg. brałam tylko folik. Potem brałam tylko feminatal , a potem gdzies od 6 miesiaca asmag ( magnez ) ascofer ( zelazo ) i feminatal. A ptem gdziej os 8mego tardyrefon fol ( zelazo z kwasem foliowym ) i feminatal. I to tyle z wiatmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - nie martw sie, jescze nic nie jest przesadzone, nawet 1 kreska na tescie. Ale jesli sie nie udało to astepny miesiac jest zarezerowany dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon - jesli mozesz to przypomnij mi bo ja sie w tym wszystkim gubię, ty w tym miesiacu miałas udroznianie jajowodów? A ten bromek to po co brałas, bo nie bardzo wiem? I ten dupashon? Ja zielona jestem w tym temacie :-( Jak mozesz to przypmnij mi jak doszło u Ciebie w tym miesiacu do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie cos mnie tknelo zeby tu dzisiaj zajrzec, strasznie chcialam wczoraj ale nie dalo rady :) Banmon gratulacje !!!!!!!! Tak sie ciesze, musialam komus o tym powiedziec wiec obudzilam Malza :D od niego takze gratulacje , troche zaspane zreszta. Ostatnio jak pisalas o tych kluciach jajnikow to przeszla mi mysl ze zaciazylas ale nie chcialam cie wnerwiac ;) Ale sie ciesze, super!!! Goga Misu slodziak :) Jak nie chcesz codziennie wrzucac fotek na nk to dawaj tutaj, zawsze chetnie obejrzymy. Hope trzymam kciuki jesli nie za ten to za nastepny cykl. Amerie przyjemnych wakacji. MArta nie wiem kiedy znowu tu zajrze wiec z gory zycze lekkiego i szybkiego porodu, to juz tuz tuz :) Marzena podrap ode mnie kicie . U nas wszystko ok, czas jak to na wakacjach pedzi jak opetany. Dwa dni temy dolalo mnie podbrzusze, takie rwanie. Juz przeszlo ale sie niezle wystraszylam no i jestem juz umowiona na wizyte u mojej ginki, czego wczesniej nie planowalam. Poza tym kompletujemy wyprawk :) mamy juz lozeczko , materacyk, posciel, w planach jest tez fotelik do karmienia i Malz chce wozek. Malz chyba mysli ze bagazniek mu sie w cudowny sposob powiekszy :D A i jeszcze od siorki dostalam 2 wory ciuszkow bucikow itp w tym sporo dziewczecych bo jej tescowka marzyla o wnuczce i zbierala dla niej ciuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś mam znowu dzien biurowy :D :D :D Hope pamietaj że nie zawsz wczesniej wychodzi ja pamietam przypadek Oli @ miała miec we wtorek w sobotę z rana zrobiła test o czułości 10 i jedna kreska i później w poniedziałke zrobiła test i dopiero jej dwie kreski wyszły..... marzena to dobrze że twój partner też myśli o dzidziusi, widac tak nefortunnie się wyraził i pewnienawet nie wiedział ze ty tak to odbierzesz :) no przecież to wciąż tylko facet ;) Marta a ja się zastanawiałam czy przypadkiem wczoraj już nie urodziłaś :) HSG miałam w zeszłym cyklu, od 14dc w tym cyklu biorę Bromka to jest na obniżenie prolaktyny bo wysoka prolaktyna uniemożliwia zajście w ciążę (tak samo jest przy karmieniu piersią) a przy okazji obniża podobno progesteron (potrzebny do utrzymania ciąży). Nie wiem czy nam się udało teraz.... może dzięki HSG i Bromkowi a może tak chciał los ;) w każdym razie w tym cyklu pierwszy raz miałam takie wyraźne dwie kreski na testach owulacyjnych - poprzednio tak nie miałam. Testy owulacyjne wyszły mi pozytywne w pon i wt a przytulanki były w niedzielę wieczorem, poniedziałek i wtorek wieczorem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola super ze się odezwałaś :) ja już odliczam dni do urlopu :) dziękuję oczywiście za gratki :) ja wiem że dziewczyny z boćka jak mają takie mocne bóle podbrzusza to no spe łykaja bo podobno mozna i to w na prawdę sporych ilościach. Ola ty już musisz mieć niezły ten brzuszek. Ale ten czas leci niedowno co dziewczyny testowałyście, nawet Smile już 9tyg!!! szok!!! super że możecie już kupować rzeczy dla Małej :) no i z ciuszkami dobrze podpasowało :) miłego urlopowania :) podobno na górze Polski piekna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, też sobie muszę kupić w końcu te testy owulacyjne, bo widzę, że pomagają :P Moze rzeczywiście miał co innego na myśli, ale to nie pierwszy raz, kiedy dal do zrozumienia, ze wiek jest dla niego chyba głównym czynnikiem, cały czas teksty, że on już ma 28 lat na karku, że trzeba się pospieszyć, że inni jego znajomi już mają dzieci, a on nie... No cholera jasna, nie chcę, żeby on chciał mieć dziecko z poczucia obowiązku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brzuszek rosnie i rosnie :) ale teraz jest taki w sam raz, juz nie wyglada jak gruby brzuch tylko jak prawdziwy ciazowy a jeszcze nie przeszkadza ;) Jeszcze przedwczoraj Malz bawil sie z Ktosia tzn przesuwal ciepla reke po brzuchu i zatrzymywal na chwile i dokladnie w tym momencie czulam gulgotanie pod jego reka. W pewnym momencie Malz poczul delikatny ruch pod reka, ale sie ucieszyl :) No i dostal pierwszy prezent na Dzien Ojca :D A ten urlopik to ci teraz podpasowal, jeszcze tydzien, potem 2 tyg relaksu i odstresowania, nastpnie potwierdzenie ciazy ;) no i zostaje tylko L4 :D A u nas pogoda faktycznie bardzoo ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×