Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ola a miałam już nadzieję, ze cię nie zobaczę na kafe :) a tu jednak Kluska uparta dziewczynka Amerie a co twoja mama radzi? bo jednak taka porada to najlepsza w końcu nie jedno dziecko wychowała i pewnie wie co zrobić w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Pustki jak nie wiem, od razu widać, ze weekend ;) Ja dalej okresu nie mam .... Ale mój R. mnie stopuje żebym poczekała z testem, bo oczywiście znowu sie rozczaruję, a nie pierwszy raz mi się spoźnia, piersi mnie zaczęły boleć mocniej więc znam ciąg dalszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena ja się na razie wstrzymuje z tymi testami bo byc może juz samo spakowanie ich do koperty zadziałało magicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak nie, bo znowu brzuch mocniej boli....Ech i tak w kółko - nakręcam się i stopuje mnie ból brzucha, przestaje i znowu mam nadzieje, ale znowu brzuch boli i tak w kółko....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch boli tez w ciąży ;) wiec czekamy i trzymamy kciuki :) Ola się nie odzywa - mam nadzieję, ze już Kluska się wykluła albo kluje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ale ta Kluska uparta, trzyma sie rękami i nogami i nie chce wyjść ;) mam nadzieje że jednak się zlituje i wyjdzie :) Amarie współczuje kolek, biedny maluch, spróbuj mu może podać coś na kolki... Marzena mam nadzieje że @ nie przylazła ;) szykujesz sie juz na obrone? Jakoś ostatnio czasu mi brakowało żeby napisać :o Misiuma już pół roczku :) strasznie szybko mi zleciało :) juz prawie sam siedzi :) prawie bo jeszcze go troche znosi na boki ;) zamówiłam mu na allegro krzesełko do karmienia i zabawy i czekam aż przyjdzie :) Jak tak czytam ile ważą dzieci Amarie i Marzenki to wydaje mi się że mój taki mały bo waży niecałe 7 kg a sporo starszy :o We wtorek znowu śmigamy do okulisty, ale tym razem się juz nie boje ;) A ja musze się chyba umówić na wizyte do gina bo mnie kilka razy tak jajniki bolały że się zwijałam z bólu i ruszyć się nie mogłam i bez tabsów przeciwbólowych się nie obeszło :o więc chyba niebawem odwiedze swojego gina... Co do biustonoszy do karmienia to ja założyłam go tylko kilka razy bo ja lubie takie usztywniane i w takim mi było źle :o nie mogłam się przekanać... Teraz postaram się już czytać i pisać na bieżąco ;) tyle rzeczy chciałam napisać ale pół to zapomniałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Marzena trzymam kciuki za wiesz co ;) nie chcę zapeszać. Goga podobno najbardziej widać upływ czasu właśnie na dzieciach. Może wrzucisz jakieś zdjęcie Misia? Banmon i znowu pudło :P Kluska nadal jest niechętna zmianie miejsca zamieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga no nareszcie się odezwałaś :) to fajnie, ze Misiu malutki - na dłużej ci fotelik samochodowy starczy :P :) Ola ale Kluseczka uparta - straciłam nadzieję że sama wyjdzie, za dobrze jej tam gdzie jest, może trochę 'niewygód' jej spraw ;) od dwóch dni mamy wyjątkowo piekną pogodę :D wczoraj pół dni bylismy na mieście a dziś raczej w domu przesiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon u nas też pogoda super i zaraz pewnie pójdziemy na spacerek :) ni i przy okazji jakieś zakupy zrobimy bo ani okruszka chleba nie ma :p czekam tylko jak pralka skończy prać żeby rozwiesić pranie na suszarce i wynieść na pole i niech sobie już schnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLka Ty dalej w dwupaku? Nieźle Twoja dzidzia coś nie ma ochoty wychodzić na świat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taż powinnam wrzucić pranie i iść po chleb ale.... leń :) wiecie co dziewczyny od jakiegos 1,5tyg od czasu do czasu pojawia mi sie mleko !!!! najczęściej wieczorem po kapieli, dwa razy zauważyłam małe plamki ale myślałam ze sie zachlapałam czy coś, no nie chciało mi się wierzyć ze to mleko, ale ewidentnie są na wysokości piersi i jak wysychają to zostawiają taki 'trwały' ślad na pidżamie, wczoraj tak stanęłam i patrze co ja tam mam na tej koszuli mojej a tam wyschniete plamki, lekko twarde.... no w szoku jestem - chyba za wcześnie na takie akcje, musze się gina w czwartek zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety. Ola a kiedy będą wywoływać jeśli mała dalej nie zechce wyjść sama? Ja dziś mam położna pewnie same bzdury. Ostatnio mnie bolą plecy strasznie jak długo coś robię. Marzena @ przyszła czy nie? Ktoś musi zaciazyc bo za długi odstęp będzie. Nic mi sie nie chce, poniedziałki są okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon to chyba normalne, może sie pojawić siara już. Ja sie boję karmienia tzn chce karmić ale boję sie że coś będzie nie tak dostanę zapalenia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się czasami denerwuję karmieniem tzn wydaje mi sie że nie będę miała pokarmu albo właśnie to zapalenie dostane i zostane samiuteńka bo M całe dnie w pracy :o no ale co tam na razie w miare luzik - zacznę się martwić jak będzie problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon siara Ci sie leje :) spoko to normalne ;) i różnie to bywa z tym kiedy sie pojawia, mi sie nie lała wcale, jak Ci sie bardzo będzie lało to kup sobie wkładki laktacyjne ;) Hope napisz co Ci położna mówiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że nie będzie aż tak mocno bo na razie to tylko dwa razy sama zauwazyłam i chyba parę razy nie bo widze po tych plamkach. Hope a nie lubisz tej swojej położnej ? musisz się inaczej nastawić bo chyba w gruncie rzeczy ona chce dla ciebie jak najlepiej, może jakies badania ci zrobi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położna jest ok tylko jak sie nic nie dzieje to nic, jakby mi sie coś działo to wtedy bym chodziła do szpitala 3 razy w tyg. Generalnie tutaj jest luzik jeśli ciąża przebiega prawidłowo. Napewno mi pobierze krew, posłuchamy tętna, waga itd. Wkurza mnie to że nie mam usg przy każdej wizycie. Mam taka książkę o karmieniu piersią i wydawało mi wieżę to latwa sprawa ale chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh bo my tutaj się rozbestwiłysmy z tymi usg, tak na prawdę dwa góra trzy usg powinny byc przy normalnej ciąży, ale wiadomo ze jak jest mozliwość to kazdy chce oglądać malenstwo na każdej wizycie. Poczekasz jeszcze parę tygodni i sobie zrobisz ekstra 4d to się napatrzysz na brzdąca :) bo już chyba za m-c będziesz je robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) u nas bez zmian,jakos turlamy sie jeszcze;) a raczej obijamy z jednej sciany na druga:P Ola ale uparta ta Twoja Kluska;) ale moze juz niedlugo wyjdzie, a wiec zycze szybkiego i latwego porodu:) Goga,jej ale juz duzego chlopaczka masz;) wstawiaj jakas fotke;) Banmon ja to czekalam az mi siara zacznie leciec ale w ogole mi nie leciala do tej pory;) Marzena trzymam kciuki zeby test pokazal 2 krechy:) a co do pogody to u nas jest fantastyczna,moglabym caly czas na dworze siedziec;) a ogolnie to juz wszystko dla Lenki mamy i tylko juz na nia sobie czekamy;) pozdrawiam i milego dnia zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................40..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................38...........ok.2.12.2010 .......Lenka(?) Smile........................26...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................23...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.....................23...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak to jeszcze dwa tyg i lenka powinna się pojawić - no chyba, ze tez taki uparciuch bedzie jak Oli mała ;) może dziewczynki po prostu bardziej niesmiałe on chłopców są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola odezwij się bo jak bo jak Cię nie ma chwile to myślimy że już rodzisz ;) a może akurat... Asia Ty też możesz sie rozsypać w każdej chwili ;) Ale ciepło :) wróciliśmy ze spaceru i teraz musze coś na obiad wyczarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................40..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................37...........ok.2.12.2010 .......Lenka(?) Smile........................26...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................23...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU......................24...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 No i moja wiztyta trwala 15 min. wszystko ok, tetno super, ulozenie dziecka ok, cisnienie ok, nawet mnie nie wazyla krwi nie pobrala bo za 4 tyg. to jest to wlasnie. dzis mialam inna babke sympatyczna ale sie spieszyla. jesli wszystko jest ok to jest extra. pojde sobie prywatnie na scan i tyle. ok spadam umyc naczynia i zbieram sie do pracy. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................6............... ...............04.10 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Olka P......................40..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................38...........ok.2.12.2010 .......Lenka(?) Smile........................26...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................23...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.....................24...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49..........2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no to super, najwazniejsze że wszystko ok :) ale mnie dzis na sprzątanie wzieło, pomyłam w końcu okna w duzym pokoju (reszte zostawie na później) wyczyściłam kuchnie i łazienke, jeszcze tylko odkurzanie i kurze :) i finito :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no generalnie to Lenka juz moglaby wychodzic ale niech jeszcze poczeka te 2 tyg;) ale tez niech ie bedzie taka uparta jak Kluska Oli;) he he jejku dziewczyny juz tylko 2 tyg mi zostaly, juz mnie wizja porodu powoli zaczyna przerazac...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez dzisiaj na sprzatanie wzieło.. Chyba ostatnie dni takie ładne w tym roku..szkoda,bo jest ślicznie..My tez wczoraj poł dnia na spacerze spedzilismy.. Asia Ty juz mozesz rodzić śmiało;) Ola też;)\ Hope fajnie,że wszystko ok;) Ja wizyte mam za tydzień...zleci szybko.. A jutro albo w środe musze zrobić badanie glukozy i juz mi nie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie za parę tyg bedę miała ta glukozę - myslę że gin teraz na wizycie mi o tym powie, zobaczymy.... Smile powoli i do przodu ;) dasz radę :) kupiłaś jakis fajny stanik ? ja musze sobie kupic bo chyba te co mam już troche za małe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam..ale czuje sie w nim strasznie...A dałam dużo za niego i szkoda mi go teraz odlożyć...Nie cierpie biustonoszy nieusztywnianych..dość,że cycki małe to w takim juz kompletnie porażka:/ No ale nie czas teraz na to..Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×