Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

teraz tylko zbieram info żebym później wiedziała co kupić ;) będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem dziewczyny,zaczynam sie oszczedzac...a mnie nic nie bolalo,tzn raz mi sie zdarzyly takie jakby skurcze, a ogolnie u gina bylam bo na dzis mialam wizyte umowiona. co do przewijakow-rozmawialam z mamami z mojego otoczenia i powiedzialy ze jest to zbedny wydatek,jednak my mamy, bo dodali nam go w sklepie do lozeczka;) wiec jak urodze to dopiero wtedy powiem czy jest przydatny;) co do kosmetykow to my kupilismy z firmy Nivea Baby. slyszalam ze niektorym nie podeszly, no ale moze akurat nam przypasuja:) i lepiej na poczatku jednej firmy uzywac bo jak np maluszek dostanie uczulenia to pozniej niewiadomo od ktorego kosmetyku, jesli uzywamy paru firm... co do pieluszek to kupilam na poczatek Pampersa i Huggiesy, zobaczymy ktore sie sprawdza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 lat temu z tego co pamietam pampersy były najlepsze..ale i tak moi rodzice kupowali jakieś inne duzo tansze a pampersy tylko na jakieś wyjazdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez kiedyś tak stwierdziłam,ze takie zakupy w jeden dzień sie zrobi...No zobaczy sie..ja tez mam nadzieje,że duzo wczesniej nie urodze.. Ale wiem jak kolezanka mi opowiadała,że wszystko na ostatnia chwile zostawiła a urodziła w 8 miesiącu...No i mąż musiał sam latać za dosłownie wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaak czyli przewijaja na macie rozkladanej? musze zobaczyc jakie w ogole sa dostepne marki pampersow na rynku bo sie nie orientuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki przewijak na łóżeczko , ale jak to się sprawdza napiszę później :) A co do pieluszek to na początek będą zdecydowanie pampersy. A propos pieluszek, Hope chciałam ci powiedzieć że warto zapisywać się do różnych klubów m.in. pampers, bo potem przysyłają mnóstwo kuponów rabatowych czy innych gadżetów. Ostatnio kupiliśmy w boots (zapisałam się do parenting club) 2 paczki pampers newborn i dostaliśmy torbę z matą do przewijania a za wszystko zapłaciliśmy 3 funty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kosmetyki to słyszałam że J&J są nie za bardzo. Banmon może warto bić po prostu dokładną listę, i w razie "w" jeśli to M będzie musiał wszystko kupowac to będzie mu znacznie łatwiej. Wiadomo jacy są faceci jeśli chodzi o robienie zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawie za darmo :) M się niedługo wybiera do uk to powiem żeby mnie zapisał ;) żartuję bo tak pewnie nie mozna :o to poczekam jeszcze z m-c i powiesz Ola czy przewijak to dobra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, kolezanki przewijaja normalnie na lozku, tylko wlasnie taka specjalna ceratke rozkladana podkladaja;) mowia ze tak wygodniej. a my tez mamy taki na lozeczko. a czy bedziemy korzystac to sie okaze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no myśle ze do polowy stycznia to sie nie rozsypię bo nie było by fajnie :( liste pewnie sobie zrobie bo i łatwiej po sklepach bedzie chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie duzo osob mówi że jonhsona kosmetyki uczulają i są kiepsie, ja albo postawię na nivea albo na takie rossmanowskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie pomyślałam że taki przewijak przydaje się nocą, jak nie chcesz budzić drugiej połówki, bo wtedy nie rozpychasz się z maluszkiem na łóżku :) My zreszta mamy łóżeczko z przewijakiem w innym pokoju , a kołyska jest w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my lozeczko mamy w naszym pokoju, przewijak polozymy na lozeczku, przeciez nie przeszkadza w niczym i zobaczymy jak to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy tez miec łóżeczko w drugim pokoju i na początku będę tam spała no i myślę że M też ;) a póxniej pewnie się przeniesiemy do pokoju obok i będziemy sobie w nocy dreptac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jaka śliczna pogoda u mnie, aż szkoda w domu siedzieć... Dzisiaj miałam urwanie głowy w przedszkolu, bo byłam sama praktycznie cały czas, tylko czekałam kiedy będzie koniec :o moze w końcu się wyśpię w ten długi weekend, bo ostatnie dni to były ciągle w biegu i w ogóle, a ja to śpioch jestem jakich mało :P Asia- leż i odpoczywaj, a nie się przed Olę w kolejkę pchasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam przewijak na komodzie nie z lasnego wyboru byl do kompletu.... wszystko u malego w pokoju :D przewijalam na nim moze z 5 razy a teraz jak maly sie budzi to przewijam na naszym lozu tylko trzeba koniecznie jakies zabezpieczenie bo juz fontanna to chyba z tysiac razy leciala ;) to taka moja mala rada ;) pozdrawiam wszystkie kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczorową porą :) Asia odpoczywaj niech Lenka jeszczesobie troche posiedzi w brzuszku, a Ty rozkoszuj sie ostatnimi chwilami błogiego spokoju ;) Banmon ja miałam kupić przewijak ale akurat nie mieli wtedy w kolorze który chciałam, później zapomniałam i ostatecznie nie kupiliśmy, a kosmetyki mam johnsona i jak dla mnie sa ok i nie uczulają mojego malucha. Ostatnio troche czasu mi brakuje, a pogoda ładna więc spacer też trzeba zaliczyć codziennie. Dzisiaj jeszcze byłam na solarium bo opalenizna letnia zanika a trzeba jakos sie prezentować w sukience jutro na weselu ;) Jutro znowu czeka mnie zryw z rana bo ide do fryzjera, później trzeba przygotować siebie i Misia i pewnie szybko zleci... a później poszaleje z synkiem na parkiecie, koło 20 odwieziemy go do teściowej i jak wrócimy to będe już szaleć ze swoim R. ;) Udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaria oj znam tą fontanne :D :D :D nieraz taka fontanna zatrzymywała sie na mnie :p ale to jak Misiu był malutki bo teraz juz tak nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka z tym spaniem pod koniec ciązy tak jest - ja tez tak miałam, potrafiłam wstawac o 5 rano razem z mężem i nie było to dla mnie problemem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a leżaczek to super sprawa - dziecko jest w pozycji prawie ze lezacej, ale obserwuje swiat. Ja mam i polecam. Dzieki temu "wynalazkowi" moge sprawnie dużo rzeczy zrobić, a mały w tym czasie patrz co ja robie i sie bawi zabawkami ktore wisza nad lezaczkiem, no i ma w ten sposob zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pieluszek to proponuje wam poprobowac róznych - ze wzgledu ze moj synek miał bez przerwy pupe jak raczek z odparzen, na poczatku myslałam ze to moze z papmersow, wiec zmuszona byłam wyprobowac innych firm. Nieststy okazała sie ze ma uczulenie na chusteczki nawilzane i to najwieksze na te z pampersa, bo sa one nawizlone bardzo duza ilosci różnych sroków... :-( Teraz musze mu myć pupke mydełkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas chyba się właśnie rozpoczęła jesień - szaro, buro i pada. Coś czuję że tutaj taka cisza będzie do wtorku ;) Goga pewnie już za późno ale zycze udanej zabawy :) Marta pamietam jak kiedyś pisałaś że spać nie możesz i wszystkie radziłyśmy ci spać jak najdłużej bo później już się nie wyśpisz - teraz wiem jak łatwo jest radzić :O Amerie wrzuć zdjęcia Sebusia, proszę ! Marzenka odsypiaj sobie, należy ci się za te przeboje z tym pisaniem pracy :) Poza tym pozdrawiam serdecznie i życzę udanego dłuuuugiego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałabym! Dzisiaj zagoniłam Małża do sprzątania i zepsuł nowy (3 tygodniowy) odkurzacz :D Może czasami warto samemu się pomęczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×