Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

ja się zbieram do ginka powoli :) Goga co wyszło z tym krzesełkiem, przyślą ta część ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile 30 tydz !!!!!! o ja :) musisz to jakoś uczcić :) a ty liczysz tak że już skończyłas 30tydz czy że jesteś w trakcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela, nie wydaje mi się, żebym starała się najdłużej, nie pamiętam jak długo próbowały wszystkie topicowe "ciężarówki" i mamusie ;) Ale w końcu i Tobie sie uda, daj sobie jeszcze trochę czasu, a jak się nie uda to idź do lekarza, zrób podstawowe badania Banmon koniecznie daj znać jak po wizycie Smile - ale zleciało...Teraz po Oli i Asi, a właściwie chyba Asi i Oli (w tej kolejności ;) ) Ty będziesz do odstrzału :P Ja jestem na razie spokojniejsza, mój R. przyjechał wcześniej z pracy i nawet brzuch mnie przestał boleć :) Czytam teraz czego unikać w ciąży...I w sumie nie wiem, wszędzie pisze tylko po trochu albo źle szukam To prawda, żeby nie pić dużo soku marchwiowego ze względu na witaminę A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena GRATULACJE!!! Kolena zaciążona :D Cudownie :D Ja w 5tc juz byłam na wizycue u gin i widziałam na usg piękną czarną kropkę :D Nic się nie martw, wszystko będzie dobrze :) Asia pewnie już rozpakowana :) Gazela witam i powodzenia :) Sisetka, również życzę powodzenia, oby testy pomogły :D Co do majtasów jednorazowych po porodzie, pomimo że nie używałam to nie polecam. Ja w szpitalu przez większość czasu się wietrzyłam. Jak wychodziłam z łóżka to zakładałam te siateczkowe i big podpache. Na łóżku miałam rozłożony podkład na to ponton o tak sobie leżałam pod kołderką. No i kilkanaście razy dziennie się przemywałam tantum rosa. Efekt był rewelacyjny. Jak wróciłam do domu to pomimo, że byłam nacinana to siedziałam normalnie. Zagoiłam się też błyskawicznie i nawet blizny nie ma :) A w tych jednorazowych majtasach to sie wszystko poci, dusi, kisi, bleee Moja córcia już śpi. Myszka kochana. W przeciwieństwie do Misia nie ma jeszcze ani jednego zęba. Nocki ładnie przesypia, budzi się tylko raz ok 2 na papu, więc ja też wreszcie zaczęłam się wysypiać :) Wklejam dwa dość świeże zdjęcia Asi :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6bc9d248f06d6a7c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2fcf7b6cab8bd346.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś jaki mały czupurek :) super ma włoski :) no nie moge jeszcze chyba takich nei widziałam - ekstra !!!!! Marzena nie czytaj pierdół na necie bo wyjdzie na to że nic jeść nie mozna ;) jedynie uniekaj surowizn - mieso, ryby, może wedzonki tez.... no i produkty mleczne takie jak ser plesniowe, feta, mozarella wszystko może być tylko sprawdzaj czy z mleka pasteryzowanego (głównie takie właśnie mleko jest urzywane) Joasia pewnie że się uda :) kiedy podchodzisz do transferu ? będziemy trzymać kciuki :) ogoneczek jednak nie wyrósł więc nadal mamy dziewczynkę :) na razie jest gówką do góry, na nastepna wizytę mam zrobic obciążenie glukozą i badania krwi i moczu. Dr przełączył na 4d obejrzeliśmy buźkę dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Dobranoc dziewczynki:) Dla tych co pragną byc mamami- udanych starań:) A dla tych co niedługo nimi zostana spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Cześć dziewczynki:) Jak tam dzionek mija?? Ja dzisiaj wstałam z bardzo optymistycznym nastawieniem i wierze, że mi sie uda i na Święta zrobie mężowi prezent w postaci testu z dwoma kreseczkami:) hihi A tak na poważnie to juz z niecierpliwością czekam na koniec miesiąca, czy okres przyjdzie czy w koncu bede plakac ze szczescia:) miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzela byłby wspaniały prezent świąteczny :) oby się udało :) ja nie wiem co się ze mną dzieje, mam takie dni że spać nie mogę, w nocy sie turlam po łózku i ciagle przebudzam, no i wstaje wcześnie :( dziś już po 7 wstałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Banmon ale to chyba normalne w ciąży co nie??:) Moja siostra do prawie 30 tc hcodziła jak pijana:) w dzień prawie cały czas spała w nocy chodziła jak nocny marek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet w dzien nie śpię :( pewnie to jest normalne bo rzeczywiście teraz to nie jest taki sen jak był przed ciążą, człwoiek się budzi przy każdym przekręceniu na bok, później ciężko zasnąć, a jeszcze po drodze się wc trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Marzena gratuluje!!! Strasznie się ciesze :) buziole dla Ciebie :) Gzela witam :) Daguś jak Asia urosła :) słodka :) Banmon czyli jednak dziewczynka tak jak chciałaś :) super :) Sisetka hsg i magiczne testy napewno pomogą :) Co do majtasów po porodzie to ja miałam takie siateczkowe, nie jednorazowe. Można było je sobie przeprać, w opakowaniu miałam 2 szt i wystarczyło. A co do brakującej części to dzwoniliśmy tam i kazali wysłaś maila, mam nadzieje że doślą szybko, co prawda Misiu jeszcze malutki i nawet mu nóżki nie zwisają z krzesełka ale drażni mnie że nie ma tego podnóżka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki laseczki w takim razie zakupię sobie też te siateczkowe (bo właśnie nie byłam ich pewna) i z jedno opakowanie jednorazówek (pieniądz żaden a byc może będę uzywała) no i tantum rosa sobie kupie do podmywania :) dziewczyny a na sutki to jaka maść ? słyszałam ze lepiej balsamem ich nie smarowac tylko jakąś maścia - ale nie wiem ile w tym prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ale to sie używa dopiero po porodzie prawda ? i po kazdym myciu czy karmieniu trezba smarowac piersi ? a przed karmieniem ten krem zmyc ? sorki że tyle pytań ale musze sie upewnic :) zamówiłam sobie na allegro leginsy na zime we wtorek i ciekawa jestem czy dzis mi przyślą - fajnie by było bo te co mam teraz to troche mi tyłek marznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam na necie że to maść musi być :) a jeszcze mam jedno pytanie: czym smarowałas, smarujesz pupę Michasia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maść Alantan Plus jest fajna bo natłuszcza pupe, na początku miałam Sudocrem ale on wysuszał i szybko z niego zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzięki :) musze sobie to gdzies zanotowac bo znając moje mozliwości to zapomne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam aż mi pranie skończy się prać i idę wysłac ta paczkę dla sisetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena no super, Gratulacje. Nareszcie nowa mamuśka. Witam nowe koleżanki, zawsze będzie nam raźniej :) Banmon super że macie dziewczynkę :) już chyba ogonek nie urośnie. A ogladaliscie płeć w 4 d czy tylko buzke? Muszę sie umówić na scan, już zapłaciłam depozyt ale mam potwierdzić datę. Do sutkow ten bephanten jest, tylko właśnie nie wiem czy trzeba myć to peRd karmieniem. Są jeszcze jakieś kremy z Dax cosmetics do piersi, chyba zamowie. Wczoraj znalazłam takie nakładki z pompka na sutki korygujące z chicco i banmon tak jak mówisz ja kupię najpierw odciagacz ręczny z Aventu bo nie wiem co będzie z karmieniem, dlatego nie chce wydawac kasy na dzien dobry jak sie okaze ze niw mam np polarmu. Mam nadzieje ze bede mleczna krowa :-p Znalazłam taki z dwoma pojemniczkami do przechowywania mleka za 10 f w promocji z Avent i kupię te masazery do sutkow. A do pupy to Sudocrem i bephanten też. I nie będę kupować kosmetyków z Johnsona dla dzidzi tylko inne. Ola to twój ostatni dzień w dwupaku :) chyba że Kluska jest przebiegła i postanowi wyjść bez pomocy :) w każdym razie świętuj swój ostatni dzień w stanie blogoslawionym :) ja wczoraj w pracy znów miałam spięcie przed końcem, ze za 10 już nic nie robię i mam wracać do pracy. Wszyscy rozmawiali a on mi mówi ze oni pracują. Jeszcze jedna akcja i idę do managera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no nie do wiary co za ludzie :o jasne ciąża to nie choroba ale troche zrozumienia by się przydało, no i akurat Ciebie się czepiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ale na frajerów niezłych w tej pracy trafiłaś 😠 my oglądalismy tylko buźkę w 4d bo lekarz chciał zobaczyc jak tam ustka wyglądaja, głównie mu chodziło o warghę górnę czy nie ma rozszczepu podniebienia. Nasza mała jest mało wstydliwa i wszystko ładnie pokazywała, zwinieta jest jak scyzoryk - tak dr to określił i powiedział ze to dobrze, nogi se do nosa wsadza :) no i elegancko pokazała co ukrywa między nogami :) na którego planujesz iśc na scan? a co do kosmetyków to ja planuję kupic wszystko z nivea - jakoś lubie tą firmę i mam nadzieję ze Panienka tez ja polubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Z tego co wiem to własnie Nivea jest najlepszą firma dla dzidziusiów:) bo nie uczula!! Johnson Baby ponoć wywołuje alergię!! Także dobry wybór:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że nie bedą uczulac bo póxniej trzeba zmieniac i kombinowac a tak to problemu nie ma :) ale słyszałam tez ze dobre sa kosmetyki te rossmanowskie.... nie pamietam nazwy ale widziałam je juz nie raz i troche się też nad nimi zastanawiam bo tańsze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka paczka wysłana także w pon góra w piątek powinna dojść - tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci serdecznie, napisz mi jakis numer konta na maila to Ci przeleje pieniązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzela
Banmon od kiedy zaczęłaś czuc jakies objawy i podejrzewałaś że jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×