Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Ale super :-D No to już po sprawie. Gratulacje! Mój Gabrys ma kuzynke Pole- bardzo ładne imię :) Teraz czekamy na wpis od banmon. Ciekawe która następna się rozpakuje, chyba trochę trzeba poczekać. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.e-apteka.co.uk/dla-dziecka hope to jest ta stronka sparwdzalam jest tam bebilon dla dzieci ulewajacych marzenka kiedys pisala ze jak kupila dla swojego malca wlasnie mleczko dla dzieci ulewajacych to przeszlo szybko w tej aptece zamawialam juz kilka razy i jest ok ja tez myslalam i bylam zapewniana o tym ze ulewanie przechodzi niby ok.4-6 miesiaca zycia poki co u sebka bylo coraz gorzej wiec znowu zastosowalam zageszczacz i jest troche lepiej pamietaj hope ze jesli twoj maluszek czesto ulewa to musisz pilnowac jego wagi mam nadzieje ze u was szybko to minie wiem ze to jest meczace trzymam kciuki banoman gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope tylko nie pomysl ze ja cie namawiam na to mleczko z tego co czytalam to ulewanie jest normalne ale jesli dziecko ulewa az do nastepnego karmienia lub ulewa przez sen to juz mniej normalne a tak bylo u nas niestety dlatego sebek spal z mama :/ co do testow uczuleniowych to nie dostalismy tutaj takiej propozycji ale i tak testy robione u takich malcow nie sa wiarygodne z tego co slyszalam... u sebka golym okiem bylo widac ze ma skaze po skorce ktora wygladala jak tarka jak odstawilismy normalne mleko modyfikowane i przeszlismy na nutramigen to po 2 dniach przeszly kolki skorka sie poprawila no ale teraz za to ma azs :/ ale to inna historia ;) jesli bedziesz miala jeszcze jakies pytania to daj znac moze cos pomoge o ile sama bede wiedziala a na okoniec cie jeszcze pociesze ze ja tez wstawalam co 2h jak karmilam piersia wiec nie jestes sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaP
Banmon serdeczne gratulacje!!! Witamy małą Polę 🌼 No i czekamy na fotki i opis :D Marzena pojechaliśmy po ten paszport do Bristolu, do Londynu jedziemy ok 5 godz ;) ale najważniejsze że już załatwione i teraz tylko czekamy na przesyłkę :) Hope jak nie jesz nabiału a mały ma cały czas wysypkę to chyba jednak nie skaza? Chyba najlepiej zapytać się lekarza albo położnej. Goga jaki Michaś już duży :) Rośnie Wam przystojniaczek. Agnes jak zawsze na posterunku ;) dzięki za info. Smile i Hope czas najwyższy wstawić fotki swoich maluszków, bo Was Banmon uprzedzi :P Malutka co u Ciebie? Zaaklimatyzowałaś się już w Poznaniu? Mąż jest już z Tobą? A komp na którym mieliśmy wszystkie fotki Pchły został zawirusowany :( i najprawdopodobniej straciliśmy je wszystkie. Ostatnia nadzieja w kumplu, ale to się okaże dopiero za tydzień. Porażka i możemy się tylko wściekać na własną głupotę i lenistwo :O Na szczęście nieduża część została na fotosiku, chociaż coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie buziolki:P a ja cie pociesze ze my odstawilismy zageszczacz i jest ok:P jak za duzo zje to zwroci ale juz nie ulewa wiec minelo ale dopiero po 7 miechu i dzieki zageszczaczowi:) u nas maly za ucho sie lapie i musze isc na sprawdzenie:( nie placze ale sie lapie... buzka:) Banmon czekamy na relacje i zdjecia Poli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Ola:( masakar z tymi zdjeciami ja mam to samo ze starym kompem i zdkjeciami z liceumi slubu... tez czekamy mam nadzieje ze odzyskacie:) trzymam kciuki:P to chyba pierwsza taka podroz Pchelki:p nastepna do Polski:) buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon gratuluję!!! :) I imię bardzo ładne :) Ola szkoda zdjęć jeśli nie uda się odzyskać :o no ale co zrobić, będziecie to musieli po prostu nadrobić teraz ;) a może akurat jednak się uda Agnes daj znać co z Gabrysiem, mój brat miał często problemy z uchem jak był mały, też cały czas się trzymał za to ucho, ale płakał też strasznie i ssać nie chciał Goga Michaś to mały mężczyzna już! Pewnie już ma powodzenie :D Hope może rzeczywiście wybierz się do lekarza z Gabrysiem jeśli będzie bez zmian... Amerie Ty to też masz z tym Sebkiem, jak nie ulewanie to to azs, alergia, aż go szkoda, ale może z wiekiem będzie się poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Hope mam nadzieje że sie szybko wyjaśni co to za wysypka i oby to tylko potówki były... Ola szkoda tych fotek, oby sie udało je odzyskać bo duża strata Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam. Właśnie o 14 idziemy do lekarza bo nie schodzi to dziadostwo. Ma takie czerwone krostki i suche w niektórych miejscach np w brewkach. I do tego jedno oko ropieje, całe zolte rano i posklejane. Jak nie urok to sraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej HopeU MOJ TEZ mial ropienie bardzo dlugo, daj zanc jak wroccicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyczekalam sie godzinę w kolejce zeby się dowiedzieć ze dzieci tak mają.jeśli nie ma w zgieciach lokci nóg to nie jest skaza. Na oko też nic nie dała szkoda gadac. Będę myć woda przegotowaną i zobaczę co dalej. W sumie na klatce ma dziś potowki bo chyba go na noc za grubo ubralam. I ulewanie też jest normalne. Wizyta udana :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope to normalne ile razy ja to slyszalam to normalne to tz normalne przez ich glupote moje dziecko 2 miesiace wiszczalo z bolu moj sebek ma skaze ale dopiero pozniej pojawila sie wysypka w zgieciach lokci pod kolankami i "ranki" za uszkami poczatkowo mial drobne czerwone jakby pryszczyki kropeczki pozniej to sie pogorszylo i zrobily sie takie "grupki" plamki czerwone i suche hope ja nie mowie ze u ciebie to jest skaza bo nie jestem lekarzem ale mysle ze warto obserwowac co jesz i jak sie cos jeszcze pojawi to idz znowu do nich trzeba chodzic po kilka razy w koncu cos zrobia nami dopiero trzecia doktorka zajela sie tak jak trzeba a jeszcze jesli malutki ma wysypke to moge ci polecic crem oilatum do ciala i buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope oczko moja kolezanka przemywala wlasnie woda letnia przegotowana ale pewnie agnes cos lepszego ci doradzi my akurat nie mielismy z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj HopeU moj tez nie ma skazy a ma alergie i u naszych gabrysiow wystapily podobne objawy ulewanie d urodzenia, choc karmilam piersia choc nabialu tez nie jadlam, buzke na poczatku mial w krostkach potem taka wysypka na skroniach i czasami gdzies na ciele nie pod lokciami zgieciami... potem doszly kolki u nas tez nie odrazu stwierdzili alergie dopiero jak trafilismy z biegunka do szpitala to porobili testy i dr patrzac na buzie a szczegolnie na takie czerwone suchawe nad brwiami jakby ciemieniucha w testach tez nie wyszla skaza tylko alergia i przeszlismy na nutramigen a wylkuczylismy z diety gluten i mleko wiec moze Gabi moze nie toleruje glutenu? poczytaj w czym jest gluten i usun to z diety i zobaczysz... co do ropienia to u nas woda nie pomagala dostalismy antybiotyk biodacyne a potem cos na t tez antybiotyk juz mielismy isc na czyszczenie kanalikow ale po 4 m-cu samo przeszlo jedno oczko a potem drugie, jak byl chory to wracalo bo wtedy wszystko zatkane wiec u was to moze byc po prostu po chorobie jeszce wszystko nie oczyszczone, a o doradzam sol fizjologiczna lepsza niz woda, a ja tez probowalam pielucha namoczona w sikach gabrysia troche pomagalo ale na krotki okres.. tak jak amerie powiedzial musisz obserwowac i w razie czego isc do innego lekarza bo widzisz ze na przykladzie amerie lekarze to zbagatelizowali:( buzka dla Wasszych Babelkow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak trafilismy z do szpitala to gabrys mial prawie 2 miesiace wiec tez zeszlo zanim stwierdzono alergie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialo mi sie jak przeczytalam co agnes napisala u nas na samiutkim poczatku bylo cos tez na skroniach pozniej przenioslo sie na czolo i brwi malego :/ a i gadka lekarzy typu dzieci tak maja... no nie wiem np. moja siostra nie miala nigdy problemow z wysypka ale fakt wiele dzieci ma takie problemy ale to nie znaczy ze to normalne zawsze musi byc jakas przyczyna tylko ze ci angole czekaja az juz bedzie ostatecznosc....!!!! np. u nas z ulewaniem a no ulewa normalka jeli przybiera na wadze to jest ok tylko ze teraz doszlismy do takiego stanu ze maly przybiera ciut za malo i znowu musimy isc do lekarza tym razem jak uslysze ze to jest normalne to chyba przywale z liscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko jakby przechodziło jeszcze troszkę ale lepiej. Lekarką powiedziała ze to są milk spots, ze skóra sie przystosowuje. Staram się ograniczać nabiał ale czasem chce mi sie coś :-o i nie chce go odstawiac od cyca tak szybko bo tyle sie meczylam z pokarmem na początku, poza tym on lubi sie tulic. Boję sie że jak mu podam ten zwykły aptamil to będą kołki. Już nie wiem co robić. Chyba czekać pozostaje. Chciałabym iść do normalnego pediatry a nie ogólnego partacza. Dzięki dziewczyny za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet! ;) Hope to nic dalej nie wiadomo po takiej wizycie :o a nie masz tam jakiegoś dobrego pediatry żeby iść do niego? Ola udało sie odzyskać fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marat82
Banmon gratulacje narodzin córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj pustki... Właśnie wróciliśmy ze spaceru :) pogoda super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ;) Rzeczywiscie pusto tu jak nie wiem, pewnie każda korzysta ze wspaniałej pogody :) Hope jak tam Gabryś? Co u innych mam i prawie mam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale pustki:( Ola sliczne zdjeciolka a ta minka Pchelki po kapaniu jak spi:PP u nas dzien spacerowy..) wychodzilismy sie co nie miara az Gabriel inne dziecko:) teraz pomyka w chodziku:)) my 22 mamy szcze[ienie:) zmykam bo starsza ma przyjechac:)) Bamon buzki dla Was:) czekam z niecierpliwoscia na Foteczki Poli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od wczoraj ejstesmy z Polutkiem w domu. Na razie nie nadrobilam zaległości w forum więc napiosze tylko o nas troszke. jak na razie czujemy się dobrze z Polutkiem. Mamy małe przygody ale nie mam siły tego opisywac, teraz czas na dotarcie i uregulowanie sobie jakos rytmu dni. Powiem tylko ze kocham ja całym sercem :) Po cięciu zaczęłam w mirę szybko smigac jednak jak sie ma to maleństwo przy sobie to czlwiek zapomina o bólu, wiem ze nic innego by mnie nie zmoblizizowało do ruszania się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon raz jeszcze gratuluje! Fajnie że wszystko ok :) napisz coś więcej jak będziesz mogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×