Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

marzena póxniej ci się wystopuje widac moze miałas nieowagę i organizm nadrabia... ja patrzyłam w kartę ciąży to najwięcej przytyłam między 14 a 19tyg bo aż 5kg ! a miedzy 19 a 24 juz tylko 2kg a teraz to zobaczymy.... super że plamienia ustały :) ja tez miałam co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dostawałaś coś na te plamienia, czy same przechodziły? Fakt, miałam niedowagę, ja sie cieszę że w końcu przytyłam, tylko zastanawiam się nad tym, żebym takiego tempa nie utrzymywała cały czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Amerie? jak idzie picie mleczka? zapomnialam Ci powiedziec ze nutriton zageszczacz jest bez recepty:P jak Sebus sie czuje? emolienty pomagaja? Przyszedl juz lek z Polski? Goga jak po szczepieniu? marzenka odpoczywaj i juz nie martw sie, wazne ze ustalo:) marzenka_s jak po chrzcinach?? Ola jak sobie radzicie? Asia jak ma sie Lenka?? buziaki dla reszty:P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0507513d1c74a1cf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena ja miałam przepisana luteinę dopochwowo, później na czas krwawienia brałam duphaston i późneiej znowu luteine, w sumie progesteron z tego co pamietam brałam od 28dc do końca 13 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka trzymam kciuki za hsg :) Joasia kciuki zaciśnietę, mam nadzieję że maleństwa sie ładnie meblują u ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj trzymaj bo umieram ze strachu czuje ze moga byc problemy bo mialam czyszczenie kilka lat temu i slyszalam ze mogly pojawic sie zrosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ja własnie tez przez to miałam zrosty w prawym jajowodzie, jakby nie było to da się przezyć, no i przede wszystkim warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka bądź dzielna 🌼 Agnes jak Gabryś rośnie :) słodki jest :) Mnie wczoraj Misiu zaskoczył podczas szczepienia bo przy pierwszym ukłuciu nawet sie nie skrzywił, dopiero przy drugim troche pomarudził ale szybko mu przeszło :) był bardziej dzielny niż ja :p pokazał kto jest mężczyzną :D małym bo małym ale jednak ;) Dostał od chrzestnej chodzik, ja myślałam że będzie musiał poczekać ale wsadziłam go tak na próbe i mały ma straszną frajde i ucieka mi w chodziku :D narazie do tyłu i na boki :p coś czuje że niedługo ściany będą wyobijane :o U mnie już nie jest tak ładnie bo wczoraj wieczorem padał deszcz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga brawa dla Misia :) Ja kupiłam właśnie parę pierdół z takich drobnych akcesoriów dla małej. Dziewczyny jaki termometr polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Marzenka gratulacje z okazji obrony i trzymam kciuki za dzidzie. Ja z tej niepewności oszaleję, tyle czekania...dziś 4 dpt...żeby się udało, żeby się udało....żeby się udało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zeby się udało :) jeszcze tylko albo az tydzien i bedzie wiadomo. Trzymam kciuki bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes słodki ten Twój Gabryś, też już chcę takiego :P Goga - dzielny mężczyzna Ci rośnie :D Joasia, a kiedy możesz testować? Ta niepewność jest najgorsza, czekanie, ale trzeba być dobrej myśli 🌼 Sisetka - słuchaj Banmon i bierz z niej przykład, pierwszy cykl po zabiegu pewnie będzie udany ;) do tego masz magiczne testy - nic tylko męczyć męża :P Ja się objadłam klusek z mięsem, na obiad mi sie zachciało klusek śląskich i schabowego, ale na razie nie chce mi sie nawet ruszyć i wziąć się za gotowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena a ty jeszcze chodzisz na ten staz ? moze niedługo tez będziesz miała takiego Misia w domu a jak nie to małą Misiową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kąpieli, czekam na meza i jedziemy ehhh pękam powiem Wam szczerze aa i wiecie co, odebralam dzisiaj wyniki badan z krwi na chlamydie rok temu mialam wymaz i wykryli ze chlamydia jest, bralam antybiotyk, dzisiaj odbieram wyniki a Pani mi mowi ze nie mam i nigdy nie mialam bo to robilam w obu klasach, wiec juz nic z tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to cikawostka z tą chlamydią.... zobaczymy co dr na to powie trzymam kciuki, uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka nie dziwię Ci się, ale pomyśl sobie, że cel uświęca środki, jakoś dasz radę Banmon - staż mam do 4 stycznia...Chyba nie będę przedłużać, bo chcę się gdzieś zarejestrować, żeby macierzyński jakis był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wróciłam ze szpitala przyjemnie nie było ale.. oba drożne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joasia trzymam kciuki:P pomodle sie o podwojne szczescie:) sisetka bedzie dobrze:) Goga no rosnie:P 'ale pieronek nie chce mi jarzynowej jesc, dzis na sile ale poszlo sporo dyni z ziemniakami:P Gabriello woli deserki i siczki!! A Misio co najbardziej lubi????? u nas dzis w nocy normalnie glod go zdzieral bo co 2 godz jadl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Ja juz po Chrzcinach-najwazniejsze za soba:) Kacperek spisal sie na medal cala msze byl grzeczny i sluchal ksiedza:) a jak byl Chrzczony to zrobil takie oczy ze az ksiadz sie przestraszyl hahah:) 15 mamy nastepne szczepienie ciekawe jak mu pojdzie. Teraz rozrabiaka spi,potem wyruszamy na zimowy spacer. Teraz zaczelam se rozgladac za kreacja na bal sylwestrowy,mielismy nie isc ale mama nas namowila ze mamy isc sie zabawic ona zostanie z Kacperkiem wiec skorzystalismy,mam nadzieje ze ten Bal bedzie udany bo troszke kaski na niego poszlo,awy jakie plany na sylwestra? z dzieciaczkami czy idziecie gdzies? Cos tam pisalyscie o ubrankach wiec ytez sie wypowiem,ja zawsze ubieram body bo sa one bardzo praktyczne,jak wyszam ze spzitala to balam sie mu przekaladc cokoliwek przez glowke ale kwestia wprawy.Na body zawsze zakladam jakis sweterek badz w domu np kaftanik no i spodnie badz spiochy. Na poczatku jak nakupywalam bodow to stwierdzilam ze za duzo a teraz nawet jak ide do sklepu to dokupuje bo sa przydatne. Od kiedy zaczelyscie dawac sloiczki? bo niby mozna po 4 miesiacu i zastanawiam sie kiedy zaczac,najcheniej juz bym mu dala hahah:) dzis wlasnie ide hurtowo nakupywac deserkow itd...ciekawqe jak bedzie wcinal,ale mysle ze od stycznia bede mu dawac czyli od 4 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marzenka mi sie kaska skonczyla dlatego nie odp:( sliczne zdjecia na nk:P ja tak jak C wspominalam zaczelam mu dawac jak mial 3 i pol miesiaca:P i nie zaluje bo na chwile obecna jemy juz codziennie i deserki i obiadki:P na pocztku robil kupke na zielono ale sie unormowalo, zoladeczek sie przyzwyczail i teraz w dzien mniej mneka za to w nocy co 3 godz ale kupie kaszke na noc i powienn byc po niej syty a jak bedzie wstawal to tylko woda:P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cda34391c0027e88.html a tu Gbrys podczas kapieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i przyznam sie Wam ze wczoraj zrobilam taka glupote ze az znalazlam sie na pogotowiu, zalozylam obraczke ze slubu i palec mi tak spuchl ze zrobil sie siny i heja na pogotowie, na kosciuszki baba mnie odeslala i dopiero na czarnowie mila Pani nagadala na tamtych i kazala isc na ortopedie i tam mily lekarz niestety ale musial rozciac obraczke i takim to sposobem nie mam obtraczki:( plakalam jak bobr a J mnie pocieszal, raczej nie da sie tego naprawic i trzeba nowa:( eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes niezla agentka z Ciebie...hehe:) niestety musicie kupic nowa,albo poprostu nowa cala pare obraczek i tylko dac do poswiecenia. Gabrys caly tatun normalnie...jak patrze teraz na te zdjecia to caly J. Ja tez niedlugo musze isc kupic nowa wanienke bo do ej juz prawie sie nie miesci hehe. Nic spadam bo sie obudzil i musze isc w koncu na ten obiecany spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie strasz obrączką..ja caly czas nosze i codziennie sprawdzam czy dalej jest troche luzu,bo w ciąży na tym etapie czytałam,że powinnam juz nie nosić:/ Ale ja sie strasznie do niej przyzwyczaiłam i jakos tak głupio mi jak zdejme.. Marzenka ja sie śmieje,że Sylwestra spedze na porodówce:D A tak serio to pewnie bedziemy sami,bo gdzie tu sie wybierać w 9 miesiącu ciąży? Ja sie coraz cieżej czuje...a co dopiero w Sylwestra.. Planuje dzisiaj sie wybrac na jakieś zakupy maluszkowe ale nie wiem czy dam rade..Tzn jak R. w miare szybko wróci to sie wybierzemy. Banmon widze,że Cie tez zakupy wciągneły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka trzymam kciuki🌻 Agnes widziałam gdzieś ta wanienkę...Masz do niej stelaż? Wydaje sie fajna.. Ja ostatnio sie zastanawiam jaką kupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:P no Tatus calutki jak i Twoj:) caly K:) ja Ci radze zdjac Smile bo potem nie zycze Ci tego co ja mialam, juz mi krew nie doplywala a i mialam palec 3 razy taki jak mam, lekarz powiedzial ze bardzo spuchl w tak krotkim czasie!! ja tez bylam przywiazana ale nie nosilam od 22tyg bo balam sie a tu po porodzie nadal mam palce opuchniete i jak zaloze cos ciasnego to pouchne, nogi tak samo... mialam trudno ciaze i powiedzieli mi ze zejdzie zanim sie to unormuje:( nie mam stelaza bo kosztowal wiecej niz wanienka i klade na krzeselkach:P wanienka jest super ale na teraz jak maly lubi pozycje polsiedzaca ale nie polecam takiej dla noworodka:(" niepraktyczna:( Gabrys dostal na mikolaja od naszej starszej palak do wozka taki jak chcilam i teraz wywija bananem:) ciagnie zabawki lobuz jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my juz wrocilismy ze spaceru i tak sie najadlam strachu ze szok:( chodniki zawalone i musialam isc ulica z wozkiem bo musialam zaliczyc lewiatana po soczek a te zasrane tiry nawet nie zjada ani nie zwolnia, musialam przenosuc wozek jak jechaly!!:( za tamtego wojta chodniki odsniezali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×