Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Właśnie miałam się pytać mam kiedy wasze smieszki się zaczęły śmiać do was tak świadomie? Bo mój sie śmieje ale przez sen głównie, jakbmu jest dobrze to ma minie fajna ale tak żeby sie śmiał do nas to nie zauważyłam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope Maksiowi sie to zdarzyło pierwszy raz dopiero..Bo tak to usmiecha sie prawie zawsze jak juz prawie usypia..Zwłaszcza w nocy po karmieniu..robi wtedy rozne minki,ale potrafi tez otworzyc cala buzie,taka w bezzebnym usmiechu od ucha do ucha..Boski widok:D Najczesciej jednak robi minke tzw. Uuu :)Jak sie mowi do niego albo cos go zaciekawi to robi taki dziubek:) i wieelkie oczyska do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja znowu byłam u rodziców i dopiero dzisiaj nadrobiłam zaległości w czytaniu Banmon mama jeszcze jest? Zawsze to pomoc, choc czasem "uciążliwa" ;) dobrze, że Polę butlą dokarmiasz, obu Wam to wyjdzie na dobre Smile gdzieś czytałam że pierwsze świadome uśmiechy pojawiają sie koło miesiąca, więc by pasowało :) Hope rośnie Ci Gabryś, te krostki też mi się wydaje że mogą byc raczej od alergii, może spróbuj rzeczywiście ten nabiał odstawić i zobaczysz...Ale w sumie mamy sie bardziej znają ode mnie ;) Ola no to w Wielkanoc bedziecie mieli teraz podwójne swieto :D Agnes zobaczysz, bedzie dobrze 🌼 niedługo będziesz razem z J. to i problemy i czarne myśli będą mniejsze :) Marzenka też współczuję :( ale wszystko sie ułoży powoli, innego wyjścia nie ma ;) Sisetka, a wizytę u ginekologa kiedy masz? Ja mam zawsze wysokie jak na mnie ciśnienie, 140/90, ale w domu nie mam ciśnieniomierza więc nie wiem czy na wizycie to nie ze stresu ;) i ekg też robiłam, ale nie wiem jak wyszło, jutro się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, a Ty kiedy masz wizytę? Ja jutro i już się troche znowu stresuję, znowu spać nie będę mogła :( I tyle pytań mi się nazbierało, a pewnie połowę zapomnę jak zwykle :o Zastanawiam sie czy mogę brać magnez, chyba tak, bo tak czytałam w kilku miejscach że kobiety brały, ale zapytam dokładnie, bo zaczynają mnie męczyć skurcze łydek I ostatnio zauważyłam, że jak dłużej pochodzę, nawet wolno i nie męcząc się, to mnie brzuch kłuje, jakby kolka na całym brzuchu :D ale przechodzi jak usiadę, odpocznę, to normalne, też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena czasami może tak być że cisnienie ci skacze na wizcie a normalnie masz mniejsze, efekt białego fartucha ;) szkoda ze nie masz cisnieniomierza to byś sobie sprawdzała ;) dziś miałyśmy werandowanie, ok 15min :) najpierw Pola dostała cyca padła jak kafka i nic jej ni eruszało, za to później sie obudziła przy przebieraniu i teraz oczy jak 5zł od 2godz i wiszenie na cycu. Butle jej dałam 30ml ale tylko troche pociumkała. Generalnie od wczoraj popołudniu jest na cycu plus dwa razy była dokarmiona 30ml mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak myślę, że to raczej od tego że sie zawsze bardzo denerwuje czy wszystko w porządku, w domu mam tylko taki normalny ciśnieniomierz, gdzie trzeba słuchać a ja nic nigdy nie słyszę :) To dzisiaj Banmon było pierwsze werandowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle, to proszę sie nie śmiać :P ale mam ostatnio taaaaaką ochote na seks ... ;) ale z drugiej strony się boję, że mimo jest dobrze teraz, a moge to zepsuc i nie daj Boże sobie i dziecku zaszkodzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to mój też robi taki dziubek :) i smije się jak usypia właśnie i przez sen też. To chyba jest ok jeszcze z miesiąc może trzeba poczekać na pelne uśmiechy. Poszłam do przychodni i niby jutro mogę przyjść ale jak zaszlam to wszystkie plamki zniknęły na dworze. Masakra. Nie wiem jak wytrzymam bez nabiału. Muszę jakos. Kupiłam mleko ryżowe, serek kozi i biały serek bez laktozy. Dziś byłam w szoku ze zmieścił się w pajaca a wyglądał jakby był za duży. Może jutro pójdę na internet do biblioteki i wstawię jakieś zdjęcia. Tylko z nim to ciężko będzie, bo nie umie spokojnie ulezec poza etapami czuwania. Ale mi się chce czekolady :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena to nic śmiesznego. Nic dziecku nie będzie jeśli trochę się poprzytulacie. Będzie mieć kołysanie tylko. Tobie sexu, mi czekolady ehhh :-D Mój bąk śpi po spacerze, nawet go nie rozbieralam leży przy otwartym oknie. Mam pytanie do tych mamusiek które rodziły sn: czy stosowalyscie jakaś maść czy krem na blizne po cięciu? Mi się już zagoila ładnie ale troszkę zgrubienie jest i nie wiem czy są jakieś kremy na to? A tak wogóle to nie mogę uwierzyć ze urodziłam dziecko! I waga stoi w miejscu 61 kg :-o a niby karmienie ma odchudzać. Kupiłam tylko krem po ciąży i tyle, ale po 6 tyg zaczynam ćwiczyć, czyli w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope na pocieszenie dodam,ze moja waga tez stoi w miejscu...A nie jem praktycznie ostatnio,bo nie mam apetytu przez ta chorobe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope na moje oko z tego co piszesz to moze byc skaza szczegolnie te policzki jakos tak za tym przemawiaja no i pisalas ze za uszkami malec tez cos tam ma u sebka bylo identycznie i tez to wszystko bladlo jest tak po dzien dzisiejszy i nagorsze jest to ze jak chodizlam to lekarza to jasnialo dlatego zrobilam zdjecie w domu na kom. zeby jak cos pokazac jesli chodzi o mleko to mi przepisali specjalne nutramigen 1 wlasnie dla dzieci uczulonych wiesz hope mam nadzieje ze to nie jest skaza ale jesli jednak jest to zycze zeby lekarz szybko to wykryl i zeby obeszlo sie bez kolek pozdrawiam i zycze zdrowka ( jak masz jakies pytania to smialo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wiesz co hope mysle ze dobra decyzje podjelas ze odstawiasz nabial i zostajesz przy piersi bo gdybys podala mleko modyfikowane a maly rzeczywiscie ma skaze to by tylko pogorszylo sprawe trzymam kciuki za wytrwalosc w diecie wszystkie dziewczyny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie ciastka bezglutenowe i zjadłam ze 3 a teraz czytam że zawierają mleko i jajka :( no i tyle Ciężko będzie na diecie, kawę pije bezkofeinowa ale bez mleka to nie to samo. Amerie policzki są ok teraz ma na brewce i trochę na uchu ale widzę że schodzi i pod "druga" broda i na raczkach trochę. Tylne te na taczkach wyglądają jak potowki a ta reszta jest plaska bardziej. Sama już nie wiem co to jest. Poczekam tydzień chyba że jutro znów pójdę ale to jest taka drop in clinic więc trafię nie wiadomo na kogo, nie na swojego lekarza a moja gp jest fajna tylko terminy do niej są. Wszyscy mi mówią że to normalne ze wiele dzieci tak ma. No i ulał mi teraz sporo po jedzeniu ale go nie przytrzymalam do odbicia. Kurcze boję sie właśnie podawać tego aptamilu. Normalnie szlag mnie trafią że nie ma tu pediatry dobrego. Wzięłam sie za sałatkę z tuńczyka a nie mam ryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieki za cieple slowa dziewczyny:) u nas gabi spi po 20 minut w dzien i tylko 2 razy wiec jak zasypia to ja z nim w nocy raz sie budzi i siedzi 2 godz padam na pysk:( buzki dla was przepraszam ze tak oficjalnie ale nie mam sily pisac do kazdej z was papap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Smile to mógł już być świadomy uśmiech :) czego gratuluję. Nasza mała miała 5 tygodni jak pierwszy raz świadomie się uśmiechnęła, do taty oczywiście :P Hope ja niczym nie smarowałam tej rany po cięciu, tylko na początku była Tantum Rosa. A może skocz jednak jutro do tej kliniki? Podejrzewam że te pielęgniarki czy położne które tam pracują widziały więcej dzieciaków niż niejeden lekarz z GP, i pewnie wiedzą czy jakaś wysypka jest typowa :) Banmon pierwsze koty za płoty :) było werandowanie to kiedy pierwszy spacer? Przyznam się że my pominęliśmy ten etap i od razu był spacerek , w piątym dniu (twój M by chyba na zawał zszedł ;) ) Marzenka wybierzcie tylko bezpieczna pozycję, bez uciskania brzuszka, i do roboty :D Amerie czy Sebek już siada? Co tam w ogóle u Was ciekawego słychać? Agnes to niespanie to przez ząbki? Trzymaj się :) A my byłyśmy na na tym spotkaniu i dosyć ciekawych rzeczy się dowiedziałam , postanowiłam też poczekać z wprowadzaniem nowości do 6 miesiąca, no chyba że Pchła sama będzie się domagać. A jutro basenik, ale tym razem pływa tata a ja bawię się w fotoreportera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski;) dawno mnie tu nie bylo i nie nadrobie tego wszystkiego chyba...mielismy troche problemow ale juz wszystko sie unormowalo na szczescie. Banmon gratulacje!:) juz chyba malo mamusiek zostalo do rozpakowania;) a u nas Lenek konczy dzis 4 mies, jejku jak ten czas leci...Mala ladnie rosnie i chyba jakby zabek jej sie do wyjscia szykowal bo strasznie sie slini, pcha wszystko do buzi i maruda czasami jest niezla...ale ogolnie jest taka kochana i smieszna:) zaraz wstawie pare jej fotek zeby sie pochwalic;) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to teraz nic, tylko czekać na pierwszy ząbek Lenki :D Ola to czego się jeszcze ciekawego dowiedziałaś, podziel się informacjami ;) Agnes a co to się Gabrysiowi poprzestawiało że tak Ci daje popalić? Ja się zbieram do lekarza, R. nie mógł wziąć wolnego i muszę iść na nogach, a leje jak nie wiem, do tego ten wiatr, no ale o zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem moze zabki moze nowosci:( witaj Asia:) Marzena p[owoli i dojdziesz tylko cieplo sie ubierz:) ja dziewczyny z uwagi na yto ze inne osoby tu zagladaja chcialam powiedziec ze mam do sprzedania cala wyprawke dla dziecka moj mail to balbina17szalona@wp.pl- zmykam bo gabi szarzuje kuchnie w chodziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes mam kolezanke ktora spodziewa sie malucha jak chcesz moge zapytac czy nie chcialaby czegos kupic;) a co dokladnie masz do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to czekam na nowa serię basenowych fotek - mój M oczywiście pobladł jak zobaczył jakie atrakcje szykuję Polutkowi :D z werandowaniem zgadłaś M nie mógł uwierzyć ze postawiłam wózek koło otwartych drzwi balkonowych.... powiedział ze mogłam chociaż na końcu pokoju :D no to stwierdziłam ze w ogóle mogłam w jedyn pokoju otworzyc balkon a w drugim trzymac Polę :DD spacerek będzie chyba w sobotę bo sama nie będe dziwigała wózka jeszcze bo jednak mam strupki na tej ranie i trochę się cykam..... Ola jesli odciagasz mleczko to ile trzymasz je w lodówce lub w zamrażalce ? kurcze Pola ma dziwny zwyczaj ze nie może od razu się najeść tylko tak średnio z godzinkę jej to schodzi albo i dłużej, poje np 10min później zasypia na 15min i znowy pierś i tak ze dwie trzy serie..... Ola wasza Pchełka też tak jadła czy ładnie na raz sobie wszamała mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope idź może do jakiegoś innego lekarza tak jak pisze Ola bo szkoda brzdąca, widac jak niepotrzebnie Sebek Amerie musiał sie męczyć zanim ci łaskawie zadziałali .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena trzymam kciuki za wizytkę no i zdaj relacje jak ci mały piłkarz rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaak super ze się w końcu odezwałaś :) Lenka to już duuuuuża panienka :) 4 m-ce to już solidny wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia bede wdzieczna jesli dasz jej znac mam lozeczko drewex wozek coneco chameleon posciele dwie materac lezaczek lulu coneco mate edukacyjna przewijak i karuzele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja już po :) Mały piłkarz rośnie, nie był mierzony dokładnie bo lekarz stwierdził że skoro ostatnio były dokładne pomiary, to teraz nie trzeba, ja bym wolała żeby zmierzył, wiec czuje teraz niedosyt, ale chyba wie co robi ;) szyjka ok, łożysko też...Tylko z seksu choćbym się zdecydowała nici, bo mam stan zapalny :( a nic nie czułam żeby mnie piekło czy coś... No i chciał mnie położyć do szpitala, bo stwierdził ze na tym ekg żadnych niepokojących rzeczy nie widzi, ale nie jest specjalistą, a w szpitalu się wezwie kardiologa...Nie zgodziłam się, powiedziałam że pójdę najwyzej do jakiegoś sama, a do szpitala najwyżej w ostateczności No i zapomniał mi napisać jakie badania mam zrobić :P Muszę chyba do niego przedzwonić, i tak robię prywatnie więc jak sama powiem co chcę zrobić za badania to chyba nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha....Przeraziłam się jak weszłam na wagę- w ciągu 4 tygodni przytyłam 4 kg... Czyli już od początku ciąży przytyłam 11 kg licząc najmniej, bo nie wiem ile dokładnie ważyłam zanim zaszłam Przecież nie jem dużo! A przecież nie będę się odchudzać w ciąży :o i staram się jesć zdrowo, jakiś wafelek czy coś też i owszem :P i chyba to będę musiała ograniczyć, ale nie wiem jak to zrobię, nigdy sobie nie umiałam odmówić jedzenia i dalej nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmienię tabelkę PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzena87.................22............ok. 22.07.2011.......chłopiec Joasia1982.................16..............ok. 23.08.2011...........????? sisetka....................14..........04.09.2011..... ? ??....???? marzenka_s..............12....... .....12.09.2011.......chlopczyk MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena...............17.11.2010......... ...54..........3000 Olka.P.............Liliana.............21.11.2010....... .....?...........3280 HopeU..............Gabriel..........04.02.2010.......... ...48..........2750 Smile............Maksymilian.........11.02.2011.......... ..57..........3650 banmon.........Pola...................06.03.2011......... ...52..........3370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne ze zdrowiutki Plkarz:) reszta sie nie przejmuj:) kardiologa lepiej zaliczyc jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×