Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Zwinęłam sie w kulkę i spałam:D Juz dawno mi sie w dzień tak nie zdarzyło:D Marzena to horror jest niby. Bardziej dokument,ale w recenczji pisze horror. My dość czesto chodzimy do kina,ostatnio raz w tygodniu musi być.. Nie dlugo sie skonczy wiec trzeba korzystać. Amerie to super,że mame masz na miejscu..Ja to se pomarzyć mogę...Bedziemy zdani tylko na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie niby gin stwierdził że będziemy miec dziewczynke ale biorę to z przymrużeniem oka bo tak do końca im nie ufam :D też słyszałam ze te rękawiczki niedrapki to wcale takie potrzebne nie są marzena ale to wszystko mieszasz w cieście i smażysz ? czy na wierzchu kładziesz te pokrojone owoce? ja ci tak nie powiem ile czego ma być dokładnie bo ja na oko sypię, ciasto musi być takie trochę gęstsze zeby nie pływało po patelni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to teraz nie lubie strachowych filmow oglądać :D nie chcę żeby się robaczkowa stresowała :D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie w Polsce prywatnie to mało ktora rodzi,mowie o prywatnej klinice. Jak sie dowiedziałam,że koszt to ok 12tys to myslalam,że padne..A znieczulenie jest dosyc,że płatne to jeszcze zalezy czy akurat w szpitalu łaskawie jest anestezjolog,ktory Ci go poda..Koszmar jak sobie pomysle...No i nie wiem czy przy 7cm daliby u nas zzo..raczej juz za pozno...musi byc ok 4cm rozwarcia.. No sto lat za murzynami! Dosłownie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie horrory nie działają i sie nigdy nie boje,wiec spoko:) Bardziej w kinie czasem sie przestrasze,bo nagle cicho a tu wstawka taka glośna i sie przestrasze tego wlaśnie a nie danej sceny:D Ale mi ochoty narobiłyscie takimi plackami...a kazalam R. zeby przywiózł jabłka:) Mam nadzieje ze nie zapomni to moze zrobie...Ciekawią mnie te z kefirem... Chodzi za mną lód z maca z polewa karmelową!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszam te owoce z ciastem delikatnie, i łyżką małe porcje nakładam na patelnie W sumie to rodzynki zbędne nawet do tego, mi psują smak bananów ale co kto lubi Ja sama sobie narobiłam ochoty na te placki, ale kefiru nie mam, ale naleśniki to sobie chyba usmażę :) Ja w ogóle horrorów nie lubię, za słabe nerwy, później się boję sama siedzieć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np poród w Salve kosztuje ok 3tys i powiem że sporo dziewczyn się na niego decyduje, prywatnie warunki nie do porównania, sama bym chętnie poszła na takie poród no ale do łodzi raczej nie dojadę ;) ja jutro placki smażę - juz M zapowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio było na ten temat w DDTVN i tam takie kwoty padały..No ale to stolica,wiec normalne...W Kielcach nie ma o czym mówić...Tutaj jeszcze długo porządnej kliniki nie bedzie...A poza tym jak sie zacznie to gdzie ja dojadę..Do Łodzi to i tak kawał drogi..Pozostaje tylko sie łudzić,że jakoś to przeżyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was z rana ;) Goga co ty się nic nie odzywasz? kreacja na ślub juz wybrana ? Ola M trochę zrozumial lekcję wychowawczą ? Smil jak tam w kinie było? Hope to kiedy masz to usg kolejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Amerie u mnie w szpitalu koleżanki opowiadały zw było chłodno ale to sie sama przekonam. A to że jak masz problem z karmieniem to zostajesz też mówiły. Położna musi widzieć ze karmisz i dziecko jest dobrze przystawione. Ja też będę raczej brac epidural czyli zoo, bo nie dam rady chyba. Tensy i gas to chyba w początkowej fazie porodu. Jednak nie polecę do Pl bo na 3 dni to bez sensu tutaj wydam mniej na usg. Chce sie zapisać na 13 zaraz tam będę dzwonić. Boję sie iść :-o Amerie a byłaś szyta? Jak z tymi szwami da sie przeżyć? Wstałam za późno i znów w biegu. Trochę rzeczy mamy już przewiezione do drugiego mieszkania i nawet kanapy teraz nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no cos ty, boisz się dowiedzieć płeć ;) będzie dobrze :D pewnie to dziewczynka.... zapisz się i przestań sę już stresować. Zobaczysz że uspokoisz się po tym badaniu. Kiedy planujecie się przeprowadzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy do niedzieli sie przenieść. Boję sie normalnie nie wiem mam jakaś obsesję. Ehhh muszę sie ruszyć bo nic nie zrobiłam siedzę w łóżku jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bólu porodowego sie nie zapomina - nigdy przenigdy! Mnie na sama myśl o porodzie niedobrze sie robi! A ze znieczuleniem to u nas nieciekawie jest - tak jak pisze smile, nie w kazdfym szpitalu daja bo anestoz. brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie najlepiej za wczasu zorientowac się w którym szpitalu w naszym mieście dają znieczulenie i kiedy najpóźniej można o nie poprosić. Hope ale z ciebie artystka :D super, ze się przeprowadzacie, nie ma to jak na swoim :) zapisałaś się już na to usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie dobrze że miałaś znieczulenie, przynajmniej łagodniej przez to przeszłaś :) Hope nie bój sie :) przynajmniej dowiesz sie kto tam u Ciebie siedzi :) Ja ostatnio nie miałam czasu, w niedziele mieliśmy goście więc szykowania było troche. Wczoraj rano myślałam że z łóżka nie wstane :o jeden zły ruch i troche odnowiła mi sie kontuzja kręgosłupa szyjnego :o dobrze że R był jeszcze w domu i pomógł mi sie podnieść bo nie wiem co bym zrobiła :o dwa lata temu uszkodziłam go sobie w wypadku samochodowym i teraz czasem mnie boli, dobrze że kołnierz ortopedyczny mi został bo sie przydał, ale tą noc miałam nieprzespaną bo miejsca sobie znaleść nie mogłam, żeby tylko do soboty mi przeszło bo ide na wesele. A do lekarza nie ide bo nie mam czasu i mam nadzieje że przejdzie ;) Całe szczęście że Misiu grzeczny więc sobie radze przez dzień jak R jest w pracy. Mały śpi więc ide troche posprzątać... później doczytam reszte co pisałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja Goga to ty biedna jesteś :( mam nadzieję ze ten kołnierz coś pomaga.... no to teraz wykorzystuj jak najwięcej M do pomocy, uważaj na siebie i nie sprzataj za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Właśnie wróciłam z wizyty u położnej. Kluska czuje się świetnie i jest idealnie ułożona do porodu :) Znowu obniżyło mi się dno macicy. Małz jest teraz bardzo grzeczny i pomocny :P wczoraj kupił mi taka dużą gumową piłkę, podobno dobra na bóle porodowe i skakanie na niej znacznie przyspiesza akcję, zobaczymy.... Goga współczuję i mam nadzieję że do soboty nie będziesz już o tym urazie pamiętać. Banmon placki zrobione? Smile jak film? Hope nie panikuj, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ta piłka podobna bardzo dobra, ja też się nad tym zastanawiałam ale bardziej pod kontem delikatnych ćwiczeń nawet jeśli nie teraz to po połogu jakieś ćwiczenia z piłką można robić. Dobrego masz tego męża że sam wpada na takie pomysły :) Kluska niech tam powoli zacznie startowac do wyjścia bo się kolejnego malenstwa doczekac nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a placki jeszcze nie zrobione bo M później wraca z pracy dziś i zrobię dopiero jak przyjedzie chyba że bedzie bardzo długo siedział to oczywiście będzie foch i zero placków i tylko zupka mu zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 4 miesiące moje cykle były 16 dniowe w 5 miesiącu 20 dniowy, i delikatne krwawienie miesiączkowe. Okres (delikatne krwawienie) miałam 5 października, dziś jest 26.10 i nie mam okresu + objawy wskazujące na ciąże od 4 dni mierzę temp. w pochwie mam 36,9-37'C (normalna tempka zawsze była 36,4-36,6), od 2 tygodni bolą mnie sutki, od kilku dni całe piersi, poza tym są większe, z rana mam mdłości, pochwe mam rozpulchnioną i mam skurcze w brzuchu, kłują jajniki, wydzielina biaława nieciągnąca. Muszę dodać że nigdy przed okresem nie miałam zadnych dolegliwości, czasem lekkie bóle brzucha ale to innego rodzaju niż te teraz. Dzisiaj czyli 22 dnia cyklu zrobiłam test i wyszedł negatywny, robiłam rano, ale jednak wydaje mi się że to może być jeszcze za wcześnie, czy badanie laboratoryjne HCG określi już czy jestem w ciąży? Czy ciąża pozamaciczna daje podobne objawy? Albo torbiel jajnika? Kidyś miałam torbiel, jednak tylko i wyłącznie bolał mnie jajnik poza tym miałam plamienie. EHHH martwie się Pozdrawiam i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iguana wszystko zalezy od tego keidy mialaś owu jesli np w 18dc to pewnie na bete moze być za wcześnie a jesli standardowo ok. 14dc to możesz jutro iść na bete, mi w 24dc beta wyszła pozytywna.... ale i tak radziłabym ci poczekac ze dwa dni. Poza tym na ciążę pozamaciczną to za wsześnie żeby wyrokować bo zarodek się jeszcze nie zagnieździł. Z torbielą nic nie pomogę ale jesli beta wyjdzie dodatnia to na pewno nie będzie to wynikiem torbieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................38..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................35...........ok.2.12.2010 .......Lenka(?) Smile........................26...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................21...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.....................21............ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Wpadłam tylko na chwilę się pochwalić, wygląda na to, że dzisiaj uda mi się złożyć pracę ;) wczoraj dostałam poprawki, siedziałam do drugiej nad tym, co określałam jako poprawki kosmetyczne :o i ledwo patrzę na oczy, ale muszę jechać do tej Częstochowy...Ale sie cieszę, że w końcu się ten cały obłęd skończy :P Tyle, że pytałam się o koszty obrony i nie zamknę się w tysiącu, jak do tej pory myślałam, ale na razie o tym nie myślę, tę pracę to sobie oprawię jako doktorską, i dopiszę: mój pot, krew i łzy :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena no to gratulacje :) widzisz jednak się wyrobiłaś :) nawet jeśli się nie zamkniesz w tych kosztach co myslałaś to pamietaj, ze jestes na 400 na plusie za listopad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena super🌻 Przepraszam,że wvzoraj nie pisałam,ale nie bylo mnie praktycznie w domu.. Troche jezdziliśmy,pozniej dentysta..kupiłam te dwie rzeczy czyli wypiekacz i robot.Wreszcie!:) Teraz to wszystko stoi i czeka na rozpakowanie,ale zanim mieszkanie ogarnę to zejdzie,bo bałagan straszny. Na film w koncu nie poszlismy,bo było troszke za pozno i mi sie nie chciało,wiec pojdziemy w innym terminie.. A dzisiaj na 13 znowu do dentysty:/ Znowu mnie plecy bardziej bola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak kupiliscie wypiekacz :) no tpo teraz domowe chlebki będą :) ja tez się zastanawiałam nad takim wypiekaczem ale chyba dam na wstrzymanie .... a jaki to konkretnie model wypiekacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za jakiś czas cię o opinie poproszę :) a są do tego jakieś przepisy? jesli chodzi o wypiekacze do chleba to własnei duzo dobrego syszałam o tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola skakałam na takiej piłce na porodówce :) Marzena no ładnie sie uwinełaś z tą pracą :) napisz kiedy obrona to bedziemy trzymać kciuki :) Smile napisz jak sie sprawuje wypiekacz jak już prztestujesz bo też jestem zainteresowana :) Hope i co z Twoim usg? Banmon jak placki? Robiłaś? Bo mi smaka narobiłyście :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×