Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

bardzo ładne masz łózeczko Agnes :) tez jest dosyc fikusne :) wtedy jeszcze chyba tych co Smile kupiła nie było bo dopiero póxniej je na allegro znalazłam i potem zobaczyłam w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Banmon:)- no Smile pisala ze niedawno takie przywiezli:P fajne te mebelki takie nowoczesne:P a Banmon wspominalas cos o promocji pampersow w realu- jak to promocja? bo ja planuje w lidlu kupic te pampersy za 40 zl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś jest w tych zabobonach bo mówią ze pępek wystaje ma chłopca :) a kreską pojawiła mi się z 1,5 mca temu. Pępek mi też wystaje. Cieszę się ze nie mam rozstepow i mam nadzieję że nie wyjdą już. Co do łóżeczka to nie mówię nic , w dalszym ciągu nie mam miejsca. Narazie będę korzystać z koszyka już upralam i uprasowalam ta wysciolke. Kurcze ciągle mnie ten brzuch pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej może wex sobie no spe albo magnez łyknij..... jak M nie wywiezie pare rzeczy z pokoiku to tez nie ma meijsca na łózeczko, na razie przeniesiemy te fotele do większego pokoju i ustawimy chyba jeden na drugim, bo mial dzis jeden wywieźć do pracy ale widze że tego nei zrobił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam się czy nei kupić sobie herbatki na laktację.... na razie się wstrzymałam ale pokazałm M gdzie lezy i jak wygląda więc najwyżej jak będzie potrzeba to M by podskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety a po co mam mi lezec jak jest prawie nieuzywany:( teraz zaluje ze nie kupilam tej husatawki z fisher price zamiast tego:( ciekawe ile kosztuja te trojki bo i tak musze kupic a te huggisy to jak dla mnie nie pasuja... za sztywne i kupa malemu wychodzi bokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam te pampersy 1 od 2-5 kg i wydaje mi się ze są malutkie. Mogłam kupić te większe sama nie wiem. Mam darmowy kupon na huggisy to wezmę większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes od samego początku piłaś ? Hope ja sie zastanawiam czy nie kupic jakiejś małej paczuszki tych 1... tylko u nas jakoś ciężko je dostać ale wiem ze podobno w Makro sa.... na razie poczekam do następnego usg tzn tego jak najbliżej porodu i jesli mała rzeczywiście będzie malutka to wyślę M po pampersy te mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Agnes jak kupowalismy to podobno od miesiaca dopiero je wprowadzili..Łozeczko jak lozeczko,ja nawet bardzo wagi do tego nie przywiazuje,bo nie jestesmy na swoim i szczerze to ono w ogóle nie pasuje ani do mebli w sypialni ani do pólek w pokoiku..bo wszystko jest jasne a my mamy ciemne szczebelki:D:D totalne bezguscie,ale wiadomo,ze to tylko przejsciowo tak musi być. Banmon mebelki śliczne..proste i nowoczesne..strasznie mi sie podoba taki styl..Tylko teraz szkoda,że jednak białego nie kupilismy łóżeczka...Ehh bede sie zastanawiac za pare miesiecy..teraz to bez sensu. A ja mam bardzo widoczna ta kreske i pod sam biust mi podchodzi prawie..i pepek wystający:) Podobno to od karnacji zależy..ja miałam zawsze ciemniejsza,tzn szybko mnie słonce łapie od razu na brazowo.. Śmieszna ta linia jest,mam nadzieje ze zniknie:) No a rozstepow poki co nie ma..nie chciałam o tym pisać,bo wyjda jak znam zycie..ale moze nie...Ale dzisiaj o mało zawalu nie dostałam bo rano dokuczałam kotce i drapneła mnie przez koszulke lekko na brzuchu..i potem poszłam pod prysznic...wyobrazcie sobie moją reakcje...PIEKNY CZERWONY ROZSTEP!! Panika i mysli,że jest cieniutki jeszcze i ze moze sie nie powiekszy i w ogóle...i myśli o wszelkiego rodzaju zabiegach...hehe dopiero mi sie przypomniała sytuacja wczesniejsza i rzeczywiscie to tylko drapniecie:D:D Juz prawie znikneło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakas herbatke na laktacje,ale nadal nie jestem przekonana do karmienia piersia wiec zobaczymy czy w ogóle sie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myslałam o białym ale stwierdziliśmy ze sosnowe to takie naturalne, niczym nie pomalowane.... no i jakos na ta sosną padło. Białe sa bardzo ładne ale wydaje mi sie że moga byc mało praktyczne :o daltego tez musze się jeszcze zastanowic i przemyslec sprawę z tymi mebelkami... chociaz podobaja mi sie baaaardzo Smile masz duże szanse że ci juz nei wyjda rozstepy w koncu tak niewiele czasu zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon kup jedynki napewno beda dobre- juz wczesniej pisalam ze ze my uzywalismy 1 do 3 m-ca, a zeby Wam byly za male to musialybyscie pulpecika 5 kilowego urodzic:) a Babnmon 1 kupisz w rossmanie zawsze sa w tesco i w realu tez kupowalam:) a i na necie ost patrzylam tez sa:) Smile mi sie berdzo podoba wasze lozeczko tylko ja bym chciala takie z wzorem z kubusia puchatka jakbysmy jednak wyjechali to takie sobie kupie:) hihhihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a co ja jestem w realu albo w tesco to ich nie znajduję :o może tak szukam ;P jeszcze nie raz pojedziemy to zobaczę, np te 2 w Realu to prawie wymiecione były....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo promocja byla dlatego:P jak ja bylam na npoczatku stycznia to pelne polki byly bo bylu drogie, sama kupilam wtedy huggisy, ale zaluje😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno własnie w Makro jest też promocja.... może przejedziemy się tam.... chociażnie wiem czy to warto tak OSZCZĘDZAĆ na dziecku ?! :D wystarczy że juz mała jest pokrzywdzona bo nei czytam madrych czasopism

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon wlasnie,daj spokoj z tymi promocjami:D:D:D Musze zapytac R po ile kupuje a po ile sprzedaje pampersy..ja sie nie znam i nie wiem o czym piszecie piszac o cenach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze patrze na cenę jednostkową, bo jesli mozna ta samą rzecz dostać taniej to dlaczego tego nei zrobic. Normalna cena za Pampersy z tego co zauwazyłam to tak 62-63gr niby róznica nie duża ale wiemy że one ida jak woda na miesiąc więc róznica inna. To ja sobie chyba tez kupię ta herbatkę. Agnes ja te dwie dla Małej mam z Hipp nie wiesz czy dobre one są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko z hippa herbatki kuypuje:P ale jakby nie chciala pic to kup jej z firmy plantex moja kolezanka chwali sobie a i prezenty mozna dostac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sypialnia, mój M bardzo lubi takie własnie proste meble bez udziwnień, ja w sumie też, chociaz pewnie gdybym miala wybierać to trochę w inną strone pójdę, na pewno kolor drzewa inny musiałabym mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×