Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Andziula 🌼 ale test lepiej robić rano bo jesteś przed terminem... czekamy jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia po głowie chcesz??? Po południu robic test jeszcze przed @?? Nie denerwuj sie... Taki test nic nie znaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze w pracy poszłam zeby sie znow nie zadreczac, przeryczłam pół nocy przy M nawet nie pytał.... w nagrode wygladam dzis jak żaba oczy popuchniete i tłumacze sie ze mam alergie, czekam do jutra macie racje moze za wczas popadłam w testowanie ale nie wytzrymałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja pissze z kom dlatego nie odniose sie do kazdej z was. Andziula mysle ze za wczesnie ten test a popoludniu to juz w ogole szlenstwo! Joasia bardzo dobeze robicie ze koncu udajecie sie do kliniki. Poplakalam sie jak przezytalam twoj post :( jesli chodzi o mnie to chybradosc przedwzesna,dzis w nocy na ppierze zauwazylam taki jakby bialo bazowy uplaw saa nie wiem jak to opisac. Z urlopem to byl bladbo nie potrafie przesta o tym wszyatkim myslec:( nie wiem co to bedzie ale mam co az czarniejsze mysli a wiem ze drugi raz tego nie przezyje, twraz nic nie mam zadnych podejrzanych plamek jak aplkkowalam se tabletki to tez czysto bylo( sorki za doslownosc)nie wiem co to moglo byc, siedze i nie potrafie sie niczym cieszyc i wszyscy w kolo mnie wkurwiaja najchetniej przespalabym caly urlop zwby wszyscy dali mi spokoj albo wrocilado domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................40...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................35...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................10.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU......................5...............ok6.03.2011....................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850 czesc dziewczyny nie malam jakos czasu pisac. troche mi lepiej narazie mnie nie muli czasem tylko delikatnie. banmon nie mysl tak. musi sie udac 🌻 ja sie denerwuje wiem ze nie powinnam ale tyle rzeczy ostatnio sie stalo, nie chce o tym pisac ale zamiast sie cieszyc to sie martwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula najlepiej jak zrobisz test w dniu @. moje wychodzily slabiutkie nawet w dniu @. dzis zrobilam tydzien po terminie to druga kreska pojawila sie od razu i grubasna. ja znowu mam jakies dziwne uplawy takie biale grudki nic mnie nie piecze i nie szczypie ale nie wiem co to. smaruje sie clotrimazolem ale chcialabym cos do srodka i nie wiem czy moge. nie orientujecie sie ? nawet nie moge do lekarza isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Andzia zrób test jutro rano... Banmon postaraj sie nie zamartwiać na zapas, cieszyć urlupem i odpoczywać żebyś wróciła wypoczęta a nie zmęczona od nerwów 🌼 Hope cokolwiek sie stało to nie denerwuj sie bardzo 🌼 Dziewczyny musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope nie wiem czy można coś do środka :o Ja też miałam upławy w ciąży. Ale to w ciąży normalne, jeśli są białe lub przeźroczyste raczej ok bo są one fizjologicznymi objawami ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope takie uplawy w ciazy to normalne nie martw sie i nic nie aplikuj:) a ja sie zapisalam u mnie do gina na srode bo z nerwow nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jeśli to Cie uspokoi i wreszcie będziesz się cieszyć urlopem to idź 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon modle sie żeby wszystko sie udało, wierze ci ze masz ochote sie zaszyc, jutro powtórze tesciora z rańca poki co @ nie ma dzis 29dc czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - ty czasem mozesz miec grzybcie, wiem ze to strasznie brzmi, ale podobno u kobiet w ciazy to normalne., bo osłabia sie flora bakteryjna i bardzo prosto złapac to dziadostwo. Wystarczy ze Cie troszke przewieje, albo zrobisz siusiu w niezbyt czystej toalecie .Nie chce cie straszyc, mam nadzieje ze sie myle. Jesli jescze do tego masz swedzenie pochwy to to moze byc. Banmon - po pierwsze badz dobrej mysli. Juz cie kiedys powiedziałam ze pozytywne myslenie to połowa sukcesu. Najepej to urlop wykorzystaj by odpoczac i odstersoewac sie. Spij, leniuchuj, duzo wypoczywacj, i nie przemeczaj sie jesli si boisz ze mogło by byc cos nie tak. A nawet jesli miałas jakies delikatne upławy, to poprostu moze to była krew menstruacyjne. Przez kilka pierwszysch miesiecy ciazy, w czasei gdy wypadałbym okres moze sie pojawiac plamienie. Moja jedna kolezanka, przez 3 miesiace ciazy nie wiedziała ze jest ciezarna, bo miała takie plamnienia ktore niczym nie rozniły sie od @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, ja robiłam tes ciazowy na 3 dzien po planowanej @ i na dodatek z porannego pierwszego moczu i kreseczka wyszła mi słabiutenka. Wiec nie denerwuj sie, tylko na spokojnie wyczekaj przynajmniej do terminu @ i zrob tes z rannego moczu. Wiem ze jest jeden tes na polskim rynku ktory jest super czuły, ale nazwy nie pamietam i na dodatek ciezo go dostac w aptece. Jak znajde na necie to ci wysle nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula znalazłam cos takiego Przed wykonaniem testu ciążowego sprawdzić jego czułość, która jest wyrażona w IU/l. Jeżeli wrażliwość testu: * jest mniejsza od 500 IU/l to jest on dodatni od 10-go dnia od zapłodnienia * wynosi 500-800 IU/l to jest on dodatni od drugiego tygodnia po zapłodnieniu * wynosi 1000 IU/l to jest on dodatni dopiero od 3-go tygodnia po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula najlepiej jak będziesz kupować w aptece to poproś o jakiś najbardziej czuły test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula przypomniałam sobie - ten test najczulszy nazywa sie ACON , ale tak jak mowiłam jest go ciezko kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula a termin @ miałaś na kiedy? Bo po terminie to już raczej większość testów wykrywa ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na dziś, ale sama jzu głupłam po hsg bo norlanie mialm 30 dni cykl a po hsg wsykoczyło 28, nic kupie najczulszy jaki mozliwy bedzie dzieki Marta za info :D no jutro rano zrobie i nastapi chiwla prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przepraszam ze nie pisze ale... jak zawsze musi sie do mnie cos przypaletac, wyprowadzka w trakcie a ja ide do szpitala.. Gabrys jest za maly dzis bylam na usg ma 1830g czuli 3 tyg do tylu lozysko mam stare i we srode ide do lekarza i do szpitala napewno nie wyjde i jesli sie pogorszy beda wywolywac porod... trzymamm za was kciuki modle sie za was wszystkie i prosze o wasza modlitwe zeby Gabrysiowi nic nie bylo.. prosze do uslyszenia.. goga napisz do mnie bo popsul mi sie tel i mam mamy tel ale nie mam numerow.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dołącze się do Was mam 29 lat i przede mną trzeci cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka wiaj Kuecze agnes bete trzymaa za was kciuki,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,jeszcze sie okaze ze marte wyprzedzisz :)najwazniejsze zeby z gabrysiem bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes bedziemy sie modlic za Gabrysia i Ciebie :) sisetka witamy:D ja wpdłam na chiwle do domu i na 19 spotkanie małe podliczenia zeszłego miesaica w mojej dodatkowej pracy moze uda sie jeszcze do was wskoczyc dzis jak nei to trymajcie kciuki za jutrzejsze testowanie ale mam pietra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka - witaj Agnes - nie martw się. Nawet jak urodzisz miesiać porzed terminem to nie jest jescze tragedia. Dziecko potrzymaja troszke w inkubatore jak dojdzie do odpowiedniej wagi i bedzie ok. W zasadzie w tym miesiacu dzidius est ju praktycznie rozwiniety, o ile dobrze pamietam to na samym koncu rozwijaja sie juz płuca. Dodam jescze ze 3 tyg. przed i 2 po terminie to urodzenie dziecka jest "w terminie". Wiec nie martw sie - na bank bedzie dobrze. Kurcze a z drugiej strony wszystko wskazuje na to ze Gabrys wyprzedzi moja Marietke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - aha dfziecko wtym wieku przybiera na wadze pok. 150-200gram w tydzien :-D Moze jak poczekasz jescze troszke to akurat osiagnie wage 2kg, a to jest juz spoko waga :-D Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Andzia specjalnie weszlam zeby przezytac co u ciebie,jak test? Ja chyba sie troche uspokoilam,nie wiem co to na tym papierze bylo poki co nie powtorzylo sie ale i tak spokojna bede jak pojde do lekarza,gdybym mogla to bym sobie bete zrobila zeby zobaczyc czy przyrasta ale teraz jestrsmy u M i tutaj nie ma takiej mozliwosci :o Pozdrawiam was Ola juz chyba z urlopu wrocila ale sie cos do nas nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Andzia specjalnie weszlam zeby przezytac co u ciebie,jak test? Ja chyba sie troche uspokoilam,nie wiem co to na tym papierze bylo poki co nie powtorzylo sie ale i tak spokojna bede jak pojde do lekarza,gdybym mogla to bym sobie bete zrobila zeby zobaczyc czy przyrasta ale teraz jestrsmy u M i tutaj nie ma takiej mozliwosci :o Pozdrawiam was Ola juz chyba z urlopu wrocila ale sie cos do nas nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Witam Cześć sisetka Agnes będzie dobrze, Gabryś silny chłopak da rade :) czekam na wiadomości od Ciebie 🌼 Andziula co u Ciebie? Banmon dobrze że jesteś spokojniejsza :) Ola jak po urlopiku? U nas pogoda ładna :) Jedziemy dzisiaj z małym na usg bioderek i główki, mam nadzieje że wszystko wydzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×