Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Marta to jak sie dowiemy że urodziłaś, co urodziłaś i wogóle? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wyjedziemy dopiero koło 20 bo M dopiero z pracy wraca :o ale już teraz chciaam sie z wami pożegnać babolki :) Marta w miarę bezbolesnego i szybkiego porodu życzę, no i niech malutka przychodzi już na świat :) Smile trzymam kciuki za piekne widoczki na usg :) Hope mam nadzieje że huśtawka nastrojów niedługo ci minie i mdłości też w jakiś cudowny sposób przejdą ;) Joasia odzywaj się co u ciebie 🌻 Andzia, marzena87 trzymam za was kciuki dziewczyny :) 🌻 Agnes mam nadzieję że jakoś sie będziesz dogadywac z teściową i nie będzie ci mocno na nerwy działać :classic_cool: Ciężarówką życzę jak najwięcej kopniacxzków od maluchów :D No a naszym topikowym mamą niech czas płynie na samych przyjemnościach :) jak będę mogła to na pewno odwiedzę topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ależ głupek ze mnie :D ne wiem jak ja to sobie wyobrażałam :D w takim razie liczymy na to że jak to często u nas bywa, będą miec burdel w papierkach i net jeszcze trochę Marta będzie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowana już jestem, teraz czekam aż M skończy ale ma takie ruchy że mi sie ciśnienie podnosi 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha bez nerwów :D szerokiej drogi i udanego i słonecznego wypoczynku Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale się rozpisałyście, pół godziny chyba czytałam, a i tak mi się pomyliło co która pisała :) Banmon- udanego urlopu :) Hope- mam nadzieję, że skoro na początku masz taki zły nastrój, to później będziesz tryskać optymizmem jak Marta ;) Marta- mi melisa na noc pomagała, nie od razu, ale jak piłam systematycznie szklankę na noc, to po kilku dniach lepiej mi się spało... Andziula- kiedy to testowanie? Goga, śliczny ten Twój mężczyzna :D Agnes- jak tam przeprowadzka? Ja sie nie odzywałam, bo jak jeżdżę do tej mojej pseudo- pracy to jestem u rodziców, a tam nie mam internetu...Z tego samego powodu starań w sumie nie było, jedynie 9 i 12 dc się skusiłam :P I oczywiście już mnie brzuch boli i już zaczyna się wymyślanie objawów, więc to był jednak zły pomysł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga pisałam wcześniej ale powtórzę - jesli nie urodze w terminie, to lekarz zrobi mi prowokacje albo 10tego albo 13tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga pisałam wcześniej ale powtórzę - jesli nie urodze w terminie, to lekarz zrobi mi prowokacje albo 10tego albo 13tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga pisałam wcześniej ale powtórzę - jesli nie urodze w terminie, to lekarz zrobi mi prowokacje albo 10tego albo 13tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga pisałam wcześniej ale powtórzę - jesli nie urodze w terminie, to lekarz zrobi mi prowokacje albo 10tego albo 13tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga pisałam wcześniej ale powtórzę - jesli nie urodze w terminie, to lekarz zrobi mi prowokacje albo 10tego albo 13tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem jestem i ciągle was czytam, ale chyba was opuszczę.... Tak tak okres dostałam, mimo tego, że: laparoskopia, udrożnione jajowody, nakłute jajniki, wspomagane cykle, testy owulacyjne, owulacja i sex wtedy, kiedy trzeba !!! We wtorek idę do swojego gin na kontrolkę, po leki i wyniki badań histopatologicznych torbieli, a w czwartek jadę z mężem do kliniki leczenia niepłodności... jest mi ciężko, opadłam z sił, coraz bardziej to boli, nie to że wam zazadroszczę, nasze topikowe ciąże bardzo mnie cieszą, bo swoje ciężkie chwile przeszłyśmy razem.... już nie wiem co myśleć, co robić, na nic nie mam siły.... W pracy, wśród znajomych cieszę się, jestem uśmiechnięta, pogodna, ale nikt nie ma pojęcia co przeżywam w środku...z jakim problemem się zmagam....a ja chcę tylko to co inni mają od tak sobie....czasami zdobyte po pijaku na dyskotece, niechciane, bo to nie z odpowiednim facetem, wyrzucone do śmietnika...a ja chcę mieć z moim jedynym, ukochanym mężem, naszą ukochaną wspólną istotkę, czekaną z utęsknieniem, owoc naszej miłości...o tak niewiele proszę.....dlaczego Bóg na taką próbę mnie wystawił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................39...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................35...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................10.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 Będę was podglądać, trzymam kciuki by wszystko dobrze się skończyło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena czyli lateks poszedł do szuflady i starania znowu ruszyły ;) Joasia przykro mi że @ przyszła :( ale nie zostawiaj nas bo jesteśmy po to żeby Cię wspierać 🌼 pójdziecie do tej kliniki, zajmą się Tobą specjaliści i napewno znajdą przyczynę i Ci pomogą 🌼 Masz pod górkę ale napewno bedziesz mamą, wierze w to. A miałaś robiony monitoring? Widziałas pęcherzyki? Wiesz że pękają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, póki co lateks leży na półce :) Ale jak pisałam- nie było możliwości dłuższych starań... Kurde ale grzeje, już od tygodnia, ja tam nawet lubię takie pogody, ale jak mogę siedzieć w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia....W końcu sie uda, nie zostawiaj forum bo ze staraczek zostanę w końcu sama :P Rozmawiałam ostatnio z mamą i stwierdziła, że o mnie długo się starali, bo aż ... 3 miesiące!!! Normalnie ją wyśmiałam... To jest niesprawiedliwe, że jedne nie chcą dziecka, a mają, a drugie muszą przez tyle przejść, ale nic na to nie poradzisz, nie można się poddawać, a wtedy w końcu kiedyś będzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj bylam taka zalatana, niewyspana i zmeczona ze nie mialam chwili napisac:( cukier mialam za niski i musialam dopajac sie sokiem, ale troche przewiezlismy rzeczy, tesciowa juz zdarzyla mnie wkurzyc.... zachowuje sie jakby urodzila sie przed wojna... dzis J musial isc do pracy wiec wieczorem dopiero wywozka, narazie sie bycze:P Joasia nie odchodz, trudno jest gdy starania o dzidzie nie wychodza, ja w pewnym momencie, gdy juz mialam dosc to chcialam zrezygnowac z dziecka, skoro i tak nie wychodzi, ale nie wolno sie poddawac:) Pan Bog poddaje nas roznym probom, trzeba cierpliwie je znosic:) a nagroda bedzie cudowna😘 a na topiku zawsze razniej, cenie sobie kazda z Was, z niektorymi mam tez kontakt telefoniczny, z dwiema sie spotkalam, jestesmyn rodzina:) pielegnujmy ja, a i Twoja Kruszynka w brzusiu zagosci😍 w brzusiu kazdej z nas:P Banmon milego odpoczynku:P nacieszcie sie Waszym prezentem:) Marzena czasami wystarczy jeden strzal i gotowe:) trzymam kciuki:) Andziula czeka cierpliwie, my razem z Toba:) na kazda przyjdzie czas zafluidkowania:D Goga Misio zdrowy chlop, czekam na kolejne zdjecia:P HopeU jeszcze troszki i ten okres przejdzie:) potem beda kopniaki, czkawka i wyprawka:) Smile zlecialo to 10 tyg:) jeszcze tylko 30:) Marta moze bys do ktorejs z nas eska napisala jak sie rozpakujesz??? ja sluze swoim nr:) buzka dla reszty urlopowiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wyslij mi numer tel, to ci wysle eska jak juz bede po. ( napisz na nk, albo na meila jak masz) Poki co mam jescze neta :-) Zobaczymy jak długo... Joasia Goga ma racje! Zostaniesz mamuska na bank. Ale moze akurat jak wszystko jest juz ok ze zdrowiem, to moze przyczyna stoi po stronie psychiki? Moze spinasz sie za bardzo, moze a bardzo pragniesz dzidziusia i własnie dlatego nei wychodzi. Czasem tak jest. Jak wiem jak było u mnie. 4 miesiace uprawiałam seks prawie ze jak w zegarku i nic :-( A na piaty miesiac troche wyluzowałam, bylismy totalnie zabiegani wtedy, nie miałam czasu nawet na bzykanko, i akurat wtedy kochalismy sie jeden jedyny raz w dniach płodnych i stało sie :-0 STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................40...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................35...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................10.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wyslalam na nk:P J jeszcze nie ma, ciekawe czy dzis zdazymy wszystko przewiezc i klucze oddac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy zdazysz urodzic przed 10 czy wezma Cie pod OCT:) mam nadzieje ze Cie zlapie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agnes powoli przestaje w to wierzyć ze niunia chce wyjsc na swiat szybciej niz w terminie. A ja bym tak chciała. Im szybciej tym mniej nerwow dla mnie. Ostatnio schudłam prawie 2kg!!!Zamiast tyc to ja chudne, parodia. Nic nie moge jesc z tych nerwow. Stresuje sie tym co mnie czeka. Wiadomo jak to jest - lęk przed nieznanym... Agnes - Ciebie czeka przeprowadzka teraz, a mnie pewnie koncem lipca juz na nowe M :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes pewnie chodziło o oksytocyne:) Czuje ze tu pustki zagoszcza przez najblizsze dni... No trudno..mam nadzieje ze po urlopach sie coś ruszy:) Milego dnia dla Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile - taka ładna pogoda jest, sezon urlopowy zaczety, wiec pustki na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Joasia82 nie wiem co ci podwiedziec bo w takich chiwlach człwoiek nawet nie wie co bedzie stosowne.... wiem ,że łatwo sie mówi nei poddawaj sie juz kazda z nas tyle razy to słyszała i ja iwdzis znie jednej sie udało mam nadzieje ze i na ciebie tez przyjdzie czas:) ja chiałam testowac juz wczoraj bo nie mogłam wytzrymac , no i wstaje rano a tu dupa nie mam testów:( takze dzis pojade z m kupie od razu pare, ale sie troszke obawiam co i jak jutro testuje ale szczerze mam ochote zrobic to jzu dzis po głowie chodzi mi milion myśli... Banmon bycz sie za tych co w pracy Marta zycze pomyśłnego roziwaznia :) żebyś w spokoju doczekał tego najpieknijeszej chili kiedy dzidzia bedzie w troich ramionach:D Hope mam nadzije ,że wytrwasz mdłości, osłanbienia:)to wszytko dla fasolki:) Goga nie wiem czy wytrwam do jutra id em skłonic M do wyjazdu do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi nie dało spokoju, wiedizłąm ze mam jeszcze kedne test i znlazłam ,zrobiłam wyszło to co zwykle:( wszytko jest do dupy.... ide gdzies w kat usiasc i poryczec ... na co to wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×