Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Boże Smile................. nie wirze w to. Duzo drowia dla Maksia 🌻 Boże aż się pobeczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój Boże Smile...musi być dobrze MUSI! Jesteśmy z Wami, zdrówka i siły dla Maksia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie smile pisze
zauwazcie ze smile ma nich z malym L a te nastepne posty glupie sa z duzym "i". jakis idiota sobie robi niewybredne zarty. zdrowka dla Maksia. podczytujaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie smile pisze
nick a nie nich mialo byc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Smile nie mogę uwierzyć :( Nie wiem co napisać tak mi przykro. Normalnie łzy mi poleciały, przecież miał tylko katarek. Już normalnie nie wiem co chciałam napisać z tego wszystkiego. Trzymam kciuki za zdrowie Maksia! Smile jesteśmy x Toba chociaz myślami imam nadzieję ze mały to przezwycięży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie smile pisze
przepraszam ze sie wtracilam ale mysle ze wy nie doszukiwalybyscie sie takich rzeczy a niepotrzebnie sie stresowalyscie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym przypadku bardzo dobrze, że się wtraciłaś :) Ja z tego wszystkiego nawet się nie doszukiwałam czy to identyczny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widzę różnicy w nicku? O co biega? Jeśli to podszyw to nie wiem kim trzeba być żeby wymyślać takie rzeczy! Mam nadzieję ze to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zalapalam o co chodzi. W sumie smile napisała ze jest w szpitalu więc nie ma dostępu do neta. Jak można wymyślać takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Agnes zakłada zamkniety topik, jak bedzie gotowy to da znać... co Wy na to? A troll niech sobie pisze sam ze sobą jak go to tak rajcuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chore....az brak slow. Agnes ja jak najbardziej jestem "za", zlosliwe komentarze swoja droga, ale to juz przegiecie. Smile mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktore nie maja nk prosze o kontakt na maila mojego balbina17szalona@wp.pl tam podam wiecej wiadomosci dzis j jeszcze nie zdazyl zalozyc ale jutro juz powinnismy byc na prywatnym:) Smile jest w szpitalu z malym to zapalenie pluc po rentgenie Maksiu dostanie antybiotyki i bedzie dobrze ale napewno pobeda tam troszki slyszlam biedaczka jak kaszle:( Smile juz wie o nowym topiku:) buziaki jutro pogadamy spokojnie i bez tego chamstwa... idz sie leczyc wariatko bez mozgu..... jestes chora i powinnas byc w zamknieciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama
Jacy ludzie potrafią być wredni... jak przeczytałam wpis odnośnie Maksia,to aż ciśnienie mi poskoczyło, a kolejne to szkoda słów, jakaś kretynka to pisała, albo się jej nudzi,albo ma tak ubogie życie,że chce je sobie urozmaicić,albo po prostu ma nierówno pod sufitem... czytam was długo, zanim zaczęłam starania o drugie dziecko,a moja córa ma już 8 miesięcy i przeżywałam razem z wami wszystkie dwie kreski na teście, wszystkie porody itd. Jestem z wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za tematem zamknietym :) Pomarańczko to smutne że cieszą cię takie sukcesy w zyciu widac masz je wyjątkowo ubogie :D ale w to taki gimnazialny wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawdę sukces! Szczyt zainteresowań życiowych śledzenie kafeterii i podszywy. Smark bez wyobraźni, bez zainteresowań. Zajmij sie nauka lepiej bo w głowie pusto aż strach sie bać. Siedź dalej przed kompem bo pewnie nawet nie masz ciekawszego zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecku się nudzi to se zabawę znalazło :D przy okazji może się pochwalić jakie zna wulgaryzmy..... i że takie dziecko bystre i sprytne :D a może do cyca by się dzieciątko chciało przytulić maminego ? bo widac ze takie samotne i smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no super, wysokie ktoś ma aspiracje i priorytety w życiu - prowokacje na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo :D ktos sie wspial na wyzyny swego intelektu :) teraz pewnie gimnazjalista spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staa czytelniczka
Ej! Dziewczyny! Nie odchodźcie. Ta idiotka wykosiła już dziewczyny z topiku "zajdę w ciążę w 2010r"-tam też ubliżala dziewczynom i przeniosly sie na forum prywatne. Nie dawajcie satysfakcji temu młotkowi!!!!!!!!! Ona łazi po topikach dla staraczek/mam i wszędzie podszywa się,doprowadzając w końcu do upadku topiku. Nie pozwolcie chociaz wy na to. W ten sposob ten pasożyt mysli,ze jest górą, że moze wiecej i ze zwyczajnie uciekacie. Dajecie nadzieje i ciepło wielu kobietom,ktore nie udzielaja sie na forach,ale je podczytują. Nie odchodzcie. Ignorujcie tego gada i wystosujcie odpowiedni mail do moderatora- w koncu powinien zadziałać ,bo tym sposobem kafeteria straci tysiące kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopeU to ty przeslalas mi wiadomosc na maila? potwierdz na cafe prosze a marzena sisetka i joasia czekam na wasze maile:) o marzena mam wiadomosc od ciebie..:) potwierdzcie tylko na cafe ze to wy..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny forum zalozone linki przeslane niktorym na gg innym na nk jeszcze czekam na sisetke hopeU joasie i marzene az mi potwierdza ze to ich wiadomosci na mailu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie smile pisze
hej:) znowu sie wtracam;p juz dawno sobie myslalam ze powinnyscie przejsc na priv, ale nie chcialam sie wtracac bo byscie mnie zjechaly:P z jednej strony szkoda ze odchodzicie bo mimo ze nie staralam sie "razem z wami" o dziecko to przyezywalam wsyztsko razem z wami:) teraz mam juz prawie 9 miesiecznego lobuza i lezka sie w oku kreci jak czytam o waszych dopiero co narodzonych dzieciaczkach:) trzymam za was wsyztskie kciuki, na pewno bedzie wam na privie lepiej, bedziecie czuly sie swobodniej, i o wsyztskim bedziecie mogly rozmawiac:) trzymam mocno kciuki za Maksia, niech wraca do zdrowia kruszynka biedna🌼 juz wam nie koloruje topiku na pomaranczowo, pozdrawiam, podczytujaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×