Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

czesc dziewczynki dawno nic nie pisałam, ale czytam Was codziennie marzena87 nadal Ci towarzysze w staraniach, niestety bez efektu wczoraj dostałam skierowanie na hsg i jestem śmiertelnie przerażona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga no to ładnie mały spi, do godz 9 bardzo bardzo dobry wynik moja tez by mogła tak kimac - po mamusi ;) Sisetka my tu trzymamy za ciebie kciuki, hsg sie nie bój to nic strasznego no a mi w cyklu po hsg sie udało ;) Hope to może chociaz dzies wolnego weź .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
Cześć Marzenko w takim razie ciesze się że też nie jestem z tym sama :) Okres spoznia mi sie juz 5 dni, ale postanowiłam jednak nie robic testow - boje sie po ostatnim ktory zrobilam wieczorem i wyszła jedna kreseczka, na razie nie mam zadnych objawow na nadchodzacy okres, poczekam do wizyty gin. ktora wypada 24, wczesniej mam jeszcze badania do zrobienia prl i fsh jestem ciekawa tylko czy po norprolacu moja prolaktyna wkoncu spadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałam czasami czasem. Siestka banmon miała hsg i zaraz zaciazyla. Więc przepchaja cię i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU a możesz wziąść dzień wolnego żeby się podkurować troche? Sisetka wreszcie się odezwałaś :) kiedy masz hsg? Będziemy trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka w takim razie umówi się - nie ma co tracic czasu, ja nie wiem czy samo hsg mi pomogło ale na pewno trochę tak, my mielismy dodatkowo słabe nasienie które zreszta pomimo przyjmowania wit przez M się pogorszyło, ja zaczełam brac Bromka na prolaktyne i jakoś się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj znać jak ustalisz termin :) właśnie Banmon przypchali i podziałało więc nic sie nie bój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon a bardo boli? ja nie boje sie bólu brzucha przy kontascie tylko bólu tego mechanicznego przy zakladaniu sprzetu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mogę ale już krzywo patrzą, wkurza mnie ta praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty się nimi przejmujesz przeciez niedługo na zwolnienei i tak pójdziesz ;) Sisetka zakładania sprzetu się nie czuje bo jestes pod znieczuleniem i głupim jasiem ;) mnie bolało samo wpuszczanie kontrastu ale to dlatego że miałam bardzo zapchany jajowód, poza tym to nie jest nie wiadomo jaki ból, zreszta jakby nie było to chyba warto troche pocierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile wyciągaj strój kapielowy i dawaj ze mną na basen ;) w piatek - mam tylko nadzieje że gin mi to pozwolenie da no i ze M bedzie mnie podwoził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dalej nie mam miesiączki Ale testu się boję zrobić jak nigdy, aż się dziwię sobie, bo zawsze dzień mi się spóźniał a ja już gnałam do apteki...A teraz nie zrobię chyba aż dostanę @ albo aż mi zacznie brzuch rosnąć ;) bo się normalnie boję! Nie wiem sama czego bardziej - kolejnego rozczarowania czy tego że się udało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena no ale jutro mówiłas ze test pójdzie w ruch ;) trzymam kciuki za dwie kreski dla ciebie i Aichaoao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to tak myślę, że pisałam nawet w tym cyklu że miałam jeden dzień takie dziwne niby plamienie... Już wariuję :o Asia - nie piszesz nic, więc czyżby jednak Lenka się wepchała w kolejkę Oli? ;) Sisetka - słuchaj Banmon, hsg pewnie i Tobie pomoże - trzymam kciuki 🌼 Aichaoao - mi po bromergonie na obniżenie prolaktyny właśnie się cykl unormował raczej w końcu, niż rozregulował, więc moze poczekaj kilka dni i powtórz test :) Hope - kiedy idziesz na zwolnienie? Banmon - że też Ci się chce na basen chodzić, ja to nawet pływać nie umiem :P Goga - wiem właśnie, ze konto bez fotki sie nie liczy :D ale no nie umiem zrobić żadnego fajnego(czyli takiego które w miarę ujdzie) zdjęcia, na każdym wychodzę jak troll :o ;) A negowaniem wszystkiego przez Michasia się nie martw - teraz jest "na nie", to może później nie będzie przechodził buntu nastolatka na przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon musiałabym sprawić se jednoczęściowy strój;) Jakoś tak w bikini z brzuchem mi sie nie widzi iść. Ale to dobry pomysł;) Ja jutro ide na tą glukoze rano..no i jakieś tam badania pdstawowe tez. Na szczescie R. mnie zawiezie i przyjedzie po 2 godzinach,bo znając zycie bedzie mi mega słabo...zawsze po pobieraniu krwi tak mam..a tu jutro tyle kłucia:/ Marzena kupuj test! Trzymam kciuki! Ola to juz ostatnie dni..wykorzystaj je na porządny odpoczynek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gabrys usnal wiec wpadlam bo jestem w trakcie domeblowywania mieszkania mamy moimi gratami:P pochwale sie Wam ze wczoraj pozegnalismy gondole i juz spacerowka sie wozimy tylko w pozycji lezacej, jestem zadowolona z tego wozka bo Gabrysiowi jest wygodnie wlasnie spi w niej a juz nie jest na wznak i to mu sie podoba:) jak znajde kabel od tela tp pododaje zdjecia bo taki ze mnie fotograf ze cale 4 giga to zdjecia synka z miesiaca:) a tesciowa to juz olalam ona wie ze jak j wyjedzie to ze mna ani z malym sie nie zobaczy... sama wybrala... nawet na ostatnie pozegnanie sie nie zgodzilismy!!!!! Asia zycze szybkiego porodu i oby to bylo juz:p Nareszcie przytulisz Lenke:) Ola moze do soboty Cie zlapie i Niunka zrobi Wam niespodzianke. a propo swiat ja szybciej bym wolala do holandii do j jechac niz do niej na swieta isc!!!!! Marzena trzymam kciuki za powodzenie:P J wyjezdza na conajmniej 5 lat i bedzie przyjezdzal 2 moze 3 razy w roku:( ale chcemy uzbierac na wlasne mieszkanie a nie tulac sie... Smile czekam na zdjecie brzuszka:P Goga ale Misiun to Gadula.zapodaj jakies nowe zdjecie napewno widac zmiany:) HopeU , Banmon ale zlecialo..:) juz ponad polowa ciazy:P niedlugo bedziecie tulic upragnione malenstwa:p Amerie ja tez jadlam duzo nabialu a tu nie wolno to wywoluje alergie i dlatego malenstwa maja wysypki. moj szkrab mial na skroniach tak jakby ciemieniuche i po tym stwierdzili alergie. Niestety ja mialam do dupy mleko i jestem na mieszance niby dobrze ale tesknie za tym jak byl cycun:p Gabrys tez jak go karmie zawsze kladzie raczke na cycuniu i wtula sie w niego a ze biustem nie grzesze i nadal jest XXXXBIG ma sie do czego przytulic:) Dagus jak tam Niunia?? ile juz wazy??? zapodaj zdjecie:P Marzenka Twoj Kacpero sliczny i widze caly Tatun:) sisetka pisz czesciej:p Malutka??? to ty mi wyslalas zaproszenie na nk??? a dziewczyny??? jakich kosmetykow uzywacie??? zwracam sie do alergikow??? ja musialam przejsc na oliatum soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena no to zakupuj test :) teraz juz powinien wyjść wiarygodny, nie cykaj się niczego ;) Smile jak tylko gin da mi ta zgodę to jutro po wizycie pójde kupię strój jednoczęściowy ciązowy :) i bedę się taplac jak mors :D:D Agnes my 3 lata spędzilismy tak na odległość, łatwo może nie jest ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic, teraz jak patrze na to z perspektywy czasu to myslę że szybko zleciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, rozlałam kawę na klawiaturę, mam nadzieję, ze to przeżyje ;) agnes - może Twojemu J uda sie przyjeżdżać częściej, a jak nie, to od czego jest internet, telefony, jakos to będzie, najgorzej pewnie na początku, ale bedziesz miała drugiego mężczyzne przy sobie :P Smile - też bym sobie chciała tak pospać :D Ja miałam ten test jutro robić, ale chyba nie dam rady :o naprawde Was tak brzuch bolał jak na @ na początku? Bo ja cały czas czuję jakbym lada moment miała dostać okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam takiego "pałera", że cały dom wysprzątałam, a dzisiaj nawet za obiad mi się nie chce wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam, też myślałam ze jednak dostane @ chociaz byłam juz po teście bo dosłownie uczucie w podbrzuszu było takie typowo okresowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pon miałam pałera i chyba się wypstrykałam na cały tydzień :D bo od wczoraj nie mogę się ogarnąć i tylko kombinuje co zrobic zeby sie nie narobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Ola poszła za przykładem Asiaaak :) może w tym samym dniu urodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, może się Klusce głupio zrobiło i też postanowiła nie męczyć mamy :D Co za dziwny dzień, doła jakiegoś mam i nerwy...I nie wiem co wymyślić żeby nic nie robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wymyslaj tylko kładź sie i nie rób, ja juz od poniedziałku nic nie robie po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sisetka ma racje :) luz punkowski :) ja dziś cały czas leżę tylko w sklepie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak zblizy się godzina powrótu M z pracy to ruchów na pewno dostane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pocieszam sie tym ze inni tez tak musieli i wytrwali:P ufamy sobie i to podstawa:0 tylko chodzi o Gabrysia, J bardzo to przezywa:( on chcialby byc przy nim non stop a teraz musi wyjechac!!! ale zadbam o to zeby synek ciagle mial kontakt z tata:) chocby nie wiem co:) Marzena rob tesciora:) mnie niesamowicie bolal jak na miesiaczke a tu niespodzianka!!!! 11 miesiecy jeje nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyza myzaaa
mam pytanie wczoraj nad ranem obudzil mnnie ból w okolicahc tak jakby wątroby przez 3 h nie umilam zasnąc ale jakos minelo i do tego co prawda torche wymusialm wymioty ale ni e przeszlo dopiero po 2 godzinach zasnelam dzis mam 8 dzien cyklu a moj tem wynosi 37 ,00i od owulacji jest wysoka spadla tylko nie znacznie mam metaliczny smak w ustach pobolewaja mnie jajniki miesaczke mialam 10 pazdzernika niby milam bo nie byla taka jak zawsze w srode miam norlanie okres ,w czwartek byla ae juz nie taka po poludnia nie bylo jej wclae az do piatku gdy rano znow pojawily sie plamienia i w sobote juz nie bylo zawsze mam 4 dni dni okres i zawsze pierwszy dzien to sa tylko plamienia i rozkreca sie dopiero na drugi dzien a tu bylo inaczej i moja tem nie spada nadal jestem jaks ospala i zmeczona robilma test w tatym tygodniu w czwartek ale wyszled negatywny niewem co myslec poczekac pare dni i zrobic kolejny test czy isc na bete???????dodalm ze jestem zdorwa ani nie jestem przezioebiona ani nic mi nie dolega noi staram sie z mezem o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×