Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Smile a kupujesz sobie np bepanthen na sutki ? i cos na odparzenia ? bo ja na razie nie, myslę że najwyżej później to kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tam gdzie ja rodzilam mowili ze po wyjsciu pepek jedynie woda przemywasz podczas kapania i wysuszach, oni w szpitalu pielegnowali i powiem Wam ze robilam jak mmi kazali i odpadl po tyg a polozna powiedziala juz po ze pepuszek piekny wiec to co wiem to mowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna tak jak ty mowisz agnes tylko trzeba go osuszyc dobrze a wiadomo ze jak się spirytem poleje to na 100% on wysuszy bo tak to pewności nigdy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sutki mam jakis krem z AA dla kobiet karmiących..juz dawno kupiłam. I jeszcze mam takie male opakowanie bo do laktatora medeli miałam próbke daną. Wiec to wystarczy chyba.. A na odparzenia mam na razie sudocrem i krem z nivei przeciw odparzeniom..Myslalam o alantanie,ale na razie nie kupuje. O to może jakos uchronią i nie natną...ale wole to niż mam popekać.. A czopki to mozna pozniej bez problemu kupić..nie wiadomo przeciez jak sie sprawy potoczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez slyszalam zeby nic nie ruszac..ale pamietam jak bratu mama przemywala i po paru dniach odpadł i ladnie sie zagoił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pampersy juz kupilas Smile? Ciotka tez dzieciom przemylala pepuszek ale ja posluchalam poloznej, zobaczycie co Wam w szpitalu doradzom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pepek zostawilam tak jak byl bo tak mi mowili i bylo ok. tylko ze ja do tyg. czasu nie kapalam malego to tez z polecenia ;) a mozecie sie smiac dziewczyny ale ja do tej pory uzywam maki ziemniaczanej do pupy malego jest najlepsza siostra chwalila sudocrem ale u nas po nim bylo bez wiekszych zmian :/ niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Długo się nie odzywałam, ale walczyłam z gardłem, woda, sól, woda, sól blllee Ale chciałam spytać o coś innego. Wczoraj jak brałam prysznic, to taki silny nerwoból, skurcz pleców mnie złapał, szybko delikatnie klękłam bo bym nie ustała, ale pal licho plecy. W prawym jajniku mam te ogromniaste torbiele i tą prawą stronę mam tak bardziej wypukłą niż lewą, a wczoraj po tym skurczu, to ta prawa strona zrobiła się płaściutka, a lewa się zaokrągliła, tak jaby wszystko się do lewej przeniosło, nic nie rozumiem, ale już wszystko wróciło do normy, brzuchol normalny, żadnych plamień to wszystko ok? Spotkałyście się z czymś takim, dobrze że mam w pn wizytę. Dzwoniłam się o to spytać to powiedzieli że te nerwobóle się zdarzają w ciąży. Ale ja się o dzidziola martwię !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam w hurtowni hugisy dla noworodkow,wiec je wezme do szpitala..Ale tak to planuje uzywać tych firmy pampers..R. ma w sklepie wiec bedzie przywoził..Jakies inne tez ma wiec sie poprobuje..Czasem jest tak,że jakieś moga uczulać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja nie pomoge,bo nie wiem co to mogło byc..Dobrze,że wizyta nie dlugo. Amerie ja słyszalam,że mąka jest najlepsza:D Wiec nie ma sie z czego smiać skoro pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia ja to na ten temat nie bede sie wypowiadala bo ciemna jestem najlepiej z lekarzem pogadac dobrze ze masz wizyte umowiona nie martw sie skoro mowia ze tak bywa w ciazy to pewnie to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio zastanawialm sie czy zastosowac cos innego ale po co skoro to najbardziej naturalne z tych wszystkich kosmetykow i kremow ;) dziewczyny ja juz czekam kiedy wy urodzicie doslownie odliczam dni ;) wiem ze pewnie macie stracha ale to normalka ale co sie przezyje to wasze i na topiku bedzie co poczytac ;) i bedzie mozna nowe fotki poogladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie wazne ze pomaga:P Joasia slyszalam ze te nerwobole moga sie zdarzac ale na tym tyle..:( gin Ci wszystko wyjasni:) ja mialam raz huggisy, bo mialam rabat na nie, ale dla mnie sa za sztywne:( my od poczatku mamy pampersy i jestem zadowolona no i teraz kupuje giga paki wiec jest taniej:P no i mamy juz 3:P chusteczki z pampersa tez sa super:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie moja koleżanka tylko właśnie maki uzywała to normalne i tez chwaliła chociaz mówi ze czasma jednak odparzenie było to wtedy sudorem stosowała. Ja postanowiłam ze z mąki rezygnuję i będę ten alantan profilaktycznie uzywać a jak cos to się kupi jakiś specyfik na odparzenia. Joasia ja torbieli nei miałam więc nie wiem, nerwobóle za to miałam może ze 3 razy właśnei tak w pierwszym trymestrze podobno to normalne. Dobrze że wizyte masz juz w pon no i że do gina dzwoniłaś Smile ja ci powiem ze sie nad huggisami zastanawiam czy od początku ich nie uzywac a nie papmresów - huggisy jednak troche tańsze... Amerie u nas byc moze też kapieli nie bedzie jak spanikujemy - u ciebie było tak z polecenia a u nas może byc ze stresu :D:D a mi poczta przyniosła laktator i butelkę 260mł :) M padnie jak to zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam w hurtowni gratis te huggisy i chusteczki do tego i czapeczkę taki komplet..Akurat własciciel byl i widzial,ze trochce u niego kasy zostawilismy..bo w sumie sam wozek kosztował ok1700 z nosidelkiem:O A no i one są tańsze od pampersów..zobacze,moze nam podpasują i takie kupowac bedziemy.. Zjadłam wafelka i maly chce wyjść z brzucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze czekam na 3 przesyłki ale to pewnie juz w przyszłym tygodniu :) o ja to troche drogi ten wózek. Ten nasz jest za 1000zł plus fotelik 550zł. Tak myslimy ze powinni nam tez jakis rabacik albo cosik dac bo tez trochę kasy zostawimy za jednym zamachem bo do tego jeszcze łóżeczko i materacyk. Ale jak my bylismy to para kupowała wozek za 3000 !!!!! i jeszcze mase innych rzeczy - ci to kasy zostawili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja narazie nie bede pisala, odnosze wrazenie ze macie mnie za osobe ktora wszystko wie i sie chwali a ja chce tylko pomoc, sorry za to... narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes wariacie ale zes teraz wymysliła :D to dobrze właśnei jak mamuśki nam podpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej agnes powiedz mi jak to jest z przewijaniem i karmieniem. Tzn chodzi mi o to ze np jak sie dziecko budzi z włączoną syreną to najpierw przebieramy a później karmimy czy olewany przebieranie i najpierw karmimy ? serio, nie mam pojęcia. Np myslę sobie ze mała włączy syrene w nocy (bo chyba tak dzieci sie budzą....) a ja co mam ja nakarmić czy najpierw przewinąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zawsze pierwsze jest karmienie Banmon, potem przewijanie. od poczatku tak bylo, naczej maly by krzyczal w nieboglosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no co Ty:D Ja pewnych rzeczy nie wiem,bo dopiero sie pewnie dowiem...Ty masz doświadczenie i mówisz jak i co sie u Ciebie sprawdziło a co nie... Ja sie bede uczyc na swoich bledach pewnie,bo nie zawsze slucham innych.. Ale tez nie muszę przecież:) Mimo wszystko lubie sluchac opinii innych,bardziej doświadczonych wiec pisz a nie wygłupiaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zamieszałam;/ mam nadzieje ze wiecie o co mi chodziło:D O widzisz a ja myslalam ze najpierw sie przebiera...a potem karmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ceny huggisow to jak kupowalam 2 huggisy to byly drozsze od pampersow, w tesco tak bylo. soorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja włąśnie tez tak myślałam bpo tak mi mama mówiła a jak sie jej pytałam że przeciez ona sie bedzie darła a ja ja będę przebierać zamiast karmic to tylko nerwy popsute, to mama mi mówi że trudno tak byc musi i dlatego chciałam się zapytac czy mozna robic odwrotnie, no przynajmniej czasami.... no i dobrze że mozna :) a jeszcze się zastanaiwałam jak kapiel zorganizowac bo to jest dla mnie czarna magia. ..... po karmienu sie kapie malucha czy jak ? no i jeszcze jedno z seri madrych pytań :) jak maluch się nie będzie chciał obudzic na karmienie to mam go mimo wszystko przystawic do piersi czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz włąśnie patrzyłam i jest promocja i np za pampersy za sztuke wychodzi 62gr a za huggisy 50gr niby 12gr ale jednak jak sie tego trochę miesięcznie kupuje to jakaś suma sie robi... i dlatego się zastanawiałam nad tymi huggisami... ale właśnie jeszcze sama nie wiem co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas kapiel jest roznie, nie mamy rytualu, choc podobno tak najlepiej u nas czasami 0 18 czasami o 21:( ale kapie malego, osuszam, wsmarowywuje krem, ubieram i karmie, jak jest bardzo glodny to daje mu smoczka, bo podobnie jak Asia Dagus Gabrys nie nawidzi ubierania sie, rozbieranie super, ale to drugue gorzej, w sytuacjach krytycznych daje mu butle podczas ubierania:P ja malego na karmienie nie budzilam i nie budze, jak byl malutki to czekalam az zacznie kwilic, a teraz jak w nocy zaczyna sie ruszac to wkladam mu na spiaco butle i je:) z cyckiem wiadomo inaczej bo musisz wziac mala:P ale ja lubilam piersia karmic, teraz tuli sie do nich i mnie trzyma za nie jak go usypiam:P a czasami cos mu odbija i mnie rozbiera i szczypie:P w ogole to teraz moj lobuz szczypie, drapie, gryzie i ciagn ie za wlosy- wampir:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 112 pampersow place 60zl:P a 1 z pampersa sa najtansze w rosmanie placilam 25zl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to do rossmana nie dotarłam :) Agnes ale jak wziąć mała do kapieli... powiedzmy że będzie jadła co 2 godziny to jak ją nakarmie np o 16 później jakieś pierdy z odbeknieciem i przewijanie to później już jej nie kładę spac tylko myje czy kładę i wybudzam na mycie ? bo np jak ona zasnie i ise obudzi to sie chyba wkurzy że najpierw ja się za mycie biorę a nie za karmienie.... no nie wiem jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że głupie te pytania ale ja sie serio boje tego ze nie będę umiala sobie tego wszystkie zorganizowac bo nie wiem jak to ma wszystko wyglądać, no zielona jestem na maksa. Mam jeszcze kilka takich pytań ale to moze innym razem :D teraz mi z głowy wyleciały ale jak mi się przypomni to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×