Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

poszlam na beta hcg w srode zrobie powtorke i zobacze czy rosnie......na razie mam juz wszystkiego dosyc i gdzis mam ten urlop. W kielcach bedziemy w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ padam , po 3,5 h w rpacy mam jzu dosc marze o tym zeby owszem pocici sie ale na słoncu:D a nei w biurze,ogolnie samopoczucie u mnie git,stram sie w nic nei wkrecac, powoli odliczam do urlopu jeszcze 8 dni pracy, i bedize pełna rekreacja na urlop poki co niegdzie nie jedziemy:( ale mieszkam w pieknej górskiej okolicy takze nudy nie bedzie:D czy ktos jzu wie czy Marta urdziła? Banom cokolwiekbym nie napisła to itak pewno cie nie pocieszy, ale jesli stracisz wiare ,to jakby wszytkio co rpześłzac było neiznaczne a przeciez tak nie jest, ja wierze, w powodznie Twoje i twojego M:) Smile wszysyc w cieniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Oj w cieniu :o upał taki że na słońcu sie nie da :o no chyba że nad wodą ;) Banmon główka do góry i korzystaj z urlopu ktory zaraz sie skończy 🌼 Andziula jak mieszkasz w górskich okolicach to fajnie masz :) jest gdzie odpoczywać :) bo ja to tak nie za bardzo :o do Krakowa w taki upał to sie nie wybiore :o zresztą to dla mnie już nie atrakcja ;) Ja dzisiaj po kilku dniach u mamy nadrabiam sprzątanie, pranie i wogóle :p ale już ledwo żyje od tego gorąca :o Misiu śpi więc zapodam sobie szybki chłodny prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie spowrotem...w dwupaku :-( Potem poczytam co naskrobałyscie, bo narazie padam na twarz ze zmeczenia Cała noc nie spałam, bo dziewczyna na łózku obok miała skurcze i stekała... Wypisali mnie ze szpitala, moze i dobrze, bo psycha szybko by mi tam siadła! Słuchanie wreszczacych rodzacych kobiet, na ktore musze patrzec jak sie mecza jest okropne! Prowokoacje bede miała jak sie w poniedziałek juz na bank! bo rozmawiałam ze swoim ginkiem :-) No chyba ze sie sama rozpakuje wczesniej, ale raczej nic na to nie wskazuje./ Nie wiem jak u was Goga , Dagus ale u nas robi prowokacje dopiero jak zacznie sie 42tydzien. No a mi sie zaczynba w sobote, ale akurat wtedy mojego lekarza nei bedzie w szpitalu , iwec zrobi mi "balonik" w poniedziałek. Z dzidzia jest wszysko ok - było podejrzenie ze mam mało wod płodowych, ze mam tak na granicy, ale okazuje sie ze jest ciut ciut wiecej. Dziecko szaleje, kopie skacze, ruchy sa super wyczuwalne, tetno i bicie serca tez wiec dlateo czekam dalej w domu :-) Powiem Wam, ze ogolnie jeden dzien na porodowce w zupełnosci mi wystarczył!Przeraza mnie to co mnie czeka, przez co chce mi sie płakac, no i wyje jak głupia chwilami. Cała ciaze sie nie bałam nie miałam zadnych zmiennych nastrojeo a teraz zaczyna mnie łapac... E szkoda gadac. Zajrze ppotem jak sie wyspie choc troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 sisetka...............29.................3............... ...............22.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................41...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta Paulina agnes19...................36...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................17..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU......................6...............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta to straszne,że musisz tyle czekać...Ja myslałam ze juz po wszystkim... Ja sie urodziłam dwa tygodnie po terminie i na szybko robili cesarke,bo podobno za długo to wszystko trwało... Mam nadzieje,że u Ciebie pójdzie bezboleśnie i szybko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile sto razy bardziej wolałabym urodzić 2-3 tyg przed terminem, niz1,5 tyg po terminie tak jak pewnie to bedzie u mnie. No ale co ja mam na to poradzic. Takie zasady sa u nas ze czekaja az chociaz bedzie pierwszy dzien 42tyg. Zreszta ja rozmawiałam z moim ginem i powiedziała ze gdyby zrobił mi teraz prowokacje to i tak by to nic nie dało, zmeczyłabym sie tylo bolami, a i tak bym nie urodziła, bo niestety nie mam wogole rozwarcia, a ni szyjka mi sie nie skrca :-( Zobaczymy jak to bedzie, ja mam nadzieje ze chociaz troche naturalnie mi sie szyjka rozejdzie, a najbardziej bym chciała zebym miała normalne rozwarcie i nie trzeby by było sztucznie wspomagac. No coz najwidoczniej taka moja natura. Najgorsze jest to ze w ostatnich tyg. ciazy dziecko konkretnie przybiera na wadze, wiec jak tak dalej pojdzie to ja urodze jakiegos kolosa! Boje sie tego bo ja raczej do duzych osob nie należe, wiec nie wiem jak takie duze dziecko mi sie przecisnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Marta porodówka nie robi dobrego wrazenia dla mamy oczekujacej porodu, ale przeciez wiesz ,że nei ty pierwsza ani ostatnia :D dasz rade byleby pród był szybki, to ejst najwazneijsze :) dziewczyny lubie ciepło ale na zewnatrz narazie starm sie nie zwrajowc z ciepła a reszta dziewczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilkę, przed pracą :O Ruch na topiku straszny ;) chyba przez te upały? Na pocieszenie dodam że u mnie pada :( i jest ok 20 stopni. Banmon jak wyniki bety? Mam nadzieję że wszystko jednak będzie dobrze. Może te plamienia to skutek uboczny luteiny? Marta dobrze że chociaż możesz na poród poczekać w domu a nie w szpitalu , na porodówce. Po twoim opisie aż mnie ciarki przeszły .... Andziulab miłego urlopu :) Goga jak po kolejnej wizycie Misia ? Smile tobie również udanego wypadu nad morze :) Hope co u Ciebie? Masz już umówioną wizytę u midwife? Pozostałe dziewczyny - pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tych upałów to nawet na neta sie wchodzić nie chce :o jest rano a juz tak ładuje słońcem... siedzimy w domu bo ja tu wyjść z dzieckiem na ten upał :o jemu też gorąco i tak zmęczony że wczoraj po kąpaniu pobił swój rekord bo przespał w nocy ciągiem prawie 6 godzin :D Banmon jak betka? Marta rany to gdzie ty leżałaś że widziałas i słyszałaś rodzące kobiety :o współczuje :o tam gdzie ja byłam to rodziło sie w osobnych salach i nikt mnie nie widział ani nie słyszał, sale były przyjemne i intymne warunki porodu, odizolowane od pozostałych :) Ola po wizycie wszystko dobrze :) No to zaczął sie kolejny dzień walki z upałem a podobno przez weekend ma być jeszcze gorzej :o najchętniej bym pojechała gdzieś nad wode i przesiedziała cały dzień w chłodnej wodzie ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie taz skwar z nieba :D Banmon czekmay an wyniki nie wiem ale rano mam takie spanie jak susueł ze drugi dzien z rzedu zasypiam do pracy:D Ola podziel sie deszczem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety. Dajcie trochę tych upałów. U mnie pogoda okropna leje i 15 st, co to za lato. Nic tylko spać sie chce. Jak narazie czułam sie dobrze a dziś nie mam siły. Wizytę u midwife mam 2 sierpnia. Banmon co u ciebie? Sorry że się nie odzywalam ale normalnie nie mam siły na nic. Marta ty chyba na 100% znasz płeć skoro wpisalas imiona? Dziewczyny kiedy wam sie zaczęły wymioty i nudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja nie wiem do tej pory co to nudności i wymioty..a dziś zaczynam 12 tydzień. Nie ma czego zazdrościć..upały są straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Banmon, odezwij się, jak wyniki? Martwimy się o Was... Goga, ale Ci dobrze, 6h!!! Zazdroszczę. Asia to max 4h śpi jednym ciągiem, a to i tak rzadko, najczęściej 3h :/ HopeU, u mnie nudności i wymioty zaczęły się w 7tc i trwały do 14tc, to był najgorszy okres w całej ciąży, bo ledwo co żyłam :( Marta, no to Ci w szpitalu ładne efekty zafundowali :/ A porodu niema się co bać, jest nieunikniony, skoro weszło to musi wyjść, tak sobie ciągle tłumaczyłam ;) A teraz wspominam go z sentymentem, bólu już niepamiętam :) Ale ten upał jest tragiczny :( Dobrze że w domu mam klimę to jakoś wytrzymujemy. Ale od tej pogody to Asiulek jest zmierzła :/ Uciekam na obiadek. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 sisetka...............29.................3............... ...............22.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................41...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta Paulina agnes19...................36...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................27...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................17..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU......................6...............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wrocilam z wakacji ale od tego czasu ciagle pracuje :/ dlatego dopiero teraz sie odzywam... jeszcze mi 2 tyg. zostaly doslownie odliczam jak glupia bo szczerze mowiac to juz mi za ciezko jest brzucha mam takiego wielkiego ze szok.... tutaj pada od niedzieli i dobrze bo i tak ciezko mi spac a gdyby jeszcze bylo slonecznie to masakra dla mnie sloncem nacieszylam sie w polsce i juz mi wystarczy :D dziewczyny czytam was caly czas ale pisac to bede pewnie dopiero w soboty i niedziele bo w tyg. staram sie jak najwiecej odpoczywac. pozdrawiam wszystkie banoman pisz co i jak ja tez sie martwie. marta zycze szybkiego rozwiazania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie 2 tygodnie szybko zlecą i będziesz miała wreszcie luz ;) Marzena co u Ciebie? Daguś pierwszy raz mu się zdarzyło tak długo spać ale mam nadzieje że nie ostatni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny- nie piszę, bo chodzę do tej mojej cudownej pracy a poza tym standardzik- wczoraj plamienia, dzisiaj miesiączka- by to wszystko szlag trafił, a miałam nadzieję, ze przy bromergonie się uda.... Kolejna miesiączka przypada w moje urodziny, to mnie zupełnie dobije- bo też chciałabym prezent ... STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...............41...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta Paulina agnes19...................36...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................27...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................17..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU......................6...............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) rzadko tu zagladam bo nie moge wytrzymac w te upaly przy komputerze;/ a poza tym to zaczynamy budowe naszego domku:) i w planach mamy wprowadzke na swieta ale jak to wyjdzie to sie okaze... Marta a Ty lec juz na porodowke! na co czekasz?:) milej nocki zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................3............... ...............22.07 Marzena87..........23................13.................. ..........12.08. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...............41...........10.07.2010...przy porodzie...Marietta Paulina agnes19...................36...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................27...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................22..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................18..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................11.............ok.07.02.201 1...................... Banmon.....................5..............ok.07.03.2011.. ................. HopeU......................6...............ok6.03.2011... .................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Banmon co u ciebie? Asia budowa super ja tez buduje od pazdziernika, tez chielismy wejsc na swieta ale juz wiemy ze to raczje nie mozliwe przez ulewy, a teraz moj M skonczył ocieplanie i tynki u swoich rodziców a nasz domek stał i czekał , ale ruszulismy:D za dwa tyg tynki:) Marta Ty to sie nachodzisz w tym dwupaku :) czas chiwlke popracowac:) bede zagladac piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, ze okres mam, to jeszcze kotek mi uciekł- nie ma go już drugi dzień, wczoraj jeszcze miałam nadzieję, że wróci, ale nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. U mnie sie zaczynają jazdy tzn rano nie potrafię wstać, czuję że lecę z nóg serce mi wali i mnie muli. Pospalam trochę i mi przeszło dobrze że miałam wolne ale co będzie jutro nie wiem. W pracy jeszcze nie mówiłam. I na dodatek pracuje już 5 weekend cały bo jedna osoba nie ma z kim zostawić dziecka w weekendy. Marta się nie odzywa może już coś sie kroi a raczej rodzi :) Agnes jak Gabrys? Ostatnio mój M mówi że bardzo mu sie podoba imię Gabriel, no ale przecież to ma być dziewczynka :-p Banmon odezwij sie! Lecę bo mam przegląd samochodu dziś. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena koty takie już są. Może wróci jak zglodnieje albo wywieź zdjęcie ze zaginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×