Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Marzena a moze ciezko mu mowic o uczuciach i znalazl pretekst o ktorym moze mowic bez obaw ze za bardzo sie 'odkryje'. Mi zreszta Malz tez gadal ze jak sie w koncu nie zdecyduje to potem dzieci w przedszkolu beda gadac ze po naszego szkraba dziadek przyszedl a nie tata :) a tak naprawde marzyl ze bedzie z dzieckiem za raczke chodzil :) faceci juz tacy sa. Nie mna co liczyc ze zanim cos powie to pomysli czy przypadkiem cie nie zrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena zgadzam się z tym co mowi Ola faceci czasem niefortunnie dobierają słowa oni nawet nie wiedzą że czasami my możemy inaczej dczytac to co oni do nas mówią ;) Ola no jakies zdjęcie od ciebie tez by się przydało :) to juz takie maleństwo tak ładnie się rusza w brzuszku, kurde jak tak człowiek o tym pomysli to az ciężko uwierzyć... :D jeśli wszystko bezie dobrze to na usg chcę się umowić zaraz jak wrócę z urlopu :) a w srodę to tylko chcę iść do gina po ten progesteron może m da.... na pewno byłabym spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyn nie moge myć zębów rano :o wieczorem nie ma problemu ale rano od razu mam odruchy wymiotne i trochę się boje bo wtedy mi sie mocno brzuch napina no wiecie jak na pawia :D sorki za dosłowność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to ciąża jak nic :) ale masz fajnie Ja już nie wiem co myśleć, ciągle pod górkę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie mow tak, jeszcze w tym cyklu nic nie przesądzone.... do pół roku można się starać bez żadnych złych myśli, jednym zajmuje to szybciej innym dłużej ja wiem ze to żadne pocieszenie ale jakoś tak czuje ze ty normalnie zajdziesz w ciążę tylko trochę jeszcze cierpliwości.... ja myslę ze teraz kolejna górka przede mną bo strach jest nieziemski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i macie rację... U mnie wstrętna pogoda, od wczoraj zachmurzone niebo i pada co jakiś czas...Ale podobno od poniedziałku upały ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie u mnie też taka sama pogoda :o pochmurnie i zimno strasznie i chyba nawet troszku popaduje :o chcę żeby już było ciepło bo ja z tych ciepłolubnych istot jestem :) Marta a ty chyba małego raczka urodzisz ? :) ja jestem spod tego znaku więc fajna istotka ci na świat przyjdzie :D:D:D raczki górą !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no poprostu jak wszytko przeczytałam mam az ciarki i serdecznei gratuję beta nie moze kłamac:D kurcze ale mi normalnie sił dałaś:D mamo mam nadizje ,że razem z Hope, Marzena doczekamy tej szczęśłiwej chwili :) kurde norlamnie pogoda do d.. ale takie wiadomości człowieka natchna do pozytwnego myśłenia, a jeszcze rano jak jechałm do rpacy mimo ze do testowania mam 11 dni to jzu oczywiscie o tym myśle , ale stram sie z głowy to wypierac. no nie wiem jak dziś usiedze w pracy :D GOGA synek jest słodzizna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie myśl o testowaniu andzia :) jutro idę na powtórkę bety zobaczymy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki mocno mocno, nie myśle nco i dzien ale przemnkie mi to po głowie, powiedizła sobie ze sie nie nastawiam, ale oczywiscie sie NAstawiam eehhh pokrecone to wszytko a ja juz napewno:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś cichy głos nie pozwala nam zapomniec o tym wszystkim, ja też myślałam chyba tylko ze dwa albo trzy cykle mialam totalny luz a tak to zawsze jakas iskierka była nawet teraz chociaż starał wyprzeć te myśli z głowy :) andzia czyli bedziesz testowac akurat jak ja bedę na urlopie więc już trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twój syn wie o waszych planach ? czy to ma byc dla niego niespodzianka ? ja jestem od mojej siostry starsza o 13lat i powiem szczerze że na poczatku średnio sie z tej niespodzianki cieszyłam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn nie może sie doczekac bardziej niz my :D bynajmneij wiadomo co co chodzi z młodszym rodzeństwem:) banom no nie wiem ale bym sfiksowała zapewne tez na twoim miejscu myśłi zapewne amsz milion na sekunde ale pametaj pozytywne :D moi intuicja mówi mi,że fasolka znalazła swoje miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jednak to hsg dział cos:D mi lekarz na ostatneij wizycie powiedizła ze po hsg jajnik jest wyraznie bardzije pobudzony niz na ostatnim cyklu z clo, bo w sorde powinny pęknąc a ursoły :Daczkoliwke w granicach normy, nom takze wszytko przed nami :)jednak nie mozna nigdy tracic wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie po hsg miałam tak wyraźne kreski na teście owu jak nigdy, więc to chyba rzecywiście coś daje :) andzia dobrze że powiedzieliście swojemu synowi o rodzeństwie no i miło że tak zareagował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie stosowałam testów na owu, kurde wiem,że milion razy było zadawane to pytanie ale czy w trakcie owulacji , figle codziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia nie wiem co ci poradzić my w tym cyklu mieliśmy przytulanka w niedzielę, pon i wt wieczorem a dwie tłuste kreski na teście owu wyszły mi w pon i we wtorek.... kidy miałam owulkę nie wiem, wiem, ze w sobote przed tymi testami całymi bolał mnie brzuch jak na owu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a przed tym naszym trzy dniowym maratonem przytulanka było w środę i do niedzieli armia nabierała sił, wyszło zresztą tak przez zupełny przypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś gdzieś przeczytłam ze co drugi dzień ,tez działa tak jak codzien bo niby armia przetrwa 24 godziny ( przy założeniu ze armia jest w pełni sil).chyba dams pokój z tym wyczekiwaniem na owu bo każdy organizm jest inny :) banmon kurde nawet nie wiesz jaka jestem happy:d jak wróce do domku to strzle piwko z soczkiem za twoje powodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też słyszałam że najlepiej co drugi dzień np od 11dc do 18dc przy regularnych cyklach..... z tym naszym maratonem to wyszło tak ze M się bardzo nastawiał na ten cykl.... i jak tylko usłyszał że dwie kreski na teście owu to nie było wyjścia żeby staranek nie było bo mi sie nie bardzo chciało ;) on mocno jakoś wierzył w ten cykl, zabraniał mi nawet kawy pić :D oczywiście nie słuchałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam cień nadziei bo na teście jest bardzo słabo widoczna kreska. Ledwo ja widać pod światło ale to naprawde trzeba sie wpatrzec. Zrobiłam teraz drugi test i ten z wczoraj z rana i po południu dziś trzymam trzy i wszystkie mi sie pomieszaly bo aż mi się ręce trzęsą i na jednym jest cień kreski.już nie wiem który test jest który. Może to być błędny wynik bo po czasie. Nie chce się nskrecac ale mamcien nadziei bo cycki bolą dziwnie i zylki są widoczne. Równie dobrze mogłam sobie to wyimaginowac :-p szkoda ze nie mam możliwości zrobić bety tutaj. Ola a wy samochodem do pl pojechaliscie ze tyle rzeczy kupujesz dla małej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale by było super :) trzymam kciuki, zrob jutro z rana test jeszcze raz, tylko z porannego moczu-pamietaj!!!!!! ale by było cudownie :) a możesz zdjęcie wrzucić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz po pracy zrobiłam i jest cieniunia kreska ale ciężko ja dojrzeć chyba tylko przy oknie więc jak zrobię zdjęcie to będzie gorzej. Najchętniej nie poszlabym do pracy ale nie mogę bo za nieobecności zwalniają a czekam ma nast kontrakt. Nie dzwoniłam do M jeszcze nie wiem boję sie chce mu dać małe buciki jak będę widzieć dwie krechy. Nie potrafię myśleć o niczym innym. Co to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny szaro-bury dzień :) Banmon Twoja reakcja na mycie zębów to typowa dolegliwość ciążowa :) Hope zrób test koniecznie jutro z rana :) czekam niecierpliwie 🌼 ale by było super... Andziula jeszcze mam nadzieje że Ty dołączysz do grona ciężaróweczek :) takie piękne pęcherzyki wyhodowałaś że nie mogą się zmarnować ;) Ola chyba będziecie wracać wypchani po sam sufit :D odpoczywaj ile wlezie :) Amarie udanego urlipiku :) Marta lekkiego porodu życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena tacy są faceci ;) jak dzidziuś będzie to będzie zakochany w nim bez pamięci napewno :) więc kiedy ponawiacie staranka? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak dla mnei dwie cudowne wiadomości w jednym dniu co za piątek!!!!!!!!!!!! Hope nie bede ci pisac zachowaj spokój bo sama ledwo siedze na krześle!!!!! myśłimy pozytywnie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×