Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

są takie spacerówki kubełkowe - modne bo i lekkie, one nie rozkładaja sie na płasko, dziecko ma podgiete nózki, i tak jakby było w pozycji półsiedzącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak spacerowke mozna w dwie strony ustawiac gondoli nie, a niestety coneco nie ma z gondoli robionej spacerowki wszystko jest oddzielnie i po prostu sie wyjmuje i to zajmuje sekunde bo to ma uniwersalne wejscie w adapterze do gondoli spacerowki i nosidelka, a jesli chodzi o spacerowke to jest o tyle super ze mozna wozic w niej nie tylko dziecko jak siedzi ale wczesniej czyli ma tez funkcje gondoli. A Smile na gornej caly komplet wozek spacerowka i nosidelko kosztuje 1150 wiec sie bardziej oplaca:) ja teraz mieszkam w zagnansku ale moge do kielc z malym wpasc chyba ze R by Cie podrzucil do mnie w cieple zawsze lepiej a w Twoim stanie to tym bardziej wiec zapraszam ale jak nie chcesz to moge przyjechac:P wsiade w 7 i jestem na warszawskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka jest spacerowka coneco, noj maluch lezy i ma lekko uniesione nozki, co uwielbia:P wiec chyba tez wozek by Ci pasowal a ponadto wazy 10,5kg wiec mniej niz inne jest jescze jeden ktory wazy 10 ale nie pamietam jak sie zwie wiem ze widzialam go w hurtowni na prostej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musimy sie zgadac jakoś..ja to teraz nie wychodze nigdzie,bo jak łaże to ciągle chce mi sie siku...tak mi maly na pecherz naciska..a naprawde z checia bym gdzieś wylazła.. Mysłałam,że mame masz tu w Kielcach:) Ja tez chce kupic ten zestaw razem z nosidelkiem i wiem ze cena to 1050 zł bo nie dawno sie R. dowiadywał tam w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko jednego zaluje ze nie kupilam lozeczka takiego z komoda razem na ktorej jest przewijak to nowosc i teraz bym miala bo jak bok obnizony to juz przewijaka nie poloze, dla kolejnej dzidzi napewno zakupie taki wynalazek:P koszt ok 2000zl ale zajmuje miejsce za lozeczko i kom ode naraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie różne sa opinie na temat tych kubełkowych spacerówek, specjaliści twierdza ze lepiej jesli dziecko może leżeć zupełnie na płasko, lepiej dla pleckow i całego ciała. Tak na zdrowy rozum to mi też wygodniej leżeć na łózku niż miałabym spac na fotelu z podkurczonymi nogami.... problem jest takki ze dziecko samoo nie powie jak mu jest lepiej a mama wybierze to co jej się bardziej podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przewijaka nie kupuje tylko maty do przewijania ;) na łózko matę położe i przewinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodniej miec przewijak na łózeczku, nie musisz sie schylać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze teraz cena jest nizsza ja kupowalam w marcu:P to moze R by Cie do mnie podrzucil??? skoro Ci ciezko a wieczorem by Cie odebral:) dawno sie nie widzialysmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysle nad tym Agnes..on by mnie bez problemu zawiózł tylko ja sie czuje jak babcia juz:D Teraz siedze w takiej pozycji z laptopem,że padłybyscie ze smiechu:D Normalnie nie moge sobie usiąść jak czlowiek...nie wiem co te plecy tak mnie bolą..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami przewijam malego na lozku ale tak mi kregoslup napierdziela ze lepiej na przewijaku:P no i polecam dziewuszki spiworki w smyku maja super, moj Gabriel to mala wierci pieta i czasami w nocy caly sie zakrywa kocykiem a jak go w spiworek wloze to problem z glowy i mozna spokojnie spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cie doskonale tez tak sie czulam:) ale zapraszam i mam nadzieje ze skorzystasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym R. jezdzi do tych sklepow na polnoc wlasnie przez Zagnańsk:) Ale dzisiaj jest na spotkaniu firmowym włscicieli sklepow w Tarnowie i bedzie dopiero wieczorem:/ Ja narzekam jak go do wieczora nie ma a co dopiero Ty masz powiedziec..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez słyszałam o spiworkach,że sa super..I o przewijaku,ze lepiej go mieć,bo wlaśnie kregosłup boli od schylania nad łóżkiem..no zobacze jeszcze..takie zakupy dopiero przede mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes u mnie wyglada to tak : od poczatku maly przybieral dobrze na wadze nawet bardzo dobrze bo polozna go chwalila i mowila ze musze miec pokarm pierwsza klasa jadlam wszytsko pilam duzo mleka >bo uwielbiam< wydaje mi sie ze ciagle dobrze przybiera na wadze >widac nawet po ubrankach< jakos po kilku tyg. pojawila sie wysypka wpierw na skroniach pozniej jakby sie przemiescila na czolo + brwi i zrobila sie taka skorupka sucha dostalam masc i przeszlo odstawilam mleko i nabial na wlasna reke bo tutaj lekarze mowia ze takie wysypki to normalka... maly tez sporo ulewal ale teraz jest lepiej trzymam go po kazdym karmieniu do 20 min.zeby sobie bekal ;) troche martwia mnie jego kupy bo sa rzadkie czytalam ze niby to normalne jesli dziecko normalnie tyje ale sama nie wiem... do tego te kolki nie wiem czy sa one spowodowane wlasnie jakims uczuleniem czy tym ze maly polyka duzo powietrza przy jedzeniu...strasznie lapczywie je i do tego denerwuje sie lapie i puszcza piers bywalo tez ze kupa byla troszke zielona ale winowajca byla chyba marchewka ktora jadlam w sporych ilosciach teraz kolor kupy jest ok tylko konsystencja nie do konca pewna ;) a dodam jeszcze ze jem tylko kurczaka i platki owsiane z woda wiec nie wiem co moze mu szkodzic agnes wiem ze nie jestes lekarzem ale moze masz jakiegos pomysla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiworek jest fajna rzeczą, sporo dobrego o tym słyszałam, na początku jak się nie używa kołderki to własnie w spiworku albo w rożku dziecko najlepiej położeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Amerie karmisz piersia wiec zostaje Ci jedynie dieta:) tylko jest uciazliwa... a i zapomnioalam dodac ze to ja moglam wywolac alergie bo po porodzie nadrabialam nabial a to co mi potem polozna powiedziala alergizuje a jesli je sie codziennie to alergia murowana szczegolnie u dzieci malych, wczesniakow i ze sklonnoscia do alergii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie a ty używasz kołderki ? bo ja się ciągle zastanawiam nad tym czy kupic pościel z ochraniaczem czy ni ekupowac, na początek niby nie trzeba, ale co za różnica zy kupie od razu czy np po paru miesiącach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj u nas tez byla taka wysypka i w szpitalu jak bylam to od razu stwierdzila alergie a co do kolek to moj tez mial dopoki nie zaczelam go dokarmiac tyle :( ze ja mam pokarm do dupy za przeproszeniem!! kurde u nas bym Ci powiedziala idz do lekarza to zrobia testy a nie wiem jak tam:( to tez zalezy od nasilenia alergii mowili mi w szpitalu, Gabriel ma stezenie srednie, tak wyszlo po testach. na kolke przepisala nam moja dr do ktorej jedynie jezdze, specjalnie zmikenilkam przychodnie ze wzgledu na nia delicol czy cus takiego podobno nowosc ale u nas przeszla i nie wyprobowalam. ale wiesz co?? ja malemu bardzo dlugo dawalam na wzzdecia i dobre trawienie espumisan dla dzieci, Gabrys to lubil bo o smaku banana. i pomagalo. jest tez takie cus co goga mi doradzila.. czekaj zobacze czy to mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, ja kupilam kolderke i poduszke ale uzywam tylko poduszke bo koldra jest wielka!!!! wiec odradzam. zbedny wydatek jak narazie:::( ochraniacze to wg mnie podstawa, na poczatku dziecko nie jest ruchliwe ale potem sie to zmienia i ja np teraz mam ohcraniacze niskie ale na cale lozeczko bo Gabrys lata po calym:) Smile no widzisz to jutro wsiadaj z nim w auto i zapraszam, od 14 jestem sama bo mama idzie do pracy ale jezeli nie bedzie ci to przeszkadzalo to zapraszam rano:) Amerie to cus to esputicon, sprobuj malemu cos podobnego kupic powinno zalagodzic kolki, a kupki??? ile razy dziennie robi je??? i ile razy zdarzaja sie mu luzniejsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi tez ile ulewa?? po kazdym posilku?? czy przestyal jak go zaczelas podnosic??? wiesz kupka zielona moze tez byc na przeziebienie wiec zmierz temperaturke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman moj maly spi w koszu wiklinowym wiesz jakim ? uzywa sie go do 6 miesiaca... mialam tam kolderke ale jak polozna nas odwiedzila i okazalo sie ze maly ma krostki od goraca kolderka poszla w kat i teraz tylko kocyki i jest ok mysle ze jak sie ma kaske to lepiej kupic wszystko bo kolderka to sie przyda na pozniej ja mam np. kupione lozeczko i do niego komplet calej poscieli od czasu do czasu jak maly sie nudzi to go tam klade :D kurcze agnes martwie sie bo bylam u lekarza juz 2 razy i oni mowia ze to co on ma to wszystko normalka i ze nawet mam wszystko jesc tutaj lekarze to jest jakas masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×